Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för SM Natt

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: SM Natt
Arrangörsorganisation: Rehns BK
Datum: fredag 24 augusti 2012

D21 Elit

8 770 m, 64 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
501910206Louise MarkstedtOK Södertörn22:00
502501059Heather GardnerOK Ravinen22:01
503891301Elin VedinSundsvalls OK22:02
504822119Lovisa PerssonOK Tisaren22:03
505911007Frida EmanuelssonGöteborg-Majorna OK22:04
506831998Sofia LevinOK Tyr22:05
508895014Jolanta KolosinskaOK Skogsfalken22:07
509913001Maria BoisLeksands OK22:08
510780503Susanne RutqvistIFK Umeå22:09
511503573Bex HardingOK Ravinen22:10
512910126Linn GrällsOK Kåre22:11
514910908Elin SundqvistTullinge SK22:13
515910906Anna GustafssonIFK Göteborg22:14
516760301Annika BjörkDomnarvets GOIF22:15
517770221Helena ForsbergSkogslöparna22:16
518263922Maria JonssonSundsvalls OK22:17
519910420Emma EdejernAlfta-Ösa OK22:18
521585960Frida GustafssonIFK Göteborg22:20
522537300Elisa ElstnerOK Linné22:21
523720700Annika RidellIF Thor22:22
524911113Lisa KaleredHagaby GOIF22:23
525221448Sarah-Jane GaffneyOK Ravinen22:24
526820605Elin SjölanderOK Rodhen22:25
528780630Anette CarlssonKFUM Örebro OK22:27
529731088Maria von SchmalenséeAttunda OK22:28
530978076Amy RankkaLinköpings OK22:29
531812238Rebecka OlssonOK Skogsfalken22:30
532903428Elin StrömIFK Lidingös Skid o OK22:31
533900106Josefin AronssonOK Tisaren22:32
534790213Rebecka LindbergOK Linné22:33
535800105Linda LarssonJärfälla OK22:34
536880401Karin PerssonHagaby GOIF22:35
537680612Sanna LinseforsGöteborg-Majorna OK22:36
538919396Elna ForsbergIK Hakarpspojkarna22:37
539822882Johanna BergmanSundsvalls OK22:38
540901207Lisa RönnolsOK Linné22:39
541860521Frida AnderssonFalkenbergs OK22:40
542776656Elsa JanssonJärla Orientering22:41
543999955Maria SjölanderOK Rodhen22:42
544890403Rebecka NylinOK Tisaren22:43
545910622My WestlundOK Tyr22:44
546911203Beatrice GustavssonEksjö SOK22:45
547870618Josefine CarlssonIFK Göteborg22:46
548700326Gunilla SvärdIF Thor22:47
549770817Frida BakkmanIFK Lidingös Skid o OK22:48
550895412Nadiya VolynskaOK Orion22:49
551880109Martina KarlssonStora Tuna OK22:50
552714111Magdalena OlssonIFK Moras OK22:51
553851215Johanna LindbergDomnarvets GOIF22:52
554900202Lilian ForsgrenOK Tisaren22:53
556909400Johanna LönnkvistTullinge SK22:55
557820407Johanna ÖbergOK Hällen22:56
558900220Anna ForsbergGöteborg-Majorna OK22:57
559890831Alva OlssonVästerås SOK22:58
560870530Sofia TörnqvistIFK Lidingös Skid o OK22:59
561501697Therese KlintbergEksjö SOK23:00
562860222Anna (Humlaröd) PerssonFK Göingarna23:01
563870601Sara EskilssonHaninge SOK23:02
5641860901Josefine EngströmAlfta-Ösa OK23:03
565820909Maria MagnussonSävedalens AIK23:04
566912562Kristin HylanderNyköpings OK23:05
567890722Kristin LöfgrenOK Kolmården23:06
568911006Viktoria ErnstssonGöteborg-Majorna OK23:07
569900513Anna BachmanIFK Lidingös Skid o OK23:08

H21 Elit

12 910 m, 85 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1791302Robert JohanssonTäby OK22:00
2900620Erik BlomgrenStora Tuna OK22:01
3910815Simon HedlundÄrla IF22:02
5502019Mattias JohanssonIFK Lidingös Skid o OK22:04
6503277Clément FumeyTullinge SK22:05
7517722Petter JönssonJärla Orientering22:06
8262951Oskar ForsbergSkogslöparna22:07
9910718Markus HederskogIK Hakarpspojkarna22:08
10503541Douglas TullieOK Ravinen22:09
11750617Sven LundbäckStora Tuna OK22:10
12890614Christoffer EskilssonHaninge SOK22:11
13820100Jakob AndersonBredaryds SOK22:12
14790408Jörgen OhlinOK Linné22:13
15780723Stefan SjölundSkogslöparna22:14
16850300Nicolas SimoninIFK Lidingös Skid o OK22:15
17500167Nick BarrableOK Ravinen22:16
18504254Oscar VångellÄrla IF22:17
19740906Björn LjunggrenOK Hammaren22:18
20780802Joakim AxelssonTrollhättans SOK22:19
21780622Mattias MårtsStora Tuna OK22:20
22771118Tobias EliassonSundsvalls OK22:21
23830312Jonas EngströmOK Hällen22:22
2437631Jonas ByströmSkogslöparna22:23
26868919Anton LifRehns BK22:25
27543571Jon MarsdenOK Ravinen22:26
28555100Henrik HammasAttunda OK22:27
29870829Patrik LindÄrla IF22:28
30880919Johan HameliusOK Linné22:29
31811098Hans PerssonGävle OK22:30
32878787Jonas NordströmTullinge SK22:31
33823334Niklas OlofssonHelsingborgs SOK22:32
34850406Jonas BäckströmMalungs OK Skogsmårdarna22:33
35771210Conny RantzowHestra IF22:34
36780104Johan NordlundLeksands OK22:35
37527019Joakim SvenskStora Tuna OK22:36
38860625Erik LindIFK Umeå22:37
39601010Erik MartinssonLinköpings OK22:38
40900855Henrik BerggrenOK Denseln22:39
41830809Erik ModigOK Pan-Kristianstad22:40
42550560Nils SpetzUlricehamns OK22:41
43831900Martin HammarbergMalungs OK Skogsmårdarna22:42
44830000Henrik LaasIFK Göteborg22:43
45901911Oskar DanielsAttunda OK22:44
46820330Erik AnderssonJärla Orientering22:45
47840308Mattias MillingerOK Linné22:46
48996966Mathias HallménAttunda OK22:47
49910504Jakob EnmarkGävle OK22:48
51900630Richard SjöholmOK Pan-Kristianstad22:50
52910730Rickard OhlssonSödertälje-Nykvarn OF22:51
53882011Martin HederskogMalungs OK Skogsmårdarna22:52
54811222Erik EngstrandIFK Göteborg22:53
55900720Rickard BörjessonHestra IF22:54
56905522Oskar LjungqvistIK Hakarpspojkarna22:55
57911313Göran WinbladRehns BK22:56
58502556Artem PanchenkoIFK Moras OK22:57
59880213Pelle EngstrandStora Tuna OK22:58
60910125Christian TingströmGöteborg-Majorna OK22:59
61900810Johan LindbergMalungs OK Skogsmårdarna23:00
62864892David BejbomJärla Orientering23:01
63501151Jonas Vytautas GvildysRehns BK23:02
64907719Karl WalheimÄrla IF23:03
65870208Ola MartnerGöteborg-Majorna OK23:04
67880928Anton ÖstlinSödertälje-Nykvarn OF23:06
68770600Johan ModigOK Pan-Kristianstad23:07
69911123Albin RidefeltOK Linné23:08
70895415Oleksandr KratovOK Orion23:09
71901001Erik PetterssonOK Denseln23:10
72902300Peter ÖbergOK Hällen23:11
73525625Jakob LööfOK Pan-Kristianstad23:12
74860518Lukas PetersonIFK Umeå23:13
77901119Olle BoströmJärla Orientering23:16
78555885Tomas StenströmOK Linné23:17
79830211Robbin KantarpOK Hällen23:18
81880623Erik HolmbergIK Hakarpspojkarna23:20
82516780Anders CarlssonIFK Lidingös Skid o OK23:21
83891108Kent OhlssonSödertälje-Nykvarn OF23:22
85901120Johan RunessonGöteborg-Majorna OK23:24
86831006Joakim HederskogIK Hakarpspojkarna23:25
87880418Johan AronssonOK Tisaren23:26
88871001Thomas CarlssonMalungs OK Skogsmårdarna23:27
89890427Jerker LysellRehns BK23:28
90871010Erik Ivarsson SandbergOK Denseln23:29
91810425Jan TroengOK Linné23:30
92909192Gustav BergmanOK Ravinen23:31
93860729Fredrik JohanssonIFK Lidingös Skid o OK23:32

D20 Elit

6 350 m, 41 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
601596596Julia Modig TjärnströmLinköpings OK22:00
603631110Therese EnengeBredareds IF22:02
604930206Malin EngströmOK Kåre22:03
605920310Karin E. GustafssonHagaby GOIF22:04
606930911Linnea DanielsAttunda OK22:05
607932604Madeleine AttforsSävedalens AIK22:06
608920929Marie SpångmyrLeksands OK22:07
609930409Linnea HolmqvistHagaby GOIF22:08
610930214Emma BergströmOK Vargen22:09
611920713Frida ForshällenAttunda OK22:10
612920426Klara AlmOK Linné22:11
6142011817Johanka SimkovaIFK Moras OK22:13
615228955Frida ErkersLeksands OK22:14
616920613Stefanie AnderssonHagaby GOIF22:15
6171240292Ingjerd MyhreJärla Orientering22:16
618930308Linnea SundströmOK Renen22:17
621742438Sara JonssonOK Klyftamo22:20
622920744Lisa AnderssonÄrla IF22:21
62341809Annie ForsbergOK Ravinen22:22
624930129Elin SvenssonNässjö OK22:23
625920809Maja PetterssonOK Vilse 8722:24
626930823Hedvig MarkgrenTäby OK22:25
627923743Hanna Modig TjärnströmLinköpings OK22:26
629930607Amanda HolmgrenVittjärvs IK22:28
630930723Sofie SvenssonVimmerby OK22:29
63129830Sara BengtssonLånghundra IF22:30
632930323Helena MarkstedtOK Södertörn22:31
633920800Lovisa AdolfssonTullinge SK22:32
634931220Erika LindqvistSävedalens AIK22:33
635355391Hanna Axelsson-MeyersonOK Linné22:34
636870797Johanna ErlandssonOK Skogsfalken22:35
637920427Helena KarlssonIFK Lidingös Skid o OK22:36
6381394099Lisa RisbyOK Kåre22:37
639920702Julia LauriOK Tisaren22:38
640504274Rebecka HeinrupTullinge SK22:39
641932004Hilda ForsgrenOK Linné22:40
642204449Linda LindkvistLeksands OK22:41
643909424Ellinor TjernlundOK Vilse 8722:42
644931120Lovisa HanssonBredareds IF22:43
645930819Amilia BjörklundSävedalens AIK22:44
647920907Tove AlexanderssonStora Tuna OK22:46

H20 Elit

9 760 m, 60 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
201342465Harald HenrikssonJärla Orientering22:00
202228951Nils ErkersLeksands OK22:01
203920513Erik JanssonKFUM Örebro OK22:02
204924412Martin JanssonOK Rodhen22:03
205930923Gunnar HolmgrenBergnäsets AIK22:04
206931212Robert PetterssonIF Thor22:05
208930793Karl DannbringSkåneslättens OL22:07
209921118Måns BrännebyOK Kolmården22:08
210547975Martin AhlbergerHestra IF22:09
211553545Mårten LundquistSundbybergs IK22:10
212930809Anders JohanssonRehns BK22:11
213930228Fredrik BjernulfSundbybergs IK22:12
214871992Henrik JonssonOK Rodhen22:13
215889388Rasmus ElmertoftNorbergs OK22:14
216930137Anton PhilipssonOK Skogsfalken22:15
218910904Gustav KvickForsa OK22:17
219930322Jonathan AnderssonStora Tuna OK22:18
220930525Charlie StoltRehns BK22:19
221932403Martin OlssonTäby OK22:20
222930905Erik MagnussonOK Nolaskogsarna22:21
223939495Anton SundgrenVallentuna-Össeby OL22:22
224930216Oskar Ek-LarssonSödertälje-Nykvarn OF22:23
227887214Michal OlejnikSödertälje-Nykvarn OF22:26
228920215Pontus PeterssonOK Orion22:27
229575390Andreas BerganderEksjö SOK22:28
230560219Linus RappIFK Moras OK22:29
232930324Henrik OlssonTäby OK22:31
2331930623Joar SvartholmGammelstads IF22:32
234930703Ludvig ErikssonSödertälje-Nykvarn OF22:33
235930304Simon SmedbergOK Skogsfalken22:34
236930111Jonas BorgSödertälje-Nykvarn OF22:35
237933093Oskar AnderssonIK Hakarpspojkarna22:36
238930901Marcus BerggrenNyköpings OK22:37
239930331Joakim EliassonGöteborg-Majorna OK22:38
240930904Erik SköldLinköpings OK22:39
241531808Linus EricsonSödertälje-Nykvarn OF22:40
242921024Anton HallorOK Tisaren22:41
243895427Axel WrådheAttunda OK22:42
244920126Andreas CallebergRehns BK22:43
245930807Rasmus Palmqvist AslaksenJärfälla OK22:44
246920503Eric BörjeskogSödertälje-Nykvarn OF22:45
247920628Kalle BergmanOK Ravinen22:46
248921234Fredrik EdénOK Kåre22:47
249921205Hugo MattssonSkåneslättens OL22:48
250930421Daniel WejåsNyköpings OK22:49
252920601Love BerzellAttunda OK22:51
254920211Oskar SvenssonFinspångs SOK22:53
255920311Johan HögstrandMarkbygdens OK22:54
256940106Love SintringHagaby GOIF22:55
257930822Ulrik NordbergBergnäsets AIK22:56
258258537Philip PålssonSkåneslättens OL22:57
2591006354Eskil KinnebergIFK Göteborg22:58
260921125Fredrik MattssonOK Kåre22:59
261930802Mandus RidefeltOK Linné23:00
262626746Jens WängdahlNyköpings OK23:01
263931216Erik BomanGävle OK23:02
264354140Fredrik IngelssonRehns BK23:03
265519808Erik ClassonOK Orinto23:04
266930712Emil SvenskStora Tuna OK23:05
267952219Martin LarssonHestra IF23:06

D18 Elit

5 940 m, 71 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
701942403Channa LönneSkarpnäcks OL22:00
702950326Teresa StafströmVästerås SOK22:01
703824843Katherine HallOK Ravinen22:02
704941124Agnes Leffler-RosendahlOK Renen22:03
705951209Karen MaxwellOK Ravinen22:04
706952906Stina MagnussonOK Nolaskogsarna22:05
707940612Moa OlssonHelsingborgs SOK22:06
708950810Julia AdolfssonOK Kåre22:07
709950605Harriet LawsonOK Ravinen22:08
710940411Cecilia ImarkTullinge SK22:09
711950602Klara PålssonKungälvs OK22:10
712950611Frida LövgrenIFK Moras OK22:11
713951220Hanna BerglundOK Kåre22:12
71437226Frances WrightOK Ravinen22:13
715433800Johanna LindgrenIF Hallby SOK22:14
716940410Emma BacklundSäterbygdens OK22:15
718590122Rhona McMillanOK Ravinen22:17
719954001Linnéa EngstedtTullinge SK22:18
720585433Julie EmmersonOK Ravinen22:19
721800214Lisa SundströmOK Renen22:20
722940917Karin SvenssonFinspångs SOK22:21
723950519Kajsa EngströmOK Kåre22:22
724911444Katarina HemmingwayOK Ravinen22:23
725940329Eva GustafssonHagaby GOIF22:24
726950110Felicia FeursteinTormestorps IF22:25
727940104Linnea WahlgrenSjövalla FK22:26
728960423Kajsa HedinHjärnarps GH OL22:27
729950530Moa SvenssonNässjö OK22:28
731950617Amelie EkströmOK Kåre22:30
732953804Malin WidénUddevalla OK22:31
733950604Kristin OlovssonRehns BK22:32
734650214Ida SundströmOK Renen22:33
735960807Melina CarlssonStora Tuna OK22:34
736960226Rebecka HoppeIF Thor22:35
737960701Amanda JohanssonOK Dacke22:36
738950111Hanna ÖstenbergEksjö SOK22:37
739957344Filippa JohanssonJönköpings OK22:38
740954104Rebecka HylanderNyköpings OK22:39
741941234Filippa SpånérSävedalens AIK22:40
742952323Elin ClassonOK Orinto22:41
743940731Sara SchmidtTrollhättans SOK22:42
744905015Matilda MartinssonFalkenbergs OK22:43
745951230Elina Von KrusenstiernaOK Kåre22:44
746940314Nicole LjungdahlHjärnarps GH OL22:45
748950709Mathilda KarlssonOK Rodhen22:47
750950324Lisa MalmströmGOIF Tjalve22:49
751970219Emma BrännebyOK Kolmården22:50
752940421Frida BrogrenKungälvs OK22:51
753940407Agnes LeoBredaryds SOK22:52
754797393Frida SandbergSäterbygdens OK22:53
755940130Josefine KlintbergEksjö SOK22:54
756950533Ellinor ErikssonKFUM Örebro OK22:55
757941109Linnea AdolfssonTullinge SK22:56
758654488Moa EnmarkGävle OK22:57
759202319Josefin WallenhammarHagaby GOIF22:58
760941206Julia OhlssonUddevalla OK22:59
761970220Erica EdmanKorsnäs IF OK23:00
763951202Ida KallurOK Ravinen23:02
764825001Emma BjessmoBromma-Vällingby SOK23:03
765940322Annika CarlbergVallentuna-Össeby OL23:04
766940310Moa Leijon-LindHaninge SOK23:05
767940923Amanda HanssonBredaryds SOK23:06
768940122Tove LagerbergOK Södertörn23:07
7691995815Sandrine MüllerGävle OK23:08
770951601Aina EdgrenTrollhättans SOK23:09
771940507Siri JeppssonKatrineholms OK23:10
772618941Frida Jönsson HellstadiusSödertälje-Nykvarn OF23:11
773941217Evelina WickbomVittjärvs IK23:12
774775959Sara HagströmFalköpings AIK OK23:13
775940605Laura DAngeloAttunda OK23:14
776940320Frida HedinHjärnarps GH OL23:15

H18 Elit

7 920 m, 105 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
301940929Torsten MolitorKatrineholms OK22:00
30241765Olle ForsbergOK Ravinen22:01
303940602Ludvig NilssonKFUM Örebro OK22:02
304950223Anton DanielsAttunda OK22:03
305595071Alex McCannOK Ravinen22:04
306959697Martin NilssonStigmännen Karlshamns OK22:05
307641212Gustav AnderssonAvesta OK22:06
308517595Christopher GallowayOK Ravinen22:07
309940808Viktor LundénAvesta OK22:08
310881308Benjamin BeresfordOK Ravinen22:09
312952702Matthew ElkingtonOK Ravinen22:11
313995513Anton BlomGöteborg-Majorna OK22:12
314940206Jonas RinnbäckOK Ravinen22:13
315950412Måns HellgrenOK Södertörn22:14
316960395Zac FieldOK Ravinen22:15
317940833Joel KristianssonSkåneslättens OL22:16
318950401Emil WippJärla Orientering22:17
319997755Aidan SmithOK Ravinen22:18
320969741Johannes KnutasAttunda OK22:19
321941228Christian Løchting ThunbergOK Roslagen22:20
322959547Martin EricsonOK Tyr22:21
323612333Oliver WilliamsOK Ravinen22:22
324918171Wilhelm Finn ErikssonStora Tuna OK22:23
325941130Kristoffer HolmströmVästerbergslagens OL22:24
326950206Håkan PalmOK Klemmingen22:25
327950814Adam PotterOK Ravinen22:26
328950427Daniel BengtssonTullinge SK22:27
3291711950Joshua DudleyOK Ravinen22:28
330950513Harald OttmerTormestorps IF22:29
331606606Craig NolanOK Ravinen22:30
332836678Emil WikströmOK Tyr22:31
333886748Joe WoodleyOK Ravinen22:32
334930800Johannes RidefeltOK Linné22:33
335904252Jefta LangerakJärfälla OK22:34
336214214Anders VedinSundsvalls OK22:35
337961002Dane BlomqvistOK Ravinen22:36
338256496Sebastian AgerhällOK Tisaren22:37
339950219Daniel RoosAttunda OK22:38
340940118Martin Dahlgren-RosénJärla Orientering22:39
341940513Adam GranstedtIK Hakarpspojkarna22:40
342941023Fredrik WennermarkOK Skogsfalken22:41
343952413Kevin StåhlJärbo OK22:42
344Fredrik MalmforsOK Denseln22:43
345940113Gustav SandstedtEksjö SOK22:44
346950331Arvid VågLerums SOK22:45
347816455Johannes EklöfIF Hallby SOK22:46
348821994Simon AnderssonOK Rodhen22:47
349950930Jonathan KarlssonOK Tisaren22:48
350951008Carl BomanVästerås SOK22:49
351940227Albin DetterfeltLinköpings OK22:50
352940316Kasper WestmanVästerås SOK22:51
353950716Gustav BoquistIK Uven22:52
354979693Johan SöderlundLeksands OK22:53
355940323Rasmus LarssonOK Alehof22:54
356551220Albin AxelssonMullsjö SOK22:55
358951012Jesper Kullin AlfredssonOK Tyr22:57
360951106Gustaf SparrevikLerums SOK22:59
361344559Jesper LundHaninge SOK23:00
362244994Filip Axelsson MeyersonOK Linné23:01
363722195Sixten WalheimRobertsfors IK23:02
364715179Johan BadenfeltOK Pan-Kristianstad23:03
365940615Elias ÖhgrenOK Kåre23:04
366990420William NilssonOK Södertörn23:05
367665319Erik LenningSkåneslättens OL23:06
368950715Carl NäslundVästerås SOK23:07
369700070Joakim ByströmJärfälla OK23:08
370941003Jakob IvarssonHaninge SOK23:09
371940710Pontus KarlssonMarkbygdens OK23:10
372950624Fredrik RegbornHagaby GOIF23:11
373899029Krzysztof WolowczykOK Denseln23:12
374940218David MellinSundbybergs IK23:13
375970712Simon HectorSnättringe SK23:14
376950722Björn CederbergVänersborgs SK23:15
377500526Henrik AnderssonBredaryds SOK23:16
378950195Anton NilssonOK Tranan23:17
379951891Erik BerzellAttunda OK23:18
380Algirdas BartkeviciusOK Denseln23:19
381842659Piotr ParfianowiczSödertälje-Nykvarn OF23:20
382940725Fredrik AhnlénOK Hammaren23:21
383941227Oskar AndrénOK Tisaren23:22
384941128Assar HellströmOK Ravinen23:23
385990512Ludvig ÅhlundOK Nolaskogsarna23:24
387940403Leif SvenssonOK Tisaren23:26
388940103Ludwig LjungqvistIK Hakarpspojkarna23:27
389960960Oskar SandbergSäterbygdens OK23:28
390950214William ErikssonHögåkers OK23:29
391950603Max BerggrenOK Denseln23:30
392950120Erik AnderssonOK Orion23:31
393960700Harald LarssonHagaby GOIF23:32
394950119Johan Ek-LarssonSödertälje-Nykvarn OF23:33
395940000Erik KarlssonMålilla OK23:34
396950895Jens RönnolsTäby OK23:35
397940618Daniel NilssonNyköpings OK23:36
398940801Niklas GustafssonOK Tisaren23:37
399950920Oskar LundqvistOK Orion23:38
400951005Rasmus SvantessonHjärnarps GH OL23:39
401864747Arvid HenrikssonJärla Orientering23:40
402940294Jonatan AronssonOK Tisaren23:41
403927201Martin GelinderAttunda OK23:42
404950821Gustav HinderTolered-Utby Ol-klubb23:43
405940226Erik LindgrenKFUM Örebro OK23:44
407951001Emil GranqvistOK Ravinen23:46
408940128Didrik HallNyköpings OK23:47
409951115Martin HunhammarBromma-Vällingby SOK23:48
410950524Fredrik WigertzLånghundra IF23:49

Annonser