Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Stråkendubbeln, sprint + Öppet Skaraborgsmästerskap

TävlingsinformationVisa startlista per klassSkriv ut

Tävlingens namn: Stråkendubbeln, sprint + Öppet Skaraborgsmästerskap
Arrangörsorganisation: Mullsjö SOK
Datum: lördag 17 oktober 2020

Bottnaryds IF

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
28211Lena SternerD65 (14)1 470 m11:25

Bredareds IF

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2123844Alice LarssonD12 (10)1 880 m13:34
2106200Marita HaglundSvår 2,5 km (2)2 300 m13:36

Bredaryds SOK

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
409705Maria AnderssonD60 (7)1 610 m11:26
8160269Magnus TrofastH50 (13)2 390 m12:05:39
7090222Mio HammöH12 (9)1 900 m13:18
347393Martin Hammö WennerholmH40 (8)2 460 m13:42

Falköpings AIK OK

15 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
9439473Alice WahlbergD14 (12)2 040 m10:15
8056052Thomas HjertH60 (4)2 300 m10:25
8269026Ing-Marie HjertD65 (14)1 470 m10:34
8021007Pia WallinMedelsvår 1,9 km (12)2 040 m11:53:00
439469Håkan SonessonH45 (11)2 390 m12:01
9439474Helena SonessonMedelsvår 1,9 km (12)2 040 m12:32:00
8439474Elsa SonessonD18 (3)1 960 m12:46
2148862Klara AnderssonMycket lätt 1,8 km (7)1 650 m13:26
960902Jan WiklundH50 (13)2 390 m13:31:00
550815Pia SvenssonD65 (14)1 470 m13:37
1555002Anna HammarD35 (2)1 960 m14:03
1450943Hanna SamuelssonD40 (7)1 960 m14:06
2089259Hugo SamuelssonH12 (9)1 900 m14:07
2078136Adam SamuelssonH14 (11)2 040 m14:12
2149010Rikard AnderssonMedelsvår 1,9 km (12)2 040 m14:18:00

Främmestads IK

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
1393073Robert JessenH65 (19)1 770 m11:08:00
1413010Ingrid JessenD65 (14)1 470 m11:09
28487Birgitta AnderssonD60 (7)1 610 m12:45

Gränna-Bygdens OK

7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
403477Victoria LindénD50 (13)1 900 m10:03
1555011Elliott RehnH14 (11)2 040 m10:20
403472Conny SimonssonH55 (4)2 300 m10:21
1496586Siri RehnD12 (10)1 880 m10:26
1697827Mattias RehnH40 (8)2 460 m10:39
9660611Philip HjellströmH50 (13)2 390 m12:19:00
9070569Monika HjellströmD50 (13)1 900 m12:37

Gudhems IF

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
41883Frida LaageMedelsvår 1,9 km (12)2 040 m15:09:00
41879Monica LaageD55 (4)1 610 m15:15

Gällstadbygdens SOK

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
36217Anita BodinD60 (7)1 610 m11:10
7900213Anders ReimertzMedelsvår 1,9 km (12)2 040 m14:10:00
2058897Karin ReimertzD35 (2)1 960 m14:11

Göteborg-Majorna OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
9581202Jörgen IvarssonH60 (4)2 300 m11:27

Halmstad OK

6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
445109Elliot JägstedtH14 (11)2 040 m14:04
7003069Emil JägstedtH18 (6)2 430 m14:21
7003086Paulina JägstedtD20 (2)1 960 m14:23
7003071Mattias JägstedtH45 (11)2 390 m14:24
8141014Albin JägstedtH16 (4)2 010 m14:25
9700328Jan LagerH50 (13)2 390 m15:08:00

Hjobygdens OK

10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
435909Saga PetterssonD12 (10)1 880 m14:00
435914Alice LarssonMycket lätt 1,8 km (7)1 650 m14:01
16208Tomas JanssonMedelsvår 1,9 km (12)2 040 m14:02:00
510214Sofia JanssonD20 (2)1 960 m14:15
435911Märta SörmanD12 (10)1 880 m14:16
435926Bertil SörmanMycket lätt 1,8 km (7)1 650 m14:17
660616Ann-Kristin JanssonD50 (13)1 900 m14:28
435925Kjell AnderssonMedelsvår 1,9 km (12)2 040 m15:01:00
435918Lovisa AnderssonD16 (3)2 010 m15:05
435917Mattias AnderssonMedelsvår 1,9 km (12)2 040 m15:17:00

IF Hagen

24 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
8080309Hampus SahlénH12 (9)1 900 m10:01
8140418Nina AhlénD45 (7)1 900 m10:06
8100616Jonatan SahlénH10 (10)1 650 m10:08
15696Maria BogrenD50 (13)1 900 m10:11
8007409Niklas SahlénH45 (11)2 390 m10:22
8060616Emma AhlénD14 (12)2 040 m10:23
9680109Anna StombergD50 (13)1 900 m10:27
8000224Daniel BogrenH21 (7)2 790 m10:35
8120926Greger AhlénH45 (11)2 390 m10:38
8031105Linus AhlénH18 (6)2 430 m10:41
8000424Maria SahlénD40 (7)1 960 m10:48
8190413Oscar StombergH21 (7)2 790 m10:51
8081164Lena ReisenD55 (4)1 610 m11:06
9551116Inger WesterbergD65 (14)1 470 m11:29
246049Hanna NordlöfD21 (10)2 250 m11:30
8300761Mark ReisenH55 (4)2 300 m11:39
15658Anders ErikssonH65 (19)1 770 m12:21:00
15656Evamarie LundahlD65 (14)1 470 m12:30
219955Karin MårtenssonD50 (13)1 900 m13:01
8040306Liam JohanssonH16 (4)2 010 m13:05
436108Björn MårtenssonH50 (13)2 390 m13:23:00
9060218Agnes JohanssonD14 (12)2 040 m13:24
9040306Renita PåsseD50 (13)1 900 m13:25
8030615Johan MårtenssonH18 (6)2 430 m13:28

IF Hallby SOK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
8516235Fredrik MouchardH50 (13)2 390 m15:00:00
8230119Frida MouchardD18 (3)1 960 m15:20

IK Gandvik

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
8061018Johan AnderssonH14 (11)2 040 m15:04
8067071Marthin AnderssonH50 (13)2 390 m15:16:00
680712Anneli AnderssonD50 (13)1 900 m15:18

IK Hakarpspojkarna

23 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
8269190Lennart BarkestamH65 (19)1 770 m10:59:42
8480514Lena BarkestamD65 (14)1 470 m11:01
8481001Staffan DittmerH65 (19)1 770 m11:16:00
8012754Susanne DittmerD65 (14)1 470 m11:17
540127Per LindgrenH65 (19)1 770 m11:28:00
8005454Anton HanssonH21 (7)2 790 m11:50
8060113Tova OlssonD21 (10)2 250 m11:54
8000308Albin HjellströmH18 (6)2 430 m12:38
1396405Sofia ÖhlundD14 (12)2 040 m13:00
7110421Felix SandahlH10 (10)1 650 m13:06
9672008Melker CarlssonH12 (9)1 900 m13:10
7007925Vilhelm LernevikH14 (11)2 040 m13:12
7110601Harald CarlssonH10 (10)1 650 m13:14
9060606Minna PalmD14 (12)2 040 m13:16
720714Hanna PalmD21 (10)2 250 m13:19
7138777Måns SandahlH14 (11)2 040 m13:20
7120217Jens EliassonLätt 1,8 km (5)1 900 m13:21
1828828Mattis CarlströmH10 (10)1 650 m13:22
7504140Helena SandahlD21 (10)2 250 m13:27
505122Nelly EkLätt 1,8 km (5)1 900 m13:29
7070405Stina ElghD14 (12)2 040 m13:32
780630Anette CarlssonD21 (10)2 250 m13:35
8070828Signe EskilssonD14 (12)2 040 m13:40

IK Vista

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
353538Gunnar AnderssonH65 (19)1 770 m10:37:00

IK Ymer

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
17087Per NyfeldtH50 (13)2 390 m11:03:00

Istrums SK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
263612Carina WallgrenD50 (13)1 900 m13:17

Jönköpings OK

25 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2001539Ester UllertegD10 (10)1 650 m10:02
2143859Alice UllertegD12 (10)1 880 m10:18
28006Ulrika UllertegD40 (7)1 960 m10:40
409297Mikael SvenningssonH45 (11)2 390 m11:15
2138900Agnes OlssonD10 (10)1 650 m12:04
7579305Norah BlomqvistD10 (10)1 650 m12:05
330887Stella BeijerMycket lätt 1,8 km (7)1 650 m12:06
8123077Tobias MöllerströmH40 (8)2 460 m12:07
8201008Lovisa DahlbergD10 (10)1 650 m12:08
8002496Anders BlomqvistH45 (11)2 390 m12:09
8214559Walter BlomqvistH14 (11)2 040 m12:10
451944Lova BeijerD10 (10)1 650 m12:12
2138868Edith PalmérD10 (10)1 650 m12:16
2100204Mollie BerglundD10 (10)1 650 m12:20
8480110Martin BeijerH40 (8)2 460 m12:23
8078010Alma TrofastD10 (10)1 650 m12:24
7202775Magnus ClaessonH45 (11)2 390 m12:25
2100243Magnus OlssonH40 (8)2 460 m12:31
8200811Vera DahlbergD12 (10)1 880 m12:34
2138865Albin WestmanH16 (4)2 010 m12:39
1230674Sara EkermoMedelsvår 1,9 km (12)2 040 m12:40:00
2112544Anna BlomqvistD45 (7)1 900 m12:41
8078008Hilma TrofastD12 (10)1 880 m12:42
8197705Maria DahlbergD40 (7)1 960 m12:43
941119Karl ReiverH21 (7)2 790 m13:38

KFUM Örebro OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
8030425Karin LindgrenD18 (3)1 960 m13:44

Lerums SOK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
7001947Olle AdolfssonH65 (19)1 770 m15:11:00

Lidköpings VSK

8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2095435Emilia MellegårdD14 (12)2 040 m10:07
2095481Mikael MellegårdH40 (8)2 460 m10:47
7202465Nils GustavssonH50 (13)2 390 m11:19:00
202305Astrid LindgrenD10 (10)1 650 m11:37
426246Sara LindgrenD45 (7)1 900 m11:40
2109381Evelina LindgrenD12 (10)1 880 m11:51
2138889Emelie MagnussonD12 (10)1 880 m14:08
2139013Linus MagnussonMycket lätt 1,8 km (7)1 650 m14:09

Mariestads FK

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
409320Maria SkogsbergD55 (4)1 610 m10:44
15042Monica LööfD65 (14)1 470 m11:13
15023Håkan LööfH65 (19)1 770 m11:36:00

Mullsjö SOK

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
8100318Theo RydénH10 (10)1 650 m10:00
364847Efraim VictorzonMycket lätt 1,8 km (7)1 650 m10:04
364842Althea VictorzonD10 (10)1 650 m10:10
7721216Ella KronmarkerMycket lätt 1,8 km (7)1 650 m10:12
7873515Theo KronmarkerH10 (10)1 650 m10:16

Målilla OK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
7203833Daniel AxelssonH45 (11)2 390 m10:30
7203832Leif AxelssonH65 (19)1 770 m11:12:00

Nässjö OK

9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
8047626Elin SvenssonD21 (10)2 250 m11:46
423215Mattias SahlinMedelsvår 1,9 km (12)2 040 m13:02:00
2077916Anna LennartssonD45 (7)1 900 m13:03
2075312Tilde LennartssonD14 (12)2 040 m13:08
245887Veronica SahlinD50 (13)1 900 m13:09
7960602Linda SahlinD16 (3)2 010 m13:15
7960600Daniel SahlinH21 (7)2 790 m13:30
202571Peter SahlinH50 (13)2 390 m13:39:00
7939598Magnus SvenssonH50 (13)2 390 m14:20:00

OK Gisle

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
8230563Helena JohanssonD55 (4)1 610 m15:07
8111257Mikael JohanssonH60 (4)2 300 m15:13

OK Gränsen

9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2077501Valdemar SjöbergLätt 1,8 km (5)1 900 m10:13
441627Tilda SundkvistD14 (12)2 040 m10:31
2075452Sara WulffD40 (7)1 960 m10:32
8297890Viggo WulffH14 (11)2 040 m10:36
1000524Simon BjörnehällH21 (7)2 790 m10:43
2077543Daniel HåkanssonH21 (7)2 790 m11:42
2077566Ida KarlssonD16 (3)2 010 m13:07
452741Catrin MolanderD45 (7)1 900 m13:11
8200511Aron MolanderH16 (4)2 010 m13:13

OK Klyftamo

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
433751Kristina Höök PatrikssonD50 (13)1 900 m10:19
8001295Ingemar RosH55 (4)2 300 m10:29
7553998Per-Olof JohanssonH65 (19)1 770 m11:24:00

OK Njudung

8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
727645Margareta LarssonD65 (14)1 470 m10:42
9450325Stefan G LarssonH65 (19)1 770 m10:45:00
7661124Jonny JohanssonH50 (13)2 390 m12:11:00
7001138Marcus StråhleH40 (8)2 460 m12:15
2059178Emma HultgrenD40 (7)1 960 m12:27
7060517Evanna JohanssonD14 (12)2 040 m12:28
8023045Jan-Ola KarlssonH65 (19)1 770 m12:29:00
2059172Ulrika RibbholmD50 (13)1 900 m13:41

OK Norrvirdarna

7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
1908745Patrik MarkusH40 (8)2 460 m11:14
1850913Johannes AxelssonH35 (2)2 460 m11:22
1108051Albert AxelssonH10 (10)1 650 m11:33
1120206Oliver Petersson MarkusH10 (10)1 650 m11:41
1100106Elsa AxelssonD12 (10)1 880 m11:43
1081114Erik Petersson MarkusH12 (9)1 900 m11:44
1700601Anna MattssonD50 (13)1 900 m13:33

OK Orinto

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
7441027Ingemar LindblomH65 (19)1 770 m12:13:00
7490413Inger LindblomD65 (14)1 470 m12:14
7900221Sandra EkströmD21 (10)2 250 m14:14
8009508Elin ClassonD21 (10)2 250 m14:22

OK Skogsstjärnan

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
15317Fredrik JohanssonH35 (2)2 460 m14:26
15315Gunilla JohanssonD60 (7)1 610 m14:27

OK Tranan

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2107348Anna HögbergLätt 1,8 km (5)1 900 m10:05
9080419Hjalmar IngelsboH12 (9)1 900 m10:09
9100415Gustaf IngelsboH10 (10)1 650 m10:24
540504Monica MartinssonD65 (14)1 470 m11:21

OK Vivill

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2089019Ann BägebyD45 (7)1 900 m10:14
8050741Linus BägebyH18 (6)2 430 m10:33

Skarpnäcks OL

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
33504Monika LarssonD60 (7)1 610 m11:02
600600Jörgen BatzH60 (4)2 300 m11:35

Skillingaryds FK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
7630808Jonas BornetunH55 (4)2 300 m11:23

Skåneslättens OL

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
9880918Pernilla OlssonD21 (10)2 250 m11:38

SOK Aneby

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
433794Tommy OlaussonH65 (19)1 770 m14:13:00

Sävedalens AIK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
1504099Gunilla AxelssonD60 (7)1 610 m13:43

Tenhults SOK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
1431214Lars-Erik BjörkegrenH65 (19)1 770 m14:05:00

Tibro OK

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
11892Berit KlamfeltD65 (14)1 470 m11:05
9470221Bo KlamfeltH65 (19)1 770 m11:32:00
1401325Ebba HagstedtLätt 1,8 km (5)1 900 m14:19

Tidaholm SOK Sisu

9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2104373Ulrika EnerothMedelsvår 1,9 km (12)2 040 m10:19:04
8080206Konrad EnerothH14 (11)2 040 m10:28
9047163Kiril MilevH45 (11)2 390 m11:07
9670713Stefan KarlssonH50 (13)2 390 m11:11:00
47319Lena WallströmD60 (7)1 610 m11:18
405774Julia WallströmMedelsvår 1,9 km (12)2 040 m11:45:00
9740812Robert JakobssonH45 (11)2 390 m15:02
9020308Johannes JakobssonH18 (6)2 430 m15:03
9990820Clara JakobssonD21 (10)2 250 m15:19

Trollhättans SOK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
717445Lars LjungbergH65 (19)1 770 m11:04:00
1470226Leif LöfH65 (19)1 770 m11:20:00

Ulricehamns OK

8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2059032Johannes HolmbergH10 (10)1 650 m12:02
417596Per HolmbergH45 (11)2 390 m12:17
449756Jacob HolmbergH14 (11)2 040 m12:26
449741Ann-Chatrin HolmbergD45 (7)1 900 m12:33
2101667Helena ErikssonD14 (12)2 040 m12:36
1401394Lars ErikssonSvår 2,5 km (2)2 300 m12:47
9091209Gustav KarlssonH12 (9)1 900 m15:06
9080104Anton KarlssonH12 (9)1 900 m15:14

Vänersborgs SK

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
9500514Lars HogedalH65 (19)1 770 m12:05:00
8042704Liam HogedalH14 (11)2 040 m12:18
9530312Gunilla HogedalD65 (14)1 470 m12:22
800707Emelie SvalinD40 (7)1 960 m12:35
1080722Gabriel HogedalH12 (9)1 900 m12:44

Annonser