Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Natt-KM, När-OL Natt

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Natt-KM, När-OL Natt
Arrangörsorganisation: Sundsvalls OK
Datum: onsdag 23 september 2020

H21

6 600 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Peter HolmquistSundsvalls OK19:45:58
Simon TeikeSundsvalls OK19:46:49
Ivan KuzminSundsvalls OK19:52:06
Lars HolmquistSundsvalls OK19:55:05
Olov VikströmSundsvalls OK19:58:44
Hannes LindahlSundsvalls OK20:02:33
Erik ToomingasSundsvalls OK20:07:18
Anders AxlingSundsvalls OK20:21:16

D16

3 600 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Ylva SandströmSundsvalls OK20:23:39

H16

4 600 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Edvin LakeSundsvalls OK19:48:04
Johan LindénSelånger SOK19:55:10
Mattias LarssonSundsvalls OK20:01:58
Olov NorinSundsvalls OK20:06:07
Simon NordlanderSundsvalls OK20:12:27
Hugo NordlanderSundsvalls OK20:18:09

D14

3 600 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Ebba JensenSundsvalls OK19:51:50
Klara EdströmSundsvalls OK19:58:19

H14

3 600 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Hugo HässlerSundsvalls OK19:44:47
Kasper LarssonSundsvalls OK20:09:49
Andrei KuzminSundsvalls OK20:11:15
Valter HoffmanSundsvalls OK

D12

2 300 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Elisabet EngbergSundsvalls OK19:54:11

H12

2 300 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Oscar GripSundsvalls OK19:44:27
Albin TuvessonSundsvalls OK20:00:49

D40

3 600 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Sofia LindénSelånger SOK19:46:42

H40

5 300 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Per NordanlindSundsvalls OK19:42:58
Martin HässlerSundsvalls OK19:44:45
Magnus JonssonSundsvalls OK19:56:52
Ola TuvessonSundsvalls OK19:58:54
Mattias EdströmKovlands IF20:01:10

D50

3 600 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Catrin JohanssonSundsvalls OK19:42:40
Åsa PonténSelånger SOK19:46:41

H50

4 600 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Fredrik PonténSelånger SOK19:48:43
Rolf JohanssonSundsvalls OK19:51:21
Erik NorinSundsvalls OK20:00:55
Thomas JohanssonSundsvalls OK20:03:57
Ulrik OlssonSundsvalls OK20:08:21
Mattias LindahlSundsvalls OK

H60

3 600 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Mikael ErikssonVK Uvarna19:50:00
Leif SundlingNjurunda OK19:55:03

D70

2 700 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Christina FlordalSundsvalls OK19:48:05

H70

2 700 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Ingmar SöderströmSundsvalls OK19:43:20
Winn BjörklundSundsvalls OK19:46:21
Jon FlordalSundsvalls OK19:48:56
Björn AbelssonSundsvalls OK19:54:29
Sören JanssonSundsvalls OK

Öppen 3

2 300 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Anna WidmanSundsvalls OK19:43:48
Linnea HellqvistSundsvalls OK19:54:51
Susanna De SanctisSundsvalls OK19:54:53
Signe FeilSundsvalls OK19:59:08

Öppen 5

2 700 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Caroline JohanssonSundsvalls OK19:42:45
Tomas SellstedtSelånger SOK19:50:53
Jon JensenSundsvalls OK19:53:43
Magnus EngbergSundsvalls OK19:55:18
Anna HoffmanSundsvalls OK20:02:29

Annonser