Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Nattjakta #4 Arvika

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Nattjakta #4 Arvika
Arrangörsorganisation: OK Jösse
Datum: onsdag 21 oktober 2020

Långa natten herrar

4 600 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
449199Jonas BacklundVästvärmlands OK19:00
730925Andreas BlomgrenOK Hierne19:00
2139060Niklas EngvallVästvärmlands OK19:00
8000322Joakim MellqvistVästvärmlands OK19:00
8032169Magnus NordströmKils OK19:00

Långa natten damer

4 600 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
8001661Klara JohanssonVästvärmlands OK19:00

Korta natten herrar

3 500 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
443617Martin EkholmVästvärmlands OK19:00
25232Christer HoltOK Hierne19:00
261439Tord JanssonVästvärmlands OK19:00
25229Kurt NilssonOK Hierne19:00
261438Sven-Arne NilssonVästvärmlands OK19:00
449152Martin NorlanderVästvärmlands OK19:00
261423Christian OlssonVästvärmlands OK19:00
8003524Ulf SkoglundKils OK19:00
449189Thomas ÖstlundVästvärmlands OK19:00

Korta natten damer

3 500 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
449120Mirja BacklundVästvärmlands OK19:00
8104280Jenny GullqvistVästvärmlands OK19:00
8719042Anna SkoglundKils OK19:00

Lätta banan herrar

1 600 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
8458458Malte BlomgrenOK Hierne19:05
2139090Elias JosefssonVästvärmlands OK19:05
449191Leo ÖstlundVästvärmlands OK19:05

Korta banan

1 100 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
8010279Erik Axelsson LöfvenholmVästvärmlands OK19:05
8011290Tor Axelsson LöfvenholmVästvärmlands OK19:05
2310965Kristina DersjöVästvärmlands OK19:05
2139054Elis EkholmVästvärmlands OK19:05
2122060Astrid HambergVästvärmlands OK19:05
2139098Stella MagnussonVästvärmlands OK19:05
2800742Albin SjökvistVästvärmlands OK19:05
2800743Alma SjökvistVästvärmlands OK19:05

Annonser