Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Trosa Skogslopp

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Trosa Skogslopp
Arrangörsorganisation: Trosabygdens OK
Datum: lördag 19 september 2020

D21

7 670 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
940310Moa Leijon LindSödertälje-Nykvarn OF10:19:26
306682Anne-Marie WigleSödertälje-Nykvarn OF10:26:12
7732327Ronja HillTumba-Mälarhöjden OK10:30:21
403123Linnea NordOK Klemmingen14:00:00
2139121Åsa MårsellTumba-Mälarhöjden OK14:22:50

H21

9 830 m, 10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
202281Olof LethagenCentrum OK10:21:08
881214Jonathan SvenssonVäxjö OK10:44:03
2115490Bart Van WijngaardenOK Klemmingen10:50:08
306666Sven-Anders MelinSödertälje-Nykvarn OF10:59:29
8000677Sebastiaan LoosenOMEGA11:25:46
8631096Fredric JohanssonSnättringe SK11:58:20
7971204John GunnarssonSurahammars SOK12:31:59
666662Per-Åke OlssonOK Ravinen12:58:25
1409855Christofer NäsholmCentrum OK12:59:50
791001Jakob JanssonJärla Orientering13:31:02

H21 Kort

6 900 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
8401459Johan HelanderHagaby GoIF Örebro11:14:05

H18

6 440 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
449761Oskar HaglundHaninge SOK11:03:32

D16

4 740 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1411383Lisa EdénSödertälje-Nykvarn OF10:00:00
1060116Alice RökenTäby OK10:32:08
9060510Cajsa AleniusNyköpings OK12:03:05
2065334Katja GustafssonNyköpings OK12:47:05

D14

3 820 m, 14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
8112229Emma LindgrenNAIS Orienteringsklubb10:40:06
2137664Evelina PeterssonNyköpings OK10:48:02
7206838Klara StrindSödertälje-Nykvarn OF11:00:00
1700262Matilda MarjakajSödertälje-Nykvarn OF11:02:36
9070204Emma EngströmFinspångs SOK11:08:05
8012078Lovisa BorgSödertälje-Nykvarn OF11:36:03
9060923Filippa GuttkeNyköpings OK12:01:50
2067173Elsa JohanssonOK Måsen12:15:19
444535Miriam GustafssonNyköpings OK12:56:29
1060207Lovisa HallenekSträngnäs-Malmby OL13:12:04
9201463Hanna LundströmSträngnäs-Malmby OL13:26:04
444546Vinja ChrislanTrosabygdens OK13:31:09
9071107Saga SehlerOK Kolmården13:58:05
2088908Hilda MårsellTumba-Mälarhöjden OK14:28:17

H14

3 820 m, 11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
449858Hampus HolmgrenOK Måsen10:05:04
2104116Jonathan AnderssonVingåkers OK10:30:43
8110706Anders PeterssonNyköpings OK11:07:05
8070318Edvin ÅttingLinköpings OK11:41:05
1061201Rasmus ÖbergOK Hällen11:56:04
9060605Emil ClashammarNyköpings OK12:00:00
8016922Erik PalmVästerås SOK13:00:04
7060514Nils HolmnäsOK Klemmingen13:08:05
8060122Axel Björnberg FärdigNyköpings OK13:09:43
2065326Gustav NordinTrosabygdens OK14:00:00
1070716Oscar LennellSträngnäs-Malmby OL14:20:06

D12

2 710 m, 13 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1080902Ida RökenTäby OK10:29:04
1990902Linnéa PåledalOK Roxen10:42:07
7090409Ida StrindSödertälje-Nykvarn OF11:00:00
2139756Siri CarlssonSödertälje-Nykvarn OF11:02:48
1231207Molly GullquistOK Klemmingen11:52:08
9081108Alma WesselLänna IF12:11:04
7080505Elvira LindstenNyköpings OK12:13:05
2065395Alicia HögforsTrosabygdens OK12:58:52
8030523Elin PalmVästerås SOK13:01:37
7079859Frida HerbstVästerås SOK13:06:04
1311311Hannalina HaraldssonSträngnäs-Malmby OL13:23:04
7090128Armida MalmqvistOK Tor13:28:04
8080414Irma MalmströmVästerås SOK14:02:33

H12

2 710 m, 13 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
8624176Lukas KantarpÄrla IF09:56:04
8310624Malte TosterudSödertälje-Nykvarn OF09:58:32
2138935Elvis UdinNyköpings OK10:09:01
8151009Jonathan PeterssonNyköpings OK10:49:05
501001Vilgot HellstenNyköpings OK11:00:00
9090824Melker ClashammarNyköpings OK11:07:02
9090819Victor PalmqvistNyköpings OK11:13:04
8652945Axel JarlNAIS Orienteringsklubb12:15:02
1190308Linus HallenekSträngnäs-Malmby OL13:11:04
1250108Ivar NordbergTrosabygdens OK13:41:00
1021809Wilmer ThedvallTrosabygdens OK13:52:04
450339Sixten WallinSträngnäs-Malmby OL14:20:07
2104122Viggo MårsellTumba-Mälarhöjden OK14:41:10

D10

2 220 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2139770Saga LexellOK Klemmingen11:30:05
1008145Solveig SoldaggOK Klemmingen12:01:20
52387Ester FalkOK Hällen14:03:04

H10

2 220 m, 22 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
8624304Markus KantarpÄrla IF09:54:19
27259Joel Linder LinnersjöGustavsbergs OK10:00:00
660528Jakob SternerSträngnäs-Malmby OL10:00:00
1000682Teodor BjerkeNyköpings OK10:56:37
1204110Lukas ÖbergOK Hällen11:06:04
1100707Emil ÖbergOK Hällen11:11:05
1070318Simon ÅttingLinköpings OK11:42:05
1021510Sixten NordinOK Hällen11:44:05
1230806Martin GullquistOK Klemmingen11:51:07
39697Elias ÖbergOK Hällen11:53:14
7100228Tage LindstenNyköpings OK11:59:08
9100201Alfred WesselLänna IF12:00:00
2067186Erik JohanssonOK Måsen12:15:34
771005Wilmer CarlsteinIFK Lidingö SOK12:16:04
1399765Edvin CarlsteinIFK Lidingö SOK12:18:51
432405Axel GustafssonNyköpings OK12:47:04
1106050Hjalmar ErikssonOK Måsen13:00:00
403984Felix HerbstVästerås SOK13:03:16
8100411Ludvig Björnberg FärdigNyköpings OK13:08:51
7100910Malkom MalmqvistOK Tor13:25:04
439515Olle WinnerstamEskilstuna OL14:25:34
2135525Lukas KaragiannisTrosabygdens OK14:32:08

D35

5 660 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
8009251Emma KantarpÄrla IF09:55:10
1231457Hanna CarlssonSödertälje-Nykvarn OF10:50:26

H35

7 520 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
7830917Elis AnderssonTrosabygdens OK11:16:18
2148444Alexander KaragiannisTrosabygdens OK13:25:43

D40

4 750 m, 14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
7771022Linda StrindSödertälje-Nykvarn OF10:00:00
8421226Åsa LinnersjöOK Tor10:27:19
1780607Sara HellstenNyköpings OK10:28:40
2078194Helena LindgrenNAIS Orienteringsklubb10:43:54
1394104Anna-Stina PåledalOK Roxen10:47:42
2083974Susanna KarlssonSödertälje-Nykvarn OF10:50:07
7770701Andrea BalakovaNyköpings OK11:08:01
9761030Karin PalmqvistNyköpings OK11:11:54
790129Sara ÖbergOK Hällen11:27:37
9790501Elinor LindstenNyköpings OK11:46:56
205029Sandra EdhagerNyköpings OK12:01:03
1008151Diana SoldaggOK Klemmingen12:05:28
8370466Magdalena CarlsteinIFK Lidingö SOK12:10:45
2135505Louise von BerensTrosabygdens OK13:14:07

H40

6 900 m, 11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
8400999Johan BernhardSnättringe SK10:00:15
1394097Sören Nilsson PåledalOK Roxen10:54:25
7003691Björn WinnerstamEskilstuna OL11:02:11
610910Pål SkogtjärnSödertälje-Nykvarn OF11:31:22
9974010Emil AnderssonLänna IF11:34:53
780321Lars SoldaggOK Klemmingen12:07:10
2123455Ulrik EnglundTumba-Mälarhöjden OK12:09:50
2063383Mikael PihlbladSöders-Tyresö12:13:55
2067159Patrik JohanssonOK Måsen12:16:32
2101796Johan HerbstVästerås SOK13:06:48
2119517Daniel LythTrosabygdens OK13:39:03

D45

4 420 m, 11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
19462Linda SternerSträngnäs-Malmby OL10:00:00
38647Annika BygdénSödertälje-Nykvarn OF10:10:24
2104481Monica AnderssonVingåkers OK10:34:20
440124Barbara SkogtjärnSödertälje-Nykvarn OF10:46:51
9834329Sofie BergendahlIF Thor11:40:09
445525Karin IsraelssonSöders-Tyresö12:13:28
9102596Anna FrankssonSödertälje-Nykvarn OF12:27:17
9751002Eva PalmVästerås SOK12:52:24
710621Jeanette EnckellSödertälje-Nykvarn OF13:01:16
1131274Jenny NordbergTrosabygdens OK13:41:24
439870Hillevi EkstrandGustavsbergs OK13:59:11

H45

6 440 m, 18 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
682131Mattias LiefvendahlSödertälje-Nykvarn OF10:00:00
954104Ulf HylanderNyköpings OK10:20:26
740204Henrik SjögrenHaninge SOK10:21:53
9101795Björn LinderGustavsbergs OK10:23:16
1403968Mats GustafssonNyköpings OK11:00:00
38418Ulf PerssonIFK Enskede11:06:44
8040720Mickael GöranssonAlmby IK11:17:44
2095482Mikael AnderssonHagaby GoIF Örebro11:25:25
437010Torbjörn AlmgrenOK Kolmården11:27:44
9720129Björn NilssonTumba-Mälarhöjden OK11:58:39
8457544Mattias CarlsteinIFK Lidingö SOK12:20:17
7730808Magnus JohanssonNyköpings OK12:26:55
730928Johan AhlströmVästerås SOK12:42:16
1973112Robert HögforsTrosabygdens OK13:00:43
9730319Stefan SehlerOK Kolmården13:33:41
1021275Örjan NordbergTrosabygdens OK13:40:02
7720728Jonas HolmgrenGustavsbergs OK13:58:41
217161Johan MalmströmVästerås SOK14:03:42

D50

3 840 m, 11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
980703Kristina ForsOK Grip10:34:25
37300Moni WinsnesSödertälje-Nykvarn OF10:49:39
689902Charlotta GibergHellas Orientering11:02:46
680219Sofia HeldtSödertälje-Nykvarn OF11:04:53
8150165Anna EkSödertälje-Nykvarn OF11:17:05
8012055Katarina BorgSödertälje-Nykvarn OF11:35:51
700123Tina JunegardTullinge SK11:50:34
7671221Marie HedarOK Tor12:03:45
452144Anette LarssonOK Tor13:08:44
26020Ann FranzénOK Södertörn14:09:59
929123Lotta ÖstervallTumba-Mälarhöjden OK14:23:43

H50

5 660 m, 27 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
7124549Johan StrindSödertälje-Nykvarn OF10:00:00
421869Kent BörjessonOK Måsen10:00:59
449681Magnus HedegårdOK Kolmården10:10:33
409336Peter ForsOK Grip10:20:03
9201720Peter EdénSödertälje-Nykvarn OF10:24:15
8250766Magnus SternerSträngnäs-Malmby OL10:31:26
2140388Arne JanssonOK Klemmingen10:50:30
670713Dan GibergTumba-Mälarhöjden OK10:51:32
253657Erik BerggrenTullinge SK10:52:37
8170915Jesper LagerbergOK Södertörn10:54:22
234794Ruhdi KarlssonVästerås SOK10:57:48
660618Johan ÅttingLinköpings OK11:00:00
9700514Johan WänströmFinspångs SOK11:00:17
9102776Peter HaglundHaninge SOK11:05:39
40905Juha LoenbergSkarpnäcks OL11:10:53
2066585Urban LarssonSödertälje-Nykvarn OF11:25:48
9670923Johan JakobssonLånghundra IF11:46:28
8320739John SolbreckLånghundra IF12:00:05
259475Mats ÅhmanTumba-Mälarhöjden OK12:07:15
7009060Henrik MorastHaninge SOK12:13:51
8356766Robert PalmVästerås SOK12:30:45
7039309Fredrik SandbergOK Älvsjö-Örby13:07:11
9660219Johan MalmOK Kolmården13:15:31
1021807Fredrik ÅslundKatrineholms OK13:48:13
9690122Asbjörn GrøvlenJärfälla OK13:53:19
9660206Johan LundvallTäby OK14:12:46
9191315Erik HelanderOK Roxen14:22:04

D55

3 840 m, 10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
8213737Monica HatlenSnättringe SK10:11:13
437065Ebba HedegårdOK Kolmården10:13:36
8196109Eva SvanbergJärfälla OK10:29:28
227215Ann JärplingOK Klemmingen10:37:02
450262Gun JanssonOK Klemmingen10:48:52
950524Annette WigertzLånghundra IF11:01:41
631004Kristina BergstrandSöders-Tyresö11:07:01
650821Lena SundqvistTullinge SK11:08:47
231385Maria SternJärla Orientering12:02:40
9650527Charlotta AskeljungOK Klemmingen13:18:09

H55

4 950 m, 24 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
650508Mats KarlssonSnättringe SK10:09:00
227355Thomas ErikssonTumba-Mälarhöjden OK10:10:15
741961Mats WindstedtFredrikshofs IF Skid & OK10:21:00
8111651Örjan SahlOK Klemmingen10:26:16
990500Nils EklöwOK Södertörn10:31:04
438125Karri LindellOK Måsen10:45:47
9621111Lennart BorgSödertälje-Nykvarn OF11:00:00
437288Staffan ZillingOK Södertörn11:08:12
778100Hans SundqvistTullinge SK11:20:12
8140641Johan PalmgrenTäby OK11:53:35
9010302Sven WigertzLånghundra IF11:57:03
8000660Piero SannicolòTullinge SK12:04:43
1220177Fredrik MorastHaninge SOK12:10:10
8652943Håkan TräffNAIS Orienteringsklubb12:14:20
9610928Lars PalmqvistJärfälla OK12:18:23
8025547Johan SköldJärfälla OK12:22:12
1395052Igor KiselevKatrineholm12:31:34
2147862Heinrich Josef WöbelOK Kolmården12:50:29
1090108Per LexellOK Klemmingen12:53:23
8140169Anders WinaldHellas Orientering13:07:49
2079698Ian HamiltonNyköpings OK13:20:55
1620208Peter AskeljungOK Klemmingen13:22:26
2057326Per FranzénOK Södertörn14:11:02
2260682Peter NyströmNAIS Orienteringsklubb14:33:56

D60

3 280 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
581129Mari-Louise LundgrenNyköpings OK10:16:37
560411Margareta WadinOK Älvsjö-Örby11:04:52
600611Marie MalmborgSöders-Tyresö11:11:54
8195804Annika DavidssonOK Klemmingen11:37:35
1270560Lena NordSkogspojkarnas OK11:49:02
1560323Helena BachmanTäby OK12:45:28
7027088EvaLena EricsonSödertälje-Nykvarn OF12:58:10
30086Eva WareniusTäby OK14:01:03
2125926Gunilla KreissJärla Orientering14:22:22

H60

4 750 m, 19 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
7570427Lars HagrotTäby OK10:00:00
500008Tore EklundSödertälje-Nykvarn OF10:07:22
202409Göran KarlssonOK Hällen10:09:07
30082Lars ÖhrmanStockholms OK10:10:22
8195807Gunnar SvanbergJärfälla OK10:22:45
7655996Peter LundbergJärfälla OK10:24:14
1006521Göran IvarezOK Södertörn10:31:17
1919604Werner KöhlerTullinge SK10:52:36
7000086Christer HördellSöders-Tyresö11:24:52
7070600Bengt SchwartzOK Kolmården11:39:43
590031Johnny JunegardTullinge SK11:45:48
2126161Sten-Olof MatssonLeksands OK11:50:04
2104217Kenneth PetterssonJärfälla OK12:03:35
580924Hans TarandiIFK Lidingö SOK12:07:24
1581117Tapani MattusIFK Lidingö SOK12:09:43
9201729Tommy HolmérVäsby OK13:27:28
2064364Stefan PerssonSödertälje-Nykvarn OF14:01:38
8027218Göran NilssonSnättringe SK14:27:16
600600Jörgen BatzSkarpnäcks OL14:34:46

D65

3 280 m, 17 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
202485Margareta ErikssonOK Klemmingen10:03:47
510627Kerstin SvenskOK Hällen10:12:54
9520326Monica SvärdOK Klemmingen10:37:38
780426Anna BlomgrenTullinge SK11:03:39
450032Inga JohanssonNyköpings OK11:10:45
2119530Mona ForsbergNyköpings OK11:21:59
9520605Titti BergendahlOK Måsen11:41:11
798390Lena JanssonJärla Orientering12:00:54
944474Anne LundmarkJärfälla OK12:05:52
8450328Birgitta NylundJärfälla OK12:13:31
41918Ulla GummesonVäsby OK12:16:58
2078297Margareta HaraldssonGustavsbergs OK12:24:51
217251Ann-Marie HolmströmGustavsbergs OK12:27:34
432411Gitte JutvikTrosabygdens OK12:56:36
204925Margareta NäsströmOK Klemmingen13:46:01
902980Marianne SellgrenSigtuna OK13:56:35
7150793Karin IvarssonHaninge SOK13:58:15

H65

4 420 m, 45 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
8111634Kari TalltjärnOK Tor10:00:47
1434143Olle ArmanNyköpings OK10:04:12
8195212Kent BergendahlNyköpings OK10:14:40
970128Claes NidebornNyköpings OK10:23:20
8030655Torbjörn ErikssonSnättringe SK10:24:32
28467Rolf SkoglundSödertälje-Nykvarn OF10:27:14
351569Leif JonssonGustavsbergs OK10:33:16
9490730Göran SvärdOK Klemmingen10:37:42
2075234Krister LindströmNAIS Orienteringsklubb10:39:29
2089305Hans-Ove ErikssonNyköpings OK10:52:03
9550115Ulf MalmborgSkogsluffarnas OK10:58:40
1393048Hans AurellGävle OK11:01:12
27266Per ÖhlundGustavsbergs OK11:08:47
2062733Göran ForsbergNyköpings OK11:13:17
7531212Thomas KarlssonSödertälje-Nykvarn OF11:19:23
510106Knut-Åke HallebroOK Klemmingen11:21:06
7480002Stefan MyrefeltSkarpnäcks OL11:37:22
622012Göran DavidssonOK Klemmingen11:38:41
42494Arne JohanssonOK Ravinen11:46:47
944415Paul NorénOK Södertörn11:48:35
2107283Tommy WendtHellas Orientering11:54:20
551109Bengt KärrströmTullinge SK11:58:15
2119346Jan BrolundSödertälje-Nykvarn OF11:59:44
508991Ingemar GardSöders-Tyresö12:00:00
1948010Tomas NorlénSödertälje-Nykvarn OF12:02:40
9450626Jan-Olof WåhlbergIBM Club Sweden12:03:45
2139809Mikael SternJärla Orientering12:04:55
8130852Lennart HävrénTullinge SK12:06:47
9500624Sven-Inge NylundJärfälla OK12:15:12
1430205Rune RådeströmSnättringe SK12:16:10
895424Magnus HaraldssonGustavsbergs OK12:20:52
951119John ÖstlundSundbybergs IK12:25:08
443441Anders GunnarssonSurahammars SOK12:32:58
527677Rolf KarlssonOK Hällen12:35:00
2058210Anders LillstrandSödertälje-Nykvarn OF12:37:03
12157Per Ove WallénTäby OK12:55:20
504250Göran HanssonTäby OK12:57:42
27652Hans ÖbergOK Hällen13:10:58
9440309Ulf SvedestamEskilstuna OL13:49:58
1418104P-O IvarssonHaninge SOK13:53:41
449535Anders SellgrenSigtuna OK13:55:16
520228Carl BachmanTäby OK14:05:28
341914Christer AndénSödertälje-Nykvarn OF14:06:56
2075252Roland WareniusTäby OK14:17:59
1418224Ivar NäsholmÄrla IF14:19:11

Inskolning 2 km

2 020 m, 23 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
259464Elina KarlssonNyköpings OK10:01:24
2148923Unni UdinNyköpings OK10:09:18
2137629Molly ClaessonOK Grip10:12:22
2137645Lisa SkinnarOK Grip10:14:05
2075142Alva LindgrenNAIS Orienteringsklubb10:40:05
248886Ebba BjerkeNyköpings OK11:01:31
205030Lilja Regner EdhagerNyköpings OK11:01:33
2147961Adrian ÖbergOK Klemmingen11:20:06
1429470Kasper Ohlin BoströmOK Linné11:55:19
2137657Line ÖbergOK Hällen11:55:20
205006Kerstin WirqvistNyköpings OK12:00:07
205005Elsa WirqvistNyköpings OK12:01:15
29119Agaton SoldaggOK Klemmingen12:02:36
7130407Algot LindstenNyköpings OK12:06:43
36718Vidar ErikssonOK Måsen12:52:54
1851Freja Heintz SvenssonOK Klemmingen13:00:00
355086Josef FalkOK Hällen14:03:37
205009Theodor MuhrbeckNyköpings OK14:19:43
7120715Isabella LennellSträngnäs-Malmby OL14:21:52
2137630Fritiof WinnerstamOK Klemmingen14:28:04
2137631Alve WinnerstamOK Klemmingen14:28:13
2135545Stella KaragiannisTrosabygdens OK14:35:00
2104486Mira MårsellTumba-Mälarhöjden OK14:42:05

Mycket lätt 2 km

1 970 m, 21 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
770701Alex JohanssonNyköpings OK09:57:24
2139810Elin CarlssonSödertälje-Nykvarn OF09:57:36
1312255Vide PåledalSödertälje-Nykvarn OF10:25:02
248887Cesar Regner EdhagerNyköpings OK10:59:22
205007Oskar WirqvistNyköpings OK10:59:23
2089502Buster NordinOK Hällen11:00:00
205002Lisa UvnäsNyköpings OK11:02:55
2661243Isak MuhrbeckTrosabygdens OK11:49:04
2089052Daniel NordinOK Hällen11:50:07
1592012Isabell MyrmanNyköpings OK11:51:04
1232015Filip MyrmanNyköpings OK11:51:06
2059173Leo BergstadOK Klemmingen11:52:05
2059145Noah SundOK Klemmingen11:53:04
28485Emma EnckellSödertälje-Nykvarn OF12:49:17
1880201Matilda LexellOK Klemmingen12:57:25
1305072Theodor LexellOK Klemmingen12:57:48
1410033Benjamin LexellOK Klemmingen12:57:49
1107181Rickelina LexellOK Klemmingen12:57:50
205004Linnéa SjölanderNyköpings OK13:09:12
439919Aron FalkOK Hällen14:03:50
205001Noa RydehällNyköpings OK14:12:41

Lätt 2,5 km

2 360 m, 11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
730808Oliver JohanssonNyköpings OK09:57:02
41406Isak KarlssonNyköpings OK10:01:34
1081055Albin PåledalSödertälje-Nykvarn OF10:26:03
2310995Erik SandqvistOK Klemmingen11:06:52
231223Ylva LagerbergOK Södertörn11:12:34
2661231Noah MuhrbeckTrosabygdens OK11:48:04
42445Pyttan AsplundOK Södertörn11:49:13
1429773Julia Ohlin BoströmOK Linné11:54:44
7207637Agnes Ohlin BoströmOK Linné11:55:27
440123Doris NilssonOK Klemmingen12:12:23
2065326Livia NöremarkTrosabygdens OK14:00:00

Lätt 5 km

4 920 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
205014Mikael WirqvistNyköpings OK10:19:38
1000679Åsa BjerkeNyköpings OK10:59:12
2137636Annika SandqvistOK Klemmingen11:05:37
450731Linda AlmgrenOK Kolmården11:29:53
2100565Åsa SkjutarSödertälje-Nykvarn OF11:42:28
2022803Linda NordinTrosabygdens OK14:07:27

Medelsvår 3 km

2 860 m, 42 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
773944Bertil HolmgrenGävle OK09:54:47
2089166Anki LandarvEj klubbansluten10:00:00
418042Bo LandarvEj klubbansluten10:00:00
12375Axel Linder LinnersjöGustavsbergs OK10:00:00
27258Anette LinnersjöGustavsbergs OK10:00:00
9440410Arne AlmströmSödertälje-Nykvarn OF10:00:41
428965Gunilla SahlOK Klemmingen10:25:33
9760128Andreas NyströmOK Tor10:28:01
7631015Carina JohanssonTumba-Mälarhöjden OK10:37:21
430045Monika PerssonOK Södertörn10:45:08
9460922Karin AlmströmSödertälje-Nykvarn OF10:48:08
205046Kristina JärvallNyköpings OK10:51:06
7710315Jessika PeterssonNyköpings OK10:53:55
1266674Frida GustavssonOK Tor11:00:00
354185Ulf JerningSödertälje IF11:05:21
7700512Thomas PeterssonNyköpings OK11:07:09
1403979Kristina ZillingOK Södertörn11:13:13
2070738Julia Velkova ÖbergOK Klemmingen11:20:07
348481Liselotte LexellOK Klemmingen11:30:50
1355888Helena EkmanOK Tor11:45:30
452686Anna GuttkeNyköpings OK11:57:15
1439783Riina Larsson-MändFredrikshofs IF Skid & OK11:59:14
409438Marie HeinrupTullinge SK11:59:45
8005496Vilma JohanssonOK Hällen12:00:00
1209901Jan GustavssonOK Tor12:01:32
2067168Sara LehtikevariOK Måsen12:17:00
510615Christina ÖbergOK Hällen12:45:52
205014Sara WirqvistNyköpings OK12:48:05
1470424Anna GustafssonNyköpings OK12:48:13
2801214Lena GustafssonOK Klemmingen13:00:47
1973959Liselott HögforsTrosabygdens OK13:03:49
362583Rolf LindblomOK Klemmingen13:04:10
2119886Emma HerbstVästerås SOK13:07:09
1010575Fredrik HallenekSträngnäs-Malmby OL13:11:32
30045Ulf CarnbyTäby OK13:37:25
2800702Malin SehlerOK Kolmården13:59:03
33504Monika LarssonSkarpnäcks OL14:17:29
348309Lovise MuhrbeckNyköpings OK14:18:31
2137658David WinnerstamOK Klemmingen14:27:05
7638843Lina NöremarkTrosabygdens OK14:37:59
9102106Rickard GunéeTumba-Mälarhöjden OK14:42:59
Alfred BehmNyköpings OK

Svår 3 km

2 950 m, 33 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
452930Lena RisbyOK Ravinen09:57:49
1961094Arne WesterlundNyköpings OK10:19:26
9595877Lars NordSödertälje IF10:22:17
9519278Evy NordSödertälje IF10:28:11
2104150Jesper AnderssonVingåkers OK10:29:03
960100Ylva PaavoOK Klemmingen10:29:15
264576Sebastian HolmkvistOK Klemmingen10:29:17
1110720Emelie RökenTäby OK10:30:19
527527Heidi ForsOK Grip10:31:35
2121987Per LjungCentrum OK10:33:11
8170268Carin RosénGustavsbergs OK10:35:58
8251068Ronnie DahlgrenGustavsbergs OK10:40:55
2065399Jacob PåledalOK Roxen10:42:04
16931Sune LindellOK Hällen11:01:27
570605Ulla LindellOK Hällen11:02:34
1418154Nina WallanderUmara SC11:05:01
452172Kerstin LoenbergSkarpnäcks OL11:15:14
7680229Maria FredrikssonNyköpings OK11:23:51
2123825Georg LarssonFredrikshofs IF Skid & OK11:32:44
1230518Per GullquistOK Klemmingen11:36:40
1231201Linnea GullquistOK Klemmingen11:36:44
1470555Caroline JohanssonGustavsbergs OK11:45:30
2661197Magnus LömängTrosabygdens OK11:47:42
2310960Ingela MuhrbeckTrosabygdens OK12:00:00
7050818Rasmus HedarOK Tor12:01:56
1963333Berit AslaksenJärfälla OK12:04:19
9027201Sven-Arne NilssonOK Klemmingen12:12:05
2073302Sofia BjörnbergNyköpings OK12:26:33
701701Kari EnckellSödertälje-Nykvarn OF12:41:25
774411Emma ÖbergOK Hällen12:59:38
2148450Susanne KaragianniTrosabygdens OK13:25:59
2048674Lisa HeldtSödertälje-Nykvarn OF14:00:00
7041225Oscar EkenborgNyköpings OK14:22:12

Svår 5 km

4 750 m, 24 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
7978767Tomas NöremarkTrosabygdens OK10:08:20
1720428Niclas RökenTäby OK10:27:03
941336Tove PaavoOK Klemmingen10:27:52
650721Andreas JärnbergOK Klemmingen10:27:54
7710304Anna RökenTäby OK10:30:25
2104500Christopher AnderssonVingåkers OK10:31:58
2100340Stefan HyttforsEj klubbansluten10:46:17
8010300Lovisa WigertzLånghundra IF11:01:00
7800666Håkan JerningSödertälje IF11:04:26
2089473Mats JohanssonOK Hällen11:06:11
9200668Niclas ClashammarNyköpings OK11:10:35
2100535Anders PerssonEj klubbansluten11:24:12
790830Tomas ÖbergOK Hällen11:39:09
419781Royne MyrmanNyköpings OK11:48:29
770524Per ÖbergOK Hällen11:56:04
8449320Sven SjöqvistOK Måsen12:00:00
9791117Jonas LindstenNyköpings OK12:12:04
2073301Magnus FärdigNyköpings OK12:25:18
7207646Göran ReinholdssonJärfälla OK12:51:55
8383067Marie OhlinOK Linné12:59:20
18600Daniel ClaessonOK Grip13:00:00
1426994Per-Ingvar AdamssonTrosabygdens OK14:04:13
9750129Fredrik EkenborgNyköpings OK14:20:23
Svante GuterstamCentrum OK15:03:32

Annonser

Mila