*** Instance-specific ***

Startlista för Nattcup IFK

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Nattcup IFK
Arrangörsorganisation: IFK Linköpings OS
Datum: torsdag 29 oktober 2020

Korta

2 890 m, 43 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
7660623Anna Sofie BarkLinköpings OK19:10
9680622Lotta BorgLinköpings OK19:10
1965008Christer BroströmOK Denseln19:10
445394Tilde EvebornOK Roxen19:10
7986536Alva ForsmanLinköpings OK19:10
7566567Mats ForsmanLinköpings OK19:10
7141388Sigrid ForsmanLinköpings OK19:10
2132116Joel FrodinOK Roxen19:10
2135769Lova FrodinOK Roxen19:10
437057Helena HolmOK Roxen19:10
41667Peter JakobssonLinköpings OK19:10
424953Andreas KarlqvistTjällmo-Godegårds OK19:10
42475Oskar KarlqvistTjällmo-Godegårds OK19:10
2112380Mindra LangerOK Roxen19:10
9690823Maria LillieströmOK Roxen19:10
1116116Tina LindgrenLinköpings OK19:10
1428850Felix NidebornOK Roxen19:10
1061043Line NidebornOK Roxen19:10
1960070Marianne NymanTjällmo-Godegårds OK19:10
9008001Maria OlofssonLinköpings OK19:10
7681123Johan OtterströmLinköpings OK19:10
7080807Love OtterströmLinköpings OK19:10
1491119Yngve PetterssonLinköpings OK19:10
1394104Anna-Stina PåledalOK Roxen19:10
1990902Linnéa PåledalOK Roxen19:10
909595Elin RimhagenAlmby IK19:10
700778Thomas RimhagenLinköpings OK19:10
8335338Jörgen SköldLinköpings OK19:10
417340Thomas StenströmLinköpings OK19:10
7014071Filip StrömbäckLinköpings OK19:10
662966Lena StrömbäckLinköpings OK19:10
2126025Peter SvenmarckLinköpings OK19:10
1210107Linus SöderbergLinköpings OK19:10
1070911Robert SöderbergLinköpings OK19:10
7080531Frida SöderqvistLinköpings OK19:10
2089418Henrik SöderqvistLinköpings OK19:10
9061013Stina SöderqvistLinköpings OK19:10
1333565Martin WallinOK Roxen19:10
1080810Stina WallinOK Roxen19:10
920414Pia VångellLinköpings OK19:10
7070920Hannah ÅkerblomLinköpings OK19:10
7060409Otto ÅkerblomLinköpings OK19:10
7150206Theo ÅrbrinkLinköpings OK19:10

Mellan

5 960 m, 32 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
590610Börje AnderssonLinköpings OK19:00
403151Erik BacktemanLinköpings OK19:00
2058102Henrik ElnegårdLinköpings OK19:00
262360Christian Eriksson SternerLinköpings OK19:00
424994Mats ErikssonOK Roxen19:00
8200507Ludvig EronnLinköpings OK19:00
970228Lukas EvebornOK Roxen19:00
2125981Johan FrodinOK Roxen19:00
7874792Fredrik GustafssonLinköpings OK19:00
9660925Per GuståsLinköpings OK19:00
7040618Martin JarelandLinköpings OK19:00
449702Ian JohanssonLinköpings OK19:00
721222Jan JohanssonLinköpings OK19:00
960706Jeanette Jönsson HellstadiusSödertälje-Nykvarn OF19:00
7619107Ludvig KarlqvistTjällmo-Godegårds OK19:00
910215Frida KarlssonLinköpings OK19:00
670618Mikael LangerOK Roxen19:00
670702Anders LillieströmOK Roxen19:00
1973115Leif LindgrenLinköpings OK19:00
700400Åke LjunggrenLinköpings OK19:00
9612000Pedro LundqvistLinköpings OK19:00
721120Per MagnussonLinköpings OK19:00
1428376Stefan NidebornOK Roxen19:00
2065399Jacob PåledalOK Roxen19:00
1050520Arvid RothLinköpings OK19:00
9720716Örjan SandellOK Roxen19:00
904650Martin StrömgrenLinköpings OK19:00
7670807Ola SvärmOK Roxen19:00
259237Lars WistedtBoxholm-Mjölby OL19:00
8180604Johan ÅrbrinkLinköpings OK19:00
8070318Edvin ÅttingLinköpings OK19:00
660618Johan ÅttingLinköpings OK19:00

Långa

8 660 m, 15 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
8109952Johan AllardLinköpings OK18:50
8137836Albin AlsiöIF Hagen18:50
8180100Algirdas BartkeviciusOK Denseln18:50
720318Tomas BomanLinköpings OK18:50
1603775Maxime BonneauLinköpings OK18:50
9740304Christian EnbergLinköpings OK18:50
8030975Bertil EronnLinköpings OK18:50
439480Malte EvebornOK Roxen18:50
9191301Mattias FrisbergOK Roxen18:50
9191315Erik HelanderOK Roxen18:50
9920531Marcus JanssonGarphyttans IF18:50
790213Rebecka LindbergOK Roslagen18:50
1394097Sören Nilsson PåledalOK Roxen18:50
8089831Alva OlssonLinköpings OK18:50
9850515Johan PerssonHagaby GoIF Örebro18:50

Annonser