Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för SM Natt

TävlingsinformationVisa startlista per klassVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: SM Natt
Arrangörsorganisation: Rehns BK
Datum: fredag 24 augusti 2012

D18 Elit

5 940 m, 71 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
701942403Channa LönneSkarpnäcks OL22:00
702950326Teresa StafströmVästerås SOK22:01
703824843Katherine HallOK Ravinen22:02
704941124Agnes Leffler-RosendahlOK Renen22:03
705951209Karen MaxwellOK Ravinen22:04
706952906Stina MagnussonOK Nolaskogsarna22:05
707940612Moa OlssonHelsingborgs SOK22:06
708950810Julia AdolfssonOK Kåre22:07
709950605Harriet LawsonOK Ravinen22:08
710940411Cecilia ImarkTullinge SK22:09
711950602Klara PålssonKungälvs OK22:10
712950611Frida LövgrenIFK Moras OK22:11
713951220Hanna BerglundOK Kåre22:12
71437226Frances WrightOK Ravinen22:13
715433800Johanna LindgrenIF Hallby SOK22:14
716940410Emma BacklundSäterbygdens OK22:15
718590122Rhona McMillanOK Ravinen22:17
719954001Linnéa EngstedtTullinge SK22:18
720585433Julie EmmersonOK Ravinen22:19
721800214Lisa SundströmOK Renen22:20
722940917Karin SvenssonFinspångs SOK22:21
723950519Kajsa EngströmOK Kåre22:22
724911444Katarina HemmingwayOK Ravinen22:23
725940329Eva GustafssonHagaby GOIF22:24
726950110Felicia FeursteinTormestorps IF22:25
727940104Linnea WahlgrenSjövalla FK22:26
728960423Kajsa HedinHjärnarps GH OL22:27
729950530Moa SvenssonNässjö OK22:28
731950617Amelie EkströmOK Kåre22:30
732953804Malin WidénUddevalla OK22:31
733950604Kristin OlovssonRehns BK22:32
734650214Ida SundströmOK Renen22:33
735960807Melina CarlssonStora Tuna OK22:34
736960226Rebecka HoppeIF Thor22:35
737960701Amanda JohanssonOK Dacke22:36
738950111Hanna ÖstenbergEksjö SOK22:37
739957344Filippa JohanssonJönköpings OK22:38
740954104Rebecka HylanderNyköpings OK22:39
741941234Filippa SpånérSävedalens AIK22:40
742952323Elin ClassonOK Orinto22:41
743940731Sara SchmidtTrollhättans SOK22:42
744905015Matilda MartinssonFalkenbergs OK22:43
745951230Elina Von KrusenstiernaOK Kåre22:44
746940314Nicole LjungdahlHjärnarps GH OL22:45
748950709Mathilda KarlssonOK Rodhen22:47
750950324Lisa MalmströmGOIF Tjalve22:49
751970219Emma BrännebyOK Kolmården22:50
752940421Frida BrogrenKungälvs OK22:51
753940407Agnes LeoBredaryds SOK22:52
754797393Frida SandbergSäterbygdens OK22:53
755940130Josefine KlintbergEksjö SOK22:54
756950533Ellinor ErikssonKFUM Örebro OK22:55
757941109Linnea AdolfssonTullinge SK22:56
758654488Moa EnmarkGävle OK22:57
759202319Josefin WallenhammarHagaby GOIF22:58
760941206Julia OhlssonUddevalla OK22:59
761970220Erica EdmanKorsnäs IF OK23:00
763951202Ida KallurOK Ravinen23:02
764825001Emma BjessmoBromma-Vällingby SOK23:03
765940322Annika CarlbergVallentuna-Össeby OL23:04
766940310Moa Leijon-LindHaninge SOK23:05
767940923Amanda HanssonBredaryds SOK23:06
768940122Tove LagerbergOK Södertörn23:07
7691995815Sandrine MüllerGävle OK23:08
770951601Aina EdgrenTrollhättans SOK23:09
771940507Siri JeppssonKatrineholms OK23:10
772618941Frida Jönsson HellstadiusSödertälje-Nykvarn OF23:11
773941217Evelina WickbomVittjärvs IK23:12
774775959Sara HagströmFalköpings AIK OK23:13
775940605Laura DAngeloAttunda OK23:14
776940320Frida HedinHjärnarps GH OL23:15

Annonser