Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för SprintCup 2020 - 2

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: SprintCup 2020 - 2
Arrangörsorganisationer: Gällstadbygdens SOK / Ulricehamns OK
Datum: tisdag 6 oktober 2020

H10

1 300 m, 15 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Leo ArabäckUlricehamns OK17:28:14
Johannes HolmbergUlricehamns OK17:31:29
Egon PalmérUlricehamns OK17:34:23
August LennartsonUlricehamns OK17:42:26
Ville GassnerUlricehamns OK17:43:15
Arvid LennartssonUlricehamns OK17:43:33
Axel LennartssonUlricehamns OK17:44:20
Alfred LennartssonUlricehamns OK17:46:44
Noel PihlgrenUlricehamns OK17:50:31
Eljot FridUlricehamns OK17:54:01
Emil FridUlricehamns ok17:54:02
Emanuel FridUlricehamns OK17:54:41
Elton FridUlricehamns OK17:54:45
Charlie KlassonUlricehamns OK17:55:53
Widar BodinGällstadbygdens SOK18:01:41

D10

1 300 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Irma PalmérUlricehamns OK17:32:45
Ellen JungmalmUlricehamns OK17:34:09
Liv PihlgrenUlricehamns OK17:49:58
Saga SjöstrandUlricehamns OK17:51:17
Alva Bergman BogrenUlricehamns OK17:54:14
ElmaLi FridUlricehamns OK17:54:39

H11-14

1 900 m, 10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Lukas HultGällstadbygdens SOK17:27:23
Linus ClaessonUlricehamns OK17:29:44
Jacob HolmbergUlricehamns OK17:35:42
Teo PalmérUlricehamns OK17:37:42
Malte PalmérUlricehamns OK17:38:23
Eskil SöderlundUlricehamns OK17:39:16
Mio KlassonUlricehamns OK17:54:34
Gustav KarlssonUlricehamns OK18:01:02
Anton KarlssonUlricehamns OK18:04:59
Benias PerssonGällstadbygdens SOK

D11-14

1 900 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Helena ErikssonUlricehamns OK17:43:29

Dam

1 900 m, 12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Stephanie BaidaUlricehamns OK17:31:25
Maja NordinUlricehamns OK17:33:00
Lina PalmérUlricehamns OK17:34:33
Lis ErikssonUlricehamns OK17:43:56
Maria LennartsonUlricehamns OK17:45:17
Lisa GassnerUlricehamns OK17:46:29
Anna-Lena WullfGällstadbygdens SOK17:47:56
Monica AnderssonUlricehamns OK17:49:07
Selma SjöstrandUlricehamns OK17:50:12
Astrid ErikssonUlricehamns OK17:55:21
Eliva PerssonGällstadbygdens SOK18:14:48
Karin ReimertzGällstadbygdens SOK18:18:20

Herr

1 900 m, 29 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Ulf ClaessonUlricehamns OK17:26:16
Rikard HultGällstadbygdens SOK17:27:21
Niklas ArabäckUlricehamns OK17:28:57
Johan PerssonUlricehamns OK17:33:50
Sven-Erik BodinGällstadbygdens SOK17:34:57
Anders GenbergUlricehamns OK17:35:47
Martin KlassonUlricehamns OK17:37:04
Stefan NordinUlricehamns OK17:37:54
Patrik CarlbomUlricehamns OK17:39:13
Morgan BodinGällstadbygdens SOK17:40:13
Roland HulanderUlricehamns OK17:41:04
Ludvig CarlbomUlricehamns OK17:41:30
Patrik SöderlundUlricehamns OK17:42:31
Karl-Johan LennartsonUlricehamns OK17:43:22
Marcus KvarndalUlricehamns OK17:44:37
Pär NorgrenGällstadbygdens SOK17:45:58
Joel HolmbergUlricehamns OK17:47:04
Per-Erik LennartssonUlricehamns OK17:47:41
Clas NorgrenGällstadbygdens SOK17:48:33
Isak SkoglundUlricehamns OK17:51:24
Lars ErikssonUlricehamns OK17:52:52
Emanuel ZitkaUlricehamns OK17:54:41
Adam SkoglundUlricehamns OK17:56:13
Curt NorgrenGällstadbygdens SOK17:57:11
Walter BodinGällstadbygdens SOK17:58:12
Karl-Anton KarlssonUlricehamns OK18:00:56
Oskar SundbaumUlricehamns OK18:03:58
Daniel PihlgrenUlricehamns OK18:07:50
Lars-Olof RönnqvistOK Löftan

Annonser