Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för SprintCup 2020 - 4

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: SprintCup 2020 - 4
Arrangörsorganisationer: Gällstadbygdens SOK / Ulricehamns OK
Datum: tisdag 20 oktober 2020

H10

1 610 m, 12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Leo ArabäckUlricehamns OK17:20:02
Egon PalmérUlricehamns OK17:30:34
August LennartsonUlricehamns OK17:34:29
Alton  FridUlricehamns OK17:37:01
Arvid LennartssonUlricehamns OK17:40:39
Johannes HolmbergUlricehamns OK17:41:09
Axel LennartssonUlricehamns OK17:41:28
Alfred LennartssonUlricehamns OK17:42:18
Benias PerssonGällstadbygdens SOK17:49:24
Noel PihlgrenUlricehamns OK17:53:03
Ville GassnerUlricehamns OK
Charlie KlassonUlricehamns OK

D10

1 610 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Ellen JungmalmUlricehamns OK17:26:28
Tora PalmérUlricehamns OK17:30:58
Iris ÖhlundUlricehamns OK17:32:06
Alva Brergman BogrenUlricehamns OK17:32:30
ElmaLi FridUlricehamns OK17:36:02
Saga SjöstrandUlricehamns OK17:40:06
Irma PalmérUlricehamns OK17:50:55
Liv PihlgrenUlricehamns OK17:52:56

H11-14

2 330 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Mio KlassonUlricehamns OK17:23:11
Lukas HultGällstadbygdens SOK17:24:13
Linus ClaessonUlricehamns OK17:29:07
Teo PalmérUlricehamns OK17:30:00
Eskil SöderlundUlricehamns OK17:31:11
Gustav KarlssonUlricehamns OK17:38:18
Anton KarlssonUlricehamns OK17:41:49
Jacob HolmbergUlricehamns OK17:44:00
Malte PalmérUlricehamns OK17:50:45

D11-14

2 330 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Helena ErikssonUlricehamns OK17:38:37

Dam

2 330 m, 10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Stephanie BaidaUlricehamns OK17:34:15
Maria LennartsonUlricehamns OK17:38:05
Eliva PerssonGällstadbygdens SOK17:44:56
Anna-Lena WullfGällstadbygdens SOK17:47:02
Ann-Christine NilssonGällstadbygdens SOK17:48:57
Karin ReimertzGällstadbygdens SOK17:51:57
Astrid ErikssonUlricehamns OK18:00:13
Anita BodinGällstadbygdens SOK18:14:22
Lis ErikssonUlricehamns OK
Lisa GassnerUlricehamns OK

Herr

2 330 m, 25 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Martin KlassonUlricehamns OK17:23:10
Rikard HultGällstadbygdens SOK17:25:32
Patrik CarlbomUlricehamns OK17:26:37
Anders GenbergUlricehamns OK17:27:28
Bengt KlassonUlricehamns OK17:27:48
Joel HolmbergUlricehamns OK17:28:26
Patrik SöderlundUlricehamns OK17:29:54
Ulf ClaessonUlricehamns OK17:31:55
Ludvig CarlbomUlricehamns OK17:33:19
Adam SkoglundUlricehamns OK17:34:59
Edvin LennartsonUlricehamns OK17:36:59
Emanuel ZitkaUlricehamns OK17:39:08
Erik ÖhlundUlricehamns OK17:39:46
Karl-Anton KarlssonUlricehamns OK17:40:14
Per-Erik LennartssonUlricehamns OK17:41:20
Curt NorgrenGällstadbygdens SOK17:42:23
Sven-Erik BodinGällstadbygdens SOK17:42:33
Per HolmbergUlricehamns OK17:43:07
Marcus KvarndalUlricehamns OK17:45:02
Morgan BodinGällstadbygdens SOK17:45:35
Walter BodinGällstadbygdens SOK17:46:05
Pär NorgrenGällstadbygdens SOK17:46:34
Clas NorgrenGällstadbygdens SOK17:47:43
Oskar SundbaumUlricehamns OK17:48:15
Lars ErikssonUlricehamns OK17:59:27

Annonser