Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Novembertävlingarna, medeldistans

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Novembertävlingarna, medeldistans
Arrangörsorganisation: Tullinge SK
Datum: lördag 10 november 2012

D21

3 500 m, 32 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
771130Inga KazlauskaiteOK Linné09:50
38498Filippa ArmanNyköpings OK09:52
810302Sofia ForsgrenOK Skogsfalken09:54
503538Catherine TaylorOK Linné09:56
959372Junia BirgerssonVisborgs OK09:58
780729Karin SkogholmTumba-Mälarhöjden OK10:00
931300Lina AnderssonTrollhättans SOK10:02
710621Jeanette EnckellSödertälje-Nykvarn OF10:04
903428Elin StrömIFK Lidingös Skid o OK10:06
800204Karin LundbergJärfälla OK10:08
760428Liselott EricsonLinköpings OK10:10
981923Irina NybergHellas Orientering10:12
700502Fanni GyurkoSödertälje-Nykvarn OF10:14
961983Jennifer AnderssonHaninge SOK10:16
448425Katarina LandströmLånghundra IF10:18
840718Lena OttOLK Argus10:20
930308Linnea SundströmOK Renen10:22
940122Tove LagerbergOK Södertörn10:24
440715Hanna BrusSnättringe SK10:26
306682Anne-Marie WigleSödertälje-Nykvarn OF10:28
920114Anette ÖnerudOK Ravinen10:30
800022Jennifer WargTumba-Mälarhöjden OK10:32
910206Louise MarkstedtOK Södertörn10:34
960226Rebecka HoppeIF Thor10:36
920427Helena KarlssonIFK Lidingös Skid o OK10:38
37300Moni WinsnesSödertälje-Nykvarn OF10:40
355394Lena ÖhmanCentrum OK10:42
940310Moa Leijon-LindHaninge SOK10:44
852905Malin AnnegårdCentrum OK10:46
825001Emma BjessmoBromma-Vällingby SOK10:48
880810Josefin BengtssonLånghundra IF10:50
448753Sofia SmittSödertälje-Nykvarn OF10:52

H21

5 190 m, 53 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
29390Torbjörn PerssonNässjö OK09:54:00
720525Per ForsgrenTumba-Mälarhöjden OK09:56:00
870800Oscar ArmanNyköpings OK09:58:00
820319Mattias ÅgrenCentrum OK10:00:00
41432Oskar GustafssonBoxholm-Mjölby OL10:02:00
671991Ivar LundanesSödertälje-Nykvarn OF10:04:00
840719Fredrik SetterqvistOK Södertörn10:06:00
882701Przemek PatejkoWKS Gwardia Warszawa10:08:00
501089Graham GristwoodSödertälje-Nykvarn OF10:10:00
440061Mattias HolmbergBoxholm-Mjölby OL10:12:00
501876Martin LarboIFK Lidingös Skid o OK10:14:00
38271Karl MelinCentrum OK10:16:00
631199Thomas JanssonOK Roslagen10:18:00
442343Mattias HenrikssonCentrum OK10:20:00
666662Per-Åke OlssonOK Ravinen10:22:00
29689Daniel TjernbergSödertälje-Nykvarn OF10:24:00
46283Lukáš PoláčekCentrum OK10:26:00
888121Yannick MichielsIF Sibbo-Vargarna10:28:00
930807Rasmus Palmqvist AslaksenJärfälla OK10:30:00
26035Bjarne KampegårdOK Södertörn10:32:00
890619Mikael NilssonSnättringe SK10:34:00
10420Mattias HovmöllerSöders-Tyresö10:36:00
870725John SvanbergOK Södertörn10:38:00
713008Niclas SjögrenSödertälje-Nykvarn OF10:40:00
433381Björn BängtssonCentrum OK10:42:00
909192Gustav BergmanOK Ravinen10:44:00
331449Morgan KarlssonNAIS Orienteringsklubb10:46:00
666129John AlexanderCentrum OK10:48:00
610928Lars PalmqvistJärfälla OK10:50:00
740204Henrik SjögrenHaninge SOK10:52:00
26823Jens WicksénCentrum OK10:54:00
229937Christoffer Winander-SchönningJärfälla OK10:56:00
610910Pål SkogtjärnSödertälje-Nykvarn OF10:58:00
840712Jakob GustavssonLinköpings OK11:00:00
244290Fredric JohanssonSnättringe SK11:02:00
810109Daniel OlsenSödertälje-Nykvarn OF11:04:20
920628Kalle BergmanOK Ravinen11:06:00
760129Christian RotvikerCentrum OK11:08:00
261308John HartleyOK Ravinen11:10:00
820513Anders AxlingSödertälje-Nykvarn OF11:12:00
1302704Pierre SchambergerCentrum OK11:14:00
791001Jakob JanssonJärla Orientering11:16:00
2003162Christian OttOLK Argus11:18:00
42444Thomas SjöbergCentrum OK11:20:00
870226Niklas SerranderIFK Lidingös Skid o OK11:22:00
790408Jörgen OhlinOK Linné11:24:00
891108Kent OhlssonSödertälje-Nykvarn OF11:26:00
36588Tomas LiljaSöders-Tyresö11:28:00
664996Viktor LindbergOK Roslagen11:30:00
659659Josh BeechOK Södertörn11:32:00
950219Daniel RoosAttunda OK11:34:00
503067David SpetzJärfälla OK11:36:00
760420Jakob SkogholmCentrum OK11:38:00

H20

3 500 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
930103Grzegorz HetmanWKS Gwardia Warszawa10:15

H18

3 500 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
355822Linus RantanenSödertälje-Nykvarn OF09:57
990420William NilssonOK Södertörn09:59
904252Jefta LangerakJärfälla OK10:01
941128Assar HellströmOK Ravinen10:03
229610Andreas Winander-SchönningJärfälla OK10:05
553993Johnny RahlénOK Ravinen10:07

D16

3 370 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
229623Amanda BerggrenTullinge SK10:01
980822Märta SkogTullinge SK10:03

H16

3 370 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
450208Emil NilssonOK Älvsjö-Örby09:58
510010Erik CallebergSnättringe SK10:00
304812Ludvig SandahlIFK Enskede10:02
17960Elias KrookOK Älvsjö-Örby10:04
961027Yngve RahlénOK Ravinen10:06
979700Oscar WibergJärla Orientering10:08
351713Leo LindénOK Älvsjö-Örby10:10
344558Hugo DahlbergHaninge SOK10:12

D16 Kort

3 010 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
331406Rosa SandénOK Södertörn10:31

D14

3 010 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
342893Rebecca WinsnesSödertälje-Nykvarn OF10:33
530010Lovisa LängheimTullinge SK10:35
2016943Julia BonatWKS Gwardia Warszawa10:37
991215Moa HillTumba-Mälarhöjden OK10:39
508800Trine KarlbergTullinge SK10:41
990511Ellinor ÖstervallTumba-Mälarhöjden OK10:43
500531Hanna LagerbergOK Södertörn10:45
300638Alicja GugalaWKS Gwardia Warszawa10:47

H14

3 010 m, 15 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
886668Jerzy UrbaniakWKS Gwardia Warszawa09:56
991108Axel KudinoffOK Södertörn09:58
990500Georg EklöwOK Södertörn10:00
331311Jason BransomeSkogsluffarnas OK10:02
423392Ruben HylanderTumba-Mälarhöjden OK10:04
990521Lukas ArkängTullinge SK10:06
888962Fryderyk PryjmaWKS Gwardia Warszawa10:08
442000Alexander KällTumba-Mälarhöjden OK10:10
990426Albin AnderssonTullinge SK10:12
30821Emil AnderssonHaninge SOK10:14
990915Adam HedbergOK Södertörn10:16
412129Maciej BorkowskiWKS Gwardia Warszawa10:18
554445Lukas LanttoBromma-Vällingby SOK10:20
435986Oskar ForsbergTullinge SK10:22
991919Johan GibergTumba-Mälarhöjden OK10:24

D14 Kort

2 430 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
229464Linnea NybergSäterbygdens OK10:11
Lovisa DanielssonTullinge SK11:30

D12

2 430 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
443776Ebba AdebrantTumba-Mälarhöjden OK10:01

H12

2 430 m, 11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
449721Hugo NilssonOK Älvsjö-Örby09:58
510320Adam BrattTullinge SK10:00
36688Melvin JakobssonOK Södertörn10:02
993475Johan CallebergSnättringe SK10:04
253981Erik WigleSödertälje-Nykvarn OF10:06
442332Ivar Lidström LauriSnättringe SK10:08
2048729Trevor BransomeSkogsluffarnas OK10:10
7003079Ruben BryngelssonTullinge SK10:12
27097Gustav HeldtSödertälje-Nykvarn OF10:14
2048632Elias TidevallSkogsluffarnas OK10:16
44713Johannes BladhTullinge SK10:18

D12 Kort

2 090 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
452176Lotten SandénOK Södertörn10:31

D10

2 090 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
344651Sofia WigleSödertälje-Nykvarn OF10:21
429967Sanna HedbergOK Södertörn10:23
341963Lisa HeldtSödertälje-Nykvarn OF10:25

H10

2 090 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
331700Nils NordströmOK Södertörn10:01
998765Alfred LängheimTullinge SK10:03
344566Jakob Gadefors NauHaninge SOK10:05
330861Mattis SandénOK Södertörn10:07
18708Elias AdebrantTumba-Mälarhöjden OK10:09

D35

3 500 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
28310Mette PeterssonCentrum OK10:21
42622Elisabeth HovmöllerSöders-Tyresö10:23

H35

4 060 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
417397Per WesterlundSkogsluffarnas OK10:24
690121Anders LindgrenLånghundra IF10:26

D40

3 550 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
720223Annika LundströmSundbybergs IK10:01
36704Sofie BergendahlIF Thor10:03
929123Charlotta ÖstervallTumba-Mälarhöjden OK10:05
869741Martina CraigOK Ravinen10:07
689902Lotta Thureson GibergHellas Orientering10:09
38432Lena BrobergSnättringe SK10:11

H40

4 060 m, 13 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
347288Fredrik MorastHaninge SOK09:58
347183Henrik MorastHaninge SOK10:00
343543Magnus ElwinIFK Enskede10:02
608991Torbjörn OhlssonHaninge SOK10:04
331651Johan SällforsIFK Lidingös Skid o OK10:06
30841Robert HaglundHaninge SOK10:08
800099Mikael TjernbergTumba-Mälarhöjden OK10:10
810325Björn LovangIFK Lidingös Skid o OK10:12
30825Peter HaglundHaninge SOK10:14
435995Gunnar ElveljungIFK Göteborg10:16
43927Calle BohmanHellas Orientering10:18
244080Ulf AnderssonHaninge SOK10:20
698618Anders HedbergOK Södertörn10:22

D45

3 010 m, 11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
306185Ingrid MattssonOK Älvsjö-Örby10:00
510136Carina JohanssonTumba-Mälarhöjden OK10:02
417482Johanna SundströmJärla Orientering10:04
631004Kristina BergstrandSöders-Tyresö10:06
670215Eva GustavssonHellas Orientering10:08
302668Eva LenellMälarö SOK10:10
622810Dorothe SpillmannIF Thor10:12
343939Carin KihlströmTäby OK10:14
939158Anki GustafssonSäterbygdens OK10:16
26020Ann FranzénOK Södertörn10:18
448361Mari-helen LidströmSnättringe SK10:20

H45

4 060 m, 14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
253624Mats GunnemyrSöders-Tyresö10:24
246086Jonas NylundCentrum OK10:26
553563Bo LauriSnättringe SK10:28
647201Göran HellgrenOK Södertörn10:30
59005Tomas GlanshedIFK Enskede10:32
650521Anders ThuresonHellas Orientering10:34
888961Tomasz PryjmaWKS Gwardia Warszawa10:36
443762Joakim SkantzeSundbybergs IK10:38
445089Johan KällbäckHammarby IF OF10:40
670713Dan GibergTumba-Mälarhöjden OK10:42
208005Tommy NylundOK Tor10:44
430042Nils EklöwOK Södertörn10:46
427900Mattias BerglundBromma-Vällingby SOK10:48
640520Thomas CallebergSnättringe SK10:50

D50

3 010 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1393346Tarja SoiniTarpian Suunta10:20
302654Ann-Sofie SvanbergOK Södertörn10:22
331195Lena HellströmOK Ravinen10:24
12061Agneta HolgerssonSnättringe SK10:26
30854Kerstin OhlssonHaninge SOK10:28
610904Eva SvanbergJärfälla OK10:30
344560Christel NilssonHaninge SOK10:32
439783Riina Larsson-MändFredrikshofs IF Skid & OK10:34
581012Anita KarlssonOK Södertörn10:36

H50

3 550 m, 21 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
620409Johan MarkstedtOK Södertörn10:12
423437Bo NeidenströmFrölunda OL10:14
262294Tomas MovinSnättringe SK10:16
500008Tore EklundSödertälje-Nykvarn OF10:18
43047Anders LundhJärfälla OK10:20
939164Leif GustafssonSäterbygdens OK10:22
580606Anders JakobssonOK Södertörn10:24
227355Thomas ErikssonTumba-Mälarhöjden OK10:26
590503Gunnar LangsSkarpnäcks OL10:28
29124Arne KarlssonTumba-Mälarhöjden OK10:30
582205Ulf BurmanGustavsbergs OK10:32
28798Thomas PeterssonNAIS Orienteringsklubb10:34
27308Anders S NybergSäterbygdens OK10:36
741961Mats WindstedtFredrikshofs IF Skid & OK10:38
9580719Gunnar SvanbergJärfälla OK10:40
600600Jörgen BatzSkarpnäcks OL10:42
350573Joakim ErikssonSödertälje-Nykvarn OF10:44
591201Peter LundbergJärfälla OK10:46
27219Björn SalomonssonSnättringe SK10:48
449800Anders WinaldHellas Orientering10:50
887880Johan PalmgrenTäby OK10:52

D55

3 010 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
798390Lena JanssonJärla Orientering10:01
560411Margareta WadinOK Älvsjö-Örby10:03
36663Helena BachmanTäby OK10:05
259172Inger OnsbringEskilstuna OL10:07
33504Monika LarssonSkarpnäcks OL10:09
351586Anneli LindkvistGustavsbergs OK10:11

H55

3 470 m, 20 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
438368Ola NyqvistOK Södertörn10:33
47396Sven-Erik LevinTierps SOK10:35
43901Håkan SjunnestrandSolna OK10:37
354000Sven HedmanAttunda OK10:39
302276Tomas AnderssonOK Tor10:41
350515Jonny HanssonBromma-Vällingby SOK10:43
431081Lars HörnströmTäby OK10:45
530704Mikael TarandiIFK Lidingös Skid o OK10:47
18653Kurt SvenssonIK Hakarpspojkarna10:49
560215Anders LöfgrenJärfälla OK10:51
350076Lars BoudrieVäsby OK10:53
560509Lars ForsstedtSöders-Tyresö10:55
27084Thomas KarlssonSödertälje-Nykvarn OF10:57
504250Göran HanssonTäby OK10:59
259501Lars LandströmLånghundra IF11:01
570427Lars HagrotTäby OK11:03
17954Mats ZackrissonOK Älvsjö-Örby11:05
355399Curt RahlénOK Ravinen11:07
530715Matts BjörkeSöders-Tyresö11:09
550412Stefan MyrefeltSkarpnäcks OL11:11

D60

2 430 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
18744Helen TörnrosTumba-Mälarhöjden OK10:00
30873Ingrid GraneliHaninge SOK10:02
36655Titti BergendahlOK Måsen10:04
30846Aila HalttunenHaninge SOK10:06
902980Marianne SellgrenSigtuna OK10:08
30202Anne LundmarkJärfälla OK10:10

H60

3 470 m, 21 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
344554Tommy LindbergHaninge SOK09:55
870817Olle ArmanNyköpings OK09:57
27266Per ÖhlundGustavsbergs OK09:59
520412Henrik JohanssonBromma-Vällingby SOK10:01
944415Paul NorénOK Södertörn10:03
204956Carl-Gunnar BoströmEnebybergs IF10:05
418071Bo WinanderJärfälla OK10:07
351569Leif JonssonGustavsbergs OK10:09
951119John ÖstlundSundbybergs IK10:11
17968Christer NordströmOK Älvsjö-Örby10:13
888701Peter ÖstlundOK Milan10:15
36091Per-Erik CarleniusAttunda OK10:17
262740Roland WareniusDalaportens OL10:19
38665Gerhard LilliestiernaOK Roslagen10:21
405400Martin ErikssonOK Södertörn10:23
18706Staffan TörnrosTumba-Mälarhöjden OK10:25
520919Mats-Ola ÖbergSundbybergs IK10:27
350611Lennart BrattgårdIFK Lidingös Skid o OK10:29
36408Göran FriskAttunda OK10:31
520228Carl BachmanTäby OK10:33
27776Anders StenbackBromma-Vällingby SOK10:35

D65

2 430 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
655655Gun-Inger SahlbergLånghundra IF10:18
30965Gunilla GlanshedIFK Enskede10:20
36418Kristina Nygren-FriskAttunda OK10:22
36528Ewa NordlundLänna IF10:24
431083Solveig TjernbergSödertälje IF10:26
451625Birgitta BillstamJärfälla OK10:28
243614Kerstin MagnussonSkogsluffarnas OK10:30

H65

3 010 m, 29 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
29824Christer SolbreckLånghundra IF09:56
352566Stefan ErlandssonGarda IK09:58
262749Lars ÖhmanFredrikshofs IF Skid & OK10:00
27089Bengt MattiassonSödertälje-Nykvarn OF10:02
26034Örjan KampegårdOK Södertörn10:04
36224Sören JohanssonOK Norden10:06
343498Lars NordinSolna OK10:08
30204Leif MagnussonSkogsluffarnas OK10:10
37376Ulf SkogtjärnOK Linné10:12
600914Leif NordlundLänna IF10:14
29526Hans SahlbergLånghundra IF10:16
807547Per-Arne JohanssonVänersborgs SK10:18
439406Ingemar BernhedTolered-Utby Ol-klubb10:20
450221Anders GärderudIFK Lidingös Skid o OK10:22
640116Per-Åke CarlenstamVäsby OK10:24
661124Ingvar SvenssonBjursås OK10:26
30956Göran GlanshedIFK Enskede10:28
1399788Jan-Olof WåhlbergIBM-Klubben10:30
205059Hans-Ove ErikssonNyköpings OK10:32
202599Rolf ÖhrnNynäshamns OK10:34
421744Sverker TirénHellas Orientering10:36
592177Per-Erik WåhlbergOK Linné10:38
437283Ingemar LindqvistSnättringe SK10:40
819489Jan-Erik WibergJärla Orientering10:42
449535Anders SellgrenSigtuna OK10:44
947815Eric TenlandStigmännen Karlshamns OK10:46
37334Tommy LjuseniusSkogsluffarnas OK10:48
26018Ronny HedlundOK Södertörn10:50
259009Bjarne BlomsterIF Åland10:52

D70

2 600 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
27894Britt EricsonHammarby IF OF10:19
661212Berit LindungerHaninge SOK10:21
27893Solveig DillmanHammarby IF OF10:23
12315Eva von HeijneSigtuna OK10:25

H70

2 850 m, 12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
751005Kurt ZanderVästerås SK OK10:00
30829Göran HaglundHaninge SOK10:02
10409Håkan SjökvistSöders-Tyresö10:04
10401Gunnar DahlströmFredrikshofs IF Skid & OK10:06
302764Åke SamuelssonTumba-Mälarhöjden OK10:08
36319Bjarne ErlandssonHammarby IF OF10:10
10407Staffan ElmhagenSöders-Tyresö10:12
27301P-G JanssonSäterbygdens OK10:14
36463Åke AnderssonOK Älvsjö-Örby10:16
701037Olle ÖbergSkogsluffarnas OK10:18
449326Sverre JonssonOK Ravinen10:20
421428Gunnar BramstenSundbybergs IK10:22

D75

2 070 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
10364Birgitta WestergrenTäby OK10:00
500806Gunnel JunegardOK Södertörn10:02

H75

2 850 m, 10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
302303Bo NorenvikOK Tor10:24
29699Nils TjernbergSödertälje IF10:26
12532Lennart ErikssonOK Enen10:28
1393072Ulf EskilssonOK Södertörn10:30
29104Olof RudinTumba-Mälarhöjden OK10:32
530291Arne ÅhmanOK Klemmingen10:34
39875Bo LöwegrenVästerås SOK10:36
751218Ivar NordbergOK Älvsjö-Örby10:38
42058Sten BergstrandSkogsluffarnas OK10:40
30265Lars LöthmanJärfälla OK10:42

H80

2 600 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
41806Tage OlssonStockholms OK10:00
264117Karl-Erik MogrenStigfinnarna10:02
404134Lennart WestergrenSöders-Tyresö10:04
520621Alf LundkvistOK Tor10:06
408102Mattias GrönbergBromma-Vällingby SOK10:08
27270Per WesterGustavsbergs OK10:10
42671Yngve HedbergSnättringe SK10:12
40900Lennart StenbergStigfinnarna10:14

Inskolning

2 030 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Albert NordSödertälje IF10:06:01
Ludvig NordSödertälje IF10:06:01
351714Lindén LinusOK Älvsjö-Örby10:12:56
Axel TrofastTullinge SK10:33:40
Hilda TrofastTullinge SK10:33:51

Öppen motion 1

2 090 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Turid WärngårdSkarpnäcks OL10:05:12
Gunvor GranathNynäshamns OK10:14:50
Bengt  JohanssonTullinge SK11:20:08
Agnes  KarlssonCentrum OK11:20:48

Öppen motion 3

2 950 m, 12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
441958Jan BurellVandrarringen10:02:30
Barbro MelvingerOK Enen10:02:53
Gunilla Maria BrusVästerbergslagens OL10:16:13
Milton LövgrenSOK Viljan10:19:08
Barbro MobergTumba-Mälarhöjden OK10:25:01
Kerstin AmbergJärla Orientering10:29:33
264640Evely NordTumba-Mälarhöjden OK10:47:49
Mats NordTumba-Mälarhöjden OK10:47:52
Magnus NilssonIFK Lidingös Skid o OK10:49:07
Maris PalopaalEstonia11:03:29
Kerstin JensenKlubblös11:04:58
Elsa BrahmLånghundra IF11:08:11

Öppen motion 5

3 340 m, 31 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
10526Margaretha NylundOK Södertörn09:55:09
Cristoffer HyllanderTumba-Mälarhöjden OK09:58:54
451265Anders BryngelssonTullinge SK10:00:00
451267Carina StenssonTullinge SK10:00:00
Karin ZackrissonTumba-Mälarhöjden OK10:00:09
Karin NäslundTumba-Mälarhöjden OK10:03:02
Bobby BrahmLånghundra IF10:03:22
Kristina KarlssonKlubblös10:03:34
Kathrin SvanbergOK Södertörn10:04:11
Gunilla SchönningJärfälla OK10:05:06
Peo KrookOK Älvsjö-Örby10:10:40
Emma Vivall-KällTumba-Mälarhöjden OK10:11:31
351715Truls PerssonOK Älvsjö-Örby10:13:38
Bo CederlöfKlubblös10:17:58
Alice HeliouKlubblös10:19:35
Pawel ZajacCentrum OK10:20:35
Helena NilssonOK Älvsjö-Örby10:21:34
Kennet NilssonOK Älvsjö-Örby10:21:56
Karin TidevallSkogsluffarnas OK10:22:24
Karin CederlöfKlubblös10:22:58
Kristina PalmTullinge SK10:23:31
452653Maria ThunellSödertälje-Nykvarn OF10:24:22
Kenneth LjungbergNyköpings OK10:27:18
Åsa JanssonJärla Orientering10:35:02
Rolf NilssonTullinge SK10:41:31
Mats GavleforsOK Hammaren10:48:57
Eva BühlmannTullinge SK10:58:36
Per LjungStockholms OK11:08:08
Thomas BindzauKlubblös11:29:03
Fredrik  JohnssonAttunda OK11:29:38
Jan SturestigOK Södertörn11:50:35

Öppen motion 7

2 850 m, 17 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
408889Lotten LundebergOK Södertörn09:53:35
Martin HochwaldnerKlubblös10:00:13
Karri LindellOK Måsen10:12:41
Maria BrattTullinge SK10:15:47
Lena ErlandssonOK Södertörn10:16:41
Felix Lindell ÖhmanOK Måsen10:20:07
Gerry PetterssonStockholms OK10:22:40
Johnny MobergTumba-Mälarhöjden OK10:25:16
Kristina MobergTumba-Mälarhöjden OK10:25:18
Magnus HoppeIF Thor10:26:32
Göran JohanssonSnättringe SK10:27:27
Ingvar JanssonSundbybergs IK10:29:06
Anna BlomgrenTullinge SK10:31:05
Viviann AnderssonSnättringe SK10:37:32
Olle ForsbergOK Ravinen10:46:02
Ingvar OskarssonKlubblös11:30:00
Andris RozenbachsTK IF11:30:07

Öppen motion 8

4 060 m, 28 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Arne LindqvistSödertälje-Nykvarn OF09:53:22
Kenneth PetterssonJärfälla OK10:04:17
Helena MarkstedtOK Södertörn10:06:36
Patrik AdebrantTumba-Mälarhöjden OK10:09:30
Olle SandénOK Södertörn10:10:44
Mats BrobergIFK Lidingös Skid o OK10:14:26
Magnus NordströmOK Älvsjö-Örby10:16:38
Niklas WansölinOK Ravinen10:18:44
Helena  SamuelsonCentrum OK10:18:59
2015946Arnaud DumasIFK Lidingös Skid o OK10:19:26
Anders LavforsCentrum OK10:20:30
Per ÅnmarkTumba-Mälarhöjden OK10:24:05
Stefan LjungbergTumba-Mälarhöjden OK10:28:10
Lena LjungbergTumba-Mälarhöjden OK10:28:13
Sofia HeldtSödertälje-Nykvarn OF10:28:22
Anders ÖnerudOK Ravinen10:32:09
Marita AxelssonOK Ravinen10:34:01
Claes AnderssonSnättringe SK10:35:36
Ulf BylundIFK Enskede10:36:46
Olof LethagenKlubblös10:48:01
Katarina BengtssonLånghundra IF10:48:54
Sven-Erik AmrenSnättringe SK10:49:19
Mikael ByströmJärfälla OK10:52:07
Maja AnderssonCentrum OK10:52:15
Mats SandinIK Vikings OK10:57:48
Lars ÅgrenKlubblös11:00:00
Helena AdebrantTumba-Mälarhöjden OK11:21:02
Felicity BrownMalungs OK Skogsmårdarna11:22:05

Annonser