Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Gränsdagars etapp 4

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Gränsdagars etapp 4
Arrangörsorganisation: Torsås OK
Datum: fredag 24 juli 2020

D21

3 830 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
9930428Maria JohanssonTorsås OK14:42:59
812238Rebecka OlssonKarlskrona SOK14:57:25
8080614Myrra CarlssonOK Orion15:02:22
2083990Tuva LövdahlSOK Viljan15:32:30
8081823Johanna WilhelmssonKarlskrona SOK16:45:41
9960701Amanda JohanssonOK Orion16:50:15
993541Cecilia BrattOK Orion16:58:08
961220Moa PetterssonGöteborg-Majorna OK17:19:59
920809Maja PetterssonKarlskrona SOK17:23:08

H21

4 630 m, 15 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
9123333Johan ErikssonKarlskrona SOK14:28:49
1983607Johan MårtenssonKarlskrona SOK14:33:03
8110191Johan MyrénOK Orion14:46:51
882011Martin HederskogKalmar OK15:36:49
900214Pontus JohanssonKarlskrona SOK15:52:16
7529082Simon HedlundÄrla IF16:03:51
8640535Theis MunktvedFarum Tisvilde OK16:24:57
8020812Simon FogelströmTorsås OK16:52:47
626746Jens WängdahlIFK Göteborg Orientering17:19:19
8030219Hugo LarssonKarlskrona SOK17:37:03
8130416Filip HåkanssonOK Orion17:40:59
2120008Jesper DanielssonKalmar OK17:49:43
8171298Nils Hammaräng GripOK Orion17:50:50
7021219Arvid KronmarKarlskrona SOK17:52:19
2101805Edvin StrandbergKalmar OK18:21:35

D16

3 830 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
8150528Hedda SvenssonOK Orion15:27:28
8050710Linn BjörneldKalmar OK15:55:17
8040817Alma SvennerudKarlskrona SOK15:56:46
8040501Lisa SwartzOK Orion16:00:03

H16

3 830 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1060172Hampus AbrahamssonKarlskrona SOK14:36:29
2119984Ville LundgrenKalmar OK14:54:30
8001712Lukas HagbergKalmar OK15:07:02
2088526Theo LövdahlSOK Viljan15:35:01
600524Olof GlatzKalmar OK15:45:11
8262490Nils SwartzOK Orion16:02:25
8041209Melker LarssonOK Orion16:51:50
8050420Axel BrattOK Orion17:28:26
8151022Oliver HåkanssonOK Orion17:31:43

D14

2 840 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
8070108Selma LeopoldOK Orion14:36:52
7071005Märta SvennerudKarlskrona SOK15:53:07
7060113Lova KronmarKarlskrona SOK17:52:43

H14

2 840 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
9071219Filip MyrénOK Orion14:45:14
2135411Johan GlatzKalmar OK15:41:47
7060323Jakob OmelchenkoOK Orion15:51:13
8060823Filip GummessonNybro OK16:36:27
2147888Gustav HilmanssonKalmar OK17:04:06

D12

2 340 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
7205498Elin NilssonKarlskrona SOK14:59:14
1497105Saga AxelssonNybro OK16:23:34

H12

2 340 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
7080122Erik LeopoldOK Orion14:36:54
7080525Elias KronmarKarlskrona SOK17:49:50
755557Oliwer SjökvistOK Orion18:04:27

D10

2 140 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1110514Esther AllwoodKarlskrona SOK14:32:37

H10

2 140 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1110516Sam MårtenssonKarlskrona SOK14:33:11
7120422Hjalmar SvennerudKarlskrona SOK15:37:28
29327Julius GummessonNybro OK16:35:18
1104211Leo LarssonKarlskrona SOK17:45:18
2500516Emil JohanssonOK Orion18:13:30

D40

3 830 m, 14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
47428Linda AllwoodKarlskrona SOK14:32:43
9616999Anna NyqvistKalmar OK14:44:48
1970212Anna HenrikssonTorsås OK14:50:28
2119586Petra LundgrenKalmar OK14:53:15
7710203Ulrika HermanssonOK Orion15:04:07
262110Linda SvenssonGävle OK15:22:13
1720815Annica RosengrenOK Orion15:28:07
1429409Marie SvennerudKarlskrona SOK15:37:35
2107437Karin Rahm BjörneldKalmar OK15:57:36
29294Lena JakobssonNybro OK16:23:18
7405270Malin SvenssonOK Orion17:01:14
8021031Jenny HåkanssonOK Orion17:36:36
441542Kristina AnderssonKarlskrona SOK17:45:10
16858Linda IngemarssonKarlskrona SOK17:54:25

H40

3 830 m, 15 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
444638Mikael PalmKalmar OK14:31:40
9771005Anders LeopoldOK Orion14:37:51
15081Göran HenrikssonTorsås OK15:01:18
730717Torstein HoleNydalens SK15:25:30
7110251Fredrik KarlssonNybro OK15:35:40
7020313Yuri OmelchenkoOK Orion15:47:55
2058124Johan SwartzOK Orion15:54:31
2104243Olle BjörneldKalmar OK15:59:03
1666122Henrik AxelssonNybro OK16:24:27
24753Mikael GummessonNybro OK17:09:58
8290871Magnus LarssonKarlskrona SOK17:38:17
7601281Olof IngemarssonKarlskrona SOK17:51:10
730224Magnus KronmarKarlskrona SOK17:52:47
7509080Patrik SjökvistOK Orion18:05:00
2088543Viktor SkobeKalmar OK18:14:30

D50

2 840 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
9650108Katarina SundelinOK Orion14:55:48
41589Carina SvärdOK Orion15:41:18
9620620Lena SwartzOK Orion16:03:15
650406Gunilla GustafssonOK Orion16:19:16
8155380Caroline LiljebjörnNybro OK16:26:20
8250360Kristina RunemalmKalmar OK16:28:13
661215Eva PetterssonKarlskrona SOK17:19:27
1660819Anne LindellKalmar OK17:49:26

H50

3 830 m, 15 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
690423Henrik BerlinOK Orion14:33:46
29284Anders MårtenssonKalmar OK14:39:39
616999Tobias BorgerKalmar OK14:44:21
9701209Clas NilssonKarlskrona SOK14:58:34
9700716Anders SundelinOK Orion14:58:51
7651004Lars CarlssonOK Orion14:59:40
7700918Marcus SvennerudKarlskrona SOK15:39:19
9670123Jonas PerssonTorsås OK16:22:02
7701006Henrik PeterssonNybro OK16:27:11
631014Lars-Olof LundquistNybro OK16:28:50
980512Sven JohanssonOK Orion16:35:48
9640923Ulf JohanssonKarlskrona SOK16:48:56
650221Anders PetterssonKarlskrona SOK17:17:08
8051022Anders HåkanssonOK Orion17:33:39
8196412Mats SöderbergKalmar OK17:40:10

D60

2 840 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
27852Bodil HermanssonOK Orion14:49:53

H60

2 840 m, 13 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
440925Per-Ivan EngströmOK Orion14:51:06
15077Hans GottfridssonTorsås OK15:23:02
452530Lennart SohlinOK Orion15:40:07
30357Lennart AnderssonOK Orion16:20:33
8310556Bo SalomonsonKalmar OK16:31:57
8100524Ove LernåKalmar OK16:34:22
1396333Leif LindströmNybro OK16:35:21
914074Lars-Åke ÅbergKalmar OK16:47:06
8261242Björn LinnersjöOK Orion16:50:48
17790Mats ArnessonNybro OK17:27:46
520101Göran SvensonSOK Viljan17:40:53
18589Jan DanielssonKalmar OK17:44:17
7206337Adrie Van OpstalKOVZ17:47:14

Öppen 1

2 140 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1306050Nora MårtenssonKarlskrona SOK14:29:53
1306051John MårtenssonKarlskrona SOK14:29:54
8201404Tom EliassonKarlskrona SOK14:48:36
8201208Svante EliassonKarlskrona SOK14:48:42

Öppen 3

2 340 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2109214Emelie AbrahamssonKarlskrona SOK14:34:32
2109207Maria MårtenssonKarlskrona SOK15:20:51
699098Rolf JonssonNybro OK15:31:51
776222Ros-Mari KarlssonNybro OK15:46:40

Öppen 5

2 840 m, 15 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
8012011Sixten EliassonKarlskrona SOK14:49:09
1218176Björn EliassonKarlskrona SOK14:49:11
27833Roland HermanssonOK Orion14:49:19
1160612Anna HagbergKalmar OK14:56:57
9171727Cecilia NilssonKarlskrona SOK15:00:49
341095Stig KarlssonTorsås OK15:23:17
2140353Folke RingbergLessebo OK15:34:12
8070918Emilia JakobssonNybro OK16:23:30
2062781Annemarie HolmAlstermo IF16:26:41
8013177Jakob JakobssonNybro OK16:32:38
29364Linda PeterssonNybro OK16:33:51
7712577Annika JosefssonKarlskrona SOK16:47:01
27257Ann-Helen LinnersjöOK Orion16:48:23
2500371Henrik HilmanssonKalmar OK17:05:12
1954930Ninne MellblomKarlskrona SOK17:27:31

Öppen 7

2 840 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
18509Kristina BerlinKarlskrona SOK14:33:50
2054916Henrik ForsbergKalmar OK14:47:45
7908140Susanna CaleklintKarlskrona SOK14:47:48
7502040Stefan CaleklintKarlskrona SOK15:37:40
9610427Charlotte LundquistNybro OK16:29:53

Öppen 8

3 830 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
29295Magdalena JonssonNybro OK15:33:35
8620920Lars MunktvedAllerød OK16:25:33
9670918Anne JohanssonKarlskrona SOK16:47:15

Annonser

Mila