Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för SM Natt

TävlingsinformationVisa startlista per klassSkriv ut

Tävlingens namn: SM Natt
Arrangörsorganisation: Rehns BK
Datum: fredag 24 augusti 2012

Alfta-Ösa OK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
519910420Emma EdejernD21 Elit (69)8 770 m22:18
5641860901Josefine EngströmD21 Elit (69)8 770 m23:03

Attunda OK

14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
304950223Anton DanielsH18 Elit (109)7 920 m22:03
606930911Linnea DanielsD20 Elit (47)6 350 m22:05
611920713Frida ForshällenD20 Elit (47)6 350 m22:10
320969741Johannes KnutasH18 Elit (109)7 920 m22:19
28555100Henrik HammasH21 Elit (91)12 910 m22:27
529731088Maria von SchmalenséeD21 Elit (69)8 770 m22:28
339950219Daniel RoosH18 Elit (109)7 920 m22:38
243895427Axel WrådheH20 Elit (67)9 760 m22:42
45901911Oskar DanielsH21 Elit (91)12 910 m22:44
48996966Mathias HallménH21 Elit (91)12 910 m22:47
252920601Love BerzellH20 Elit (67)9 760 m22:51
775940605Laura DAngeloD18 Elit (76)5 940 m23:14
379951891Erik BerzellH18 Elit (109)7 920 m23:18
403927201Martin GelinderH18 Elit (109)7 920 m23:42

Avesta OK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
307641212Gustav AnderssonH18 Elit (109)7 920 m22:06
309940808Viktor LundénH18 Elit (109)7 920 m22:08

Bergnäsets AIK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
205930923Gunnar HolmgrenH20 Elit (67)9 760 m22:04
257930822Ulrik NordbergH20 Elit (67)9 760 m22:56

Bredareds IF

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
603631110Therese EnengeD20 Elit (47)6 350 m22:02
644931120Lovisa HanssonD20 Elit (47)6 350 m22:43

Bredaryds SOK

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
13820100Jakob AndersonH21 Elit (91)12 910 m22:12
753940407Agnes LeoD18 Elit (76)5 940 m22:52
767940923Amanda HanssonD18 Elit (76)5 940 m23:06
377500526Henrik AnderssonH18 Elit (109)7 920 m23:16

Bromma-Vällingby SOK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
764825001Emma BjessmoD18 Elit (76)5 940 m23:03
409951115Martin HunhammarH18 Elit (109)7 920 m23:48

Domnarvets GOIF

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
516760301Annika BjörkD21 Elit (69)8 770 m22:15
553851215Johanna LindbergD21 Elit (69)8 770 m22:52

Eksjö SOK

6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
229575390Andreas BerganderH20 Elit (67)9 760 m22:28
738950111Hanna ÖstenbergD18 Elit (76)5 940 m22:37
345940113Gustav SandstedtH18 Elit (109)7 920 m22:44
546911203Beatrice GustavssonD21 Elit (69)8 770 m22:45
755940130Josefine KlintbergD18 Elit (76)5 940 m22:54
561501697Therese KlintbergD21 Elit (69)8 770 m23:00

Falkenbergs OK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
541860521Frida AnderssonD21 Elit (69)8 770 m22:40
744905015Matilda MartinssonD18 Elit (76)5 940 m22:43

Falköpings AIK OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
774775959Sara HagströmD18 Elit (76)5 940 m23:13

Finspångs SOK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
722940917Karin SvenssonD18 Elit (76)5 940 m22:21
254920211Oskar SvenssonH20 Elit (67)9 760 m22:53

FK Göingarna

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
562860222Anna (Humlaröd) PerssonD21 Elit (69)8 770 m23:01

Forsa OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
218910904Gustav KvickH20 Elit (67)9 760 m22:17

Gammelstads IF

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2331930623Joar SvartholmH20 Elit (67)9 760 m22:32

GOIF Tjalve

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
750950324Lisa MalmströmD18 Elit (76)5 940 m22:49

Gävle OK

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
31811098Hans PerssonH21 Elit (91)12 910 m22:30
49910504Jakob EnmarkH21 Elit (91)12 910 m22:48
758654488Moa EnmarkD18 Elit (76)5 940 m22:57
263931216Erik BomanH20 Elit (67)9 760 m23:02
7691995815Sandrine MüllerD18 Elit (76)5 940 m23:08

Göteborg-Majorna OK

9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
505911007Frida EmanuelssonD21 Elit (69)8 770 m22:04
313995513Anton BlomH18 Elit (109)7 920 m22:12
537680612Sanna LinseforsD21 Elit (69)8 770 m22:36
239930331Joakim EliassonH20 Elit (67)9 760 m22:38
558900220Anna ForsbergD21 Elit (69)8 770 m22:57
60910125Christian TingströmH21 Elit (91)12 910 m22:59
65870208Ola MartnerH21 Elit (91)12 910 m23:04
568911006Viktoria ErnstssonD21 Elit (69)8 770 m23:07
85901120Johan RunessonH21 Elit (91)12 910 m23:24

Hagaby GOIF

10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
605920310Karin E. GustafssonD20 Elit (47)6 350 m22:04
609930409Linnea HolmqvistD20 Elit (47)6 350 m22:08
616920613Stefanie AnderssonD20 Elit (47)6 350 m22:15
524911113Lisa KaleredD21 Elit (69)8 770 m22:23
725940329Eva GustafssonD18 Elit (76)5 940 m22:24
536880401Karin PerssonD21 Elit (69)8 770 m22:35
256940106Love SintringH20 Elit (67)9 760 m22:55
759202319Josefin WallenhammarD18 Elit (76)5 940 m22:58
372950624Fredrik RegbornH18 Elit (109)7 920 m23:11
393960700Harald LarssonH18 Elit (109)7 920 m23:32

Haninge SOK

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
12890614Christoffer EskilssonH21 Elit (91)12 910 m22:11
361344559Jesper LundH18 Elit (109)7 920 m23:00
563870601Sara EskilssonD21 Elit (69)8 770 m23:02
766940310Moa Leijon-LindD18 Elit (76)5 940 m23:05
370941003Jakob IvarssonH18 Elit (109)7 920 m23:09

Helsingborgs SOK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
707940612Moa OlssonD18 Elit (76)5 940 m22:06
33823334Niklas OlofssonH21 Elit (91)12 910 m22:32

Hestra IF

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
210547975Martin AhlbergerH20 Elit (67)9 760 m22:09
35771210Conny RantzowH21 Elit (91)12 910 m22:34
55900720Rickard BörjessonH21 Elit (91)12 910 m22:54
267952219Martin LarssonH20 Elit (67)9 760 m23:06

Hjärnarps GH OL

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
728960423Kajsa HedinD18 Elit (76)5 940 m22:27
746940314Nicole LjungdahlD18 Elit (76)5 940 m22:45
776940320Frida HedinD18 Elit (76)5 940 m23:15
400951005Rasmus SvantessonH18 Elit (109)7 920 m23:39

Högåkers OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
390950214William ErikssonH18 Elit (109)7 920 m23:29

IF Hallby SOK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
715433800Johanna LindgrenD18 Elit (76)5 940 m22:14
347816455Johannes EklöfH18 Elit (109)7 920 m22:46

IF Thor

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
206931212Robert PetterssonH20 Elit (67)9 760 m22:05
523720700Annika RidellD21 Elit (69)8 770 m22:22
736960226Rebecka HoppeD18 Elit (76)5 940 m22:35
548700326Gunilla SvärdD21 Elit (69)8 770 m22:47

IFK Göteborg

6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
515910906Anna GustafssonD21 Elit (69)8 770 m22:14
521585960Frida GustafssonD21 Elit (69)8 770 m22:20
44830000Henrik LaasH21 Elit (91)12 910 m22:43
547870618Josefine CarlssonD21 Elit (69)8 770 m22:46
54811222Erik EngstrandH21 Elit (91)12 910 m22:53
2591006354Eskil KinnebergH20 Elit (67)9 760 m22:58

IFK Lidingös Skid o OK

9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
5502019Mattias JohanssonH21 Elit (91)12 910 m22:04
16850300Nicolas SimoninH21 Elit (91)12 910 m22:15
532903428Elin StrömD21 Elit (69)8 770 m22:31
637920427Helena KarlssonD20 Elit (47)6 350 m22:36
549770817Frida BakkmanD21 Elit (69)8 770 m22:48
560870530Sofia TörnqvistD21 Elit (69)8 770 m22:59
569900513Anna BachmanD21 Elit (69)8 770 m23:08
82516780Anders CarlssonH21 Elit (91)12 910 m23:21
93860729Fredrik JohanssonH21 Elit (91)12 910 m23:32

IFK Moras OK

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
712950611Frida LövgrenD18 Elit (76)5 940 m22:11
6142011817Johanka SimkovaD20 Elit (47)6 350 m22:13
230560219Linus RappH20 Elit (67)9 760 m22:29
552714111Magdalena OlssonD21 Elit (69)8 770 m22:51
58502556Artem PanchenkoH21 Elit (91)12 910 m22:57

IFK Umeå

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
510780503Susanne RutqvistD21 Elit (69)8 770 m22:09
38860625Erik LindH21 Elit (91)12 910 m22:37
74860518Lukas PetersonH21 Elit (91)12 910 m23:13

IK Hakarpspojkarna

8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
9910718Markus HederskogH21 Elit (91)12 910 m22:08
237933093Oskar AnderssonH20 Elit (67)9 760 m22:36
538919396Elna ForsbergD21 Elit (69)8 770 m22:37
341940513Adam GranstedtH18 Elit (109)7 920 m22:40
56905522Oskar LjungqvistH21 Elit (91)12 910 m22:55
81880623Erik HolmbergH21 Elit (91)12 910 m23:20
86831006Joakim HederskogH21 Elit (91)12 910 m23:25
388940103Ludwig LjungqvistH18 Elit (109)7 920 m23:27

IK Uven

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
353950716Gustav BoquistH18 Elit (109)7 920 m22:52

Järbo OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
343952413Kevin StåhlH18 Elit (109)7 920 m22:42

Järfälla OK

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
335904252Jefta LangerakH18 Elit (109)7 920 m22:34
535800105Linda LarssonD21 Elit (69)8 770 m22:34
245930807Rasmus Palmqvist AslaksenH20 Elit (67)9 760 m22:44
369700070Joakim ByströmH18 Elit (109)7 920 m23:08

Järla Orientering

10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
201342465Harald HenrikssonH20 Elit (67)9 760 m22:00
7517722Petter JönssonH21 Elit (91)12 910 m22:06
6171240292Ingjerd MyhreD20 Elit (47)6 350 m22:16
318950401Emil WippH18 Elit (109)7 920 m22:17
340940118Martin Dahlgren-RosénH18 Elit (109)7 920 m22:39
542776656Elsa JanssonD21 Elit (69)8 770 m22:41
46820330Erik AnderssonH21 Elit (91)12 910 m22:45
62864892David BejbomH21 Elit (91)12 910 m23:01
77901119Olle BoströmH21 Elit (91)12 910 m23:16
401864747Arvid HenrikssonH18 Elit (109)7 920 m23:40

Jönköpings OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
739957344Filippa JohanssonD18 Elit (76)5 940 m22:38

Katrineholms OK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
301940929Torsten MolitorH18 Elit (109)7 920 m22:00
771940507Siri JeppssonD18 Elit (76)5 940 m23:10

KFUM Örebro OK

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
203920513Erik JanssonH20 Elit (67)9 760 m22:02
303940602Ludvig NilssonH18 Elit (109)7 920 m22:02
528780630Anette CarlssonD21 Elit (69)8 770 m22:27
756950533Ellinor ErikssonD18 Elit (76)5 940 m22:55
405940226Erik LindgrenH18 Elit (109)7 920 m23:44

Korsnäs IF OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
761970220Erica EdmanD18 Elit (76)5 940 m23:00

Kungälvs OK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
711950602Klara PålssonD18 Elit (76)5 940 m22:10
752940421Frida BrogrenD18 Elit (76)5 940 m22:51

Leksands OK

7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
202228951Nils ErkersH20 Elit (67)9 760 m22:01
608920929Marie SpångmyrD20 Elit (47)6 350 m22:07
509913001Maria BoisD21 Elit (69)8 770 m22:08
615228955Frida ErkersD20 Elit (47)6 350 m22:14
36780104Johan NordlundH21 Elit (91)12 910 m22:35
642204449Linda LindkvistD20 Elit (47)6 350 m22:41
354979693Johan SöderlundH18 Elit (109)7 920 m22:53

Lerums SOK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
346950331Arvid VågH18 Elit (109)7 920 m22:45
360951106Gustaf SparrevikH18 Elit (109)7 920 m22:59

Linköpings OK

6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
601596596Julia Modig TjärnströmD20 Elit (47)6 350 m22:00
627923743Hanna Modig TjärnströmD20 Elit (47)6 350 m22:26
530978076Amy RankkaD21 Elit (69)8 770 m22:29
39601010Erik MartinssonH21 Elit (91)12 910 m22:38
240930904Erik SköldH20 Elit (67)9 760 m22:39
351940227Albin DetterfeltH18 Elit (109)7 920 m22:50

Långhundra IF

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
63129830Sara BengtssonD20 Elit (47)6 350 m22:30
410950524Fredrik WigertzH18 Elit (109)7 920 m23:49

Malungs OK Skogsmårdarna

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
34850406Jonas BäckströmH21 Elit (91)12 910 m22:33
43831900Martin HammarbergH21 Elit (91)12 910 m22:42
53882011Martin HederskogH21 Elit (91)12 910 m22:52
61900810Johan LindbergH21 Elit (91)12 910 m23:00
88871001Thomas CarlssonH21 Elit (91)12 910 m23:27

Markbygdens OK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
255920311Johan HögstrandH20 Elit (67)9 760 m22:54
371940710Pontus KarlssonH18 Elit (109)7 920 m23:10

Mullsjö SOK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
356551220Albin AxelssonH18 Elit (109)7 920 m22:55

Målilla OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
395940000Erik KarlssonH18 Elit (109)7 920 m23:34

Norbergs OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
215889388Rasmus ElmertoftH20 Elit (67)9 760 m22:14

Nyköpings OK

7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
238930901Marcus BerggrenH20 Elit (67)9 760 m22:37
740954104Rebecka HylanderD18 Elit (76)5 940 m22:39
250930421Daniel WejåsH20 Elit (67)9 760 m22:49
262626746Jens WängdahlH20 Elit (67)9 760 m23:01
566912562Kristin HylanderD21 Elit (69)8 770 m23:05
397940618Daniel NilssonH18 Elit (109)7 920 m23:36
408940128Didrik HallH18 Elit (109)7 920 m23:47

Nässjö OK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
624930129Elin SvenssonD20 Elit (47)6 350 m22:23
729950530Moa SvenssonD18 Elit (76)5 940 m22:28

OK Alehof

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
355940323Rasmus LarssonH18 Elit (109)7 920 m22:54

OK Dacke

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
737960701Amanda JohanssonD18 Elit (76)5 940 m22:36

OK Denseln

7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
40900855Henrik BerggrenH21 Elit (91)12 910 m22:39
344Fredrik MalmforsH18 Elit (109)7 920 m22:43
71901001Erik PetterssonH21 Elit (91)12 910 m23:10
373899029Krzysztof WolowczykH18 Elit (109)7 920 m23:12
380Algirdas BartkeviciusH18 Elit (109)7 920 m23:19
90871010Erik Ivarsson SandbergH21 Elit (91)12 910 m23:29
391950603Max BerggrenH18 Elit (109)7 920 m23:30

OK Hammaren

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
19740906Björn LjunggrenH21 Elit (91)12 910 m22:18
382940725Fredrik AhnlénH18 Elit (109)7 920 m23:21

OK Hällen

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
23830312Jonas EngströmH21 Elit (91)12 910 m22:22
557820407Johanna ÖbergD21 Elit (69)8 770 m22:56
72902300Peter ÖbergH21 Elit (91)12 910 m23:11
79830211Robbin KantarpH21 Elit (91)12 910 m23:18

OK Klemmingen

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
326950206Håkan PalmH18 Elit (109)7 920 m22:25

OK Klyftamo

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
621742438Sara JonssonD20 Elit (47)6 350 m22:20

OK Kolmården

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
209921118Måns BrännebyH20 Elit (67)9 760 m22:08
751970219Emma BrännebyD18 Elit (76)5 940 m22:50
567890722Kristin LöfgrenD21 Elit (69)8 770 m23:06

OK Kåre

11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
604930206Malin EngströmD20 Elit (47)6 350 m22:03
708950810Julia AdolfssonD18 Elit (76)5 940 m22:07
512910126Linn GrällsD21 Elit (69)8 770 m22:11
713951220Hanna BerglundD18 Elit (76)5 940 m22:12
723950519Kajsa EngströmD18 Elit (76)5 940 m22:22
731950617Amelie EkströmD18 Elit (76)5 940 m22:30
6381394099Lisa RisbyD20 Elit (47)6 350 m22:37
745951230Elina Von KrusenstiernaD18 Elit (76)5 940 m22:44
248921234Fredrik EdénH20 Elit (67)9 760 m22:47
260921125Fredrik MattssonH20 Elit (67)9 760 m22:59
365940615Elias ÖhgrenH18 Elit (109)7 920 m23:04

OK Linné

15 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
612920426Klara AlmD20 Elit (47)6 350 m22:11
14790408Jörgen OhlinH21 Elit (91)12 910 m22:13
522537300Elisa ElstnerD21 Elit (69)8 770 m22:21
30880919Johan HameliusH21 Elit (91)12 910 m22:29
334930800Johannes RidefeltH18 Elit (109)7 920 m22:33
534790213Rebecka LindbergD21 Elit (69)8 770 m22:33
635355391Hanna Axelsson-MeyersonD20 Elit (47)6 350 m22:34
540901207Lisa RönnolsD21 Elit (69)8 770 m22:39
641932004Hilda ForsgrenD20 Elit (47)6 350 m22:40
47840308Mattias MillingerH21 Elit (91)12 910 m22:46
261930802Mandus RidefeltH20 Elit (67)9 760 m23:00
362244994Filip Axelsson MeyersonH18 Elit (109)7 920 m23:01
69911123Albin RidefeltH21 Elit (91)12 910 m23:08
78555885Tomas StenströmH21 Elit (91)12 910 m23:17
91810425Jan TroengH21 Elit (91)12 910 m23:30

OK Nolaskogsarna

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
706952906Stina MagnussonD18 Elit (76)5 940 m22:05
222930905Erik MagnussonH20 Elit (67)9 760 m22:21
385990512Ludvig ÅhlundH18 Elit (109)7 920 m23:24

OK Orinto

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
742952323Elin ClassonD18 Elit (76)5 940 m22:41
265519808Erik ClassonH20 Elit (67)9 760 m23:04

OK Orion

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
228920215Pontus PeterssonH20 Elit (67)9 760 m22:27
550895412Nadiya VolynskaD21 Elit (69)8 770 m22:49
70895415Oleksandr KratovH21 Elit (91)12 910 m23:09
392950120Erik AnderssonH18 Elit (109)7 920 m23:31
399950920Oskar LundqvistH18 Elit (109)7 920 m23:38

OK Pan-Kristianstad

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
41830809Erik ModigH21 Elit (91)12 910 m22:40
51900630Richard SjöholmH21 Elit (91)12 910 m22:50
364715179Johan BadenfeltH18 Elit (109)7 920 m23:03
68770600Johan ModigH21 Elit (91)12 910 m23:07
73525625Jakob LööfH21 Elit (91)12 910 m23:12

OK Ravinen

33 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
30241765Olle ForsbergH18 Elit (109)7 920 m22:01
502501059Heather GardnerD21 Elit (69)8 770 m22:01
703824843Katherine HallD18 Elit (76)5 940 m22:02
305595071Alex McCannH18 Elit (109)7 920 m22:04
705951209Karen MaxwellD18 Elit (76)5 940 m22:04
308517595Christopher GallowayH18 Elit (109)7 920 m22:07
709950605Harriet LawsonD18 Elit (76)5 940 m22:08
10503541Douglas TullieH21 Elit (91)12 910 m22:09
310881308Benjamin BeresfordH18 Elit (109)7 920 m22:09
511503573Bex HardingD21 Elit (69)8 770 m22:10
312952702Matthew ElkingtonH18 Elit (109)7 920 m22:11
314940206Jonas RinnbäckH18 Elit (109)7 920 m22:13
71437226Frances WrightD18 Elit (76)5 940 m22:13
316960395Zac FieldH18 Elit (109)7 920 m22:15
17500167Nick BarrableH21 Elit (91)12 910 m22:16
718590122Rhona McMillanD18 Elit (76)5 940 m22:17
319997755Aidan SmithH18 Elit (109)7 920 m22:18
720585433Julie EmmersonD18 Elit (76)5 940 m22:19
323612333Oliver WilliamsH18 Elit (109)7 920 m22:22
62341809Annie ForsbergD20 Elit (47)6 350 m22:22
724911444Katarina HemmingwayD18 Elit (76)5 940 m22:23
525221448Sarah-Jane GaffneyD21 Elit (69)8 770 m22:24
27543571Jon MarsdenH21 Elit (91)12 910 m22:26
327950814Adam PotterH18 Elit (109)7 920 m22:26
3291711950Joshua DudleyH18 Elit (109)7 920 m22:28
331606606Craig NolanH18 Elit (109)7 920 m22:30
333886748Joe WoodleyH18 Elit (109)7 920 m22:32
337961002Dane BlomqvistH18 Elit (109)7 920 m22:36
247920628Kalle BergmanH20 Elit (67)9 760 m22:46
763951202Ida KallurD18 Elit (76)5 940 m23:02
384941128Assar HellströmH18 Elit (109)7 920 m23:23
92909192Gustav BergmanH21 Elit (91)12 910 m23:31
407951001Emil GranqvistH18 Elit (109)7 920 m23:46

OK Renen

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
704941124Agnes Leffler-RosendahlD18 Elit (76)5 940 m22:03
618930308Linnea SundströmD20 Elit (47)6 350 m22:17
721800214Lisa SundströmD18 Elit (76)5 940 m22:20
734650214Ida SundströmD18 Elit (76)5 940 m22:33

OK Rodhen

6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
204924412Martin JanssonH20 Elit (67)9 760 m22:03
214871992Henrik JonssonH20 Elit (67)9 760 m22:13
526820605Elin SjölanderD21 Elit (69)8 770 m22:25
543999955Maria SjölanderD21 Elit (69)8 770 m22:42
348821994Simon AnderssonH18 Elit (109)7 920 m22:47
748950709Mathilda KarlssonD18 Elit (76)5 940 m22:47

OK Roslagen

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
321941228Christian Løchting ThunbergH18 Elit (109)7 920 m22:20

OK Skogsfalken

6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
508895014Jolanta KolosinskaD21 Elit (69)8 770 m22:07
216930137Anton PhilipssonH20 Elit (67)9 760 m22:15
531812238Rebecka OlssonD21 Elit (69)8 770 m22:30
235930304Simon SmedbergH20 Elit (67)9 760 m22:34
636870797Johanna ErlandssonD20 Elit (47)6 350 m22:35
342941023Fredrik WennermarkH18 Elit (109)7 920 m22:41

OK Södertörn

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
501910206Louise MarkstedtD21 Elit (69)8 770 m22:00
315950412Måns HellgrenH18 Elit (109)7 920 m22:14
632930323Helena MarkstedtD20 Elit (47)6 350 m22:31
366990420William NilssonH18 Elit (109)7 920 m23:05
768940122Tove LagerbergD18 Elit (76)5 940 m23:07

OK Tisaren

13 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
504822119Lovisa PerssonD21 Elit (69)8 770 m22:03
533900106Josefin AronssonD21 Elit (69)8 770 m22:32
338256496Sebastian AgerhällH18 Elit (109)7 920 m22:37
639920702Julia LauriD20 Elit (47)6 350 m22:38
242921024Anton HallorH20 Elit (67)9 760 m22:41
544890403Rebecka NylinD21 Elit (69)8 770 m22:43
349950930Jonathan KarlssonH18 Elit (109)7 920 m22:48
554900202Lilian ForsgrenD21 Elit (69)8 770 m22:53
383941227Oskar AndrénH18 Elit (109)7 920 m23:22
87880418Johan AronssonH21 Elit (91)12 910 m23:26
387940403Leif SvenssonH18 Elit (109)7 920 m23:26
398940801Niklas GustafssonH18 Elit (109)7 920 m23:37
402940294Jonatan AronssonH18 Elit (109)7 920 m23:41

OK Tranan

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
378950195Anton NilssonH18 Elit (109)7 920 m23:17

OK Tyr

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
506831998Sofia LevinD21 Elit (69)8 770 m22:05
322959547Martin EricsonH18 Elit (109)7 920 m22:21
332836678Emil WikströmH18 Elit (109)7 920 m22:31
545910622My WestlundD21 Elit (69)8 770 m22:44
358951012Jesper Kullin AlfredssonH18 Elit (109)7 920 m22:57

OK Vargen

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
610930214Emma BergströmD20 Elit (47)6 350 m22:09

OK Vilse 87

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
625920809Maja PetterssonD20 Elit (47)6 350 m22:24
643909424Ellinor TjernlundD20 Elit (47)6 350 m22:42

Rehns BK

9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
212930809Anders JohanssonH20 Elit (67)9 760 m22:11
220930525Charlie StoltH20 Elit (67)9 760 m22:19
26868919Anton LifH21 Elit (91)12 910 m22:25
733950604Kristin OlovssonD18 Elit (76)5 940 m22:32
244920126Andreas CallebergH20 Elit (67)9 760 m22:43
57911313Göran WinbladH21 Elit (91)12 910 m22:56
63501151Jonas Vytautas GvildysH21 Elit (91)12 910 m23:02
264354140Fredrik IngelssonH20 Elit (67)9 760 m23:03
89890427Jerker LysellH21 Elit (91)12 910 m23:28

Robertsfors IK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
363722195Sixten WalheimH18 Elit (109)7 920 m23:02

Sjövalla FK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
727940104Linnea WahlgrenD18 Elit (76)5 940 m22:26

Skarpnäcks OL

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
701942403Channa LönneD18 Elit (76)5 940 m22:00

Skogslöparna

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
8262951Oskar ForsbergH21 Elit (91)12 910 m22:07
15780723Stefan SjölundH21 Elit (91)12 910 m22:14
517770221Helena ForsbergD21 Elit (69)8 770 m22:16
2437631Jonas ByströmH21 Elit (91)12 910 m22:23

Skåneslättens OL

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
208930793Karl DannbringH20 Elit (67)9 760 m22:07
317940833Joel KristianssonH18 Elit (109)7 920 m22:16
249921205Hugo MattssonH20 Elit (67)9 760 m22:48
258258537Philip PålssonH20 Elit (67)9 760 m22:57
367665319Erik LenningH18 Elit (109)7 920 m23:06

Snättringe SK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
375970712Simon HectorH18 Elit (109)7 920 m23:14

Stigmännen Karlshamns OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
306959697Martin NilssonH18 Elit (109)7 920 m22:05

Stora Tuna OK

11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2900620Erik BlomgrenH21 Elit (91)12 910 m22:01
11750617Sven LundbäckH21 Elit (91)12 910 m22:10
219930322Jonathan AnderssonH20 Elit (67)9 760 m22:18
21780622Mattias MårtsH21 Elit (91)12 910 m22:20
324918171Wilhelm Finn ErikssonH18 Elit (109)7 920 m22:23
735960807Melina CarlssonD18 Elit (76)5 940 m22:34
37527019Joakim SvenskH21 Elit (91)12 910 m22:36
647920907Tove AlexanderssonD20 Elit (47)6 350 m22:46
551880109Martina KarlssonD21 Elit (69)8 770 m22:50
59880213Pelle EngstrandH21 Elit (91)12 910 m22:58
266930712Emil SvenskH20 Elit (67)9 760 m23:05

Sundbybergs IK

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
211553545Mårten LundquistH20 Elit (67)9 760 m22:10
213930228Fredrik BjernulfH20 Elit (67)9 760 m22:12
374940218David MellinH18 Elit (109)7 920 m23:13

Sundsvalls OK

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
503891301Elin VedinD21 Elit (69)8 770 m22:02
518263922Maria JonssonD21 Elit (69)8 770 m22:17
22771118Tobias EliassonH21 Elit (91)12 910 m22:21
336214214Anders VedinH18 Elit (109)7 920 m22:35
539822882Johanna BergmanD21 Elit (69)8 770 m22:38

Säterbygdens OK

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
716940410Emma BacklundD18 Elit (76)5 940 m22:15
754797393Frida SandbergD18 Elit (76)5 940 m22:53
389960960Oskar SandbergH18 Elit (109)7 920 m23:28

Sävedalens AIK

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
607932604Madeleine AttforsD20 Elit (47)6 350 m22:06
634931220Erika LindqvistD20 Elit (47)6 350 m22:33
741941234Filippa SpånérD18 Elit (76)5 940 m22:40
645930819Amilia BjörklundD20 Elit (47)6 350 m22:44
565820909Maria MagnussonD21 Elit (69)8 770 m23:04

Södertälje-Nykvarn OF

12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
224930216Oskar Ek-LarssonH20 Elit (67)9 760 m22:23
227887214Michal OlejnikH20 Elit (67)9 760 m22:26
234930703Ludvig ErikssonH20 Elit (67)9 760 m22:33
236930111Jonas BorgH20 Elit (67)9 760 m22:35
241531808Linus EricsonH20 Elit (67)9 760 m22:40
246920503Eric BörjeskogH20 Elit (67)9 760 m22:45
52910730Rickard OhlssonH21 Elit (91)12 910 m22:51
67880928Anton ÖstlinH21 Elit (91)12 910 m23:06
772618941Frida Jönsson HellstadiusD18 Elit (76)5 940 m23:11
381842659Piotr ParfianowiczH18 Elit (109)7 920 m23:20
83891108Kent OhlssonH21 Elit (91)12 910 m23:22
394950119Johan Ek-LarssonH18 Elit (109)7 920 m23:33

Tolered-Utby Ol-klubb

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
404950821Gustav HinderH18 Elit (109)7 920 m23:43

Tormestorps IF

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
726950110Felicia FeursteinD18 Elit (76)5 940 m22:25
330950513Harald OttmerH18 Elit (109)7 920 m22:29

Trollhättans SOK

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
20780802Joakim AxelssonH21 Elit (91)12 910 m22:19
743940731Sara SchmidtD18 Elit (76)5 940 m22:42
770951601Aina EdgrenD18 Elit (76)5 940 m23:09

Tullinge SK

10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
6503277Clément FumeyH21 Elit (91)12 910 m22:05
710940411Cecilia ImarkD18 Elit (76)5 940 m22:09
514910908Elin SundqvistD21 Elit (69)8 770 m22:13
719954001Linnéa EngstedtD18 Elit (76)5 940 m22:18
328950427Daniel BengtssonH18 Elit (109)7 920 m22:27
32878787Jonas NordströmH21 Elit (91)12 910 m22:31
633920800Lovisa AdolfssonD20 Elit (47)6 350 m22:32
640504274Rebecka HeinrupD20 Elit (47)6 350 m22:39
556909400Johanna LönnkvistD21 Elit (69)8 770 m22:55
757941109Linnea AdolfssonD18 Elit (76)5 940 m22:56

Täby OK

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
1791302Robert JohanssonH21 Elit (91)12 910 m22:00
221932403Martin OlssonH20 Elit (67)9 760 m22:20
626930823Hedvig MarkgrenD20 Elit (47)6 350 m22:25
232930324Henrik OlssonH20 Elit (67)9 760 m22:31
396950895Jens RönnolsH18 Elit (109)7 920 m23:35

Uddevalla OK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
732953804Malin WidénD18 Elit (76)5 940 m22:31
760941206Julia OhlssonD18 Elit (76)5 940 m22:59

Ulricehamns OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
42550560Nils SpetzH21 Elit (91)12 910 m22:41

Vallentuna-Össeby OL

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
223939495Anton SundgrenH20 Elit (67)9 760 m22:22
765940322Annika CarlbergD18 Elit (76)5 940 m23:04

Vimmerby OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
630930723Sofie SvenssonD20 Elit (47)6 350 m22:29

Vittjärvs IK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
629930607Amanda HolmgrenD20 Elit (47)6 350 m22:28
773941217Evelina WickbomD18 Elit (76)5 940 m23:12

Vänersborgs SK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
376950722Björn CederbergH18 Elit (109)7 920 m23:15

Västerbergslagens OL

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
325941130Kristoffer HolmströmH18 Elit (109)7 920 m22:24

Västerås SOK

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
702950326Teresa StafströmD18 Elit (76)5 940 m22:01
350951008Carl BomanH18 Elit (109)7 920 m22:49
352940316Kasper WestmanH18 Elit (109)7 920 m22:51
559890831Alva OlssonD21 Elit (69)8 770 m22:58
368950715Carl NäslundH18 Elit (109)7 920 m23:07

Ärla IF

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
3910815Simon HedlundH21 Elit (91)12 910 m22:02
18504254Oscar VångellH21 Elit (91)12 910 m22:17
622920744Lisa AnderssonD20 Elit (47)6 350 m22:21
29870829Patrik LindH21 Elit (91)12 910 m22:28
64907719Karl WalheimH21 Elit (91)12 910 m23:03

Annonser