Startlista för Aleträffen

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Aleträffen
Arrangörsorganisation: OK Alehof
Datum: lördag 25 september 2010

D21

3 340 m, 36 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
262907 Stina Strömstedt IFK Göteborg 10:37
14340 Hanna Weimann IK Uven 10:39
26543 Yvonne Nyman Uddevalla IS 10:41
830528 Sara Svensson OK Pan-Kristianstad 10:43
234480 Hanna Westerberg Göteborg/Majorna OK 10:45
888866 Frida Nero Göteborg/Majorna OK 10:47
13007 Ann Sundberg Selånger SOK 10:49
790301 Anna-Karin Bondesson Frosta OK 10:51
347301 Hanna Hagberg Frölunda OL 10:53
440989 Sofia Karlsson Frölunda OL 10:55
501614 Anna Nilsson FK Snapphanarna 10:57
263738 Lisa Pedersen OK Skogshjortarna 10:59
36194 Anna Johannesson Göteborg/Majorna OK 11:01
258646 Lisa Weimann IK Uven 11:03
247593 Anne Magnusson OK Landehof 11:05
36364 Hanna Modin Lunds OK 11:07
262527 Karolina Källstrand Göteborg/Majorna OK 11:09
52941 Lucie Weissova FK Göingarna 11:11
930917 Laila B Höglund FK Herkules 11:13
669901 Agneta Nordholm Sävedalens AIK 11:15
910521 Elin Strandhagen Göteborg/Majorna OK 11:17
14227 Frida Kjellberg IFK Göteborg 11:19
14589 Pia Johansson OK Landehof 11:21
306156 Elin Åkesson Ockelbo OK 11:23
881223 Lina Strand Göteborg/Majorna OK 11:25
264615 Sandra Axelsson Vänersborgs SK 11:27
345033 Anna Säfsten FK Herkules 11:29
501883 Johanna Berggren Sävedalens AIK 11:31
413224 Katja Lüscher Göteborg/Majorna OK 11:33
242008 Therese Enenge Bredareds IF 11:35
234937 Lotta Saetre OK Landehof 11:37
821217 Anna Olsson Lunds OK 11:39
14011 Sara Holmberg Göteborg/Majorna OK 11:41
354392 Ida Hördegårdh IFK Göteborg 11:43
30138 Ylva Fonselius FK Herkules 11:45
810423 Camilla Engstrand Sävedalens AIK 11:47

H21

4 390 m, 54 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
511004 Johan Winterås Västerbergslagens OL 10:41
770831 Jonas Pilblad IFK Göteborg 10:43
880513 Anton Hemlin IK Uven 10:45
770721 Jakob Eng OK Pan-Kristianstad 10:47
13049 Anders Hermansson Tolered-Utby Ol-klubb 10:49
850809 Johan Levin Sävedalens AIK 10:51
512513 Jonas Palm Sävedalens AIK 10:53
30316 Thorbjörn Ekström Uddevalla OK 10:55
910956 Niclas Tjernlund OK Vilse 87 10:57
820715 Henrik Svensson OK Vilse 87 10:59
810222 Per-Anders Eggertsen IFK Göteborg 11:01
940501 Victor Flingmark Uddevalla OK 11:03
871105 Joakim Millegård Sävedalens AIK 11:05
800322 Martin Hogedal Vänersborgs SK 11:07
920505 Joel Nilsson IFK Göteborg 11:09
14185 Klas Petersson IF Marin Väst 11:11
895064 Alexander Schwab Göteborg/Majorna OK 11:13
402073 Johan Berthag Halmstad OK 11:15
730227 Tommy Andersson Vänersborgs SK 11:17
811222 Erik Engstrand IFK Göteborg 11:19
650818 Anders Sjöberg OK Reftele 11:21
800810 Fredrik Weihard Sävedalens AIK 11:23
345037 Klas Åström FK Herkules 11:25
866866 Johan G Hördegårdh IFK Göteborg 11:27
29377 Simon Lennermo Nässjö OK 11:29
11363 Thomas Karlsson Sjövalla FK 11:31
14345 Erik Håkansson IK Uven 11:33
880207 Daniel Larsson Vänersborgs SK 11:35
790731 Markus Båth IFK Göteborg 11:37
678678 Jari Williamsson Tolered-Utby Ol-klubb 11:39
722008 Joel Sanderi Sävedalens AIK 11:41
880607 Emil Tengvall Vänersborgs SK 11:43
830000 Henrik Laas IFK Göteborg 11:45
918273 Andreas Leijgård Gudhems IF 11:47
800121 Anders Höije Göteborg/Majorna OK 11:49
13008 Johan MacLassen Mariager Fjord OK 11:51
331688 Johan Lingsten FK Herkules 11:53
14220 Peter Dellming IFK Göteborg 11:55
4286 Stepan Holas Goteborg 11:57
850122 Magnus Carlstedt Sävedalens AIK 11:59
830202 Johnny Hålsjö Vänersborgs SK 12:01
830808 Rikard Pentonen IFK Göteborg 12:03
790713 Andreas Eriksson Lunds OK 12:05
930003 Anders Axenborg Göteborg/Majorna OK 12:07
920674 Michal Besta FK Göingarna 12:09
760528 Tomas Johansson Vänersborgs SK 12:11
780626 Christian Nielsen IFK Göteborg 12:13
810200 Fredrik Persson OK Pan-Kristianstad 12:15
12194 Andreas Skymberg Sävedalens AIK 12:17
226998 Erik Lauri FK Herkules 12:19
435995 Gunnar Elveljung IFK Göteborg 12:21
11033 Niklas Åberg Tolered-Utby Ol-klubb 12:23
870620 Karl Levin Sävedalens AIK 12:25
524798 Daniel Netz Vänersborgs SK 12:27

H20

3 900 m, 2 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
900114 Sebastian Mannfolk Ulricehamns OK 11:00
229300 Fredrik Wessmark OK Flundrehof 11:04

H18

3 010 m, 2 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
930423 Henrik Dahlrot IK Uven 11:01
234487 Jacob Thomas Lerums SOK 11:05

D16

2 940 m, 10 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
340244 Frida Brogren Kungälvs OK 10:59
950907 Danielle Fröstad Kungälvs OK 11:02
212586 Amanda Claesson Sävedalens AIK 11:05
345099 Jennifer Hallel Sjövalla FK 11:08
352266 Paula Glenn Jungbjer FK Herkules 11:11
247938 Lina Henriksson Sävedalens AIK 11:14
242225 Felicia Stuhlhofer OK Landehof 11:17
214364 Linnea Bergstrand Kungälvs OK 11:20
302426 Filippa Spånér Sävedalens AIK 11:23
940303 Anna Wallin Sjövalla FK 11:26

H16

3 340 m, 11 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
208297 Jesper Mattsson Göteborg/Majorna OK 10:53
264503 Pontus Hermansson Tolered-Utby Ol-klubb 10:56
345063 Karl Rydén Sjövalla FK 10:59
340237 Rickard Norlin Kungälvs OK 11:02
258658 Gustav Boquist IK Uven 11:05
950405 Petter Glenn Östman Göteborg/Majorna OK 11:08
14510 Pontus Jansson Kungälvs OK 11:11
409565 Christoffer Johansson Trollhättans SOK 11:14
922030 Albin Petrén Kungälvs OK 11:17
995513 Anton Blom IK Uven 11:20
951201 Johannes Kuhlin Göteborg/Majorna OK 11:23

D14

2 540 m, 6 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
966400 Elin Wahlgren Sjövalla FK 10:58
212504 Molly Rundström OK Landehof 11:01
240260 Clara Mannfolk Ulricehamns OK 11:04
24919 Liselott Nyman Uddevalla IS 11:07
532330 Clara Wallin Sjövalla FK 11:10
362070 Elin Voksepp OK Skogshjortarna 11:13

H14

3 020 m, 18 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
44972 Tobias Pentonen Hestra IF 10:57
400038 Dennis Karström FK Herkules 11:00
247591 Anton Karlsson OK Skogshjortarna 11:03
234531 Filip Sverlinger Tolered-Utby Ol-klubb 11:06
966626 Oskar Lindqvist Sävedalens AIK 11:09
424712 Arvid Hammar FK Herkules 11:12
218263 Markus Pettersson Vänersborgs SK 11:15
362065 Eric Brattåsen OK Skogshjortarna 11:18
248908 Douglas Fransson Lee OK Alehof 11:21
970702 Rasmus Arfwedson Frölunda OL 11:24
234886 Fredrik Lind FK Herkules 11:27
441033 Adam Wesselhoff OK Skogshjortarna 11:30
348320 Adam Johansson Trollhättans SOK 11:33
551116 Heino Ollin Sävedalens AIK 11:36
873880 Johan Höglund FK Herkules 11:39
353008 William Johnsson OK Skogshjortarna 11:42
910325 Felix Garmer Göteborg/Majorna OK 11:45
960704 John Gabrielsson Sävedalens AIK 11:48

D12

2 180 m, 16 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
433647 Emelie Roos OK Landehof 10:52
13002 Sanna Eriksson OK Alehof 10:55
234417 Martina Kylebäck-Wennerlöf Sävedalens AIK 10:58
345107 Janneke Snijder IK Uven 11:01
14171 Kajsa Jungbjer FK Herkules 11:04
354655 Julia Bergdahl Sävedalens AIK 11:07
248903 Olivia Ullman OK Alehof 11:10
213936 Kristina Præstgård Mariager Fjord OK 11:13
239891 Kerstin Wadman Göteborg/Majorna OK 11:16
302425 Agnes Spånér Sävedalens AIK 11:19
14310 Hanna Boquist IK Uven 11:22
435807 Josephine Thorsson OK Gipen 11:25
234403 Anna Nordholm Sävedalens AIK 11:28
438448 Lovisa Tillgren IK Uven 11:31
429805 Moa Kuhlin Göteborg/Majorna OK 11:34
247957 Anna Henriksson Sävedalens AIK 11:37

H12

2 180 m, 13 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
424747 Jonatan Wedberg-Kilnäs Sjövalla FK 11:40
344489 Joel Flakberg IFK Göteborg 11:43
331358 Johan Olson IK Uven 11:46
400028 Joel Leander OK Landehof 11:49
400040 Jonas Lauri FK Herkules 11:52
234496 Albin Claesson Sävedalens AIK 11:55
443784 Tim Olsson Brattås CK 11:58
409722 Rasmus Bäcklund IFK Göteborg 12:01
439706 Tobias Tillgren IK Uven 12:04
409350 Arvid Stigson Vänersborgs SK 12:07
427849 Eskil Tryggö Trollhättans SOK 12:10
438428 Mikael Lind FK Herkules 12:13
362064 Linus Andersson OK Skogshjortarna 12:16

D10

2 110 m, 3 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
427955 Anna Flakberg IFK Göteborg 11:00
340275 Elsa Aderstedt Althoff Kungälvs OK 11:03
341708 Tove Johansson OK Alehof 11:06

H10

2 110 m, 9 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
433649 Alexander Roos OK Landehof 11:17
348330 Oscar Karlsson Trollhättans SOK 11:20
341779 Erik Johansson OK Alehof 11:23
441969 Mattias Lauri FK Herkules 11:26
439382 Joar Tryggö Trollhättans SOK 11:29
345027 Per Nordholm Sävedalens AIK 11:32
234590 Filip Johansson Trollhättans SOK 11:35
340261 Oliver Fransson Lee OK Alehof 11:38
243465 Nils Hammar FK Herkules 11:41

D35

2 970 m, 2 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
14472 Cecilia Groth Kungälvs OK 11:12
14087 Annika Kuhlin Göteborg/Majorna OK 11:15

H35

3 900 m, 9 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
720615 Mats Ljungblom Göteborg/Majorna OK 10:58
402903 Christer Casselsjö IFK Göteborg 11:02
423439 Tommy Jonsson Frölunda OL 11:06
11595 Jan Johansson Frölunda OL 11:10
231237 Sven Arne Karlsson Trollhättans SOK 11:14
345327 Pär Svensson I 15 IF 11:18
19534 Martin Aamot OK Skogshjortarna 11:22
431168 Bo Kron OK Flundrehof 11:26
740302 Martin Ottosson FK Göingarna 11:30

H40

3 310 m, 13 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
202305 Nils Gustavsson IFK Göteborg 10:54
344587 Carl Norin Frölunda OL 10:57
213933 Ole Præstgård Mariager Fjord OK 11:00
13970 Peter Asp IFK Göteborg 11:03
212589 Niklas Johansson OK Landehof 11:06
400007 Erik Ruotsalainen FK Herkules 11:09
331125 David Gabrielsson Sävedalens AIK 11:12
343883 Robert Wieslander OK Skärmen 11:15
13960 Bjarne Bäcklund IFK Göteborg 11:18
231283 Ulf Nyqvist OK Landehof 11:21
11594 Stefan Johansson Frölunda OL 11:24
258663 Ingemar Blom IK Uven 11:27
670423 Henrik Nordholm Sävedalens AIK 11:30

D45

2 390 m, 14 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
15887 Britta Sahlin Vänersborgs SK 10:51
344510 Hillevi Eriksson IF Hallby SOK 10:54
14747 Gunilla Axelsson Sävedalens AIK 10:57
520616 Monica Knutsson Sävedalens AIK 11:00
353010 Helene Wengholt Johnsson OK Skogshjortarna 11:03
264607 Kristin Back Vänersborgs SK 11:06
239578 Frida Mannfolk Ulricehamns OK 11:09
14001 Ing-Marie Brander-Strand Göteborg/Majorna OK 11:12
33406 Annette Falck-Larsson Vänersborgs SK 11:15
240981 Marie Karlsson Stenungsunds OK 11:18
345020 Karin Bergdahl Sävedalens AIK 11:21
11077 Jenny Homann Frölunda OL 11:24
409351 Gunnel Jernstig Vänersborgs SK 11:27
26540 Anita Davallius Uddevalla IS 11:30

H45

3 120 m, 32 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
355784 Johan Wettergren IK Uven 10:37
620700 Stefan Lund OK Orinto 10:40
620628 Bertil Petersson IK Ymer 10:43
11021 Magnus Ohlsson Sjövalla FK 10:46
11362 Hans Wedberg Sjövalla FK 10:49
620305 Per-Arne Wahlgren Sjövalla FK 10:52
423435 Bernt Berndtsson Frölunda OL 10:55
36087 Sören Knuts Trollhättans SOK 10:58
14167 Mikael Jungbjer Göteborgs SK 11:01
443703 Ulrik Olsson Brattås CK 11:04
433641 Anders Johansson OK Landehof 11:07
611228 Maths Carlsson Tolered-Utby Ol-klubb 11:10
362061 Hans Lindgren OK Skogshjortarna 11:13
33362 Graham Kemp Göteborg/Majorna OK 11:16
331796 Leif Hagman IK Uven 11:19
46951 Dag Tryggö Trollhättans SOK 11:22
208141 Peter Karlsson Stenungsunds OK 11:25
13010 Poul Lading Mariager Fjord OK 11:28
14661 Christer Carlsson Sävedalens AIK 11:31
234409 Stig Larsson Göteborg/Majorna OK 11:34
243717 Stefan Hammar FK Herkules 11:37
651215 Leif Einarsson Kungälvs OK 11:40
405560 Lars Magnusson OK Landehof 11:43
610307 Thomas Attfors Tolered-Utby Ol-klubb 11:46
640124 Kjell Einarsson OK Skogshjortarna 11:49
302414 Christer Borg Göteborg/Majorna OK 11:52
264571 Mats Dahlrot IK Uven 11:55
620706 Per Flakberg IFK Göteborg 11:58
231263 Magnus Karlsson 1 OK Landehof 12:01
213917 Klaus Wolsing Mariager Fjord OK 12:04
721000 Pär Claesson Sävedalens AIK 12:07
14052 Lars-Göran Davidsson Göteborg/Majorna OK 12:10

D50

2 370 m, 7 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
258584 Christina Birath Stenungsunds OK 10:56
247908 Gunilla Carlsson Göteborg/Majorna OK 10:59
14344 Ingela Skarin Håkansson IK Uven 11:02
239830 Maria Olsson Lerums SOK 11:05
30542 Catharina Carlsson Trollhättans SOK 11:08
247901 Carina Wiström Sävedalens AIK 11:11
405581 Christina Nilsson Lerums SOK 11:14

H50

2 970 m, 27 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
306198 Jan Hansson Stenungsunds OK 10:59
30158 Stefan O Jansson Lerums SOK 11:02
263507 Björn Bältsjö Sävedalens AIK 11:05
209705 Jan Rydén Sjövalla FK 11:08
405542 Martin Eickhoff Sävedalens AIK 11:11
14343 Gunnar Håkansson IK Uven 11:14
247914 Björn Borg Göteborg/Majorna OK 11:17
362518 Stefan Sjöblom Frölunda OL 11:20
26167 Magnus Uppström FK Herkules 11:23
600708 Christer Mannfolk Ulricehamns OK 11:26
14050 Lars Norén Göteborg/Majorna OK 11:29
352243 Bertil Thomas Lerums SOK 11:32
264510 Jan Fonselius IF Marin Väst 11:35
560821 Kjell Andersson Sävedalens AIK 11:38
213928 Gert Rebsdorf Mariager Fjord OK 11:41
234493 Hans Garmer Göteborg/Majorna OK 11:44
33407 Nils-Olof Larsson Vänersborgs SK 11:47
260940 Ulf Wallin Sjövalla FK 11:50
560703 Ulf Palmér Ulricehamns OK 11:53
14044 Bengt Nilsson Göteborg/Majorna OK 11:56
344973 Torsten Backteman Lerums SOK 11:59
44670 Dick Nyman Uddevalla IS 12:02
14659 Anders Spånér Sävedalens AIK 12:05
429776 Tuomo Saaranen OK Skogshjortarna 12:08
14143 Ingemar Björkman Göteborg/Majorna OK 12:11
26163 Lars Magnusson Tolered-Utby Ol-klubb 12:14
15869 Stefan Johansson Trollhättans SOK 12:17

D55

2 570 m, 9 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
228023 Margareta Schölin Tockarps IK 11:00
15812 Monica Ivarsson OK Skogshjortarna 11:03
213919 Inge Iversen Mariager Fjord OK 11:06
258695 Brith Mohlin IK Stern 11:09
253761 Birgitta Wiklund OK Skogsvargarna 11:12
14652 Ulla Carlstedt Sävedalens AIK 11:15
14380 Karin Axelsson IK Uven 11:21
11319 Maria Norell FK Herkules 11:24
530312 Gunilla Hogedal Vänersborgs SK 12:00

H55

2 810 m, 19 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
405538 Johan Wedlin Sävedalens AIK 11:01
331728 Per-Anders Enenge Bredareds IF 11:04
342816 Lars Ekberg Trollhättans SOK 11:07
213912 Helge Søgård Mariager Fjord OK 11:10
14107 Mats Strandhagen Göteborg/Majorna OK 11:13
11318 Yngve Norell Frölunda OL 11:16
26500 Dan Widercrantz OK Skärmen 11:19
260931 Anders Mohlin IK Stern 11:22
214316 Thore Jansson Kungälvs OK 11:25
840301 Carl-Henry Andersson OK Orinto 11:28
14225 Kent Eriksson Lerums SOK 11:31
30545 Johan Carlsson Trollhättans SOK 11:34
213921 Jens Christensen Mariager Fjord OK 11:37
26293 Yngve Nilsson OK Gipen 11:40
878421 Bo Håkansson IFK Göteborg 11:43
26575 Mats Blom Ljungskile FK 11:46
15811 Kent Ivarsson OK Skogshjortarna 11:49
14270 Sten Blomström IK Stern 11:52
14440 Ulf Petersson Kungälvs OK 11:55

D60

2 030 m, 15 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
42763 Maud Nilsson HJS-Vansbro OK 11:32
248977 Monica Påhlstorp Emmaboda Verda OK 11:35
19503 Barbro Andersson OK Skogshjortarna 11:38
14289 Ann-Britt Johansson IK Stern 11:41
11029 Ann-Kristin Lindegårdh Tolered-Utby Ol-klubb 11:44
14043 Elisabeth Rosén Göteborg/Majorna OK 11:47
11311 Ingrid Rex Wallström IK Uven 11:50
11075 Ann-Christine Borg Frölunda OL 11:53
14493 Gertrud Ulla-Bri Ordasi Kungälvs OK 11:56
15828 Anita Andersson OK Skogshjortarna 11:59
247961 Eva Blomström IK Stern 12:02
15039 Eva Höije OK Ravinen 12:05
213903 Annelise MacLassen Mariager Fjord OK 12:08
14373 Rosa Johansson IK Uven 12:11
14738 Lotta Börjesson Sävedalens AIK 12:14

H60

2 370 m, 17 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
14350 Björn Jägerström IK Uven 10:59
14151 Lennart Andersson Göteborgs SK 11:02
25359 Toivo Pentonen Hestra IF 11:05
11018 Sven-Erik Molander Tolered-Utby Ol-klubb 11:08
14647 Lars Österberg Sävedalens AIK 11:11
11307 Arne Bigsten FK Herkules 11:14
30718 Ingemar Arnesson IK Dran 11:17
724000 Lars-Göran Axmalm Sävedalens AIK 11:20
500410 Per Fredriksson OK Skogshjortarna 11:23
36530 Christer Elfsberg Kristinehamns OK 11:26
213932 Niels Jorgen Iversen Mariager Fjord OK 11:29
14553 Mats Kågeson Lerums SOK 11:32
17161 Bill Schölin Tockarps IK 11:35
500514 Lars Hogedal Vänersborgs SK 11:38
15708 Jan Påhlstorp Emmaboda Verda OK 11:41
213916 Helge Poulsen Mariager Fjord OK 11:44
25035 Kjell Jeppson IF Rigor 11:47

D65

2 030 m, 15 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
25120 Birgitta Stenström Vänersborgs SK 10:57
30719 Anna-Stina Arnesson IK Dran 10:59
30100 Kerstin Ernvid Ulricehamns OK 11:01
727645 Margareta Larsson OK Njudung 11:03
10266 Ann-Catrine Ahlström Fjärås AIK 11:05
214392 Ann-Britt Björkman Kungälvs OK 11:07
14287 Ulla Lindhe IK Stern 11:09
30546 Margareta Johansson Trollhättans SOK 11:11
19509 Eva Isaksson OK Skogshjortarna 11:13
213922 Rigmor Schou Mariager Fjord OK 11:15
25599 Britt Rangert IK Ymer 11:17
340294 Lilian Samuelsson Kungälvs OK 11:19
226999 Christina Schedwin IK Stern 11:21
306505 Lena Waern Trollhättans SOK 11:23
18606 Ulla Ling Jönköpings OK 11:25

H65

2 410 m, 26 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
14749 Anders Axelsson Sävedalens AIK 10:59
950325 Stefan G Larsson OK Njudung 11:01
11032 Thomas Åberg Tolered-Utby Ol-klubb 11:03
33629 Lars Tuvesson Ulricehamns OK 11:05
14361 Lennart Olsson IK Uven 11:07
14062 Björn Ahlnér Göteborg/Majorna OK 11:09
15819 Lars-Olof Lannfelt OK Skogshjortarna 11:11
14264 Hans C Johansson IK Stern 11:13
15015 Lennart Höije OK Ravinen 11:15
14408 Jan Larsson Sävedalens AIK 11:17
242277 Gunnar Vallin OK Landehof 11:19
26675 Bertil Ottosson FK Göingarna 11:21
15821 Ronny Andersson OK Skogshjortarna 11:23
14209 Ingemar Lindblom IFK Göteborg 11:25
15883 Ingemar Wiklund OK Skogsvargarna 11:27
550523 Rune Sandberg Uddevalla OK 11:29
11354 Jukka Rankanen Sjövalla FK 11:31
438426 Karl-Axel Johansson IK Uven 11:33
14030 Sune Mentor Göteborg/Majorna OK 11:35
19508 Kjell-Åke Isaksson OK Skogshjortarna 11:37
14250 Henrik Hvoslef IK Stern 11:39
13755 Göran Bengtsson Tockarps IK 11:41
213904 Arne Pedersen Mariager Fjord OK 11:43
14593 Lennart Carlström OK Landehof 11:45
14122 Kenneth Rosén Göteborg/Majorna OK 11:47
263749 Kalle Johansson OK Skogshjortarna 11:49

D70

1 960 m, 10 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
14437 Eivor Steen-Olsson Kungälvs OK 11:36
28476 Lisbeth Johansson OK Skogshjortarna 11:39
14326 Gunnel Börjesson IK Uven 11:42
11979 Gudrun Broman Göteborg/Majorna OK 11:45
14734 Marianne Grahn Sävedalens AIK 11:48
26576 Kerstin Fredriksson Ljungskile FK 11:51
14327 Inger Hallberg IK Uven 11:54
14614 Lillemor Hallin OK Landehof 11:57
14439 Gull-Britt Grönberg Kungälvs OK 12:00
10272 Anita Andersson Fjärås AIK 12:03

H70

2 410 m, 18 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
355805 Lars Johansson OK Skogshjortarna 11:48
439388 Gunnar Waern Trollhättans SOK 11:50
14730 Gösta Grahn Sävedalens AIK 11:52
431245 Magne Hagström Frölunda OL 11:54
14574 Per-Hugo Lundgren Lerums SOK 11:56
14230 Roland Dahl IFK Göteborg 11:58
26328 Tore Pettersson OK Gipen 12:00
14333 Ingemar Alfredsson IK Uven 12:02
260914 Lennart Bernhed Tolered-Utby Ol-klubb 12:04
30552 Leif Johansson Trollhättans SOK 12:06
14727 Roland Brandshage Sävedalens AIK 12:08
30099 Ivan Ernvid Ulricehamns OK 12:10
14504 Andre Alexandersson Kungälvs OK 12:12
13011 Vagn Lidegård Mariager Fjord OK 12:14
18628 Erland Ling Jönköpings OK 12:16
26326 Matts Mattsson OK Gipen 12:18
14311 Roland Aasa IK Uven 12:20
11016 Agne Östensson Tolered-Utby Ol-klubb 12:22

D75

1 960 m, 4 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
26541 Signe Nyman Uddevalla IS 11:40
14729 Anna-Lisa Berglund Sävedalens AIK 11:43
28677 Inga-Lisa Johansson Fjärås AIK 11:46
14284 Eva Falk IK Stern 11:49

H75

1 960 m, 4 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
14328 Carl-Henrik Hallberg IK Uven 11:20
244378 Totte Holm Markbygdens OK 11:23
26534 Gunnar Larsson Uddevalla IS 11:26
536516 Holger Persson OK Eken 11:29

H80

1 960 m, 4 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
15878 KarlErik Fransson Trollhättans SOK 11:02
14008 Bengt Borg Göteborg/Majorna OK 11:05
11063 Åke Pettersson Kungälvs OK 11:08
11003 Ture Gunnarsson Göteborg/Majorna OK 11:11

H21 Motion

4 280 m, 1 anmäld deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
36062 Albin Svensson Göteborg/Majorna OK 11:00:07

D35 Motion

2 700 m, 4 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
429802 Tineke Snijder IK Uven 11:00:57
212598 Tina Rundström OK Landehof 11:07:17
302437 Agneta Larsson IK Uven 11:25:19
400014 Pernilla Karlsson OK Landehof 12:22:21

H35 Motion

3 170 m, 4 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
247952 Christer Henriksson Sävedalens AIK 11:01:25
234978 Torbjörn Saetre OK Landehof 11:09:56
302441 Niklas Larsson IK Uven 11:30:12
340272 Erik Aderstedt Kungälvs OK 11:43:12

D45 Motion

2 440 m, 4 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
14172 Yvonne Jungbjer Göteborgs SK 10:53:18
19734 Birgitta Lööf Eksjö SOK 10:55:17
400039 Maare Ollin Sävedalens AIK 11:00:00
435334 Maria Tryggö Trollhättans SOK 12:03:45

H55 Motion

2 440 m, 1 anmäld deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
247909 Ingemar Carlsson Sävedalens AIK 11:08:54

Inskolning

2 060 m, 5 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
259433 Karl Granfors Sävedalens AIK 10:42:04
409767 Disa Rangert IK Hakarpspojkarna 10:57:28
13005 Andreas Ferm Kungälvs OK 11:03:09
26256 Klara Håkansson Kvillebyns SK 11:17:25
438445 Love Hammar FK Herkules 12:07:33

U1

2 150 m, 14 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
13001 David Eriksson OK Alehof 10:52:17
424746 Linnea Wedberg-Kilnäs Sjövalla FK 11:00:00
340284 Fritjof Aderstedt Althoff Kungälvs OK 11:04:22
340289 Lukas Groth Kungälvs OK 11:14:28
30181 Arvid Engström Sjövalla FK 11:14:32
13006 Felix Sandberg Sjövalla FK 11:17:44
423433 Noah Mamani Frölunda OL 11:22:56
423434 Moa Bartholdsson Frölunda OL 11:23:00
431252 Dena Akbar Frölunda OL 11:23:03
213876 Olivia Sundfors IK Uven 11:36:22
443780 Hanna Olsson Brattås CK 11:41:06
400043 Sofia Tillgren IK Uven 12:03:51
902937 Olivia Asp IFK Göteborg 12:12:10
423430 Kajsa Homann Frölunda OL 12:27:49

U2

2 110 m, 8 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
13004 Edvin Nilsson Kungälvs OK 11:00:00
405196 Alice Svalin Vänersborgs SK 11:04:36
438405 Oscar Olson IK Uven 11:12:01
438450 Klara Säfsten FK Herkules 11:12:27
340288 Ellika Groth Kungälvs OK 11:12:32
429825 Filippa Sandberg Sjövalla FK 11:16:11
10784 Emil Axelsson Lerums SOK 11:23:11
253883 Robyn Terning Tolered-Utby Ol-klubb 11:25:07

U3

2 180 m, 5 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
424749 Carl Kylebäck-Wennerlöf Sävedalens AIK 10:57:33
263743 Markus Huseryd OK Skogshjortarna 11:00:00
400003 Fredrik Grönberg Sävedalens AIK 11:00:04
340299 Felix Hulthén Kungälvs OK 11:23:16
11556 Fanny Svalin Vänersborgs SK 11:58:28

U4

2 540 m, 2 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
441013 Johan Larsson OK Skogshjortarna 11:15:01
429858 Kim Olsson OK Skogshjortarna 11:54:32

Öppen 1

2 160 m, 5 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
13245 Walter Elonsson Okänd 10:54:55
441964 Eija Lauri FK Herkules 11:26:06
710327 Kajsa Terning Tolered-Utby Ol-klubb 11:27:57
13236 Maria Fransen Okänd 11:39:33
248268 Zebastian Arfwedson Frölunda OL 12:40:19

Öppen 2

3 510 m, 8 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
14155 Rune Jungbjer Göteborgs SK 10:46:12
13235 Karin Grönberg Sävedalens AIK 11:00:03
13246 Ulf      Wennerlöf Sävedalens AIK 11:01:15
441092 Kerstin Larsson OK Skogshjortarna 11:04:52
30188 Lena Carlström-Larsson Sävedalens AIK 11:18:09
426239 Karin Åkesdotter Okänd 11:28:38
27547 Ulla Tengnér FK Friskus-Varberg 11:46:08
213896 Håkan Tillgren IK Uven 12:04:06

Öppen 4

2 960 m, 21 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
13205 Daniel Lund Okänd 10:37:25
352279 Elsa Borgelsson Okänd 10:38:51
44745 Lena Olsson Kinnaströms SK 10:47:44
429835 Marie Hallel Sjövalla FK 11:02:39
15886 Conny Sahlin Vänersborgs SK 11:04:59
13250 Milena Olsson Okänd 11:07:38
29058 Daniel Lundell Okänd 11:11:10
352761 Carina Brattström OK Djerf 11:13:31
429828 Mikael Kuhlin Göteborg/Majorna OK 11:16:14
439716 Malin Källström Sjövalla FK 11:17:49
248264 Jessica Arfwedson Frölunda OL 11:23:19
426251 Mikael Nömm Okänd 11:23:58
15742 Therese Båth IFK Göteborg 11:25:53
234426 Anders Westerberg Göteborg/Majorna OK 11:26:12
15741 Lizkulla Pettersson Markbygdens OK 11:26:26
14119 Febe Jacobsson Göteborg/Majorna OK 11:30:14
27514 Kåre Tengnér FK Friskus-Varberg 11:43:08
29844 Nils Ingelhag Frölunda OL 11:44:44
13978 Anders Ingelhag Frölunda OL 11:44:47
13239 Eva-Li Saarväli Okänd 11:51:57
426258 Camilla Varjman IFK Göteborg 11:57:33

Öppen 5

4 190 m, 14 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
651010 Helmut Hansen Fjärås AIK 10:54:15
433645 Peter Roos OK Landehof 11:01:33
244605 Johanna Rönnqvist OK Löftan 11:07:36
13240 Jimmy Pettersson Okänd 11:07:42
520210 Arne Alfredsson Uddevalla OK 11:09:52
330843 Frida Rönnqvist OK Löftan 11:11:31
340690 Claes Brattström OK Djerf 11:13:27
330807 Jenny Rönnqvist OK Löftan 11:15:27
13247 Johan Nilsson Uddevalla OK 11:17:02
870517 Therese Alfredsson Uddevalla OK 11:21:01
356024 Fredrik Persson FK Åsen 11:22:04
30310 Albertina Henriksson Uddevalla OK 11:39:35
30311 Siri Henriksson Uddevalla OK 11:42:49
13662 Lisa Axelsson Okänd 11:45:39

Öppen 7

2 860 m, 15 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
860919 Mikael Axelsson OK Skogshjortarna 10:58:33
11073 Marianne Petersson Frölunda OL 11:09:15
699202 Annica Eng IFK Göteborg 11:09:19
18415 Anders Ekberg Markbygdens OK 11:12:36
228909 Henrik Brus Västerbergslagens OL 11:13:09
15740 Torgny Pettersson Markbygdens OK 11:23:28
771023 Johan Axenborg Göteborg/Majorna OK 11:23:46
343287 Lena Hörberg IK Stern 11:29:03
14118 Stig Dahlgren Göteborg/Majorna OK 11:30:07
770110 Tobias Ahnoff Göteborg/Majorna OK 11:30:28
38609 Marie-Louise Persson FK Herkules 11:30:33
750705 Lisa Ahnoff Göteborg/Majorna OK 11:31:55
13248 Ingemar Pettersson Vänersborgs SK 11:33:37
27989 Jonas Norrman Göteborg/Majorna OK 11:40:10
14471 Björn Groth Kungälvs OK 12:29:02

Öppen 8

4 780 m, 20 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
660521 Håkan Flingmark Uddevalla OK 10:55:51
870706 Jennie Runesson Göteborg/Majorna OK 10:57:16
405519 Andreas Johansson OK Skogshjortarna 10:58:42
770406 Marie-Louise Axenborg Göteborg/Majorna OK 11:01:44
47323 Per Klahr Tidaholm SOK Sisu 11:03:26
13241 Anders Ådahl Okänd 11:06:55
26174 Kalle Petersson Frösö IF 11:08:39
13225 Anders Brattström OK Djerf 11:13:02
18519 Mattias Grahn IFK Göteborg 11:15:09
19542 Max Tholén OK Skogshjortarna 11:17:46
830917 Simon Svensson OK Pan-Kristianstad 11:22:36
443670 Kristina Aneland OK Ravinen 11:25:11
721107 Anders Arfwedson Frölunda OL 11:25:34
880422 Rickard Rosgren OK Njudung 11:29:21
16392 Fredrik Bartholdsson Frölunda OL 11:29:39
41395 Sven Granfors Sävedalens AIK 11:39:25
344917 Joakim Thelberg IK Uven 11:41:40
352490 Jens Thorild FK Friskus-Varberg 11:57:41
840228 Jonas Nyberg OK Pan-Kristianstad 12:20:18
14060 Daniel Valentin Göteborg/Majorna OK 12:24:03

Annonser