Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Kylklampen deltävling 4

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Kylklampen deltävling 4
Arrangörsorganisation: OK Älgen
Datum: onsdag 28 december 2011

Herrar

7 000 m, 11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
741204Daniel BrohedeOK Älgen19:00
700419Henric BrohedeOK Tyr19:00
610508Leif HelgmanOK Tyr19:00
870620Karl LevinSävedalens AIK19:00
Anders LindbergOK Tyr19:00
905522Oskar LjungqvistIK Hakarpspojkarna19:00
910328Alexander MobergOK Tyr19:00
721105Johan NordströmOK Älgen19:00
690321Magnus NordströmKils OK19:00
887862Svein NygårdLillomarka OL19:00
880917Johan WikströmOK Tyr19:00

Damer

5 100 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
761125Ann HyvönenSkattkärrs IF19:00
880030Ida HyvönenSkattkärrs IF19:00
901146Hanna JohanssonSkattkärrs IF19:00
353080Michelle JohanssonOK Tyr19:00
716690Signe MagnussenSkattkärrs IF19:00
711022Anna NordströmKils OK19:00
260670Helena SvenssonOK Tyr19:00
730914Linda TakeOK Tyr19:00

Herrar Mellan

5 100 m, 24 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
260628Lars AnderssonOK Tyr19:00
921219Tobias BeckiusOK Tyr19:00
970309Tom CampbellLustens OK19:00
262868Bengt CarlssonSkattkärrs IF19:00
430044Mattias DahlmanOK Tyr19:00
340286Stefan GunnarssonKristinehamns OK19:00
Johan GustafssonOK Tyr19:00
640101Lars HolmgårdKils OK19:00
407206Niklas HultKils OK19:00
930328Tobias KatvalaOK Älgen19:00
951012Jesper KullinOK Tyr19:00
405465Axel MagnussenSkattkärrs IF19:00
262866Espen MagnussenSkattkärrs IF19:00
971029Mattias ModinOK Tyr19:00
Lars NordströmKils OK19:00
890124Patrik NorlinOK Tyr19:00
440888Egil SimesOK Tyr19:00
440886Erik SimesOK Tyr19:00
700409Stefan WennbergSkattkärrs IF19:00
262844Mats WesterbergOK Tyr19:00
Lars-Ola WesterlundLustens OK19:00
836678Emil WikströmOK Tyr19:00
590927Rolf WikströmOK Tyr19:00
36928Olov ÖströmOK Tyr19:00

Korta

3 000 m, 29 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
402858Lisa AnnersandOK Tyr19:00
226764Elin AugustssonSK Örnen19:00
226795Maja AugustssonSK Örnen19:00
228779Greg CampbellLustens OK19:00
Karin CreutzerOK Tyr19:00
262886Britt GunnarssonKristinehamns OK19:00
641224Conny GunnarssonOK Älgen19:00
970303Sara GunnarssonOK Älgen19:00
Linda GustafssonOK Tyr19:00
Hanna GustavssonOK Tyr19:00
445345Åke GustavssonOK Älgen19:00
405502Tina HelgmanOK Tyr19:00
990504Elsa HolmgårdKils OK19:00
260626Ann-Sofie HultsvedOK Tyr19:00
262842Charlotte JohanssonSkattkärrs IF19:00
419682Jill JohanssonOK Älgen19:00
970909Kajsa JohanssonSkattkärrs IF19:00
Patrik JordanssonOK Älgen19:00
207513Mikael KullinOK Tyr19:00
970612Pontus KullinOK Tyr19:00
260660Karin MoodOK Tyr19:00
940402Oscar RahleniusSkattkärrs IF19:00
980506David RisbergSkattkärrs IF19:00
405457Peter RisbergSkattkärrs IF19:00
242208Leif SandahlOK Tyr19:00
226715Björn SvenssonSK Örnen19:00
208897Eva TrangiusOK Tyr19:00
402849Monika WikströmOK Tyr19:00
36471Elisabeth ÖströmOK Tyr19:00

Nybörjare

1 800 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
47297Hugo EkströmOK Älgen19:00
Erik ErikssonOK Älgen19:00
920716Nora HolmgårdKils OK19:00
Lukas KatvalaOK Älgen19:00
Alvin RolénOK Älgen19:00

Annonser

World Maze Race
Hallands 3 dagars
Orienteringsmagasinet 1 kr