Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Kretsmästerskap Långdistans för Motalakretsen

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Kretsmästerskap Långdistans för Motalakretsen
Arrangörsorganisation: Motala AIF OL
Datum: lördag 1 oktober 2011

D21

4 460 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
18898Lisa ÅbergTjällmo-Godegårds OK11:16
30378Sofia NydahlOK Motala11:18
18895Lena StrömTjällmo-Godegårds OK11:20
740508Marie SvenskTjällmo-Godegårds OK11:22

H21

8 020 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
890501Petter IrewallTjällmo-Godegårds OK11:11
42467Joel FrancénTjällmo-Godegårds OK11:13
930599Jonas AxénMotala AIF OL11:15
18892Håkan SamorTjällmo-Godegårds OK11:17
229343Johan AllardTjällmo-Godegårds OK11:19
18876Atte AxelssonTjällmo-Godegårds OK11:21
13816Johan PetterssonOK Motala11:23
660502Anders SvenskTjällmo-Godegårds OK11:25

H14

2 780 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
443704Thure MyrhedeMotala AIF OL11:00
440281Jakob EklundOK Motala11:02

D12

2 190 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
701503Elin EricsonTjällmo-Godegårds OK11:10

H12

2 190 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
435783Rasmus JonssonTjällmo-Godegårds OK11:03
440282Ludvig EklundOK Motala11:05

D10

2 250 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
824001Linnea JonssonTjällmo-Godegårds OK11:00
701504Emma EricsonTjällmo-Godegårds OK11:02
424951Lovisa JonssonTjällmo-Godegårds OK11:04
437277Ellen EkingeOK Motala11:06
41669Alva SvenskTjällmo-Godegårds OK11:08

H10

2 250 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
424952Daniel JonssonTjällmo-Godegårds OK11:11
990924Hugo EkingeOK Motala11:13
427056Noah NylanderMotala AIF OL11:15

D35

4 460 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
442170Sara JohanssonMotala AIF OL11:01
760626Linda KorallMotala AIF OL11:03
628319Anna KorallMotala AIF OL11:05

H35

8 020 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
441118Johan ÅqvistTjällmo-Godegårds OK11:00
231352James MelanderTjällmo-Godegårds OK11:02
701502Thorbjörn GustafssonTjällmo-Godegårds OK11:04
427058Kristian NylanderMotala AIF OL11:06
14025Ronnie SamorTjällmo-Godegårds OK11:08

D40

4 240 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
443726Elke MyrhedeMotala AIF OL11:12
427833Boel EklundOK Motala11:14

H40

5 930 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
427910Anders EkingeOK Motala11:07
424940Rikard EricsonTjällmo-Godegårds OK11:09
30364Torbjörn AnderssonOK Motala11:11
710229Fredrik KorallMotala AIF OL11:13
448394Johan EklöwOK Motala11:15
670211Per JohanssonMotala AIF OL11:17
427835Ulf EklundOK Motala11:19

H45

5 930 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
29500Patrik KorallMotala AIF OL11:00
344378Magnus AllardTjällmo-Godegårds OK11:02
29494Mats R JohanssonMotala AIF OL11:04

H50

4 460 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
442172Anders RörbyMotala AIF OL11:08

D55

3 730 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
30392Mona PetersenOK Motala11:00
644726Stina KorallMotala AIF OL11:02

H55

4 460 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
18878Rolf AxelssonTjällmo-Godegårds OK11:11
520823Håkan ÅbergTjällmo-Godegårds OK11:13

H60

4 240 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
429800Leif LundbergMotala AIF OL11:17
1009808Per-Martin GustavsonTjällmo-Godegårds OK11:19

D65

3 730 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
29487Kerstin BengtssonMotala AIF OL11:06
30376Chatarina AnderssonOK Motala11:08

H65

4 240 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
18893Leif SamorTjällmo-Godegårds OK11:01
30389Arne AnderssonOK Motala11:03
424937Sievert GustafssonTjällmo-Godegårds OK11:05
30365Jerry MartinssonOK Motala11:07
259027Tore KarlssonTjällmo-Godegårds OK11:09

H70

3 730 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
30375Leif AnderssonOK Motala11:18
29486Stig BengtssonMotala AIF OL11:20

H75

3 730 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
29484Bengt JohanssonMotala AIF OL11:11
29509Karl ÅkermanMotala AIF OL11:13
29476Ramon BergerMotala AIF OL11:15

Annonser