Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Y-Ringen Masters Etapp 2

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Y-Ringen Masters Etapp 2
Arrangörsorganisationer: Härnösands OK / Sundsvalls OK
Datum: tisdag 21 juli 2020

Bana 1 vit 16:00-16:30

16 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2104400Linnea DufvaSundsvalls OK16:04:10
2104461Lovis LindströmKvarnsvedens GOIF OK16:04:19
7110314Ludvig StåhlbergKovlands IF16:05:51
1011228Ida-Marie TuvessonSundsvalls OK16:13:23
2140400Kajsa ErlandssonSundsvalls OK16:13:24
2124685Ruth HoffmanSundsvalls OK16:54:41
16169Wilma UnanderSundsvalls OK16:56:44
1100804Ruben JensenSundsvalls OK16:57:44
452944Stina EngbergHärnösands OK16:58:27
39829Calle MobergSundsvalls OK17:09:19
811104Lisen MobergSundsvalls OK17:12:03
7120516Stina KarlssonKovlands IF17:44:32
431060Fanny VikströmSundsvalls OK17:49:30
2135515Hugo LindströmSundsvalls OK18:06:28
2140397Tilde BergqvistSundsvalls OK18:10:31
1204519Albin FrödinSundsvalls OK

Bana 2 gul 16:00-16:30

15 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
343246Ulla PerssonVK Uvarna16:03:34
2104365Alexander DufvaSundsvalls OK16:07:39
2420510Juni LindströmKvarnsvedens GOIF OK16:08:06
18720Tove Van De WalSelånger SOK16:08:06
7080712Lukas StåhlbergKovlands IF16:08:37
2089150Albin TuvessonSundsvalls OK16:12:48
409672Bengt LarssonKovlands IF17:00:40
2500374Hanna MolinderSelånger SOK17:03:48
2119972Elisabet EngbergSundsvalls OK17:09:43
2087044Jennie JohanssonSundsvalls OK17:10:59
9102626Mattias BerglundSundsvalls OK17:22:35
8309069Ture NordgrenHärnösands OK17:31:02
7090311Agnes FeilSundsvalls OK18:10:06
2104419Selma YtterströmSundsvalls OK18:13:10
2139853Sara JakobssonSundsvalls OK18:23:43

Bana 3 röd 16:00-16:30

48 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
8014017Albin ÅlinSundsvalls OK16:01:13
827400Jon FlordalSundsvalls OK16:02:00
362533Inger LorentzsonSundsvalls OK16:02:19
501030Christina FlordalSundsvalls OK16:03:21
15459Peter LorentzsonSundsvalls OK16:03:23
41920Anna DufvaSundsvalls OK16:04:13
18709Jakob Van de WalSelånger SOK16:07:23
2140397Herbert Van De WalSelånger SOK16:07:26
452982Roland SalomonssonVittjärvs IK16:09:00
15448Björn AbelssonSundsvalls OK16:12:09
2115412Elmin HovmöllerSöders-Tyresö16:15:39
9020623Emil LundgrenSundsvalls OK16:20:05
2119973Åsa JadeliusSundsvalls OK16:20:12
209588Marcus UddmanSundsvalls OK16:53:16
8070324Eskil EngbergHärnösands OK16:54:27
2260799Anna HoffmanSundsvalls OK16:54:38
2124676Valter HoffmanSundsvalls OK16:54:45
2139852Nora UddmanSundsvalls OK16:56:01
2135683Ebba JensenSundsvalls OK16:58:21
2063391Maria JensenSundsvalls OK16:59:56
259156Åke HöglundTimrå SOK17:00:35
2119672Klara EdströmSundsvalls OK17:01:58
7935411Axel MolinderSelånger SOK17:03:16
7802210Jessica MolinderSelånger SOK17:05:20
448361Mari-Helen LidströmSnättringe SK17:24:58
10096Barbro EdströmKovlands IF17:42:38
889203Owe EdströmKovlands IF17:43:36
7205497Olivia KarlssonKovlands IF17:45:25
899834Catrin JohanssonSundsvalls OK17:45:39
2063827Alex AnderssonSundsvalls OK17:47:43
8460916Winn BjörklundSundsvalls OK17:48:57
7071011Elin KarlssonKovlands IF17:49:45
8443590Sten Åke VedinSelånger SOK17:53:49
2104171Rickard AnderssonSundsvalls OK18:02:35
2139898Hugo HässlerSundsvalls OK18:03:12
1771213Irené LarssonSundsvalls OK18:07:04
1061102Kasper LarssonSundsvalls OK18:07:40
2121904Wilma LindströmSundsvalls OK18:10:55
8000703Ivar GranholmSundsvalls OK18:12:40
8070804Frida BergqvistSundsvalls OK18:13:32
7491363Anna-Karin ÖstlundKovlands IF18:14:06
2077279Ella YtterströmSundsvalls OK18:14:33
2104351Emma JakobssonSundsvalls OK18:15:54
2078255Caroline YtterströmSundsvalls OK18:17:21
920329Gitte LethSundsvalls OK18:25:02
263920Viktoria KarlssonKovlands IF18:25:48
2104368Daniel YtterströmSundsvalls OK18:28:04
10084Harri NäätänenKovlands IF

Bana 4 violett 16:00-16:30

53 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
555784Ida JohanssonSundsvalls OK16:04:51
18715Anna Van De WalSelånger SOK16:07:48
720722Kerstin FrænellSundsvalls OK16:11:54
449492Oskar ErlandssonSundsvalls OK16:12:22
7721225Anna LundgrenSundsvalls OK16:17:31
2063895Wilma LarssonSundsvalls OK16:21:16
2077261Lovisa DufvaSundsvalls OK16:27:00
1050905Olov NorinSundsvalls OK16:29:34
30979Charlotte VikströmSundsvalls OK16:51:01
8200506Nils EngbergHärnösands OK17:04:45
1410885Malin TuvessonSundsvalls OK17:06:43
682139Anna ÅlinSundsvalls OK17:08:44
2059184Ida BergforsSundsvalls OK17:16:34
448564Alva Lidström LauriSnättringe SK17:23:46
241598Clary RexSundsvalls OK17:24:29
9050528Wilmer RexSundsvalls OK17:25:49
442332Bo LauriSnättringe SK17:28:46
409705Maria AnderssonBredaryds SOK17:38:19
580716Christer LundstedtSundsvalls OK17:46:35
228049Lena AnderssonSundsvalls OK17:47:33
228022Monika JanssonSundsvalls OK17:48:09
9530916Arne AnderssonBredaryds SOK17:50:49
343771Jari SounvieriSundsvalls OK17:52:36
660505Pia LindholmSundsvalls OK17:55:52
8040521Hanny EdströmHärnösands OK17:59:28
445068Ebba LindholmSundsvalls OK18:01:35
8000943Edvin LakeSundsvalls OK18:03:00
2060816Ebba AnderssonSundsvalls OK18:04:25
226364Per TjernbergKovlands IF18:05:38
8137484Elmina MolinHärnösands OK18:07:13
1051126Mattias LarssonSundsvalls OK18:08:14
443485Anders LindholmSundsvalls OK18:09:01
245883Ola LindströmSundsvalls OK18:09:27
443464Stina LindholmSundsvalls OK18:10:49
30975Anna NordinSundsvalls OK18:12:25
362359Josef AnderssonSundsvalls OK18:12:54
8123000Viggo ÖstlundKovlands IF18:15:20
43142Kadri KalvoSundsvalls OK18:16:18
15419Kristina NordlanderSundsvalls OK18:19:11
15475Peter HolmquistSundsvalls OK18:20:02
451371Annelie LodénSelånger SOK18:22:29
8094030Julia NordlanderSundsvalls OK18:23:19
2075358Mats NissiläSelånger SOK18:23:28
2060777Stina FeilSundsvalls OK18:24:18
428849Elin SvenssonSundsvalls OK18:25:31
7057992Simon NordlanderSundsvalls OK18:26:08
2078093Elsa GranholmSundsvalls OK18:27:41
690330Johan AgåsSundsvalls OK18:29:17
7052910Hugo NordlanderSundsvalls OK18:31:14
2063873Torbjörn AnderssonSundsvalls OK
1067574Erik BergforsSundsvalls OK
8040413Susanna EdströmHärnösands OK
7412130Marcus ErikssonOK Tyr

Bana 5 blå/svart 16:00-16:30

44 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
7942465Fredrik LindströmKvarnsvedens GOIF OK16:04:25
1411379Ola TuvessonSundsvalls OK16:05:13
37716Anders ErlandssonSundsvalls OK16:08:44
590523Olof FrænellSundsvalls OK16:11:50
219980Jörgen BlästaNjurunda OK16:12:34
8002342Petter ErlandssonSundsvalls OK16:12:49
7720108Henrik LundgrenSundsvalls OK16:16:22
682306Mattias HovmöllerSöders-Tyresö16:17:08
1020703Mattias LindahlSundsvalls OK16:18:01
7873720Johnny BlästaNjurunda OK16:18:42
730321Magnus JonssonSundsvalls OK16:20:43
2063830Michael LarssonSundsvalls OK16:22:35
9660220Niklas MartinNjurunda OK16:23:26
8020703Hannes LindahlSundsvalls OK16:24:27
8020623Axel LundgrenSundsvalls OK16:28:14
2119865Jon JensenSundsvalls OK16:59:09
30980Olov VikströmSundsvalls OK17:02:05
2087328Marie-Louise EngbergHärnösands OK17:04:20
889212Mattias EdströmKovlands IF17:05:01
8444001Frida VikströmSundsvalls OK17:06:11
9030928Astrid RexSundsvalls OK17:20:38
2087323Magnus NordgrenHärnösands OK17:31:04
234871Thomas RexSundsvalls OK17:43:39
7780621Jonas KarlssonKovlands IF17:50:10
660924Rolf JohanssonSundsvalls OK17:51:53
30976Jan NordinSundsvalls OK17:53:08
1001013Andreas LundholmUmeå OK18:00:26
960629Johanna SjölundSundsvalls OK18:01:54
362372Martin HässlerSundsvalls OK18:03:32
8440991Isak LundholmUmeå OK18:06:18
7005080Håkan StoltSundsvalls OK18:08:32
8098044Jonna JungåkerSundsvalls OK18:10:44
8113371Hanna HugossonSundsvalls OK18:12:21
247550Lars JonssonVK Uvarna18:13:54
245011Marcus ErikssonVK Uvarna18:15:29
9920329Erik ToomingasSundsvalls OK18:17:27
15495Lars HolmquistSundsvalls OK18:20:39
2077278Lisa JakobssonSundsvalls OK18:24:07
2078178Erik JakobssonSundsvalls OK18:24:37
820513Anders AxlingSundsvalls OK18:26:57
8030771Janne NäätänenSundsvalls OK18:28:50
1020523Tove FrænellSundsvalls OK
750215Markus FrödinSundsvalls OK
8444002Oskar VikströmSundsvalls OK

Annonser

Mila