Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Påskorientering i Borlänge

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Påskorientering i Borlänge
Arrangörsorganisation: Domnarvets GOIF
Datum: söndag 8 april 2012

Öppen motion 1

2 200 m, 14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
418094Emilia BrangefältVästerås SK OK10:01:41
33891Anja NilssonDomnarvets GOIF10:06:52
442083Elsa NilssonDomnarvets GOIF10:06:56
33753Kaj NilssonSäterbygdens OK21:31:10
347244Karin JohanssonGagnefs OK21:32:22
442042Mikaela SvederDomnarvets GOIF21:33:02
442069Martina SvederDomnarvets GOIF21:34:18
442015Malin HjorthDomnarvets GOIF21:35:09
352984Christoffer LindgrenOK Kåre21:37:02
344172Viggo LindgrenOK Kåre21:39:05
417672Cecilia LindgrenOK Kåre21:39:59
244153Alma SandVästerbergslagens OL21:45:02
342315Hilda SandVästerbergslagens OL21:46:58
248201Mattias ÖstbergStora Tuna OK21:52:12

Öppen motion 3

2 790 m, 12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
37457Nils EmanuelssonVästerbergslagens OL21:31:05
262602Irma BjärudVästerbergslagens OL21:32:08
449647Lillvor NordströmOK Kåre21:33:04
442003Moa HjorthDomnarvets GOIF21:33:08
30434Kerstin JohanssonIFK Hedemora OK21:37:25
26968Marianne TyskLeksands OK21:38:06
342700Karolina HolmströmVästerbergslagens OL21:39:03
33806Jan Olof HedbergGagnefs OK21:41:05
449277Johan B NordahlDomnarvets GOIF21:42:04
38471Erik LindbergKarlsbyhedens IK21:46:05
435994Tilda ÖstbergStora Tuna OK21:49:59
352053Rasmus LöfgrenStora Tuna OK21:56:08

Öppen motion 5

3 530 m, 16 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
982020Rickard HolmströmVästerbergslagens OL09:40:04
939158Anki GustafssonSäterbygdens OK09:44:04
510311Annica Lindell LangVästerbergslagens OL09:56:10
42587Mari FläckGrycksbo IF OK10:02:02
14878Mari-Louise LundgrenStora Tuna OK10:08:02
26916Mari-Louise KaipeLeksands OK10:29:31
38856Jan LindbergKorsnäs IF OK21:31:01
15300Torsten DalströmKvarnsvedens GOIF OK21:32:04
347260Maria Johansson LissGagnefs OK21:33:10
42918Inge SwartlingLeksands OK21:33:59
33879Maria EmanuelssonDomnarvets GOIF21:35:01
449540Johanna NordströmOK Kåre21:38:04
27339Roland BergSäterbygdens OK21:38:08
14826Lennart BrunbergStora Tuna OK21:43:17
229622Engla FläckGrycksbo IF OK21:57:05
33869Lennart AnderssonDomnarvets GOIF21:58:02

Öppen motion 8

4 690 m, 14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
870504Matilda AnderssonOK Kåre09:32:06
901204Malin RylanderStora Tuna OK09:34:01
531107Hans-Erik LangVästerbergslagens OL09:51:00
528085Göran ErikssonLustens OK10:05:00
14877Claes NidebornStora Tuna OK10:06:06
19483Anna DuvanderOK Kåre10:30:00
306152Frida IngelssonOckelbo OK10:30:00
19894Mikael IngelssonOckelbo OK10:30:00
262601Rolf BjärudVästerbergslagens OL21:31:03
33754Stefan NilssonStora Tuna OK21:33:06
33749Stefan MalmbergStora Tuna OK21:40:06
30431Karl JohanssonIFK Hedemora OK21:41:02
226617Per NordahlDomnarvets GOIF21:44:09
44422Dan ErikssonVästerbergslagens OL21:56:02

Öppen motion 9

6 680 m, 12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
850212William LindMalungs OK Skogsmårdarna09:32:09
941130Kristoffer HolmströmVästerbergslagens OL09:35:03
750531Marcus HylénOK Kåre09:36:02
939164Leif GustafssonSäterbygdens OK09:37:03
940054Simon ForsKvarnsvedens GOIF OK09:38:02
891055Kine GulliksenBækkelagets SK09:56:04
501831Daniel KaipeLeksands OK10:28:37
19484Lars DuvanderOK Kåre10:30:00
14889Niklas LöwegrenStora Tuna OK10:30:00
940615Elias ÖhgrenOK Kåre10:30:47
442064Magnus HjorthDomnarvets GOIF21:31:07
14967Tomas L LöfgrenStora Tuna OK21:58:07

Annonser