Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Mini-Daladubbel, etapp 2, patrull

TävlingsinformationVisa startlista per klassSkriv ut

Tävlingens namn: Mini-Daladubbel, etapp 2, patrull
Arrangörsorganisation: OK Skogshjortarna
Datum: söndag 11 oktober 2020

Allerød OK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
7138668785Frida Kärner GroossD16-20 (26)7 540 m15:00:00
7132074611Hedda Kärner GroossD16-20 (26)7 540 m15:00:00

Brattås CK

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
4019090129Anton ArvidssonH12 (40)5 170 m11:16:22
6012131923Floyd GerhardtH14 (40)6 950 m13:15:00
6012131920Miles GerhardtH14 (40)6 950 m13:15:00
8011031005Erik PerssonH16-20 (34)8 590 m14:40:00
7012131903Elsie GerhardtD16-20 (26)7 540 m15:00:00

Eds SK

9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
201256642Joel GustafssonH10 (24)3 640 m10:00
2012078118Valfrid MattssonH10 (24)3 640 m10:00
4022141420William LännhultH12 (40)5 170 m11:25:00
4032107307Oskar GalleH12 (40)5 170 m11:25:00
403256652Hampus GustafssonH12 (40)5 170 m11:25:00
3172065308Julia JohanssonD12 (34)5 910 m11:45:00
3172131954Agnes MalmD12 (34)5 910 m11:45:00
6022093254Alexander LännhultH14 (40)6 950 m13:15:00
802450637Melker AnderssonH16-20 (34)8 590 m14:40:00

Falköpings AIK OK

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
4042500518Sixten LagerH12 (40)5 170 m11:25:00
4041000675Melker SundellH12 (40)5 170 m11:25:00
5029439473Alice WahlbergD14 (34)6 630 m12:55:00
6031060131William HärströmH14 (40)6 950 m13:15:00
6032078136Adam SamuelssonH14 (40)6 950 m13:15:00

FK Friskus-Varberg

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
7088041016Maja KarmstigD16-20 (26)7 540 m14:59:02

Frölunda OL

14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
4052085398Jarvis HanssonH12 (40)5 170 m11:16:24
4061089671Albert JonforsenH12 (40)5 170 m11:21:53
4061090204Martin SkovbjergH12 (40)5 170 m11:21:53
6058060419Marcus LammH14 (40)6 950 m13:08:11
6048070502Emil WalleniusH14 (40)6 950 m13:13:46
6069010011Björn DjupströmH14 (40)6 950 m13:15:00
6061071122Harald MartnerH14 (40)6 950 m13:15:00
8038161205Martin EkH16-20 (34)8 590 m14:40:00
8037051202Tim MartnerH16-20 (34)8 590 m14:40:00
8167201765Edvin BorneH16-20 (34)8 590 m14:40:00
8162127018Henry NicholsonH16-20 (34)8 590 m14:40:00
7028414414Audrey HanssonD16-20 (26)7 540 m14:59:16
7032137754Sofia CarlénD16-20 (26)7 540 m15:00:00
7032078015Maja TorseinD16-20 (26)7 540 m15:00:00

Gustavsbergs OK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
6207060906Malte BellanderH14 (40)6 950 m13:15:00
6201060802Jonathan NilssonH14 (40)6 950 m13:15:00

Hestra IF

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
8058050818Albin SundströmH16-20 (34)8 590 m14:31:24
7042104276Tova DuellD16-20 (26)7 540 m15:00:00
7047040613Maja InghammarD16-20 (26)7 540 m15:00:00

IFK Göteborg Orientering

24 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
20213375Herman EngH10 (24)3 640 m10:00
20214716Casper EngstrandH10 (24)3 640 m10:00
203770119Melker MartnerH10 (24)3 640 m10:00
2037810383Edvin StjernlöfH10 (24)3 640 m10:00
2101105200Emil JohanssonH10 (24)3 640 m10:00
2102101810Olle RoosH10 (24)3 640 m10:00
101426249Ingrid AndreassonD10 (16)3 640 m10:10
1017730620Märta FalkenströmD10 (16)3 640 m10:10
4081090310Olle JohanssonH12 (40)5 170 m11:21:43
4087595037Artur StjernlöfH12 (40)5 170 m11:21:43
3021321321Hedvig GrahnD12 (34)5 910 m11:35:00
3027090909Elsie HördegårdhD12 (34)5 910 m11:35:00
3012088440Alice BohlinD12 (34)5 910 m11:45:00
3018080628Alice FagerströmD12 (34)5 910 m11:45:00
5039071229Elin JohanssonD14 (34)6 630 m12:54:36
5032059155Elin NobornD14 (34)6 630 m12:54:36
608451205Gustav AspH14 (40)6 950 m13:06:24
6081222006Signe HördegårdhH14 (40)6 950 m13:06:24
6072109400Nils AndreassonH14 (40)6 950 m13:15:00
6079071201Henning FalkenströmH14 (40)6 950 m13:15:00
8048459823Jakob AspH16-20 (34)8 590 m14:40:00
804426254Linus Carlsson KokinskyH16-20 (34)8 590 m14:40:00
8062088438Lukas ErdalenH16-20 (34)8 590 m14:40:00
8067050531Åke FalkenströmH16-20 (34)8 590 m14:40:00

IK Gandvik

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
7057050122Elsa SödervallD16-20 (26)7 540 m15:00:00

IK Hakarpspojkarna

10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2047110601Harald CarlssonH10 (24)3 640 m10:00
2047110421Felix SandahlH10 (24)3 640 m10:00
4099672008Melker CarlssonH12 (40)5 170 m11:25:00
409910221Olof HertinH12 (40)5 170 m11:25:00
5049060606Minna PalmD14 (34)6 630 m12:51:41
5041396405Sofia ÖhlundD14 (34)6 630 m12:51:41
6097070405Stina ElghH14 (40)6 950 m13:15:00
6097138777Måns SandahlH14 (40)6 950 m13:15:00
7069050814Emma OlinD16-20 (26)7 540 m15:00:00
7067783709Tova RangertD16-20 (26)7 540 m15:00:00

IK Uven

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
6108061337Simon GrahnH14 (40)6 950 m13:06:30

Kungälvs OK

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
6108000645Karl Aderstedt AlthoffH14 (40)6 950 m13:06:30
6058062322Arvid HermanssonH14 (40)6 950 m13:08:11
6049070315Axel EkdalaH14 (40)6 950 m13:13:46
8079040211Lukas GrothH16-20 (34)8 590 m14:30:04

Ljungskile FK

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2112139222Harald JohanssonH10 (24)3 640 m10:00
2112139221Olle LarsesH10 (24)3 640 m10:00
303440102Elsa ForsengD12 (34)5 910 m11:45:00
303440109Elin SundbergD12 (34)5 910 m11:45:00

Mariestads FK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
505226388Tea BremerD14 (34)6 630 m12:55:00
5057060908Alva KarlssonD14 (34)6 630 m12:55:00

Mullsjö SOK

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
5061070516Moa VemdalD14 (34)6 630 m12:51:22
5068070412Irma WesthD14 (34)6 630 m12:51:22
8088150909Kasper VemdalH16-20 (34)8 590 m14:33:33
8088200517Simon WesthH16-20 (34)8 590 m14:33:33

OK Alehof

14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2052074550Alexander LindellH10 (24)3 640 m10:00
2051133113Eric UnemanH10 (24)3 640 m10:00
209260850Gabriel AnderssonH10 (24)3 640 m10:00
2092119730Gabriel SlättH10 (24)3 640 m10:00
1022112301Ebba BogeD10 (16)3 640 m10:10
1022075480Moa DahlD10 (16)3 640 m10:10
5088061007Wilma ReinholdssonD14 (34)6 630 m12:51:33
5071043169Sara BengtssonD14 (34)6 630 m12:55:00
5071070206Signe KullmanD14 (34)6 630 m12:55:00
611441947Felix JohanssonH14 (40)6 950 m13:15:00
6112075487Axel SlättH14 (40)6 950 m13:15:00
809209894Alfred JohanssonH16-20 (34)8 590 m14:40:00
8092075420Erik SlättH16-20 (34)8 590 m14:40:00
708449230Ida BengtssonD16-20 (26)7 540 m14:59:02

OK Gipen

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
108773897Hanna LarssonD10 (16)3 640 m10:10
108435806Elin TörnelandD10 (16)3 640 m10:10
801451123Axel BrönnestamH16-20 (34)8 590 m14:40:00

OK Gränsen

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
6128297890Viggo WulffH14 (40)6 950 m13:05:00

OK Kullingshof

6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
304452866Meja PetterssonD12 (34)5 910 m11:45:00
3042093537Nelli RedebrattD12 (34)5 910 m11:45:00
315452890Isabell KnutssonD12 (34)5 910 m11:45:00
315444560Ruth LorinD12 (34)5 910 m11:45:00
3162093533Nora JacobssonD12 (34)5 910 m11:45:00
3162093540Cornelia MellbergD12 (34)5 910 m11:45:00

OK Landehof

8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
407443637Ivar HolmstrandH12 (40)5 170 m11:25:00
4072048787Gustav RexH12 (40)5 170 m11:25:00
30611363Elin KarlssonD12 (34)5 910 m11:43:09
3062095375Linnea NilssonD12 (34)5 910 m11:43:09
3052048786Linnéa RexD12 (34)5 910 m11:45:00
5099071223Edith HolmstrandD14 (34)6 630 m12:55:00
5092119867Linnea WaernD14 (34)6 630 m12:55:00
8108149364Alvin OllanderH16-20 (34)8 590 m14:40:00

OK Skogshjortarna

35 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2062148998Sven TholénH10 (24)3 640 m10:00
2061100120Oscar WärnH10 (24)3 640 m10:00
20711024Henning AndreassonH10 (24)3 640 m10:00
2072148979Leonel StåhlgrenH10 (24)3 640 m10:00
2122126090Eskil NygårdH10 (24)3 640 m10:00
2122148974Samuel WelénH10 (24)3 640 m10:00
1032141485Pennie SvedjenäsD10 (16)3 640 m10:10
1031144191Emilia WängrothD10 (16)3 640 m10:10
1042141454Annie SchröderD10 (16)3 640 m10:10
104349803Emilia StrömbergD10 (16)3 640 m10:10
1052141487Kerstin JohanssonD10 (16)3 640 m10:10
1052109229Linn JunforsD10 (16)3 640 m10:10
4012104383Nils TholénH12 (40)5 170 m11:16:22
4122104385Albin SchröderH12 (40)5 170 m11:16:51
4122089318Olof TholénH12 (40)5 170 m11:16:51
4112148953Elias BengtssonH12 (40)5 170 m11:25:00
411349804Liam MannerstålH12 (40)5 170 m11:25:00
4132126093Arvid BjörnstamH12 (40)5 170 m11:25:00
413Axel RohrerH12 (40)5 170 m11:25:00
3072089338Ebba EberlénD12 (34)5 910 m11:43:48
30719559Ellen KarlssonD12 (34)5 910 m11:43:48
5102104358Klara EberlénD14 (34)6 630 m12:45:00
5108061220Stina ThernD14 (34)6 630 m12:45:00
5112104380Signe NygårdD14 (34)6 630 m12:55:00
5112104387Frida ÖhrvallD14 (34)6 630 m12:55:00
6142095506Viktor HedströmH14 (40)6 950 m13:13:26
6142107383Samuel JakobssonH14 (40)6 950 m13:13:26
6131071222Calle WärnH14 (40)6 950 m13:15:00
8118040919Ludvig HedströmH16-20 (34)8 590 m14:30:00
8058344813Noel BengtssonH16-20 (34)8 590 m14:31:24
8122148977Gustav AnderssonH16-20 (34)8 590 m14:40:00
812451658Nils RohrerH16-20 (34)8 590 m14:40:00
7099040630Ebba ThernD16-20 (26)7 540 m14:50:00
7102148940Sofia EkblomD16-20 (26)7 540 m15:00:00
7102083766Josefine ÖhrvallD16-20 (26)7 540 m15:00:00

OK Skärmen

7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
106343474Jessica ErikssonD10 (16)3 640 m10:10
106343804Patricia ErikssonD10 (16)3 640 m10:10
308452522Filippa LundbladD12 (34)5 910 m11:45:00
3082078286Malvina WieslanderD12 (34)5 910 m11:45:00
3092095382Rebecca ErikssonD12 (34)5 910 m11:45:00
309452596Ellen ÓlafsdóttirD12 (34)5 910 m11:45:00
7012077592Emilia SandinD16-20 (26)7 540 m15:00:00

OK Tranan

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
5029060717Emilia ElverlindD14 (34)6 630 m12:55:00
7117050209Lisa ÖstenssonD16-20 (26)7 540 m14:53:54
7058058800Sara OhlinD16-20 (26)7 540 m15:00:00

Sjövalla FK

7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
3102139879Elsa ArvidssonD12 (34)5 910 m11:41:39
3102088301Vera HöglundD12 (34)5 910 m11:41:39
3057771006Linnea LundstedtD12 (34)5 910 m11:45:00
513446217Tove Wedberg KilnäsD14 (34)6 630 m12:55:00
8078001004Hannes EssungerH16-20 (34)8 590 m14:30:04
8108041106Ebbe HolmqvistH16-20 (34)8 590 m14:40:00
7028050428Emilia LundstedtD16-20 (26)7 540 m14:59:16

Sävedalens AIK

6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
4058080422Herman PetterssonH12 (40)5 170 m11:16:24
5139061016Signe KullanderD14 (34)6 630 m12:55:00
6138070823Emil SkeppH14 (40)6 950 m13:15:00
6152057238Arild ErikmatsH14 (40)6 950 m13:15:00
615446226Isak ÖgrenH14 (40)6 950 m13:15:00
7128051216Ella PetterssonD16-20 (26)7 540 m15:00:00

Södertälje-Nykvarn OF

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
7098045077Klara BorgD16-20 (26)7 540 m14:50:00

Tolered-Utby Ol-klubb

6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
4148090513Ulrik OlssonH12 (40)5 170 m11:25:00
4148290501Sixten ÅbergH12 (40)5 170 m11:25:00
5088200761Amanda CliffordsonD14 (34)6 630 m12:51:33
6162122090Edvin BrathH14 (40)6 950 m13:14:13
6161070623Elvis ÅbergH14 (40)6 950 m13:14:13
7128266684Silje RingstadD16-20 (26)7 540 m15:00:00

Trollhättans SOK

15 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
4159601465Malte AnderssonH12 (40)5 170 m11:25:00
415448911Oskar GustafssonH12 (40)5 170 m11:25:00
4169080723Lukas EnglundH12 (40)5 170 m11:25:00
4167414108Daniel Wong LarssonH12 (40)5 170 m11:25:00
311208684Lovisa KristianssonD12 (34)5 910 m11:45:00
3111091112Selma LeonD12 (34)5 910 m11:45:00
5147080516Olivia GustafssonD14 (34)6 630 m12:55:00
514435337Karolina KnutsD14 (34)6 630 m12:55:00
8139050329Johan ErikssonH16-20 (34)8 590 m14:30:08
8139050222Edvin OckbornH16-20 (34)8 590 m14:30:08
8171081226Emil ErikssonH16-20 (34)8 590 m14:40:00
8179101524Isak ThörnbladH16-20 (34)8 590 m14:40:00
7118051024Alva BjörkD16-20 (26)7 540 m14:53:54
7079030210Alma AppelgrenD16-20 (26)7 540 m15:00:00
7078171104Linnea Solvang StaggD16-20 (26)7 540 m15:00:00

Uddevalla OK

6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
3122112574Elina ChristianssonD12 (34)5 910 m11:44:13
3122123913Alma OlssonD12 (34)5 910 m11:44:13
5152112570Emma ChristianssonD14 (34)6 630 m12:46:45
5152095570Tilia OlssonD14 (34)6 630 m12:46:45
8142075306Lovis BergstrandH16-20 (34)8 590 m14:38:30
8148000302Hjalmar OlssonH16-20 (34)8 590 m14:38:30

Ulricehamns OK

13 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2081108126Ville GassnerH10 (24)3 640 m10:00
208Johannes HolmbergH10 (24)3 640 m10:00
4171422649Linus ClaessonH12 (40)5 170 m11:25:00
4172059032Johannes HolmbergH12 (40)5 170 m11:25:00
4187778793Malte PalmérH12 (40)5 170 m11:25:00
4187206298Teo PalmérH12 (40)5 170 m11:25:00
617449756Jacob HolmbergH14 (40)6 950 m13:15:00
6172088546Edvin LennartsonH14 (40)6 950 m13:15:00
618Jacob HolmbergH14 (40)6 950 m13:15:00
618Teo PalmérH14 (40)6 950 m13:15:00
8118451503Alfred HallqvistH16-20 (34)8 590 m14:30:00
8158403026Joel HolmbergH16-20 (34)8 590 m14:30:37
8158223456Isak SkoglundH16-20 (34)8 590 m14:30:37

Vänersborgs SK

11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
1072001571Zora Julia JáraiD10 (16)3 640 m10:10
1077100808Elvira ÅhlundD10 (16)3 640 m10:10
4191080722Gabriel HogedalH12 (40)5 170 m11:15:00
4197080701Vilgot ÅhlundH12 (40)5 170 m11:15:00
4102063320Alvin MetherH12 (40)5 170 m11:25:00
4101090708Nore ModénH12 (40)5 170 m11:25:00
5169760229Andrea EnbomD14 (34)6 630 m12:51:51
5169709121Linn EnbomD14 (34)6 630 m12:51:51
5179070512Ida AnderssonD14 (34)6 630 m12:54:57
5179060323Maja NymanD14 (34)6 630 m12:54:57
6121061008Liam HogedalH14 (40)6 950 m13:05:00

Åmåls OK

15 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
4029100128Simon SkottH12 (40)5 170 m11:25:00
4202093570Oscar AhlstedtH12 (40)5 170 m11:25:00
4207080728Arvid ErikssonH12 (40)5 170 m11:25:00
3142093689Emma HellströmD12 (34)5 910 m11:44:16
3142093653Elsa ReuterD12 (34)5 910 m11:44:16
3131090124Eira OlssonD12 (34)5 910 m11:45:00
3139091216Jonna ÅhlD12 (34)5 910 m11:45:00
5188230906Lina AhlstedtD14 (34)6 630 m12:55:00
5182093683Emilie HellströmD14 (34)6 630 m12:55:00
5192093584Alice KällstrandD14 (34)6 630 m12:55:00
5192093598Saga KällstrandD14 (34)6 630 m12:55:00
6029060210Albin SkottH14 (40)6 950 m13:15:00
6197070320Alva OlssonH14 (40)6 950 m13:15:00
6199070108Eric ÅhlH14 (40)6 950 m13:15:00
8029040518David HermanssonH16-20 (34)8 590 m14:40:00

Annonser