Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för AOK:s 3-dagars

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: AOK:s 3-dagars
Arrangörsorganisation: Avesta OK
Datum: tisdag 6 september 2011 - söndag 18 september 2011

Etapp 1Etapp 2Etapp 3

D16

2 300 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
774616Erika MickelsonAvesta OK18:08
348047Mathilda BjörnNorbergs OK18:10
27306Elina ArvidssonSäterbygdens OK18:12
243427Amanda ElmertoftNorbergs OK18:30

H16

2 500 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
952004Oskar KarlssonNorbergs OK18:00
443743William KarlssonNorbergs OK18:02
448700Anton HagLångshyttans AIK OK18:04

D14

2 000 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
364934Emma DjärvAvesta OK18:00
226419Mirjam DalénSala OK18:02
448692Minna ZachrissonLångshyttans AIK OK18:04
249542Amanda DanielsAvesta OK18:06
341720Frida ÖstmanAvesta OK18:08

H14

2 300 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
227203Isak SöderströmSala OK18:03
225362Anton KällströmSala OK18:05
38109Robin BergstrandNorbergs OK18:07
443796Carl KarlssonNorbergs OK18:09

D12

1 300 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
16920Katja DalénSala OK18:14
304942Moa SteinerDalaportens OL18:16
229449Emelie ErikssonSäterbygdens OK18:18
709000Tindra JernströmAvesta OK18:20
256698Cornelia LundénAvesta OK18:22
350504Maja NorlingSäterbygdens OK18:24
438699Emma HansenAvesta OK18:26
343506Shanti SöderströmSala OK18:28

H12

1 300 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
443746Oliver KarlssonNorbergs OK18:15
351799Erik MoreliusStora Skedvi IK SOFF18:19
448694Christoffer LindqvistLångshyttans AIK OK18:21
229479Emil ArvidssonSäterbygdens OK18:23
355854Fredrik SternelandDalaportens OL18:25
344345Axel AnderssonNorbergs OK18:27
448691Florian RademacherLångshyttans AIK OK18:29

D10

1 200 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
364943Petronella HedenlundAvesta OK18:03
448695Carolina LindqvistLångshyttans AIK OK18:05
448693Klara ZachrissonLångshyttans AIK OK18:07
341380Agnes KällströmSala OK18:11
249500Vera LarssonLångshyttans AIK OK18:13
364942Nickolina HedenlundAvesta OK18:15
343237Julia WannerAvesta OK18:17

H10

1 200 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
351801Hugo HammarströmStora Skedvi IK SOFF18:21
351803Vilhelm AxolsStora Skedvi IK SOFF18:25
804030Linus JernströmAvesta OK18:29
304941Henrik SternelandDalaportens OL18:31

Inskolning

1 100 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
355832Filippa HeldemarDalaportens OL18:01
344369Frida AnderssonNorbergs OK18:02
23922Vilda EngstedtDalaportens OL18:04
355834Saga MattssonDalaportens OL18:05
354147Linnéa EhnbergSala OK18:06
355851Agnes EngstedtDalaportens OL18:08
342840Anja MickelsonAvesta OK18:09
364955Alice NykvistAvesta OK18:09
348050Elliot LundbergNorbergs OK18:10

U1

1 100 m, 17 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
256635Tilda BorgströmAvesta OK18:12
342998Liv NorbergAvesta OK18:13
409893Linnea AsplundSäterbygdens OK18:14
442234Hedda BorgströmAvesta OK18:15
350508Moa JohanssonSäterbygdens OK18:16
304943Niklas SternelandDalaportens OL18:17
409899Lina WestbomSäterbygdens OK18:18
364932Lucas WannerAvesta OK18:19
442232My Blixt IsakssonAvesta OK18:20
249405Oskar LarssonLångshyttans AIK OK18:22
448698Carl-Henrik LindqvistLångshyttans AIK OK18:22
364939Clara JanssonAvesta OK18:23
350506Victor ErikssonSäterbygdens OK18:24
409897Tuva WestbomSäterbygdens OK18:25
364952Arvid HedenlundAvesta OK18:26
249431Amanda VestmanLångshyttans AIK OK18:28
501959Minelle MuntherIFK Hedemora OK18:29

U2

1 200 m, 13 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
344184Elsa KärnsundSala OK18:00
364806Elsa LindSala OK18:00
501955Oliver ForslundIFK Hedemora OK18:06
701108Frida AlmkärrAvesta OK18:08
501952Örjan KlintIFK Hedemora OK18:10
351800Hilma HammarströmStora Skedvi IK SOFF18:12
501954Matilda ForslundIFK Hedemora OK18:14
354148Sofie EhnbergSala OK18:16
448697Sandra DahlstrandLångshyttans AIK OK18:18
501951Linus AnderssonIFK Hedemora OK18:20
229489Oliver AsplundSäterbygdens OK18:22
41609Klara MoreliusStora Skedvi IK SOFF18:24
501962Mikael PerssonIFK Hedemora OK18:25

U3

1 300 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
343556Greta WetterbergSala OK18:15

Annonser