Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för AOK:s 3-dagars

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: AOK:s 3-dagars
Arrangörsorganisation: Avesta OK
Datum: tisdag 6 september 2011 - söndag 18 september 2011

Etapp 1Etapp 2Etapp 3

D16

3 100 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
348047Mathilda BjörnNorbergs OK18:08
243427Amanda ElmertoftNorbergs OK18:12
774616Erika MickelsonAvesta OK18:14

H16

4 120 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
952004Oskar KarlssonNorbergs OK18:00
443743William KarlssonNorbergs OK18:04

D14

2 370 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
448692Minna ZachrissonLångshyttans AIK OK18:17
341720Frida ÖstmanAvesta OK18:19
226419Mirjam DalénSala OK18:21
249542Amanda DanielsAvesta OK18:23

H14

2 750 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
227203Isak SöderströmSala OK18:03
225362Anton KällströmSala OK18:05
443796Carl KarlssonNorbergs OK18:07
38109Robin BergstrandNorbergs OK18:09

D12

2 120 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
229449Emelie ErikssonSäterbygdens OK18:04
438699Emma HansenAvesta OK18:06
304942Moa SteinerDalaportens OL18:08
256698Cornelia LundénAvesta OK18:10
16920Katja DalénSala OK18:12
343506Shanti SöderströmSala OK18:14
350504Maja NorlingSäterbygdens OK18:16
709000Tindra JernströmAvesta OK18:18

H12

2 120 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
355854Fredrik SternelandDalaportens OL18:19
364945Elias KorhonenAvesta OK18:21
351799Erik MoreliusStora Skedvi IK SOFF18:23
344345Axel AnderssonNorbergs OK18:25
229479Emil ArvidssonSäterbygdens OK18:31
448691Florian RademacherLångshyttans AIK OK18:33

D10

1 800 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
364943Petronella HedenlundAvesta OK18:18
249491Sabina RademacherLångshyttans AIK OK18:20
364942Nickolina HedenlundAvesta OK18:22
341380Agnes KällströmSala OK18:24
343237Julia WannerAvesta OK18:26
448693Klara ZachrissonLångshyttans AIK OK18:30
448693Klara ZachrissonLångshyttans AIK OK18:30
249500Vera LarssonLångshyttans AIK OK18:32

H10

1 800 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
804030Linus JernströmAvesta OK18:08
351801Hugo HammarströmStora Skedvi IK SOFF18:10
362626Vilhelm AxolsStora Skedvi IK SOFF18:12

Inskolning

1 570 m, 12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
344369Frida AnderssonNorbergs OK18:01
355851Agnes EngstedtDalaportens OL18:02
501958Daniel ThelinIFK Hedemora OK18:03
355834Saga MattssonDalaportens OL18:04
348050Elliot LundbergNorbergs OK18:06
342840Anja MickelsonAvesta OK18:07
364955Alice NykvistAvesta OK18:07
501961Ella PerersIFK Hedemora OK18:08
355832Filippa HeldemarDalaportens OL18:10
23922Vilda EngstedtDalaportens OL18:11
23922Vilda EngstedtDalaportens OL18:11
501957Line ThelinIFK Hedemora OK18:12

U1

1 570 m, 17 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
442260Tilde Blixt IsakssonAvesta OK18:08
350506Victor ErikssonSäterbygdens OK18:09
442232My Blixt IsakssonAvesta OK18:10
501960Alida PerersIFK Hedemora OK18:11
448698Carl-Henrik LindqvistLångshyttans AIK OK18:12
364932Lucas WannerAvesta OK18:13
501959Minelle MuntherIFK Hedemora OK18:14
409899Lina WestbomSäterbygdens OK18:15
304943Niklas SternelandDalaportens OL18:16
249405Oskar LarssonLångshyttans AIK OK18:17
442234Hedda BorgströmAvesta OK18:18
364952Arvid HedenlundAvesta OK18:19
409897Tuva WestbomSäterbygdens OK18:20
342998Liv NorbergAvesta OK18:21
409893Linnea AsplundSäterbygdens OK18:23
256635Tilda BorgströmAvesta OK18:24
364939Clara JanssonAvesta OK18:25

U2

1 800 m, 11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
344184Elsa KärnsundSala OK17:58
364806Elsa LindSala OK17:58
344104Cecilia LindSala OK18:00
501951Linus AnderssonIFK Hedemora OK18:01
501954Matilda ForslundIFK Hedemora OK18:03
448697Sandra DahlstrandLångshyttans AIK OK18:05
351800Hilma HammarströmStora Skedvi IK SOFF18:11
501952Örjan KlintIFK Hedemora OK18:15
354148Sofie EhnbergSala OK18:19
229489Oliver AsplundSäterbygdens OK18:21
501955Oliver ForslundIFK Hedemora OK18:25

Annonser