Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Göteborg/Majorna - Höst-Medel

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Göteborg/Majorna - Höst-Medel
Arrangörsorganisation: Göteborg-Majorna OK
Datum: söndag 17 oktober 2010

D21

4 000 m, 45 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
201Maria GustafssonSävedalens AIK11:09
202Sofia KarlssonFrölunda OL11:11
203Anna Mullins WindevallSävedalens AIK11:13
204Sofia JohanssonTrollhättans SOK11:15
205Laila B HöglundFK Herkules11:17
206Linnea LidströmOK Kolmården11:19
207Lisa PalmSävedalens AIK11:21
208Lisa PedersenOK Skogshjortarna11:23
209Anna MartnerFK Herkules11:25
210Anna ForsbergOK Kolmården11:27
211Madeleine AttforsSävedalens AIK11:29
212Lena BirkebaekStora Tuna OK11:31
213Linda MartinssonIF Marin Väst11:33
214Lisa AxelssonHjobygdens OK11:35
215Agneta NordholmSävedalens AIK11:37
216Pia JohanssonOK Landehof11:39
217Lovisa MannfolkUlricehamns OK11:41
218Hanna WeimannIK Uven11:43
219Frida WallströmSävedalens AIK11:45
220Isabell JosefssonOK Reftele11:47
221Lilian ForsgrenOK Tisaren11:49
222Annalena AxelssonTjällmo-Godegårds OK11:51
223Helena LidhageUlricehamns OK11:53
224Anette BernhedSävedalens AIK11:55
225Frida StoltVänersborgs SK11:57
226Emma BergmanOK Skogsfalken11:59
227Lotta SaetreOK Landehof12:01
228Ingela AlvmyrenHalmstad OK12:03
229Therese JohanssonFrölunda OL12:05
230Lisa WeimannIK Uven12:07
231Sara SvenssonOK Pan-Kristianstad12:09
232Ida-Maria SvenssonSävedalens AIK12:11
233Hanna HagbergFrölunda OL12:13
234Amilia BjörklundSävedalens AIK12:15
235Jennie NilssonIF Hagen12:17
236Anna-Karin BondessonFrosta OK12:19
237Kristin AnderOK Landehof12:21
238Matilda StenssonHelsingborgs SOK12:23
239Anna NordelöfSävedalens AIK12:25
240Hanna KarlssonStenungsunds OK12:27
241Hanna MattssonIK Uven12:29
242Sara PrinceFK Herkules12:31
243Desiré RexOK Landehof12:33
244Hanna BrusVästerbergslagens OL12:35
245Erika LindqvistSävedalens AIK12:37

H21

5 350 m, 62 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
301Niklas ÅbergTolered-Utby Ol-klubb10:46
302Johnny HålsjöVänersborgs SK10:48
303Lars StrömqvistOK Skogshjortarna10:50
304Daniel NetzVänersborgs SK10:52
305Thorbjörn EkströmUddevalla OK10:54
306Lennart BengtssonFalkenbergs OK10:56
307Gustaf WennerbergOK Klyftamo10:58
308David ModigOK Tyr11:00
309Andreas KarlssonSävedalens AIK11:02
310Richard SjöholmOK Pan-Kristianstad11:04
311Pierre SchambergerCentrum OK11:06
312André HauryGöteborg/Majorna OK11:08
313Erik EngstrandIFK Göteborg11:10
314Fredrik BartholdssonFrölunda OL11:12
315Jonas HemlinIK Uven11:14
316Roman BespalovSävedalens AIK11:16
317Andreas SamuelssonOK Reftele11:18
318Rikard PentonenIFK Göteborg11:20
319Tobias LindellVänersborgs SK11:22
320Jonas PalmSävedalens AIK11:24
321Markus HederskogMalungs OK Skogsmårdarna11:26
322Kalle IngvarssonOK Vilse 8711:28
323Ilya BeliankaSävedalens AIK11:30
324Albert MollénOK Denseln11:32
325Ivan ForsgrenOK Tisaren11:34
326Anton HemlinIK Uven11:36
327Per-Anders EggertsenIFK Göteborg11:38
328Henrik SvenssonOK Vilse 8711:40
329Viktor StenssonHelsingborgs SOK11:42
330Yury TambasovSävedalens AIK11:44
331Erik AamotOK Skogshjortarna11:46
332Mikael AnderssonIF Rigor11:48
333Kristian GustafssonOK Skogshjortarna11:50
334Andreas HolmqvistHestra IF11:52
335Kalle WraneSävedalens AIK11:54
336Pär HanssonFK Friskus-Varberg11:56
337Klas ÅströmFK Herkules11:58
338Simon LennermoNässjö OK12:00
339Egil EdvardsenGöteborg/Majorna OK12:02
340Johan LevinSävedalens AIK12:04
341Christian HolmqvistHestra IF12:06
342Filip HolmHalmstad OK12:08
343Jakob EngOK Pan-Kristianstad12:10
344Fredrik JohanssonSävedalens AIK12:12
345Johan HögstrandMarkbygdens OK12:14
346Joakim AxelssonTrollhättans SOK12:16
347Emil BergerHalmstad OK12:18
348Patrik NordgrenSävedalens AIK12:20
349Mikael LundqvistFalkenbergs OK12:22
350Stepan HolasSC Jicin12:24
351Emil JönssonHalmstad OK12:26
352Tobias MattssonTrollhättans SOK12:28
353Niklas HelmertzFK Herkules12:30
354Fredrik WeihardSävedalens AIK12:32
355Martin BobergIF Rigor12:34
356Marcus AnderssonMatteus SI12:36
357Nils Wallentin TärkHalmstad OK12:38
358Martin HederskogMalungs OK Skogsmårdarna12:40
359Vidar FaxénSävedalens AIK12:42
360Gustav ÖstlingOK Skogshjortarna12:44
361Jonatan LarssonUddevalla OK12:46
362Rickard HolmqvistHestra IF12:48

D20

2 960 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Ylva FonseliusFK Herkules11:31
Kristin EdvardsenGöteborg/Majorna OK11:33
Hanna WesterbergGöteborg/Majorna OK11:35
Elin StrandhagenGöteborg/Majorna OK11:37

H20

3 770 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Niklas AnderssonOK Orinto12:23
Mattias EliassonIK Stern12:25
Sebastian MannfolkUlricehamns OK12:27

H18

3 720 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Mattias KuoskuTolered-Utby Ol-klubb12:33
Jakob Ingerslev OvervadOK Pan Århus12:35
Kristian Narbro-PorathTolered-Utby Ol-klubb12:37
Vidar ErikssonIF Marin Väst12:39
Jörgen MagnussonOK Reftele12:41
Jacob ThomasLerums SOK12:43
Henrik DahlrotIK Uven12:45

D16

2 910 m, 10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Anne EdsenOK Pan Århus11:24
Maria LundBorås GIF11:26
Sofia HelmertzFK Herkules11:28
Amanda ClaessonSävedalens AIK11:30
Klara PålssonKungälvs OK11:32
Lina HenrikssonSävedalens AIK11:34
Helena MartinssonSjövalla FK11:36
Danielle FröstadKungälvs OK11:38
Anna WallinSjövalla FK11:40
Linnea BergstrandKungälvs OK11:42

H16

3 120 m, 12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Martin Vestergaard KristensenOK Pan Århus11:45
Silas ThomsenOK Pan Århus11:47
John GabrielssonSävedalens AIK11:49
Fredrik KjörkFrölunda OL11:51
Pontus JanssonKungälvs OK11:53
Magnus BlideLerums SOK11:55
Anton MohlinIK Stern11:57
Andreas WannbergIK Omega11:59
Carl TorstenssonEmmaboda Verda OK12:01
Oskar VigrenSävedalens AIK12:03
David UdénGöteborg/Majorna OK12:05
Albin PetrénKungälvs OK12:07

D14

2 600 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Caroline FinderupOK Pan Århus10:52
Pernille GyllingOK Pan Århus10:54
Anna SpannerOK Pan Århus10:56
Emma SpannerOK Pan Århus10:58
Elin WahlgrenSjövalla FK11:00
Emelie RoosOK Landehof11:02
Lina PålssonKungälvs OK11:04
Agnes SpånérSävedalens AIK11:06

H14

2 950 m, 16 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Samuel PlumppuBredareds IF11:10
Markus PetterssonVänersborgs SK11:12
Jonas Abildgaard PoulsenOK Pan Århus11:14
Mattias UdénGöteborg/Majorna OK11:16
Erik HagmanLerums SOK11:18
Johan HöglundFK Herkules11:20
Felix HulthénKungälvs OK11:22
Arvid HammarFK Herkules11:24
Andreas KarlssonEmmaboda Verda OK11:26
Albin PålssonKungälvs OK11:28
Rasmus ArfwedsonFrölunda OL11:30
Dennis KarströmFK Herkules11:32
Oskar VamlingFrölunda OL11:34
Erik LarssonLerums SOK11:36
Tobias PentonenHestra IF11:38
Jesper JanssonKungälvs OK11:40

D12

2 600 m, 19 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
81Karen Abildgaard PoulsenOK Pan Århus11:17
82Evelina HallFK Herkules11:19
83Martina Kylebäck-WennerlöfSävedalens AIK11:21
84Lovisa TorstenssonEmmaboda Verda OK11:23
85Hanna BoquistIK Uven11:25
86Märta BlideLerums SOK11:27
87Julia BergdahlSävedalens AIK11:29
88Isabella LagoGöteborg/Majorna OK11:31
89Hanna SallinFrölunda OL11:33
90Madeleine SöderlundLerums SOK11:35
91Sara HeslykOK Landehof11:37
92Frida JerlinFrölunda OL11:39
93Anna HenrikssonSävedalens AIK11:41
94Jennie GustafssonEmmaboda Verda OK11:43
95Josefin BernhedSävedalens AIK11:45
96Amalia LampaIF Rigor11:47
97Olivia UllmanOK Alehof11:49
98Tea GustafssonEmmaboda Verda OK11:51
99Josephine ThorssonOK Gipen11:53

H12

2 600 m, 11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
3Martin LundBorås GIF10:53
4Mads SkaugOK Pan Århus10:55
5Joel LeanderOK Landehof10:57
6Jonas LauriFK Herkules10:59
7Johan KnutssonLerums SOK11:01
8Douglas Fransson LeeOK Alehof11:03
9Hjalmar NiemiEmmaboda Verda OK11:05
10Olof BlideLerums SOK11:07
11Magnus D JohanssonOK Löftan11:09
12Anton KarlssonEmmaboda Verda OK11:11
13Fredrik OlaussonFrölunda OL11:13

D10

1 920 m, 14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Katrine SpannerOK Pan Århus10:58
Kajsa EkdahlEmmaboda Verda OK11:00
Frida AnderssonGöteborg/Majorna OK11:02
Selma MoqvistLerums SOK11:04
Tove PerssonFK Herkules11:06
Klara ÅbergOK Landehof11:08
Alice KjellanderGöteborg/Majorna OK11:10
Fanny NilssonOK Landehof11:12
Ellen KallerbäckEmmaboda Verda OK11:14
Elsa Aderstedt AlthoffKungälvs OK11:16
Sofia BorneFrölunda OL11:18
Elsa LindeblomIK Omega11:20
Klara WallinderGöteborg/Majorna OK11:22
Sanna MöllerOK Landehof11:24

H10

1 920 m, 22 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Alvin Martinsson GrbicFK Herkules11:24
Erik LundBorås GIF11:26
Mattias LauriFK Herkules11:30
Erik HogedalGöteborg/Majorna OK11:32
William KoskinenOK Landehof11:34
Elias TorstenssonEmmaboda Verda OK11:36
Tim JohanssonFK Friskus-Varberg11:38
Joel PlumppuBredareds IF11:40
Felix FalkGöteborg/Majorna OK11:42
Edvin BorneFrölunda OL11:44
Mårten GeddaOK Landehof11:46
Simon ErikssonEmmaboda Verda OK11:48
Nils HammarFK Herkules11:50
Oliver ErikssonEmmaboda Verda OK11:52
Oliver Fransson LeeOK Alehof11:54
Johan GrahnIK Uven11:56
Alexander RoosOK Landehof11:58
Filip KlingbergOK Alehof12:00
Samuel PihlströmOK Landehof12:02
Daniel KnutssonLerums SOK12:04
Elias LjungqvistTolered-Utby Ol-klubb12:06
Joakim LindénFrölunda OL12:08

D35

3 120 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Jeanette FinderupOK Pan Århus12:00
Kajsa NiemiEmmaboda Verda OK12:02
Malin JohanssonFK Friskus-Varberg12:04
Jessica ÅbergTolered-Utby Ol-klubb12:06
Anna SäfstenFK Herkules12:08
Sofie EkdahlEmmaboda Verda OK12:10

H35

3 770 m, 20 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Torkel DavidssonOK Löftan11:39
Fredrik KarlssonOK Landehof11:41
Magnus HanssonOK Löftan11:43
Erik LauriFK Herkules11:45
Mads MikkelsenHorsens OK11:47
Per RubendahlOK Skogshjortarna11:49
Mats GustafssonFK Friskus-Varberg11:51
Mats KarlfeldtSävedalens AIK11:53
Mikael StrömbäckFjärås AIK11:55
Nicklas KallerbäckEmmaboda Verda OK11:57
Martin AamotOK Skogshjortarna11:59
Peter EkdahlEmmaboda Verda OK12:01
Thomas WesterlundHerrljunga SK Skid o OL12:03
Pontus JohnssonMatteus SI12:05
Bo KronOK Flundrehof12:07
Henrik KlassonOK Gisle12:09
Andreas NiemiEmmaboda Verda OK12:11
Anders LundellMarkbygdens OK12:13
Magnus EliassonFK Friskus-Varberg12:15
Daniel OlssonDalsjöfors GOIF12:17

D40

3 070 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Hanna AxmalmSävedalens AIK11:05
Anna-Karin MattsonTrollhättans SOK11:09
Susanne BerghFK Herkules11:13
Katarina BorneFrölunda OL11:17
Anna ErikssonOK Landehof11:21
Johanna WallinderGöteborg/Majorna OK11:25
Malin LammFrölunda OL11:29
Suzy LarssonOK Skogshjortarna11:33

H40

3 770 m, 24 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Pär-Magnus BjurekTibro OK10:53
Mogens FinderupOK Pan Århus10:55
Christian Ingerslev OvervadOK Pan Århus10:57
Kim PoulsenOK Pan Århus10:59
Nils GustavssonIFK Göteborg11:01
Brett WeihartOK Orinto11:03
Johan ÅbergOK Landehof11:05
Christer HenrikssonSävedalens AIK11:07
Anders LammFrölunda OL11:09
Thomas BorneFrölunda OL11:11
Nichlas WallströmSävedalens AIK11:13
Mattias LjungqvistTolered-Utby Ol-klubb11:15
Peter ErikssonOK Dacke11:17
Hans PerssonOK Kolmården11:19
Mikael BergstedtMarkbygdens OK11:21
Magnus Ö BernhedSävedalens AIK11:23
Martin SvenssonMarkbygdens OK11:25
Thomas KarlssonSjövalla FK11:27
Fredrik PlumppuBredareds IF11:29
David GabrielssonSävedalens AIK11:31
Joakim EkdahlEmmaboda Verda OK11:33
Jim AxmalmSävedalens AIK11:35
Anders WadstenOK Landehof11:37
Anders HellgrenFrölunda OL11:39

D45

2 960 m, 18 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Lena ErikssonElfsborg SOK10:58
Ing-Marie Brander-StrandGöteborg/Majorna OK11:00
Karin HelmertzFK Herkules11:02
Ulrika JohanssonOK Löftan11:04
Nina BejbomUddevalla OK11:06
Margareta Almqvist MandingerTrollhättans SOK11:08
Marie HögstrandMarkbygdens OK11:10
Ann-Sofie FalkVimmerby OK11:12
Britta SahlinVänersborgs SK11:14
Karin HederskogHJS-Vansbro OK11:16
Karin BergdahlSävedalens AIK11:18
Britt-Marie StenssonHelsingborgs SOK11:20
Hillevi ErikssonIF Hallby SOK11:22
Frida MannfolkUlricehamns OK11:24
Kati NémethStigmännen Karlshamns OK11:26
Katarina HedbergLerums SOK11:28
Marie KarlssonStenungsunds OK11:30
Agneta SanderGöteborg/Majorna OK11:32

H45

3 720 m, 46 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Bertil PeterssonIK Ymer10:55
Jan GrahnIK Uven10:57
Tomas AndreassonFrölunda OL10:59
Mikael JungbjerGöteborgs SK11:01
Magnus UllmanOK Alehof11:03
Magnus WideFrölunda OL11:05
Hans VokseppOK Skogshjortarna11:07
Thomas BäckströmIF Rigor11:09
Pär ClaessonSävedalens AIK11:11
Maths CarlssonTolered-Utby Ol-klubb11:13
Patrick DjerfLerums SOK11:15
Peter KarlssonStenungsunds OK11:17
Ragnar UppströmFK Herkules11:19
Kjell EinarssonOK Skogshjortarna11:21
Bengt GrewinFrölunda OL11:23
Björn LindauTolered-Utby Ol-klubb11:25
Leif HagmanIK Uven11:27
Leif EinarssonKungälvs OK11:29
Stefan GustafssonIFK Göteborg11:31
Bernt BerndtssonFrölunda OL11:33
Stefan OlofssonOK Gisle11:35
Thomas AttforsTolered-Utby Ol-klubb11:37
Martin MandingerTrollhättans SOK11:39
Christer CarlssonSävedalens AIK11:41
Johan WettergrenIK Uven11:43
Per PedersenEmmaboda Verda OK11:45
Magnus JoelssonSOK 6811:47
Janne MattssonTrollhättans SOK11:49
Per-Arne WahlgrenSjövalla FK11:51
Magnus Karlsson 1OK Landehof11:53
Tomas TranbergMarkbygdens OK11:55
Anders LindénFrölunda OL11:57
Stefan LundOK Orinto11:59
Hans LindgrenOK Skogshjortarna12:01
Per FlakbergIFK Göteborg12:03
Gustaf TorenstamEmmaboda Verda OK12:05
Torbjörn KjörkFrölunda OL12:07
Tord HederskogHJS-Vansbro OK12:09
Stefan HornebrantTrollhättans SOK12:11
Stefan HammarFK Herkules12:13
Mats DahlrotIK Uven12:15
Anders SjöbergOK Reftele12:17
Hans KööhlerTrollhättans SOK12:19
Håkan WåhlanderFrölunda OL12:21
Kjell FranssonOK Alehof12:23
Kennet HorvathHalmstad OK12:25

D50

2 670 m, 28 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Elisabet MånssonOK Löftan11:00
Britt HermanrudSilkeborg OK11:02
Katarina ÖstlingOK Skogshjortarna11:04
Christina NilssonLerums SOK11:06
Eva KarlssonUddevalla OK11:08
Britt-Marie ForsgrenOK Tisaren11:10
Carina WiströmSävedalens AIK11:12
Karin WahlgrenSjövalla FK11:14
Silke KlickIK Stern11:16
Anita BodinGällstadbygdens SOK11:18
My EngströmLerums SOK11:20
Marianne AxelssonTjällmo-Godegårds OK11:22
Radka KühnelTrollhättans SOK11:24
Monica KnutssonSävedalens AIK11:26
Catharina CarlssonTrollhättans SOK11:28
Gunilla AxelssonSävedalens AIK11:30
Monika NilssonOK Alehof11:32
Anneli BranderStenungsunds OK11:34
Susanne OlssonHerrljunga SK Skid o OL11:36
Kerstin BurmanKvillebyns SK11:38
Maria VamlingFrölunda OL11:40
Susanne EickhoffSävedalens AIK11:42
Margareta NetzTrollhättans SOK11:44
Lena RunessonOK Vivill11:46
Marianne ThorssonIK Trenne Ullared11:48
Maria OlssonLerums SOK11:50
Mona-Lisa JanssonKungälvs OK11:52
Mona PalmLessebo OK11:54

H50

3 120 m, 30 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Lars ForsstedtSöders SOL Tyresö10:56
Lars RunessonOK Vivill10:58
Tommy PatrikssonMatteus SI11:00
Kjell AnderssonSävedalens AIK11:02
Anders KjellbergOK Flundrehof11:04
Per-Martin JohanssonIF Rigor11:06
Anders JohanssonTrollhättans SOK11:08
Christer MannfolkUlricehamns OK11:10
Lennart StenssonHelsingborgs SOK11:12
Bengt SchwartzOK Kolmården11:14
Bertil ThomasLerums SOK11:16
Henrik CarlssonIK Uven11:18
Torbjörn FalkVimmerby OK11:20
Anders BjörklundSävedalens AIK11:22
Stefan SjöblomFrölunda OL11:24
Lars MagnussonTolered-Utby Ol-klubb11:26
Thommy BergmanStigmännen Karlshamns OK11:28
Tommy TörndahlMatteus SI11:30
Tomas KarlssonOK Skogshjortarna11:32
Ulf WallinSjövalla FK11:34
Martin EickhoffSävedalens AIK11:36
Jonas JerlinFrölunda OL11:38
Jerker NetzTrollhättans SOK11:40
Torsten BacktemanLerums SOK11:42
Göran OlesundOK Landehof11:44
Thomas LundgrenTrollhättans SOK11:46
Jörgen IvarssonHestra IF11:48
Martin CarlssonTolered-Utby Ol-klubb11:50
Anders SpånérSävedalens AIK11:52
Dick NymanUddevalla IS11:54

D55

2 440 m, 17 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Birgitta WiklundOK Skogsvargarna11:29
Maria NordwallOK Kolmården11:31
Miriam NorénIK Uven11:33
Gun-Britt MolinMarkbygdens OK11:35
Anne KaillIK Omega11:37
Britt KarlssonStenungsunds OK11:39
Eva AndreassonBorås GIF11:41
Kerstin HjalmarssonEmmaboda Verda OK11:43
Anita EklöfIK Ymer11:45
Karin AxelssonIK Uven11:47
Solveig HedenblomSjövalla FK11:49
Brith MohlinIK Stern11:51
Inger LindholmFjärås AIK11:53
Gunilla HogedalVänersborgs SK11:55
Ingrid JessenFrämmestads IK11:57
Monica IvarssonOK Skogshjortarna11:59
Ingela NelsénFalkenbergs OK12:01

H55

2 960 m, 37 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Alf JohanssonFK Friskus-Varberg11:36
Tommy WesterbergTibro OK11:38
Pierre KarlssonOK Alehof11:40
Rolf AxelssonTjällmo-Godegårds OK11:42
Bernt AnderssonIF Rigor11:44
Bo MånssonOK Löftan11:46
Sten BlomströmIK Stern11:48
Per ArnellMarkbygdens OK11:50
Göran EklöfIK Ymer11:52
Göran HanssonTäby OK11:54
Kent ErikssonLerums SOK11:56
Jan-Åke SörliklevTrollhättans SOK11:58
Lennart VamlingFrölunda OL12:00
Reine SpetzStenungsunds OK12:02
Christer ForsgrenOK Tisaren12:04
Mikael BodénMarkbygdens OK12:06
Kent IvarssonOK Skogshjortarna12:08
Stig-Ove DjurbäckMarkbygdens OK12:10
Björn PetterssonUlricehamns OK12:12
Stefan JanslättTolered-Utby Ol-klubb12:14
Hans EkbergTrollhättans SOK12:16
Ingemar CarlssonSävedalens AIK12:18
Bjarne ChristensenSilkeborg OK12:20
Anders MohlinIK Stern12:22
Thore JanssonKungälvs OK12:24
Roalh KlevelandKvillebyns SK12:26
Mats BlomLjungskile FK12:28
Per-Olof LarssonHestra IF12:30
Bo HerderssonMarkbygdens OK12:32
Jörgen EstvingLerums SOK12:34
Kjell NeroNässjö OK12:36
Lennart HålsjöOK Skogshjortarna12:38
Gunnar BejbomUddevalla OK12:40
Sören KasperssonMarkbygdens OK12:42
Johan CarlssonTrollhättans SOK12:44
Robert JessenFrämmestads IK12:46
Hans AntonssonOK Löftan12:48

D60

2 160 m, 21 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Ingrid Rex WallströmIK Uven11:05
Karin ElfmanIF Marin Väst11:07
Barbro AnderssonOK Skogshjortarna11:09
Ann-Kristin LindegårdhTolered-Utby Ol-klubb11:11
Britt-Marie AldénOK Kolmården11:13
Mona ForsbergHagaby GOIF11:15
Britt-Marie LarssonSOK 6811:17
Marion HallstenUddevalla OK11:19
Gun-Britt FranssonEmmaboda Verda OK11:21
Ann-Marie HolmströmIK Gandvik11:23
Anita AnderssonOK Skogshjortarna11:25
Ingegerd KallinSOK 6811:27
Monica PåhlstorpEmmaboda Verda OK11:29
Rosa JohanssonIK Uven11:31
Eva BlomströmIK Stern11:33
Eva Britt MartnerTolered-Utby Ol-klubb11:35
Eva AlsinIK Ymer11:37
Ann-Christine BorgFrölunda OL11:39
Gertrud Ulla-Britt OrdasiKungälvs OK11:41
Ingegerd OlssonOK Alehof11:43
Inger Alice EismarkIFK Göteborg11:45

H60

2 670 m, 38 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Torbjörn WikströmOK Orinto11:33
Sture GrytheimElfsborg SOK11:35
Rolf HermanssonMarkbygdens OK11:37
Björn EngströmLerums SOK11:39
Ingmar OlssonHerrljunga SK Skid o OL11:41
Runar AldénOK Kolmården11:43
Bengt MattssonOK Orinto11:45
Göran ForsbergHagaby GOIF11:47
Sven-Erik MolanderTolered-Utby Ol-klubb11:49
Per-Arne KällénUddevalla OK11:51
Kent KardellLjungskile FK11:53
Stig JohanssonBredaryds SOK11:55
Toivo PentonenHestra IF11:57
Kjell JeppsonIF Rigor11:59
Lennart AlmströmIK Stern12:01
Sten OlssonOK Alehof12:03
Lars-Göran MolinMarkbygdens OK12:05
Gunnar JoelssonMatteus SI12:07
Johnny KarlssonUddevalla OK12:09
Olle AdolfssonLerums SOK12:11
Ronny HjalmarssonEmmaboda Verda OK12:13
Sten HelmertzFK Herkules12:15
Per FredrikssonOK Skogshjortarna12:17
Per IvarssonTrollhättans SOK12:19
Sören SvenssonSjövalla FK12:21
Carl-Henry AnderssonOK Orinto12:23
Jörgen FranssonEmmaboda Verda OK12:25
Jan-Åke AxelssonHestra IF12:27
Lars HogedalVänersborgs SK12:29
Ingemar ArnessonIK Dran12:31
Olof KarlssonUddevalla OK12:33
Jan VulcanTolered-Utby Ol-klubb12:35
Mats KarlssonStenungsunds OK12:37
Stanley MattssonIK Uven12:39
Mats KågesonLerums SOK12:41
Lars-Olof RönnqvistOK Löftan12:43
Arne BigstenFK Herkules12:45
Eric TenlandStigmännen Karlshamns OK12:47

D65

2 160 m, 21 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Kaarina VoudinmäkiMullsjö SOK11:48
Ing-Mari LarssonOK Löftan11:50
Ulla SönsterödSOK 6811:52
Berit BobergIF Rigor11:54
Britt Forsell PirozziLunds OK11:56
Lilian SamuelssonKungälvs OK11:58
Ingrid HermanssonIK Ymer12:00
Birgitta CarlssonOK Orinto12:02
Birgit LjungOK Gipen12:04
Rose-Marie JohanssonFK Friskus-Varberg12:06
Ann-Catrine AhlströmFjärås AIK12:08
Birgitta StenströmVänersborgs SK12:10
Britt RangertIK Ymer12:12
Ulla LindheIK Stern12:14
Kerstin JohanssonMarkbygdens OK12:16
Kerstin ErnvidUlricehamns OK12:18
Gunnel SvenssonIK Ymer12:20
Anna-Stina ArnessonIK Dran12:22
Ann-Britt BjörkmanKungälvs OK12:24
Carola AnderssonOK Löftan12:26
Christina SchedwinIK Stern12:28

H65

2 440 m, 48 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Anders BjörnbergFrölunda OL11:14
Björn HolmerKungälvs OK11:16
Bob KaillIK Omega11:18
Acke WåhlanderGöteborg/Majorna OK11:20
Ingemar WiklundOK Skogsvargarna11:22
Morgan LjungVaggeryds SOK11:24
Bo AnderssonMatteus SI11:26
Lars FinbomOK Landehof11:28
Sven Erik SjöholmMullsjö SOK11:30
Ingemar ErlandssonVäxjö OK11:32
Lars-Olof LannfeltOK Skogshjortarna11:34
Henrik HvoslefIK Stern11:36
Anders AxelssonSävedalens AIK11:38
Ingvar PerssonFK Åsen11:40
Sven-Erik ForsellLunds OK11:42
Bo-Göran GunnarssonMarkbygdens OK11:44
Göran LefflerLerums SOK11:46
Karl-Axel JohanssonIK Uven11:48
Roger JacobsonFrölunda OL11:50
Jukka RankanenSjövalla FK11:52
Kurt BodinGällstadbygdens SOK11:54
Kenneth RosénGöteborg/Majorna OK11:56
Lennart CarlströmOK Landehof11:58
Anders BerglundOK Skogshjortarna12:00
Bengt AnderssonMatteus SI12:02
Per-Olof FernbergIS Skanne12:04
Hans KarlssonOK Orinto12:06
Claes GreenSjövalla FK12:08
Bengt-Åke SvenssonIK Ymer12:10
Ronny RagnarssonOK Skogshjortarna12:12
Stig-Ove TollIK Stern12:14
Jan LarssonSävedalens AIK12:16
Kjell JohanssonDalsjöfors GOIF12:18
Mårten SvenssonStångenäs AIS12:20
Göran BengtssonTockarps IK12:22
Lars TuvessonUlricehamns OK12:24
Kent EkdahlEmmaboda Verda OK12:26
Bertil IngemarssonHestra IF12:28
Bertil HermanssonStenungsunds OK12:30
Bengt HanssonOK Löftan12:32
Ingemar LindblomIFK Göteborg12:34
Dag LorénOK Frisene12:36
Göte GustafssonEmmaboda Verda OK12:38
Gunnar VallinOK Landehof12:40
Olle HermanssonIK Ymer12:42
Ronny AnderssonOK Skogshjortarna12:44
Sune MentorGöteborg/Majorna OK12:46
Rune SandbergUddevalla OK12:48

D70

1 960 m, 12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Anita AnderssonFjärås AIK11:50
Margareta HolmbergIF Hagen11:52
Kerstin FredrikssonLjungskile FK11:54
Lisbeth JohanssonOK Skogshjortarna11:56
Barbro VallinKungälvs OK11:58
Lillemor HallinOK Landehof12:00
Barbro BlomFrölunda OL12:02
Inga PerssonOK Landehof12:04
Gunnel BörjessonIK Uven12:06
Marianne GrahnSävedalens AIK12:08
Gunni EkbergÄtrans IF12:10
Gull-Britt GrönbergKungälvs OK12:12

H70

2 160 m, 26 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
JB LarssonOK Löftan10:56
Gunnar PerssonSvanesunds GIF10:58
Åke AxelssonIK Uven11:00
Lennart BernhedTolered-Utby Ol-klubb11:02
Ragnar BewertOK Landehof11:04
Roland DahlIFK Göteborg11:06
Melvin KristiansenIF Rigor11:08
Sten ArvidssonDalsjöfors GOIF11:10
Jan KjellströmFrölunda OL11:12
Kurt RydinOK Tranan11:14
Ingvar OttossonGöteborg/Majorna OK11:16
Göran OlofssonFjärås AIK11:18
Roland BrandshageSävedalens AIK11:20
Rolf StenströmVänersborgs SK11:22
Ivan ErnvidUlricehamns OK11:24
Peo BengtssonOK Pan-Kristianstad11:26
Rune ArvidssonMarkbygdens OK11:28
Per-Hugo LundgrenLerums SOK11:30
Andre AlexanderssonKungälvs OK11:32
Agne ÖstenssonTolered-Utby Ol-klubb11:34
Roland AasaIK Uven11:36
Tore PetterssonOK Gipen11:38
Gösta GrahnSävedalens AIK11:40
Lars JohanssonOK Skogshjortarna11:42
Ingemar HolmbergIF Hagen11:44
Hans ÖstlundOK Kroppefjäll11:46

D75

1 960 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Signe NymanUddevalla IS11:10
Inga-Lisa JohanssonFjärås AIK11:12
Evelyn Margareta AlexanderssonLerums SOK11:14

H75

1 960 m, 14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Leif EdsandSävedalens AIK11:18
Karl-Eric WannbergIK Omega11:20
Rolf BlomFrölunda OL11:22
Åke HogedalKungälvs OK11:24
Erland OlssonDalsjöfors GOIF11:26
Lasse OlssonIK Trenne Ullared11:28
Ragnar CollrydBredaryds SOK11:30
Atte HeikkiläOK Gipen11:32
Leif HjertqvistIK Stern11:34
Sten CarlssonSävedalens AIK11:36
Lars-Gunnar EnströmOK Tranan11:38
Gunnar LarssonUddevalla IS11:40
Rune KarlssonOK Löftan11:42
Nils JanssonSkattkärrs IF11:44

H80

1 760 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Ture GunnarssonGöteborg/Majorna OK11:01
Helmer EkbergÄtrans IF11:03
Sven AnderssonOK Stigen11:05
KarlErik FranssonTrollhättans SOK11:07
Hugo KrauseTolered-Utby Ol-klubb11:09
Bengt BorgGöteborg/Majorna OK11:11

Inskolning

2 040 m, 31 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Isak NilssonKlubblös10:38:05
Emma EliassonFK Friskus-Varberg10:43:27
Iris HallqvistUlricehamns OK10:45:46
Alfred HallqvistUlricehamns OK10:45:50
Moa BartholdssonFrölunda OL10:51:22
Max BartholdssonFrölunda OL10:51:23
Johan Wall JungbjerGöteborgs SK10:51:30
Elsa PlumppuBredareds IF10:56:19
Matilda WallstömSävedalens AIK10:56:21
Nils ÅdahlIngen10:58:37
August ÅdahlIngen10:59:13
Adam BidarKlubblös11:06:06
Jonas BidarKlubblös11:06:10
Jennifer DavidsonSOK 6811:14:37
Max BergFK Herkules11:14:39
Ida BengtssonOK Alehof11:20:19
Arvid EdelvikKlubblös11:21:54
Johan LundBorås GIF11:24:47
Otto PetterssonKlubblös11:29:07
Elsa BobergIF Rigor11:33:05
Jacob GrahnIK Uven11:36:48
Linnéa HansrydTolered-Utby Ol-klubb11:57:43
Sofie FrimodigIngen11:58:15
Emil NylanderEmmaboda Verda OK12:03:51
Sara SaetreOK Landehof12:05:53
Wilma SaetreOK Landehof12:05:55
Vidar WalldorfOK Landehof12:06:02
Ture SäfstenFK Herkules12:10:38
Isabell HoffrenKlubblös12:14:06
Joel IngemarssonHestra IF12:26:45
Erik IngemarssonHestra IF12:26:46

U1

2 040 m, 19 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Alex JohanssonFK Friskus-Varberg10:33:46
Elin WesterlundHerrljunga Skid o OL10:37:23
Oscar Wall JungbjerGöteborgs SK10:49:32
Isabella HallFK Herkules10:54:26
Samuel LjungqvistTolered-Utby Ol-klubb10:57:30
Linus PihlLerums SOK11:02:17
Linnea WilliamssonTolered-Utby Ol-klubb11:04:19
Linus KarlssonIF Rigor11:05:16
Adam KumlinIF Rigor11:05:19
Olle KallerbäckEmmaboda Verda OK11:12:57
Selma NiemiEmmaboda Verda OK11:12:58
Jona HaggärdeGöteborg/Majorna OK11:17:29
Fritjof Aderstedt AlthoffKungälvs OK11:18:48
Viktor HanssonOK Löftan11:37:21
Anton MagnussonTolered-Utby Ol-klubb11:41:29
Ivar LampaIF Rigor11:48:10
Rebecka PihlströmOK Landehof12:09:54
Hjalmar GeddaOK Landehof
Elsa KarlssonOK Landehof

U2

2 060 m, 21 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Rebecka SchäferTolered-Utby Ol-klubb10:50:50
Lovisa MahlinTolered-Utby Ol-klubb10:51:43
Johanna NidlerSjövalla FK10:58:10
Anni PedersenEmmaboda Verda OK11:00:40
Emilia AhlTolered-Utby Ol-klubb11:04:11
Julia BlomTolered-Utby Ol-klubb11:04:14
Rasmus FjordsideSävedalens AIK11:04:29
Linnea PihlLerums SOK11:04:35
Alexander KarlssonIF Rigor11:06:16
Oskar PerssonSjövalla FK11:09:19
Samuel HenningssonOK Löftan11:13:04
Frida AnderssonTolered-Utby Ol-klubb11:16:28
Adam UdénGöteborg/Majorna OK11:19:35
Fredrik EhrsTolered-Utby Ol-klubb11:43:15
Linnea KruseIF Rigor11:47:09
Carl Kylebäck-WennerlöfSävedalens AIK11:51:57
Axel HermanssonKungälvs OK11:52:36
Alice StrömbäckFjärås AIK11:58:11
Paulina LundSävedalens AIK
Lisa SamuelssonIK Ymer
Robyn TerningTolered-Utby Ol-klubb

U3

2 580 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Johanna KjellbergOK Flundrehof11:04:27
Hugo SimonssonKungälvs OK11:15:18
Simon PeterssonIK Ymer12:11:40
Annie PeterssonIK Ymer12:12:26
Elin HermanssonKungälvs OK12:32:27
Frida LundSävedalens AIK

U4

2 600 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Per AndreassonFrölunda OL10:58:57

Öppen 1

2 060 m, 18 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Åse NilssonKlubblös10:38:59
Carl MånssonIK Stern10:41:01
Wilmer HolmqvistIFK Göteborg10:42:53
Elin SvenssonIngen10:46:47
Hulda HallqvistUlricehamns OK10:46:48
Ester LundellKlubblös10:53:14
Alva SellgrenGöteborg/Majorna OK10:53:15
Alfred ErdeliusIF Rigor10:54:36
Jessica AlgehedKlubblös10:58:24
Alva BrobergIF Rigor11:07:49
Carola KarlssonEmmaboda Verda OK11:13:50
Adam KarlssonEmmaboda Verda OK11:13:54
Ingmar EdelvikKlubblös11:22:00
Johan KjällströmSjövalla FK11:41:51
Emely WeihartOK Orinto12:00:18
Klara SäfstenFK Herkules12:07:41
Lena PeterssonIK Ymer12:11:06
Zebastian ArfwedsonFrölunda OL12:22:32

Öppen 2

2 850 m, 22 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Elisabeth HagbergVarberg10:41:11
Jakob OlaussonSävedalens AIK10:43:01
Magnus HallqvistUlricehamns OK10:46:50
Gun JohanssonOK Landehof10:58:26
Albin AlgehedKlubblös10:59:27
Inger PedersenEmmaboda Verda OK11:00:42
Christina WernerssonOK Orinto11:05:09
Sophie WiströmKlubblös11:05:12
Kerstin ÅsbergOK Landehof11:10:42
Lukas WademyrIngen11:13:28
Eija LauriFK Herkules11:19:50
Kristell MöllerOK Landehof11:26:14
Jenny ByvallIngen11:26:39
Maria FranzénIngen11:36:18
Therese StoltzIngen11:36:20
Ulrika NidlerSjövalla FK11:44:52
Ulla von SchedvinMarkbygdens OK11:48:02
Isak LarbornFjärås AIK11:50:26
Mary LarnerGöteborg/Majorna OK11:58:40
Emma LjungbergKlubblös11:59:02
Filip GrandenIK Ymer12:00:23
Anders DahlrotIK Uven12:07:52

Öppen 4

2 750 m, 53 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Eva LiljerosTolered-Utby Ol-klubb10:32:03
Lena EliassonFK Friskus-Varberg10:40:44
Magnus FredrikssonFrölunda OL10:42:52
Vera TofteredIF Rigor10:53:05
Anna KellströmKlubblös10:53:47
Anders KellströmKlubblös10:53:49
Rune JungbjerGöteborgs SK10:53:57
Per RobertssonIFK Göteborg10:55:53
Lena UllmanOK Alehof10:57:18
Helén LjungqvistTolered-Utby Ol-klubb10:57:33
Yvonne SvenssonOK Kullingshof10:57:34
Gunnel AxelssonOK Skogshjortarna10:59:09
Ann-Brith StrömbergOK Skogshjortarna11:04:24
Bengt-Åke SjöströmTolered Utby OK11:04:37
Anna HagmanLerums SOK11:09:22
Ylva HäggströmIF Rigor11:09:38
Anna-Lena AhlgrenTjällmo-Godegårds OK11:12:00
Ulla TengnérFK Friskus-Varberg11:13:12
Cathrine DavidsonSOK 6811:14:18
Pernilla KallerbäckEmmaboda Verda OK11:15:09
Matilda KallerbäckEmmaboda Verda OK11:15:10
Kajsa TerningTolered-Utby Ol-klubb11:16:14
Göran HallFK Herkules11:21:26
Per-Johan PerssonHalvarssonFjärås AIK11:24:32
Anne-Marie CarlssonSävedalens AIK11:25:06
Mona GarfveKlubblös11:26:06
Margareta PeterssonIF Marin Väst11:26:08
Eva KilanderÖstersunds OK11:26:12
Jessica ArfwedsonFrölunda OL11:26:37
Karin ÅkesdotterIngen11:26:47
Ann-Kristin RundbergFK Friskus-Varberg11:34:36
Tobias KarlssonOK Landehof11:34:51
Agneta BöregårdOK Gläntan11:36:05
Karl-åke BöregårdOK Gläntan11:36:10
Hanna LindbladIFK Göteborg11:36:27
Fredrik ÖbergIngen11:39:38
Eva-Maj JohanssonMarkbygdens OK11:41:36
Erika EliassonOK Landehof11:47:28
Hanna KryhIngen11:49:14
Maria ErikssonEmmaboda Verda OK11:52:06
Elisabeth JonassonOK Orinto11:54:08
Gunilla BrusVästerbergslagens OL11:54:46
Veronika LindgrenSkogshjortarna 11:55:56
Anna ElfIngen12:01:15
Per ThillanderKlubblös12:02:21
Britt BlomLjungskile FK12:15:19
Kristin BlomLjungskile FK12:15:23
Johan AnderssonKlubblös12:17:26
Kristina WesterlundFK Herkules12:18:54
Per NorinKlubblös12:19:45
Cecilia RoosOK Landehof12:20:45
Tina HeslykOK Landehof12:20:48
Kerstin Haugen-LundBorås GIF12:22:48

Öppen 5

3 530 m, 53 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Jonas LarssonDegerfors OK10:32:07
Christina BregellLerums SOK10:32:37
Olof AnderssonIF Rigor10:32:42
Anders KällsvikConsat10:38:43
Eva-Britta LidströmOK Landehof10:46:15
Niklas NilssonKlubblös10:47:26
Hillevi UpmanisKlubblös10:47:55
Maria NilssonLerums SOK10:48:01
Anders AndreassonEmmaboda Verda OK10:51:03
Magnus IvarssonOK Gläntan10:53:54
Peter RoosOK Landehof10:56:00
Lennart SvenssonOK Kullingshof10:57:20
Helena AnderssonMarkbygdens OK10:58:18
Nils-Erik GunnarssonOK Gipen11:01:20
Jan LarssonFrämmestads IK11:02:26
Filip AnderssonKlubblöls11:04:29
Elisabet HemlinIK Uven11:15:38
Kåre TengnérFK Friskus-Varberg11:16:26
Agneta LarssonIK Uven11:24:13
Örjan SöderlundLerums SOK11:25:01
Anders WesterbergGöteborg/Majorna OK11:26:11
Mikael NömmIngen11:26:34
Fredrik PerssonFK Åsen11:33:28
Karin HellstrandhKFUM Örebro OK11:33:35
Jimmie JonnorKlubblös11:35:47
Bo CederlöfIngen11:39:25
Toivo VoudinmäkiMullsjö SOK11:39:36
Per StranneårdIK Stern11:43:08
Jeanette HåkanssonKvillebyns SK11:43:12
Anders ÖstlundSävedalens AIK11:43:32
Rolf LundmarkKlubblös11:45:29
Andreas SvenssonIF Marin Väst11:46:43
Louise BöregårdOK Gläntan11:46:59
Camilla VargmanIFK Göteborg11:52:24
Sanna NymanUddevalla IS11:52:53
Eva-Li SaarväliIngen11:54:45
Peter BrobergIF Rigor11:55:31
Göran SylvanIF Rigor11:56:25
Bo JohanssonFK Friskus-Varberg11:59:56
Erik AderstedtKungälvs OK12:00:00
Johan GrandénIK Ymer12:03:55
Magnus KnutssonLerums SOK12:04:32
Monica JohanssonFK Friskus-Varberg12:06:05
Adam GrandenIK Ymer12:06:27
Åke ErikssonGöteborg/Majorna OK12:07:23
Andreas HaggärdeGöteborg/Majorna OK12:10:44
Patrik GabrielssonRyaverkets IF12:14:02
Lars WalfridssonKlubblös12:17:25
Sören KnutsTrollhättans SOK12:25:51
Arne LundBorås GIF12:30:20
Malin KjällströmSjövalla FK12:31:13
Camilla WeihartOK Orinto12:39:00
Karin AAmotIngen

Öppen 7

3 070 m, 64 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Evert BregellLerums SOK10:28:27
Anders LarssonTolered-Utby Ol-klubb10:29:50
Lisbeth BernhedTolered-Utby Ol-klubb10:46:13
Linda AndreassonOK Skogshjortarna10:47:29
Fredrik ElofssonFjärås AIK10:49:02
Kristina Wall JungbjerGöteborgs SK10:51:11
Carl-Gunnar EmanuelssonIstrums SK10:52:16
Kjell SjunnessonKungälvs OK10:52:31
Lars-Ola BligårdOK Vilse 8710:55:46
Lena BergstrandKungälvs OK10:56:08
Anders EkbergMarkbygdens OK10:56:46
Per JohanssonOK Löftan10:59:08
Marcus KempeKlubblös10:59:57
Bo HjalmarssonGällstadbygdens SOK11:01:59
Charlotta BerggrenTolered-Utby Ol-klubb11:02:49
Mats WesterdahlGöteborg/Majorna OK11:04:53
Conny SahlinVänersborgs SK11:05:34
Stefan MånssonOK Löftan11:05:44
Kirsten TofteredIF Rigor11:05:58
Steffen HäggströmIF Rigor11:07:16
Conny WernerssonOK Orinto11:09:49
Ingemar KallinSOK 6811:10:13
Bertil AxbomOK Landehof11:10:21
Kjell RybergIFK Göteborg11:12:08
Bertil FritzellIF Rigor11:18:34
Sara ForsbergOK Kolmården11:21:38
Kurt-Åke KarlssonSjövalla FK11:23:14
Janni AxelssonSävedalens AIK11:26:19
Johan LindeblomIK Omega11:27:09
Bo AdolfssonIK Ymer11:27:14
Herman SahlinIngen11:27:48
Lena FritzellIF Rigor11:28:08
Pär JohanssonIngen11:28:13
Lars SönsterödSOK 6811:31:20
Annika JörgensenKlubblös11:32:49
Lotta NilssonOK Alehof11:33:46
Linda SkogOK Reftele11:33:51
Sven ErikssonOK Landehof11:38:34
Birgitta ParknerOK Landehof11:39:09
Erland TorstenssonEmmaboda Verda OK11:39:28
Edvin LjungbergSjövalla FK11:41:39
Matti LarbornFjärås AIK11:41:49
John JohnssonOK Landehof11:45:37
Anna BrobergIF Marin Väst11:46:17
Johanna HallqvistUlricehamns OK11:50:59
Louise LarbornFjärås AIK11:51:54
Inger SundinOK Landehof11:52:20
Anders ErikssonOK Gipen11:52:55
Jacob AxenborgGöteborg/Majorna OK11:57:08
Ulf KristenssonHalmstad OK11:57:14
Frida RönnqvistOK Löftan11:59:24
Jenny RönnqvistOK Löftan11:59:52
Johanna RönnqvistOK Löftan12:01:08
Therese PerssonGöteborg/Majorna OK12:01:19
Otto PileKFUK-KFUM IA Göteborg12:01:35
David DjurbäckMarkbygdens OK12:04:30
Evelina ErikssonIF Marin Väst12:04:53
Hugo MagnussonFK Herkules12:14:57
Sara LindgrenIFK Göteborg12:16:48
Johan MagnussonFK Herkules12:20:00
Thor BengtssonFjärås AIK12:27:51
Henrik BrusVästerbergslagens OL12:28:11
Annica EngIFK Göteborg12:29:01
Linda SidebyGöteborg/Majorna OK

Öppen 8

4 330 m, 44 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Rickard RosgrenOK Njudung10:28:19
Joachim LindqvistTolered Utby OK10:28:39
Lars MuntherSävedalens AIK10:40:02
Göran AnderssonFK Friskus-Varberg10:40:55
Patrik HakersSävedalens AIK10:42:52
Sven GranforsSävedalens AIK10:45:09
Karin Karlfeldt-FedjeKlubblös10:51:06
Mats LogrenSjövalla FK10:52:35
Emil ErdeliusIF Rigor10:53:38
Stefan PetterssonFjärås AIK10:57:31
Martin AxelssonOK Skogshjortarna11:00:08
Anders ÅdahlIngen11:00:12
Aaron PrinceSävedalens AIK11:01:25
Erik TengvallVänersborgs SK11:06:20
Andreas GillåkerIngen11:07:05
Victor AxbomOK Landehof11:10:28
Björn AxelssonOK Räven11:12:36
Erik TholénOK Skogshjortarna11:17:06
Lisbeth BergagårdTolered-Utby Ol-klubb11:21:05
Christer AbrahamssonKlubblös11:23:23
Torbjörn HalvarssonFjärås AIK11:25:52
Preben JörgensenIFK Göteborg11:32:51
Helena AnderssonFK Friskus-Varberg11:34:51
Åsa BobergIF Rigor11:41:56
Bengt JohanssonFK Friskus-Varberg11:42:21
Simon AnderssonOK Kullingshof11:46:20
Linus BentzerOK Klyftan11:50:32
Jonas BrånaltAstraZeneca IF Mölndal11:53:07
Pierre NyqvistIK Uven11:54:31
Andreas SkymbergSävedalens AIK11:56:03
Eva SamuelssonKungälvs OK11:58:10
Rasmus MattssonIK Uven11:58:21
Bengt ClassonOK Orinto11:58:47
Per RosénIK Uven11:59:22
Gustav GrothKFUM Örebro OK12:02:46
Isac ÅkerbergOK Tisaren12:07:08
Erik ÖsterlinSävedalens AIK12:08:23
Patrik NilssonOK Tyr12:10:10
Olle WindeliusFrosta OK12:10:13
Kalle JohanssonHalmstad OK12:11:46
Rikard AndreassonIFK Göteborg12:17:00
Anders CarlssonGöteborg/Majorna OK12:26:24
Johan LidströmOK Landehof12:32:12
Sofie StrömbergMatteus SI

Annonser