Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Påskdrevet med Ultimateklasser

TävlingsinformationVisa startlista per klassSkriv ut

Tävlingens namn: Påskdrevet med Ultimateklasser
Arrangörsorganisation: OK Skogsfalken
Datum: lördag 30 mars 2013

Alvesta SOK

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
583244646Alfred ÖstergrenH12 (14)2 360 m10:22
640213799Ossian ÖstergrenU1 (6)2 010 m10:23:41
641213760Moltas ÖstergrenU1 (6)2 010 m10:23:56
683213717Stephan ÖstergrenH40 (7)4 180 m10:57

Bellirop

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
75310205Line LarsenÖppen motion 7 (3)3 020 m10:37:53

Bellirop

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
75110209Nils HeolriÖppen motion 84 510 m10:37:46

Bredaryds SOK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
712433434Hugo AuseliusU1 (6)2 010 m09:43:48

Bredaryds SOK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
714433435Emil AuseliusÖppen motion 3 (1)2 360 m09:41:37

Bredaryds SOK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
713433433Håkan AuseliusÖppen motion 5 (1)3 420 m09:40:49

Emmaboda Verda OK

10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
71729709Emil HjalmarssonInskolning (1)1 460 m09:55:50
642356008Ludvig FranssonU1 (6)2 010 m10:00:49
603356000Beata FranssonU2 (13)2 380 m10:00:59
47115722Kerstin HjalmarssonD60 (6)2 710 m10:21
318430185Carl TorstenssonH18 (9)3 420 m10:35
513980415Lovisa TorstenssonD16 (7)3 410 m10:35
40415704Kent EkdahlH65 (17)3 040 m10:52
407241811Ronny HjalmarssonH65 (17)3 040 m10:58
699444612Peter EkdahlH45 (21)4 180 m11:17
696452100Patrik FranssonH45 (21)4 180 m11:25

FK Finn

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
302770422Karin LindqvistD35 (3)3 420 m10:17
756202574Rolf HallbergÖppen motion 7 (3)3 020 m10:42:40

FK Göingarna

24 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
608717478Hjalmar AxelssonU2 (13)2 380 m09:53:46
198741018Henrik ModigH21 (93)4 630 m10:08
42426658Ingrid SvantesdotterD55 (5)3 020 m10:09:00
600203918Svante SelinU2 (13)2 380 m10:11:55
525981025Fritjof AxelssonH16 (10)3 410 m10:13
631910018Victor ModigH10 (7)2 120 m10:14
251860222Anna (Humlaröd) PerssonD21 (38)3 650 m10:18
39626659Wiveka ErnstssonD50 (8)3 040 m10:18
632347211Edvin SelinH10 (7)2 120 m10:18
733347030Nils-Åke NilssonÖppen motion 7 (3)3 020 m10:19:06
605203922Wilmer SelinU2 (13)2 380 m10:19:30
352710300Maria ModigD40 (8)3 370 m10:20
39026657Kerstin PerssonD50 (8)3 040 m10:22
60426688Tuva SelinU2 (13)2 380 m10:22:19
354710119Louise AxelssonD40 (8)3 370 m10:24
568961860Hilda AxelssonD12 (13)2 360 m10:30
3119950115Robin LarssonH18 (9)3 420 m10:33
744428992Johan LindgårdÖppen motion 5 (1)3 420 m10:39:17
551910011Oscar ModigH14 (8)2 890 m10:42
32926640Yngve ErnstssonH55 (10)3 420 m10:43
32426651Bengt LarssonH55 (10)3 420 m10:55
68216277Anders SelinH40 (7)4 180 m11:09
6949670106Magnus LarssonH45 (21)4 180 m11:23
701672425Håkan AxelssonH45 (21)4 180 m11:39

FK Vittus

6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
21016860Olof IngemarssonH35 (3)4 510 m10:04
580730224Arvid KronmarH12 (14)2 360 m10:16
645451398Lova KronmarU1 (6)2 010 m10:18:19
35116858Linda IngemarssonD40 (8)3 370 m10:30
416451391Leif IngemarssonH65 (17)3 040 m10:46
40116850Lennart BohamH65 (17)3 040 m10:56

FK Åsen

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
392620228Britt-Marie BengtssonD50 (8)3 040 m10:32
40315905Ingvar PerssonH65 (17)3 040 m11:02

Frosta OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
43928720Roland OffrellH70 (13)3 020 m10:39

Försvarsmakten

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
747700411Magnus JohanssonÖppen motion 5 (1)3 420 m10:19:54

Gamleby OK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
42216756Lena PerssonD55 (5)3 020 m10:03:00
361530318Ingemar PerssonH60 (12)3 370 m10:38

Gävle OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
149351173Jan MobergH21 (93)4 630 m11:07

Göteborg-Majorna OK

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
245911006Viktoria ErnstssonD21 (38)3 650 m10:14
131870208Ola MartnerH21 (93)4 630 m10:30
223912189Emma BergmanD21 (38)3 650 m10:32
147910125Christian TingströmH21 (93)4 630 m10:33

Hagaby GOIF

6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
115850515Johan PerssonH21 (93)4 630 m10:13
239900608Benita HanssonD21 (38)3 650 m10:26
185890129David ErikssonH21 (93)4 630 m10:27
203501708Sebastian MånssonH21 (93)4 630 m10:51
254920310Karin E GustafssonD21 (38)3 650 m11:14
129890201Andreas PetersonH21 (93)4 630 m11:36

Halden SK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
222820311Marit KahrsD21 (38)3 650 m11:00
159916767Mattias KarlssonH21 (93)4 630 m11:27

Helsingborgs SOK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
162823334Niklas OlofssonH21 (93)4 630 m11:31

Härlövs IF

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
48428565Gunilla GrönbladD65 (9)2 710 m10:35
40228567Christer GrönbladH65 (17)3 040 m10:44

Hästveda OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
698671112Niklas EdvardssonH45 (21)4 180 m11:51

IFK Göteborg

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
634739823Jakob AspH10 (7)2 120 m10:22
35613969Maria AspD40 (8)3 370 m10:26
567902937Olivia AspD12 (13)2 360 m10:50
6861700325Peter AspH40 (7)4 180 m11:03

IFK Lidingö SOK

18 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
166781116Linus KaisajunttiH21 (93)4 630 m10:14
142999996Klaus SchgagulerH21 (93)4 630 m10:17
160861120Anders SkarholtH21 (93)4 630 m10:28
176516780Anders CarlssonH21 (93)4 630 m10:31
127860814John FredrikssonH21 (93)4 630 m10:38
256516789Elin CarlssonD21 (38)3 650 m10:40
225871111Sofia AdolfssonD21 (38)3 650 m10:44
253900513Anna BachmanD21 (38)3 650 m10:48
226770817Frida BakkmanD21 (38)3 650 m10:52
141997827Niels-Peter FoppenH21 (93)4 630 m10:58
148820301Andrew QuinH21 (93)4 630 m11:01
22427645Sofia TörnqvistD21 (38)3 650 m11:04
249752112Emma DahlstedtD21 (38)3 650 m11:08
197850300Nicolas SimoninH21 (93)4 630 m11:09
126860729Fredrik JohanssonH21 (93)4 630 m11:11
233920427Helena KarlssonD21 (38)3 650 m11:12
169880320Filip DahlgrenH21 (93)4 630 m11:30
171870226Niklas SerranderH21 (93)4 630 m11:39

IK Hakarpspojkarna

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
412246196Sven-Åke KarlssonH65 (17)3 040 m10:50

Ikaalisten Nouseva-Voima

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
168504173Dmitrij TsvetkovH21 (93)4 630 m10:15
1969200035Mikko KnuuttilaH21 (93)4 630 m10:26
143820421Vesa TaanilaH21 (93)4 630 m10:47
1899200036Petri IkävalkoH21 (93)4 630 m11:22
1789200037Henri TaanilaH21 (93)4 630 m11:35

Istrums SK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
101690127Jan-Ove WikingH21 Ultimate (3)4 710 m10:05

Kalmar OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
275504975Ove LernåH50 (12)3 650 m11:28

KFUM Örebro OK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
341950533Ellinor ErikssonD18 (9)3 370 m10:02
188920531Marcus JanssonH21 (93)4 630 m11:33

Lessebo OK

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
42017547Mona PalmD55 (5)3 020 m10:07:00
43617587Kurt BergstrandH70 (13)3 020 m10:27
43717565Stig KarlssonH70 (13)3 020 m10:31
36417546Björn PalmH60 (12)3 370 m10:42
272202556Bo PeterssonH50 (12)3 650 m11:50

Linköpings OK

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
212740304Christian EnbergH35 (3)4 510 m10:02
187565992Joel Käll-KarlssonH21 (93)4 630 m10:16
246742438Sara JonssonD21 (38)3 650 m10:24
242903023Matilda JonssonD21 (38)3 650 m10:28

Lounais-Hämeen Rasti

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
1021201068Jyrki NieminenH21 Ultimate (3)4 710 m10:07

Malmö OK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
73011233Kristina LandgrenÖppen motion 84 510 m10:06:29
405511010Håkan NilssonH65 (17)3 040 m10:36

Motala AIF OL

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
211667220Ulrik KarlssonH35 (3)4 510 m10:00

Mölndal Outdoor IF

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
759247981Erica AbrahamssonÖppen motion 3 (1)2 360 m10:39:22

Mölndal Outdoor IF

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
75711349Anna AbrahamssonÖppen motion 84 510 m10:52:18

NAIS Orienteringsklubb

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
590440791Mattis NilssonH12 (14)2 360 m10:26
74616590Petra NilssonÖppen motion 3 (1)2 360 m10:52:24
70916591Anders JohanssonH45 (21)4 180 m11:43

Nybro OK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
353710331Karolina KarlssonD40 (8)3 370 m10:34
486776222Ros-Mari KarlssonD65 (9)2 710 m10:49

Nydalens SK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
685730717Torstein HoleH40 (7)4 180 m10:59

Nässjö OK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
38529293Helena KarlssonD45 (8)3 040 m10:02
526980913Albin LagerH16 (10)3 410 m10:07

OK Dacke

12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
347961220Moa PetterssonD18 (9)3 370 m10:00
523981908Albin HenryssonH16 (10)3 410 m10:01
344960701Amanda JohanssonD18 (9)3 370 m10:04
3839670918Anne JohanssonD45 (8)3 040 m10:08
380661215Eva PetterssonD45 (8)3 040 m10:12
540808182Johanna WilhelmssonD14 (6)2 890 m10:16
552990331Oscar JohanssonH14 (8)2 890 m10:34
312952712Andreas HenryssonH18 (9)3 420 m10:37
41316659Tommy OlssonH65 (17)3 040 m10:40
556990824Emil PetterssonH14 (8)2 890 m10:40
700650221Anders PetterssonH45 (21)4 180 m11:11
280902943Göran MånssonH50 (12)3 650 m11:32

OK Denseln

16 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
244911113Lisa KaleredD21 (38)3 650 m10:04
29322955Hanna NilssonD20 (5)3 420 m10:07
200800501Edvin KarlssonH21 (93)4 630 m10:10
384354381Carina KaleredD45 (8)3 040 m10:14
165900303Olle KaleredH21 (93)4 630 m10:21
391259453Anneli BerggrenD50 (8)3 040 m10:26
316950603Max BerggrenH18 (9)3 420 m10:27
150801230Harri KarlssonH21 (93)4 630 m10:44
117900855Henrik BerggrenH21 (93)4 630 m10:46
566243899Towa PetterssonD12 (13)2 360 m10:48
248861204Hanna BerggrenD21 (38)3 650 m10:50
195901001Erik PetterssonH21 (93)4 630 m10:52
180880829Emil KaleredH21 (93)4 630 m10:55
702225108Jan KaleredH45 (21)4 180 m11:13
174871010Erik Ivarsson SandbergH21 (93)4 630 m11:16
281259297Jan BerggrenH50 (12)3 650 m11:44

OK Gynge

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
38227856Carina GustafssonD45 (8)3 040 m10:04
72827831Bertil AhlbergÖppen motion 7 (3)3 020 m10:15:08
541535300Elin GustafssonD14 (6)2 890 m10:18
44027828Hubert HugossonH70 (13)3 020 m10:21
512529220Linnea GustafssonD16 (7)3 410 m10:29

OK Kolmården

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
243920809Maja PetterssonD21 (38)3 650 m10:00
247900731Lisa PetterssonD21 (38)3 650 m10:22
135850329Klas JohanssonH21 (93)4 630 m10:50

OK Linné

16 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
670930301Anna LindeD21 Ultimate (1)3 740 m10:01
220355391Hanna Axelsson-MeyersonD21 (38)3 650 m10:02
716571125Mats LindeÖppen motion 5 (1)3 420 m10:02:45
581437411Karl GrywenzH12 (14)2 360 m10:10
133900214Pontus JohanssonH21 (93)4 630 m10:25
229860912Johanna RagvaldD21 (38)3 650 m10:34
250910722Lovisa LarssonD21 (38)3 650 m10:38
2521207323Kate MorrisonD21 (38)3 650 m10:42
557417670Olle GrywenzH14 (8)2 890 m10:44
2211396707Kerstin BurnettD21 (38)3 650 m10:46
136900329Rassmus AnderssonH21 (93)4 630 m10:49
186972932Niklas AldénH21 (93)4 630 m10:54
240802105Lina BäckströmD21 (38)3 650 m10:58
227901207Lisa RönnolsD21 (38)3 650 m11:02
128644644David LingforsH21 (93)4 630 m11:05
279660606Per GrywenzH50 (12)3 650 m11:42

OK Orion

35 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
29118525Carolin HåkanssonD20 (5)3 420 m10:03
236502209Anna MorawskaD21 (38)3 650 m10:10
735402830Ylva HåkanssonÖppen motion 5 (1)3 420 m10:11:21
545402823Kajsa AnderssonD14 (6)2 890 m10:14
30018557Malin SvenssonD35 (3)3 420 m10:15
343960409Tilda JohanssonD18 (9)3 370 m10:16
44127256Björn LinnersjöH70 (13)3 020 m10:19
544632800Ellen WahlbomD14 (6)2 890 m10:20
11829511Emil BergerH21 (93)4 630 m10:24
516980614Myrra CarlssonD16 (7)3 410 m10:25
177890431Erik Folkesson BlomH21 (93)4 630 m10:29
314960901Theodor WahlbomH18 (9)3 420 m10:29
192504030Aleksander BernaciakH21 (93)4 630 m10:35
565435799Klara AnderssonD12 (13)2 360 m10:40
741344438Malin EngströmÖppen motion 7 (3)3 020 m10:40:36
71937676Ingela AnderssonÖppen motion 5 (1)3 420 m10:42:55
32118558Ola SvenssonH55 (10)3 420 m10:47
323341400Kent OlssonH55 (10)3 420 m10:51
123842653Mateusz WenslawH21 (93)4 630 m10:53
152910200Måns SandgrenH21 (93)4 630 m10:56
235895412Nadiya VolynskaD21 (38)3 650 m10:56
193950120Erik AnderssonH21 (93)4 630 m10:59
322417688Per-Ivan EngströmH55 (10)3 420 m10:59
154940425Anton JohanssonH21 (93)4 630 m11:02
121930508Viktor TovessonH21 (93)4 630 m11:08
156870320Ola NybergH21 (93)4 630 m11:14
695435798Mats AnderssonH45 (21)4 180 m11:15
158920215Pontus PeterssonH21 (93)4 630 m11:18
119895406Magnus SaagerH21 (93)4 630 m11:20
140895415Oleksandr KratovH21 (93)4 630 m11:23
138840623Daniel GunnarssonH21 (93)4 630 m11:25
693670124Lars-Ola LarssonH45 (21)4 180 m11:31
124755557Patrik SjökvistH21 (93)4 630 m11:32
182980202Olof SandgrenH21 (93)4 630 m11:34
134594280Tom OlaussonH21 (93)4 630 m11:40

OK Pan-Kristianstad

14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
1579510053Rasmus SvantessonH21 (93)4 630 m10:09
234259282Ebba ThuressonD21 (38)3 650 m10:12
132903046Anton PerssonH21 (93)4 630 m10:18
194950722Björn CederbergH21 (93)4 630 m10:23
43116080Gunnar SandströmH70 (13)3 020 m10:35
190239845Anton OddmoH21 (93)4 630 m10:40
139900630Richard SjöholmH21 (93)4 630 m10:42
202860000Markus SvenssonH21 (93)4 630 m10:45
48117079Kerstin LarssonD65 (9)2 710 m10:51
204719241Johan BadenfeltH21 (93)4 630 m11:00
163830809Erik ModigH21 (93)4 630 m11:10
146525625Jakob LööfH21 (93)4 630 m11:12
1309161979Alessio TenaniH21 (93)4 630 m11:21
184770600Johan ModigH21 (93)4 630 m11:28

OK Roskilde

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
726445401Hanne JensenÖppen motion 5 (1)3 420 m10:05:29

OK Roskilde

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
7241241908Michal gissÖppen motion 7 (3)3 020 m10:01:55

OK Roskilde

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
723682236Rasmus GissÖppen motion 7 (3)3 020 m10:08:04

OK Roslagen

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
70325506Thomas KällbergH45 (21)4 180 m11:33

OK Skogsfalken

22 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
71112207David DuvalInskolning (1)1 460 m09:00:00
582680518Nils GybergH12 (14)2 360 m10:00
60110198Anna ViktorssonU2 (13)2 380 m10:00:00
623631001Ella SöderbergD10 (5)2 120 m10:00
622640421Emma EmilssonD10 (5)2 120 m10:04
609420033Emil AlbinssonU2 (13)2 380 m10:04:58
620417662Elvira LjungbergD10 (5)2 120 m10:08
740404378Erik JohanssonInskolning (1)1 460 m10:10:35
743404379Max JoanssonU1 (6)2 010 m10:10:49
5922054982Samuel KullbergH12 (14)2 360 m10:12
6302057332Emil ViktorssonH10 (7)2 120 m10:12
635530716Max PerssonH10 (7)2 120 m10:16
5912054999Sebastian KullbergH12 (14)2 360 m10:18
650451061Albin EmilssonInskolning (1)1 460 m10:19:38
636449651Hugo DanielssonH10 (7)2 120 m10:20
589420034Herman AlbinssonH12 (14)2 360 m10:24
515980813Vilma PerssonD16 (7)3 410 m10:31
571620202Elin EmilssonD12 (13)2 360 m10:36
564449713Elina LiljedahlD12 (13)2 360 m10:44
74510210Inga JohanssonÖppen motion 3 (1)2 360 m10:50:01
570449632Tova DanielssonD12 (13)2 360 m10:54
598440706Jonathan LjungbergH14 Kort (1)2 360 m10:58

OK Tranan

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
739354072Lars-Åke LarssonÖppen motion 7 (3)3 020 m10:36:46
48212065Monica LarssonD65 (9)2 710 m10:39

OK Vilse 87

26 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
720500972Eddie KarlssoonInskolning (1)1 460 m09:50:29
50010154Elsa SvenssonD70 (2)2 490 m10:02
62110105Vilmalee Suwan KuuselaD10 (5)2 120 m10:02
738205280Jusefina AndraeInskolning (1)1 460 m10:03:36
50510161Kerstin HenmyrD75 (1)2 490 m10:06
58710149Gustav ÅmanH12 (14)2 360 m10:06
62410179Ina ÅmanD10 (5)2 120 m10:06
38110155Katarina HenmyrD45 (8)3 040 m10:10
72210137Johan HöögÖppen motion 5 (1)3 420 m10:17:05
749500971Tuva OttosonInskolning (1)1 460 m10:24:54
47310132Margareta SvenssonD60 (6)2 710 m10:25
71510124Ulf ÅmanÖppen motion 5 (1)3 420 m10:25:06
35710170Malin ÅmanD40 (8)3 370 m10:28
39310130Kerstin TjernlundD50 (8)3 040 m10:28
47510135Gunnel MånssonD60 (6)2 710 m10:29
32010138Ingmar OlssonH55 (10)3 420 m10:41
36610162Lars SvenssonH60 (12)3 370 m10:46
32610116Håkan HenmyrH55 (10)3 420 m10:49
56212621Linn KarlssonD12 (13)2 360 m10:52
32510119Tore TjernlundH55 (10)3 420 m10:53
41510129Erling SamuelssonH65 (17)3 040 m10:54
328550816Roger ThörnH55 (10)3 420 m10:57
191991399Leo Karlsson ForbergH21 (93)4 630 m11:03
122910956Niclas TjernlundH21 (93)4 630 m11:06
271600812Thomas HenmyrH50 (12)3 650 m11:34
691205241Ola JönssonH45 (21)4 180 m11:49

OK Virdarna

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
43513910Waste ByströmH70 (13)3 020 m10:33
48013911Berit ByströmD65 (9)2 710 m10:43

OK Älme

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
114930812Oscar BjörckH21 (93)4 630 m10:43
737926040Johan BjörckU1 (6)2 010 m10:43:10
74817742Lars MagnussonÖppen motion 7 (3)3 020 m10:51:17
42117720Stella KällD55 (5)3 020 m11:10:33
273884800Staffan KällH50 (12)3 650 m11:46

OK Österåker

25 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
610450577Nico HörnstenU2 (13)2 380 m09:42:36
387441204Eva PerssonD45 (8)3 040 m10:00
606450573Theo Hörnsten StalåsU2 (13)2 380 m10:00:00
607450572Emma VahlbergU2 (13)2 380 m10:01:19
611446139Tilde JonssonU2 (13)2 380 m10:01:20
529540208Johan PerssonH16 (10)3 410 m10:03
586439263Elliot ErlandssonH12 (14)2 360 m10:04
602951105Linus NilssonU2 (13)2 380 m10:07:25
588450571Oskar VahlbergH12 (14)2 360 m10:08
612446145Helena PerssonU2 (13)2 380 m10:09:40
660450270Lena NilssonÖppen motion 5 (1)3 420 m10:11:16
633614287Love Stalås HörnstenH10 (7)2 120 m10:24
514342331Elvira JohanssonD16 (7)3 410 m10:27
461876876Lisa ErlandssonÖppen motion 7 (3)3 020 m10:27:27
460345223Isabelle SjöbergÖppen motion 7 (3)3 020 m10:28:17
750253656Maddelen AnderssonÖppen motion 3 (1)2 360 m10:29:20
572403183Alexandra PerssonD12 (13)2 360 m10:38
462446197Monique Stalås HörnstenÖppen motion 7 (3)3 020 m10:41:19
561620314Therese NilssonD12 (13)2 360 m10:42
262933553Tobias AnderssonH20 (4)3 650 m11:18
261923039Mårten HolmströmH20 (4)3 650 m11:20
263621337William ErlandssonH20 (4)3 650 m11:24
145941915Pontus BergströmH21 (93)4 630 m11:29
708680920Niclas NilssonH45 (21)4 180 m11:41
710903140Kalle PerssonH45 (21)4 180 m11:45

Okänd

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
754842665Justina TynelskaÖppen motion 5 (1)3 420 m10:42:59

Paimion Rasti

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
238770815Inga DambeD21 (38)3 650 m10:06
721404380Satto TahvonenÖppen motion 84 510 m10:12:57
237207601Signe DambeD21 (38)3 650 m10:16
524681963Matias ArolaH16 (10)3 410 m10:17

Rastiimi

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
31510224Kalliokoski JooseppiH18 (9)3 420 m10:31

Ronneby OK

26 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
5851974423Albin LiljaH12 (14)2 360 m10:02
584427826Aron ThorénH12 (14)2 360 m10:14
173730619Torgny LindströmH21 (93)4 630 m10:19
593501016Gabriel HåkanssonH12 (14)2 360 m10:20
542449172Louise LagerkvistD14 (6)2 890 m10:22
4382050912Kjell MånssonH70 (13)3 020 m10:25
555800301Samuel HåkanssonH14 (8)2 890 m10:32
563427822Hanna Sunnegårdh RingD12 (13)2 360 m10:32
48841968Barbro CassingD65 (9)2 710 m10:37
36741566Jörgen NilssonH60 (12)3 370 m10:40
487611004Birgitta OlssonD65 (9)2 710 m10:41
742850917Lars ThorenÖppen motion 7 (3)3 020 m10:41:15
453261563Roland KarlssonH75 (6)3 020 m10:43
485996946Gullevi SvenssonD65 (9)2 710 m10:45
7342048707Nina RingÖppen motion 7 (3)3 020 m10:45:35
36912564Lars MartinssonH60 (12)3 370 m10:48
73610095Agneta PeterssonÖppen motion 5 (1)3 420 m10:48:49
45512373Rune BengtssonH75 (6)3 020 m10:49
45010066Göran FolkessonH75 (6)3 020 m10:53
255770601Sarah LindströmD21 (38)3 650 m11:06
155501146Lukas NowackiH21 (93)4 630 m11:13
201501145Dawid StefanskiH21 (93)4 630 m11:26
704670130Håkan FranssonH45 (21)4 180 m11:29
277438663Christer SvenssonH50 (12)3 650 m11:30
20512594Per HolmbergH21 (93)4 630 m11:38
278591016Ingemar MånssonH50 (12)3 650 m11:40

Sigtuna OK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
474902980Marianne SellgrenD60 (6)2 710 m10:31
409449535Anders SellgrenH65 (17)3 040 m11:08

Sjövalla FK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
697341888Magnus OhlssonH45 (21)4 180 m11:19

Skogspojkarnas OK

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
294940018Anna WehlinD20 (5)3 420 m10:01
386501850Anita Seger-WehlinD45 (8)3 040 m10:06
528501820Johan WehlinH16 (10)3 410 m10:11

Skåneslättens OL

11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
7311396148Bengt SalomonssonÖppen motion 84 510 m10:06:43
72913800Ingrid SalomonssonÖppen motion 84 510 m10:10:23
144607009Rasmus ElmelidH21 (93)4 630 m10:12
342950629Annika JönssonD18 (9)3 370 m10:14
355245858Marie MarkholmD40 (8)3 370 m10:22
543744744Wilma MarkholmD14 (6)2 890 m10:24
232908654Maria OhlssonD21 (38)3 650 m10:30
350580810Christina OlssonD40 (8)3 370 m10:32
569245879Tea MarkholmD12 (13)2 360 m10:34
6847710220Ola MarkholmH40 (7)4 180 m11:01
408500740Gert OlssonH65 (17)3 040 m11:06

SOK Aneby

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
3682048741Tommy OlaussonH60 (12)3 370 m10:50

SOK Viljan

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
363572610Hans SvensonH60 (12)3 370 m10:54

Stigmännen Karlshamns OK

18 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
50710263Inge ÅkessonH80 (1)2 490 m10:10
73219577Åke LarssonÖppen motion 84 510 m10:18:00
520970706Ola AnderssonH16 (10)3 410 m10:19
397451996Ann ÖhlinD50 (8)3 040 m10:20
17212634Gabriel BengtssonH21 (93)4 630 m10:22
317959697Martin NilssonH18 (9)3 420 m10:23
43311800Göran AnderssonH70 (13)3 020 m10:23
3951396116Kati NémethD50 (8)3 040 m10:24
47211816Bigge BengtssonD60 (6)2 710 m10:27
43243702Bengt BergqvistH70 (13)3 020 m10:29
411947815Eric TenlandH65 (17)3 040 m10:38
17510299Jakob EmanderH21 (93)4 630 m10:41
40615222Anders WetterlingH65 (17)3 040 m10:42
37111824Owe NilssonH60 (12)3 370 m10:44
483344432Inga-Lill WikingssonD65 (9)2 710 m10:47
36015223Nils-Arne HåkanssonH60 (12)3 370 m10:58
41410711Lars-Gunnar BengtssonH65 (17)3 040 m11:00
27410288Thommy BergmanH50 (12)3 650 m11:38

Suomusjärven Sisu

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
34010211Tiina AnttilaD18 (9)3 370 m10:06

Suomusjärven Sisu

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
51010231Henna YlilukikkiD16 (7)3 410 m10:23

Suomusjärven Sisu

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
55010221Teemu AnttilaH14 (8)2 890 m10:30

Suomusjärven Sisu

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
68110222Jouni AnttilaH40 (7)4 180 m11:05

Suomusjärven Sisu

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
6901201078Matti YliluikkiH45 (21)4 180 m11:27

Sävedalens AIK

6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
292212586Amanda ClaessonD20 (5)3 420 m10:09
527234496Albin ClaessonH16 (10)3 410 m10:09
22830344Ellen LarssonD21 (38)3 650 m10:20
151512513Jonas PalmH21 (93)4 630 m10:32
70714676Mattias BååthH45 (21)4 180 m11:35
276721000Pär ClaessonH50 (12)3 650 m11:36

Söders-Tyresö

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
3279009000Lars ForsstedtH55 (10)3 420 m10:45

Södertälje-Nykvarn OF

8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
230711400Emma IsakssonD21 (38)3 650 m10:08
103620225Michael WehlinH21 Ultimate (3)4 710 m10:09
1619891108Kent OhlssonH21 (93)4 630 m10:34
170895116Pavlo UshkvarokH21 (93)4 630 m10:37
116610910Pål SkogtjärnH21 (93)4 630 m10:39
181355823Daniel OlsenH21 (93)4 630 m11:19
260930216Oskar Ek-LarssonH20 (4)3 650 m11:22
125553471Bartosz PawlakH21 (93)4 630 m11:24

Tibro OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
68029885Pär-Magnus BjurekH40 (7)4 180 m11:07

Tormestorps IF

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
313902922Henning OttmerH18 (9)3 420 m10:21
310950513Harald OttmerH18 (9)3 420 m10:25

Torsås OK

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
290930429Maria JohanssonD20 (5)3 420 m10:05
452229743Sven PerssonH75 (6)3 020 m10:47
705670123Jonas PerssonH45 (21)4 180 m11:47

Vakka-Rasti

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
511404375Enni JalavaD16 (7)3 410 m10:33

Vallentuna-Össeby OL

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
241880827Camilla ÖhmanD21 (38)3 650 m10:54

Varegg Fleridrett

7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
199980341Ørjan RykkjeH21 (93)4 630 m10:20
167980000Per Harald Havne JohansenH21 (93)4 630 m10:36
257890722Kristin LöfgrenD21 (38)3 650 m10:36
11310199Ørjan Svaland AasH21 (93)4 630 m10:48
1831304082Oskar RøenH21 (93)4 630 m10:57
164229947Per Ola OttesenH21 (93)4 630 m11:04
1201409960Vegard Jarvis WestergårdH21 (93)4 630 m11:37

Victoria Jozefow

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
348887233Maria DragowskaD18 (9)3 370 m10:10

WKS Grunwald Poznan

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
346887087Aleksandra HornikD18 (9)3 370 m10:08

Vänersborgs SK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
13710544Martin HogedalH21 (93)4 630 m11:15

Värend GN OL

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
50110313Siv EkelöfD70 (2)2 490 m10:00
43410312Erling EkelöfH70 (13)3 020 m10:17
430263097Göran ThourH70 (13)3 020 m10:37
554343088Lukas SjökvistH14 (8)2 890 m10:38
70610329Gunnar SjökvistH45 (21)4 180 m11:21

Växjö AIS

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
39425585Eva TollsternD50 (8)3 040 m10:30
72529462Johan KarlssonÖppen motion 5 (1)3 420 m10:45:18
370925593Sven-Olof LarssonH60 (12)3 370 m10:52
410426900Nils KarlssonH65 (17)3 040 m11:04

Växjö OK

21 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
42327163Bente KällD55 (5)3 020 m10:05:00
522551561Simon RuneforsH16 (10)3 410 m10:05
179760125Daniel EvaldssonH21 (93)4 630 m10:11
345960420Louise LundgrenD18 (9)3 370 m10:12
301434131Eva PerssonD35 (3)3 420 m10:13
44215998Hagbert PerssonH70 (13)3 020 m10:15
521980407Lukas LundgrenH16 (10)3 410 m10:15
72727162Jan KarlssonÖppen motion 84 510 m10:17:09
47015961Eva PetterssonD60 (6)2 710 m10:23
553900611Gustav RuneforsH14 (8)2 890 m10:36
75515972Karin LindqvistÖppen motion 3 (1)2 360 m10:36:02
45127167Johan JanssonH75 (6)3 020 m10:45
560510616Alicia LundgrenD12 (13)2 360 m10:46
400262720Ingemar JohanssonH65 (17)3 040 m10:48
454203943Gillis AlmH75 (6)3 020 m10:51
75827165Maria HåkanssonÖppen motion 7 (3)3 020 m10:55:06
36515986Krister NilssonH60 (12)3 370 m10:56
23118142Elin WallquistD21 (38)3 650 m11:10
153820502Erik LindqvistH21 (93)4 630 m11:17
692670418Patrik RosénH45 (21)4 180 m11:37
270262721Glen HåkanssonH50 (12)3 650 m11:48

Ystads OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
36216993Stefan NilssonH60 (12)3 370 m11:00

Annonser