Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Älgfri motionsorientering

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Älgfri motionsorientering
Arrangörsorganisation: Garda OK
Datum: lördag 17 oktober 2020

Medelsvår 3 km

3 300 m, 43 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Agneta LissmatsOK Södertörn09:57:06
Inger SchwartzOK Södertörn09:57:16
Ylva LagerbergOK Södertörn09:57:18
Marie Halvorsen IvarezOK Södertörn09:58:59
Ing-Marie NilssonOK Södertörn10:00:56
Monika PerssonOK Södertörn10:05:13
Susanne CurmanIFK Lidingö SOK10:17:08
Jerker EnekvistIF Hansa-Hoburg10:20:31
Ulf AhlquistIF Hansa-Hoburg10:26:32
Anki HallströmSvaide Roma SOK10:28:46
Annika ÖsterdahlVisborgs OK10:30:01
Gunlis LarssonOK Enen10:32:22
Elisabeth KimellGotlands Bro OK10:37:24
Annika ErikssonGotlands Bro OK10:40:13
Gunnar ErikssonGotlands Bro OK10:41:20
Gunnel BalckIFK Lidingö SOK10:42:46
Maj-Britt GardeliusIF Hansa-Hoburg10:43:07
Anita ArneforsOK Södertörn10:44:30
Kenneth LarssonOK Enen10:47:00
Birgitta BergGarda OK10:48:58
Ing-Marie BergmanVisborgs OK10:49:52
Caroline LiwångIFK Lidingö SOK10:51:40
Teddy LarssonVisborgs OK10:55:47
Marianne EinarssonFagersta OK10:59:00
Pär GustafssonSvaide Roma SOK10:59:04
Lena NyströmVisborgs OK10:59:40
Sofia SchollerVisborgs OK10:59:50
Marie DybergIFK Lidingö SOK11:00:34
Ingrid EnekvistVisborgs OK11:02:49
Kajsa DahlerusIFK Lidingö SOK11:04:16
Jeanette JarlemarkIFK Lidingö SOK11:05:18
Sara MelchersonIFK Lidingö SOK11:05:19
Susanna DjurstedtEksjö SOK11:06:01
Marie-Louise KarlkvistSvaide Roma SOK11:11:35
Karin MårtenssonGotlands Bro OK11:12:12
Lennart GardeliusIF Hansa-Hoburg11:12:53
Ann-Christin SöderbergIF Hansa-Hoburg11:16:14
Carin KihlströmTäby OK11:27:56
Stella KällOK Älme11:29:01
Barbara SilénIFK Lidingö SOK11:30:07
Martin WidmerOLG Suhr11:30:45
Tobias AppelgrenVisborgs OK11:54:26
Truls AppelgrenVisborgs OK11:54:26

Svår 5 km

5 040 m, 33 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Anders LevinSvaide Roma SOK09:50:13
Kristina AnderssonOK Södertörn09:57:03
Magnus IhreskogGotlands Bro OK09:57:11
Lisa ÖsterlingOK Södertörn09:58:16
Anna WolgastSnättringe SK09:59:07
Helena BerglindOK Södertörn10:00:34
Carina MöllerOK Södertörn10:03:31
Katarina LindbärgOK Södertörn10:08:45
Helen GlänneforsOK Södertörn10:13:06
Sussie TistadIFK Lidingö SOK10:16:35
Nigel ColeVäsby OK10:19:35
Mia LiljaIFK Lidingö SOK10:21:12
Ulf Larsson10:22:20
Gunnar HallströmVisborgs OK10:27:06
Carita ThorénGotlands Bro OK10:31:54
Josefine NordströmOK Triangeln10:33:46
Peter RasmussenNyköpings OK10:35:08
Peter AxelssonOK Ravinen10:36:33
Pernilla SvedinLånghundra IF10:36:56
Marita AxelssonOK Ravinen10:40:54
Rolf MalmrosVisborgs OK10:49:35
Nina KarlssonIFK Lidingö SOK10:52:44
Mia HillerhagIFK Lidingö SOK10:58:15
Robert GustafssonVisborgs OK10:59:31
Ylva SvangrenGotlands Bro OK11:00:53
Anneli WendeliusIFK Lidingö SOK11:03:51
Paula JakobssonGarda OK11:07:08
Bengt NilssonSolna OK11:24:31
Marion BüchliOLG Suhr11:30:44
Staffan KällOK Älme11:31:18
Armin SchollerVisborgs OK11:31:29
Niklas GustafssonGarda OK11:43:12
Ann-Charlotte DahlVisborgs OK11:48:41

Svår 7 km

6 870 m, 19 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Carl-Erik BerglövIF Hansa-Hoburg10:18:08
Kjell ObergerIFK Lidingö SOK10:20:44
Mattias ÖsterdahlVisborgs OK10:21:03
Lars KlassonOK Ravinen10:23:28
Anders HellminVisborgs OK10:23:45
Kristin OlovssonOK Linné10:26:17
Kenneth SvenssonFinspångs SOK10:26:49
Mattias WhiteGarda OK10:28:04
Adam ÖsterdahlVisborgs OK10:29:01
Olof ErikssonOK Linné10:29:50
Ulf NordströmOK Triangeln10:31:22
Ola HultinOK Roslagen10:39:34
Johan JakobssonLånghundra IF10:42:03
Stefan DjurstedtEksjö SOK11:06:00
Håkan MattssonGotlands Bro OK11:23:08
Henrik JohanssonVisborgs OK11:32:32
Konrad NilssonVisborgs OK11:33:11
Pontus GustafssonSvaide Roma SOK11:43:18
Andreas NikolaussonVisborgs OK12:08:56

Annonser