Startlista för SM Natt

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: SM Natt
Arrangörsorganisation: Rehns BK
Datum: fredag 24 augusti 2012

D21 Elit

8 770 m, 66 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
501 910206 Louise Markstedt OK Södertörn 22:00
502 501059 Heather Gardner OK Ravinen 22:01
503 891301 Elin Vedin Sundsvalls OK 22:02
504 822119 Lovisa Persson OK Tisaren 22:03
505 911007 Frida Emanuelsson Göteborg-Majorna OK 22:04
506 831998 Sofia Levin OK Tyr 22:05
507 910330 Christina Løvald Hellberg Täby OK 22:06
508 895014 Jolanta Kolosinska OK Skogsfalken 22:07
509 913001 Maria Bois Leksands OK 22:08
510 780503 Susanne Rutqvist IFK Umeå 22:09
511 503573 Bex Harding OK Ravinen 22:10
512 910126 Linn Grälls OK Kåre 22:11
513 41775 Charlotte Lindkvist Leksands OK 22:12
514 910908 Elin Sundqvist Tullinge SK 22:13
515 910906 Anna Gustafsson IFK Göteborg 22:14
516 760301 Annika Björk Domnarvets GOIF 22:15
517 770221 Helena Forsberg Skogslöparna 22:16
518 263922 Maria Jonsson Sundsvalls OK 22:17
519 910420 Emma Edejern Alfta-Ösa OK 22:18
521 585960 Frida Gustafsson IFK Göteborg 22:20
522 537300 Elisa Elstner OK Linné 22:21
523 720700 Annika Ridell IF Thor 22:22
524 911113 Lisa Kalered Hagaby GOIF 22:23
525 221448 Sarah-Jane Gaffney OK Ravinen 22:24
526 820605 Elin Sjölander OK Rodhen 22:25
528 780630 Anette Carlsson KFUM Örebro OK 22:27
529 731088 Maria von Schmalensée Attunda OK 22:28
530 978076 Amy Rankka Linköpings OK 22:29
531 812238 Rebecka Olsson OK Skogsfalken 22:30
532 903428 Elin Ström IFK Lidingös Skid o OK 22:31
533 900106 Josefin Aronsson OK Tisaren 22:32
534 790213 Rebecka Lindberg OK Linné 22:33
535 800105 Linda Larsson Järfälla OK 22:34
536 880401 Karin Persson Hagaby GOIF 22:35
537 680612 Sanna Linsefors Göteborg-Majorna OK 22:36
538 919396 Elna Forsberg IK Hakarpspojkarna 22:37
539 822882 Johanna Bergman Sundsvalls OK 22:38
540 901207 Lisa Rönnols OK Linné 22:39
541 860521 Frida Andersson Falkenbergs OK 22:40
542 776656 Elsa Jansson Järla Orientering 22:41
543 999955 Maria Sjölander OK Rodhen 22:42
544 890403 Rebecka Nylin OK Tisaren 22:43
545 910622 My Westlund OK Tyr 22:44
546 911203 Beatrice Gustavsson Eksjö SOK 22:45
547 870618 Josefine Carlsson IFK Göteborg 22:46
548 700326 Gunilla Svärd IF Thor 22:47
549 770817 Frida Bakkman IFK Lidingös Skid o OK 22:48
550 895412 Nadiya Volynska OK Orion 22:49
551 880109 Martina Karlsson Stora Tuna OK 22:50
552 714111 Magdalena Olsson IFK Moras OK 22:51
553 851215 Johanna Lindberg Domnarvets GOIF 22:52
554 900202 Lilian Forsgren OK Tisaren 22:53
556 909400 Johanna Lönnkvist Tullinge SK 22:55
557 820407 Johanna Öberg OK Hällen 22:56
558 900220 Anna Forsberg Göteborg-Majorna OK 22:57
559 890831 Alva Olsson Västerås SOK 22:58
560 870530 Sofia Törnqvist IFK Lidingös Skid o OK 22:59
561 501697 Therese Klintberg Eksjö SOK 23:00
562 860222 Anna (Humlaröd) Persson FK Göingarna 23:01
563 870601 Sara Eskilsson Haninge SOK 23:02
564 1860901 Josefine Engström Alfta-Ösa OK 23:03
565 820909 Maria Magnusson Sävedalens AIK 23:04
566 912562 Kristin Hylander Nyköpings OK 23:05
567 890722 Kristin Löfgren OK Kolmården 23:06
568 911006 Viktoria Ernstsson Göteborg-Majorna OK 23:07
569 900513 Anna Bachman IFK Lidingös Skid o OK 23:08

H21 Elit

12 910 m, 90 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
1 791302 Robert Johansson Täby OK 22:00
2 900620 Erik Blomgren Stora Tuna OK 22:01
3 910815 Simon Hedlund Ärla IF 22:02
5 502019 Mattias Johansson IFK Lidingös Skid o OK 22:04
6 503277 Clément Fumey Tullinge SK 22:05
7 517722 Petter Jönsson Järla Orientering 22:06
8 262951 Oskar Forsberg Skogslöparna 22:07
9 910718 Markus Hederskog IK Hakarpspojkarna 22:08
10 503541 Douglas Tullie OK Ravinen 22:09
11 750617 Sven Lundbäck Stora Tuna OK 22:10
12 890614 Christoffer Eskilsson Haninge SOK 22:11
13 820100 Jakob Anderson Bredaryds SOK 22:12
14 790408 Jörgen Ohlin OK Linné 22:13
15 780723 Stefan Sjölund Skogslöparna 22:14
16 850300 Nicolas Simonin IFK Lidingös Skid o OK 22:15
17 500167 Nick Barrable OK Ravinen 22:16
18 504254 Oscar Vångell Ärla IF 22:17
19 740906 Björn Ljunggren OK Hammaren 22:18
20 780802 Joakim Axelsson Trollhättans SOK 22:19
21 780622 Mattias Mårts Stora Tuna OK 22:20
22 771118 Tobias Eliasson Sundsvalls OK 22:21
23 830312 Jonas Engström OK Hällen 22:22
24 37631 Jonas Byström Skogslöparna 22:23
25 19923 Niklas Jakobsson Sol Tranås 22:24
26 868919 Anton Lif Rehns BK 22:25
27 543571 Jon Marsden OK Ravinen 22:26
28 555100 Henrik Hammas Attunda OK 22:27
29 870829 Patrik Lind Ärla IF 22:28
30 880919 Johan Hamelius OK Linné 22:29
31 811098 Hans Persson Gävle OK 22:30
32 878787 Jonas Nordström Tullinge SK 22:31
33 823334 Niklas Olofsson Helsingborgs SOK 22:32
34 850406 Jonas Bäckström Malungs OK Skogsmårdarna 22:33
35 771210 Conny Rantzow Hestra IF 22:34
36 780104 Johan Nordlund Leksands OK 22:35
37 527019 Joakim Svensk Stora Tuna OK 22:36
38 860625 Erik Lind IFK Umeå 22:37
39 601010 Erik Martinsson Linköpings OK 22:38
40 900855 Henrik Berggren OK Denseln 22:39
41 830809 Erik Modig OK Pan-Kristianstad 22:40
42 550560 Nils Spetz Ulricehamns OK 22:41
43 831900 Martin Hammarberg Malungs OK Skogsmårdarna 22:42
44 830000 Henrik Laas IFK Göteborg 22:43
45 901911 Oskar Daniels Attunda OK 22:44
46 820330 Erik Andersson Järla Orientering 22:45
47 840308 Mattias Millinger OK Linné 22:46
48 996966 Mathias Hallmén Attunda OK 22:47
49 910504 Jakob Enmark Gävle OK 22:48
51 900630 Richard Sjöholm OK Pan-Kristianstad 22:50
52 910730 Rickard Ohlsson Södertälje-Nykvarn OF 22:51
53 882011 Martin Hederskog Malungs OK Skogsmårdarna 22:52
54 811222 Erik Engstrand IFK Göteborg 22:53
55 900720 Rickard Börjesson Hestra IF 22:54
56 905522 Oskar Ljungqvist IK Hakarpspojkarna 22:55
57 911313 Göran Winblad Rehns BK 22:56
58 502556 Artem Panchenko IFK Moras OK 22:57
59 880213 Pelle Engstrand Stora Tuna OK 22:58
60 910125 Christian Tingström Göteborg-Majorna OK 22:59
61 900810 Johan Lindberg Malungs OK Skogsmårdarna 23:00
62 864892 David Bejbom Järla Orientering 23:01
63 501151 Jonas Vytautas Gvildys Rehns BK 23:02
64 907719 Karl Walheim Ärla IF 23:03
65 870208 Ola Martner Göteborg-Majorna OK 23:04
66 871215 Daniel Attås OK Tisaren 23:05
67 880928 Anton Östlin Södertälje-Nykvarn OF 23:06
68 770600 Johan Modig OK Pan-Kristianstad 23:07
69 911123 Albin Ridefelt OK Linné 23:08
70 895415 Oleksandr Kratov OK Orion 23:09
71 901001 Erik Pettersson OK Denseln 23:10
72 902300 Peter Öberg OK Hällen 23:11
73 525625 Jakob Lööf OK Pan-Kristianstad 23:12
74 860518 Lukas Peterson IFK Umeå 23:13
75 800806 Erik Öhlund Göteborg-Majorna OK 23:14
76 890428 Jesper Lysell Rehns BK 23:15
77 901119 Olle Boström Järla Orientering 23:16
78 555885 Tomas Stenström OK Linné 23:17
79 830211 Robbin Kantarp OK Hällen 23:18
80 901220 Oskar Sjöberg OK Linné 23:19
81 880623 Erik Holmberg IK Hakarpspojkarna 23:20
82 516780 Anders Carlsson IFK Lidingös Skid o OK 23:21
83 891108 Kent Ohlsson Södertälje-Nykvarn OF 23:22
85 901120 Johan Runesson Göteborg-Majorna OK 23:24
86 831006 Joakim Hederskog IK Hakarpspojkarna 23:25
87 880418 Johan Aronsson OK Tisaren 23:26
88 871001 Thomas Carlsson Malungs OK Skogsmårdarna 23:27
89 890427 Jerker Lysell Rehns BK 23:28
90 871010 Erik Ivarsson Sandberg OK Denseln 23:29
91 810425 Jan Troeng OK Linné 23:30
92 909192 Gustav Bergman OK Ravinen 23:31
93 860729 Fredrik Johansson IFK Lidingös Skid o OK 23:32

D20 Elit

6 350 m, 44 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
601 596596 Julia Modig Tjärnström Linköpings OK 22:00
603 631110 Therese Enenge Bredareds IF 22:02
604 930206 Malin Engström OK Kåre 22:03
605 920310 Karin E. Gustafsson Hagaby GOIF 22:04
606 930911 Linnea Daniels Attunda OK 22:05
607 932604 Madeleine Attfors Sävedalens AIK 22:06
608 920929 Marie Spångmyr Leksands OK 22:07
609 930409 Linnea Holmqvist Hagaby GOIF 22:08
610 930214 Emma Bergström OK Vargen 22:09
611 920713 Frida Forshällen Attunda OK 22:10
612 920426 Klara Alm OK Linné 22:11
613 930118 Johanna Holmén Helsingborgs SOK 22:12
614 2011817 Johanka Simkova IFK Moras OK 22:13
615 228955 Frida Erkers Leksands OK 22:14
616 920613 Stefanie Andersson Hagaby GOIF 22:15
617 1240292 Ingjerd Myhre Järla Orientering 22:16
618 930308 Linnea Sundström OK Renen 22:17
620 263394 Maria Björklund Bjursås OK 22:19
621 742438 Sara Jonsson OK Klyftamo 22:20
622 920744 Lisa Andersson Ärla IF 22:21
623 41809 Annie Forsberg OK Ravinen 22:22
624 930129 Elin Svensson Nässjö OK 22:23
625 920809 Maja Pettersson OK Vilse 87 22:24
626 930823 Hedvig Markgren Täby OK 22:25
627 923743 Hanna Modig Tjärnström Linköpings OK 22:26
628 920609 Amanda Leo Bredaryds SOK 22:27
629 930607 Amanda Holmgren Vittjärvs IK 22:28
630 930723 Sofie Svensson Vimmerby OK 22:29
631 29830 Sara Bengtsson Långhundra IF 22:30
632 930323 Helena Markstedt OK Södertörn 22:31
633 920800 Lovisa Adolfsson Tullinge SK 22:32
634 931220 Erika Lindqvist Sävedalens AIK 22:33
635 355391 Hanna Axelsson-Meyerson OK Linné 22:34
636 870797 Johanna Erlandsson OK Skogsfalken 22:35
637 920427 Helena Karlsson IFK Lidingös Skid o OK 22:36
638 1394099 Lisa Risby OK Kåre 22:37
639 920702 Julia Lauri OK Tisaren 22:38
640 504274 Rebecka Heinrup Tullinge SK 22:39
641 932004 Hilda Forsgren OK Linné 22:40
642 204449 Linda Lindkvist Leksands OK 22:41
643 909424 Ellinor Tjernlund OK Vilse 87 22:42
644 931120 Lovisa Hansson Bredareds IF 22:43
645 930819 Amilia Björklund Sävedalens AIK 22:44
647 920907 Tove Alexandersson Stora Tuna OK 22:46

H20 Elit

9 760 m, 64 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
201 342465 Harald Henriksson Järla Orientering 22:00
202 228951 Nils Erkers Leksands OK 22:01
203 920513 Erik Jansson KFUM Örebro OK 22:02
204 924412 Martin Jansson OK Rodhen 22:03
205 930923 Gunnar Holmgren Bergnäsets AIK 22:04
206 931212 Robert Pettersson IF Thor 22:05
207 362336 Isak Lundgren Umeå OK 22:06
208 930793 Karl Dannbring Skåneslättens OL 22:07
209 921118 Måns Bränneby OK Kolmården 22:08
210 547975 Martin Ahlberger Hestra IF 22:09
211 553545 Mårten Lundquist Sundbybergs IK 22:10
212 930809 Anders Johansson Rehns BK 22:11
213 930228 Fredrik Bjernulf Sundbybergs IK 22:12
214 871992 Henrik Jonsson OK Rodhen 22:13
215 889388 Rasmus Elmertoft Norbergs OK 22:14
216 930137 Anton Philipsson OK Skogsfalken 22:15
218 910904 Gustav Kvick Forsa OK 22:17
219 930322 Jonathan Andersson Stora Tuna OK 22:18
220 930525 Charlie Stolt Rehns BK 22:19
221 932403 Martin Olsson Täby OK 22:20
222 930905 Erik Magnusson OK Nolaskogsarna 22:21
223 939495 Anton Sundgren Vallentuna-Össeby OL 22:22
224 930216 Oskar Ek-Larsson Södertälje-Nykvarn OF 22:23
225 921208 Andreas Holmberg IFK Moras OK 22:24
226 930226 Erik Malmberg Kvarnsvedens GOIF OK 22:25
227 887214 Michal Olejnik Södertälje-Nykvarn OF 22:26
228 920215 Pontus Petersson OK Orion 22:27
229 575390 Andreas Bergander Eksjö SOK 22:28
230 560219 Linus Rapp IFK Moras OK 22:29
232 930324 Henrik Olsson Täby OK 22:31
233 1930623 Joar Svartholm Gammelstads IF 22:32
234 930703 Ludvig Eriksson Södertälje-Nykvarn OF 22:33
235 930304 Simon Smedberg OK Skogsfalken 22:34
236 930111 Jonas Borg Södertälje-Nykvarn OF 22:35
237 933093 Oskar Andersson IK Hakarpspojkarna 22:36
238 930901 Marcus Berggren Nyköpings OK 22:37
239 930331 Joakim Eliasson Göteborg-Majorna OK 22:38
240 930904 Erik Sköld Linköpings OK 22:39
241 531808 Linus Ericson Södertälje-Nykvarn OF 22:40
242 921024 Anton Hallor OK Tisaren 22:41
243 895427 Axel Wrådhe Attunda OK 22:42
244 920126 Andreas Calleberg Rehns BK 22:43
245 930807 Rasmus Palmqvist Aslaksen Järfälla OK 22:44
246 920503 Eric Börjeskog Södertälje-Nykvarn OF 22:45
247 920628 Kalle Bergman OK Ravinen 22:46
248 921234 Fredrik Edén OK Kåre 22:47
249 921205 Hugo Mattsson Skåneslättens OL 22:48
250 930421 Daniel Wejås Nyköpings OK 22:49
251 972932 Niklas Aldén OK Linné 22:50
252 920601 Love Berzell Attunda OK 22:51
254 920211 Oskar Svensson Finspångs SOK 22:53
255 920311 Johan Högstrand Markbygdens OK 22:54
256 940106 Love Sintring Hagaby GOIF 22:55
257 930822 Ulrik Nordberg Bergnäsets AIK 22:56
258 258537 Philip Pålsson Skåneslättens OL 22:57
259 1006354 Eskil Kinneberg IFK Göteborg 22:58
260 921125 Fredrik Mattsson OK Kåre 22:59
261 930802 Mandus Ridefelt OK Linné 23:00
262 626746 Jens Wängdahl Nyköpings OK 23:01
263 931216 Erik Boman Gävle OK 23:02
264 354140 Fredrik Ingelsson Rehns BK 23:03
265 519808 Erik Classon OK Orinto 23:04
266 930712 Emil Svensk Stora Tuna OK 23:05
267 952219 Martin Larsson Hestra IF 23:06

D18 Elit

5 940 m, 73 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
701 942403 Channa Lönne Skarpnäcks OL 22:00
702 950326 Teresa Stafström Västerås SOK 22:01
703 824843 Katherine Hall OK Ravinen 22:02
704 941124 Agnes Leffler-Rosendahl OK Renen 22:03
705 951209 Karen Maxwell OK Ravinen 22:04
706 952906 Stina Magnusson OK Nolaskogsarna 22:05
707 940612 Moa Olsson Helsingborgs SOK 22:06
708 950810 Julia Adolfsson OK Kåre 22:07
709 950605 Harriet Lawson OK Ravinen 22:08
710 940411 Cecilia Imark Tullinge SK 22:09
711 950602 Klara Pålsson Kungälvs OK 22:10
712 950611 Frida Lövgren IFK Moras OK 22:11
713 951220 Hanna Berglund OK Kåre 22:12
714 37226 Frances Wright OK Ravinen 22:13
715 433800 Johanna Lindgren IF Hallby SOK 22:14
716 940410 Emma Backlund Säterbygdens OK 22:15
718 590122 Rhona McMillan OK Ravinen 22:17
719 954001 Linnéa Engstedt Tullinge SK 22:18
720 585433 Julie Emmerson OK Ravinen 22:19
721 800214 Lisa Sundström OK Renen 22:20
722 940917 Karin Svensson Finspångs SOK 22:21
723 950519 Kajsa Engström OK Kåre 22:22
724 911444 Katarina Hemmingway OK Ravinen 22:23
725 940329 Eva Gustafsson Hagaby GOIF 22:24
726 950110 Felicia Feurstein Tormestorps IF 22:25
727 940104 Linnea Wahlgren Sjövalla FK 22:26
728 960423 Kajsa Hedin Hjärnarps GH OL 22:27
729 950530 Moa Svensson Nässjö OK 22:28
731 950617 Amelie Ekström OK Kåre 22:30
732 953804 Malin Widén Uddevalla OK 22:31
733 950604 Kristin Olovsson Rehns BK 22:32
734 650214 Ida Sundström OK Renen 22:33
735 960807 Melina Carlsson Stora Tuna OK 22:34
736 960226 Rebecka Hoppe IF Thor 22:35
737 960701 Amanda Johansson OK Dacke 22:36
738 950111 Hanna Östenberg Eksjö SOK 22:37
739 957344 Filippa Johansson Jönköpings OK 22:38
740 954104 Rebecka Hylander Nyköpings OK 22:39
741 941234 Filippa Spånér Sävedalens AIK 22:40
742 952323 Elin Classon OK Orinto 22:41
743 940731 Sara Schmidt Trollhättans SOK 22:42
744 905015 Matilda Martinsson Falkenbergs OK 22:43
745 951230 Elina Von Krusenstierna OK Kåre 22:44
746 940314 Nicole Ljungdahl Hjärnarps GH OL 22:45
747 810018 Stina Nilsson Umeå OK 22:46
748 950709 Mathilda Karlsson OK Rodhen 22:47
749 950312 Maria Andersson Västerbergslagens OL 22:48
750 950324 Lisa Malmström GOIF Tjalve 22:49
751 970219 Emma Bränneby OK Kolmården 22:50
752 940421 Frida Brogren Kungälvs OK 22:51
753 940407 Agnes Leo Bredaryds SOK 22:52
754 797393 Frida Sandberg Säterbygdens OK 22:53
755 940130 Josefine Klintberg Eksjö SOK 22:54
756 950533 Ellinor Eriksson KFUM Örebro OK 22:55
757 941109 Linnea Adolfsson Tullinge SK 22:56
758 654488 Moa Enmark Gävle OK 22:57
759 202319 Josefin Wallenhammar Hagaby GOIF 22:58
760 941206 Julia Ohlsson Uddevalla OK 22:59
761 970220 Erica Edman Korsnäs IF OK 23:00
763 951202 Ida Kallur OK Ravinen 23:02
764 825001 Emma Bjessmo Bromma-Vällingby SOK 23:03
765 940322 Annika Carlberg Vallentuna-Össeby OL 23:04
766 940310 Moa Leijon-Lind Haninge SOK 23:05
767 940923 Amanda Hansson Bredaryds SOK 23:06
768 940122 Tove Lagerberg OK Södertörn 23:07
769 1995815 Sandrine Müller Gävle OK 23:08
770 951601 Aina Edgren Trollhättans SOK 23:09
771 940507 Siri Jeppsson Katrineholms OK 23:10
772 618941 Frida Jönsson Hellstadius Södertälje-Nykvarn OF 23:11
773 941217 Evelina Wickbom Vittjärvs IK 23:12
774 775959 Sara Hagström Falköpings AIK OK 23:13
775 940605 Laura DAngelo Attunda OK 23:14
776 940320 Frida Hedin Hjärnarps GH OL 23:15

H18 Elit

7 920 m, 107 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
301 940929 Torsten Molitor Katrineholms OK 22:00
302 41765 Olle Forsberg OK Ravinen 22:01
303 940602 Ludvig Nilsson KFUM Örebro OK 22:02
304 950223 Anton Daniels Attunda OK 22:03
305 595071 Alex McCann OK Ravinen 22:04
306 959697 Martin Nilsson Stigmännen Karlshamns OK 22:05
307 641212 Gustav Andersson Avesta OK 22:06
308 517595 Christopher Galloway OK Ravinen 22:07
309 940808 Viktor Lundén Avesta OK 22:08
310 881308 Benjamin Beresford OK Ravinen 22:09
312 952702 Matthew Elkington OK Ravinen 22:11
313 995513 Anton Blom Göteborg-Majorna OK 22:12
314 940206 Jonas Rinnbäck OK Ravinen 22:13
315 950412 Måns Hellgren OK Södertörn 22:14
316 960395 Zac Field OK Ravinen 22:15
317 940833 Joel Kristiansson Skåneslättens OL 22:16
318 950401 Emil Wipp Järla Orientering 22:17
319 997755 Aidan Smith OK Ravinen 22:18
320 969741 Johannes Knutas Attunda OK 22:19
321 941228 Christian Løchting Thunberg OK Roslagen 22:20
322 959547 Martin Ericson OK Tyr 22:21
323 612333 Oliver Williams OK Ravinen 22:22
324 918171 Wilhelm Finn Eriksson Stora Tuna OK 22:23
325 941130 Kristoffer Holmström Västerbergslagens OL 22:24
326 950206 Håkan Palm OK Klemmingen 22:25
327 950814 Adam Potter OK Ravinen 22:26
328 950427 Daniel Bengtsson Tullinge SK 22:27
329 1711950 Joshua Dudley OK Ravinen 22:28
330 950513 Harald Ottmer Tormestorps IF 22:29
331 606606 Craig Nolan OK Ravinen 22:30
332 836678 Emil Wikström OK Tyr 22:31
333 886748 Joe Woodley OK Ravinen 22:32
334 930800 Johannes Ridefelt OK Linné 22:33
335 904252 Jefta Langerak Järfälla OK 22:34
336 214214 Anders Vedin Sundsvalls OK 22:35
337 961002 Dane Blomqvist OK Ravinen 22:36
338 256496 Sebastian Agerhäll OK Tisaren 22:37
339 950219 Daniel Roos Attunda OK 22:38
340 940118 Martin Dahlgren-Rosén Järla Orientering 22:39
341 940513 Adam Granstedt IK Hakarpspojkarna 22:40
342 941023 Fredrik Wennermark OK Skogsfalken 22:41
343 952413 Kevin Ståhl Järbo OK 22:42
344 Fredrik Malmfors OK Denseln 22:43
345 940113 Gustav Sandstedt Eksjö SOK 22:44
346 950331 Arvid Våg Lerums SOK 22:45
347 816455 Johannes Eklöf IF Hallby SOK 22:46
348 821994 Simon Andersson OK Rodhen 22:47
349 950930 Jonathan Karlsson OK Tisaren 22:48
350 951008 Carl Boman Västerås SOK 22:49
351 940227 Albin Detterfelt Linköpings OK 22:50
352 940316 Kasper Westman Västerås SOK 22:51
353 950716 Gustav Boquist IK Uven 22:52
354 979693 Johan Söderlund Leksands OK 22:53
355 940323 Rasmus Larsson OK Alehof 22:54
356 551220 Albin Axelsson Mullsjö SOK 22:55
358 951012 Jesper Kullin Alfredsson OK Tyr 22:57
359 960220 Andreas Hultqvist Tullinge SK 22:58
360 951106 Gustaf Sparrevik Lerums SOK 22:59
361 344559 Jesper Lund Haninge SOK 23:00
362 244994 Filip Axelsson Meyerson OK Linné 23:01
363 722195 Sixten Walheim Robertsfors IK 23:02
364 715179 Johan Badenfelt OK Pan-Kristianstad 23:03
365 940615 Elias Öhgren OK Kåre 23:04
366 990420 William Nilsson OK Södertörn 23:05
367 665319 Erik Lenning Skåneslättens OL 23:06
368 950715 Carl Näslund Västerås SOK 23:07
369 700070 Joakim Byström Järfälla OK 23:08
370 941003 Jakob Ivarsson Haninge SOK 23:09
371 940710 Pontus Karlsson Markbygdens OK 23:10
372 950624 Fredrik Regborn Hagaby GOIF 23:11
373 899029 Krzysztof Wolowczyk OK Denseln 23:12
374 940218 David Mellin Sundbybergs IK 23:13
375 970712 Simon Hector Snättringe SK 23:14
376 950722 Björn Cederberg Vänersborgs SK 23:15
377 500526 Henrik Andersson Bredaryds SOK 23:16
378 950195 Anton Nilsson OK Tranan 23:17
379 951891 Erik Berzell Attunda OK 23:18
380 Algirdas Bartkevicius OK Denseln 23:19
381 842659 Piotr Parfianowicz Södertälje-Nykvarn OF 23:20
382 940725 Fredrik Ahnlén OK Hammaren 23:21
383 941227 Oskar Andrén OK Tisaren 23:22
384 941128 Assar Hellström OK Ravinen 23:23
385 990512 Ludvig Åhlund OK Nolaskogsarna 23:24
387 940403 Leif Svensson OK Tisaren 23:26
388 940103 Ludwig Ljungqvist IK Hakarpspojkarna 23:27
389 960960 Oskar Sandberg Säterbygdens OK 23:28
390 950214 William Eriksson Högåkers OK 23:29
391 950603 Max Berggren OK Denseln 23:30
392 950120 Erik Andersson OK Orion 23:31
393 960700 Harald Larsson Hagaby GOIF 23:32
394 950119 Johan Ek-Larsson Södertälje-Nykvarn OF 23:33
395 940000 Erik Karlsson Målilla OK 23:34
396 950895 Jens Rönnols Täby OK 23:35
397 940618 Daniel Nilsson Nyköpings OK 23:36
398 940801 Niklas Gustafsson OK Tisaren 23:37
399 950920 Oskar Lundqvist OK Orion 23:38
400 951005 Rasmus Svantesson Hjärnarps GH OL 23:39
401 864747 Arvid Henriksson Järla Orientering 23:40
402 940294 Jonatan Aronsson OK Tisaren 23:41
403 927201 Martin Gelinder Attunda OK 23:42
404 950821 Gustav Hinder Tolered-Utby Ol-klubb 23:43
405 940226 Erik Lindgren KFUM Örebro OK 23:44
406 660521 Victor Flingmark Uddevalla OK 23:45
407 951001 Emil Granqvist OK Ravinen 23:46
408 940128 Didrik Hall Nyköpings OK 23:47
409 951115 Martin Hunhammar Bromma-Vällingby SOK 23:48
410 950524 Fredrik Wigertz Långhundra IF 23:49

Annonser