Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Motionsorientering Göteborg

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Motionsorientering Göteborg
Arrangörsorganisation: Sävedalens AIK
Datum: onsdag 15 augusti 2012

ÖM1

2 160 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
14646Axel SchelinKlubblös17:27:14
13429Nina SundströmKlubblös18:00:31
13251Jenny KarlströmKlubblös18:39:57

ÖM3

3 980 m, 15 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
13411Martin KarlssonKlubblös17:10:15
14155Rune JungbjerGöteborgs SK17:20:00
13412Sofie IderupKlubblös17:24:25
13413Sara NilssonKlubblös17:25:38
13414Daniel KarlssonKlubblös17:28:17
30141Johan ThyrKlubblös17:29:18
13415Andreas KarlssonKlubblös17:30:08
13410Jesper EngstrandKlubblös17:33:18
14379Elin ThyrKlubblös17:33:21
13430Emma VidénKlubblös17:55:17
13435Anna RundstedtKlubblös18:16:39
13436Helen OlssonKlubblös18:16:41
13444Karl-Johan JönssonKlubblös18:29:53
13447Irene HelmerssonKlubblös18:29:56
13296Hanna De la motteKlubblös18:34:54

ÖM4

5 910 m, 13 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
13416Niklas KarlssonIK Stern17:23:54
13420Fredrik AnderssonKlubblös17:28:41
351515Johan ZettergrenFrölunda OL17:31:16
820622Carolina KarlssonKlubblös17:51:40
13425Tobias RybergKlubblös17:51:42
356024Fredrik PerssonFK Åsen18:14:48
13441Ola ForsmanGerphyttans IF18:18:45
13440Mikael ArvidssonKlubblös18:23:29
13450Erika LättKlubblös18:29:17
13284Stefan EmbornKlubblös18:29:18
13290Pontus WiegandtKlubblös18:30:39
13293Ole Martin SpongaKlubblös18:52:15
13287Arne Kjell VikhagenKlubblös18:55:25

ÖM5

3 450 m, 51 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
403134Jonas LarssonDegerfors OK16:54:31
500718Kent KardellLjungskile FK16:57:12
438411Jenny PaulinderKlubblös16:57:35
13404Emanuel BygdellKlubblös17:02:19
426258Camilla VargmanIK Stern17:03:43
28824David DjurebäckMarkbygdens OK17:04:52
30504Tomas StåhleOK Orinto17:06:01
432024Patrick ManningNew Zeeland17:10:03
13406Fredrik HofflanderKlubblös17:12:03
433649Alexander RoosOK Landehof17:13:47
433645Peter RoosOK Landehof17:15:52
433647Emelie RoosOK Landehof17:16:14
450118Peter AugustssonGöteborgs SK17:18:59
13409Peter ElofssonLerums SOK17:20:18
14199Per RobertssonIFK Göteborg17:25:11
13419Stefan JohanssonAstra Tech IF17:27:35
13418Erik AndréKlubblös17:30:13
436114Magnus ErixonIFK Göteborg17:30:20
14267Lennart AlmströmIK Stern17:30:26
14270Sten BlomströmIK Stern17:35:00
13424Kristian AnderssonKlubblös17:37:32
260931Anders MohlinIK Stern17:38:21
258695Brith MohlinIK Stern17:38:47
18916Erik LindgrenKlubblös17:39:25
262711LivTörnqvist Klubblös17:39:59
36048Malin SundbomOK Hammaren17:50:59
263536Carl-Gustaf CarlssonTolered-Utby Ol-klubb17:54:44
13427Fredrik BrodinKlubblös17:55:49
13433David KihlströmKlubblös17:56:13
13426Oskar WigströmKlubblös17:56:30
14654Ingalill SvenssonSävedalens AIK17:56:54
13434Markus KhilströmKlubblös17:56:57
13423Martin FagerlindOK Räven17:57:06
13431Gustav SandinKlubblös17:58:46
13428Klas ErikssonKlubblös17:59:54
13432David GustavssonKlubblös18:00:52
13437Daniel LindauKlubblös18:00:54
13438Göran WahlstenSävedalens AIK18:05:49
2003156Rachel EngelerGöteborg-Majorna OK18:16:57
13439Kurt ErikssonKlubblös18:19:48
13443Gauthier ÖstervallKlubblös18:21:05
13445Gustav HolmquistKlubblös18:26:20
13449Hanna AnderssonKlubblös18:28:53
13442Mark UbbinkGöteborgs SK18:29:58
13292Mattias HermanssonKärringöns IF18:31:48
13283William LundinKärringöns IF18:31:49
444045Cecilia KarlssonGöteborgs SK18:34:37
302583Björn EngelbrektssonFK Snapphanarna18:40:03
501614Anna NilssonFK Snapphanarna18:40:05
13299Marita ElieserssonKlubblös18:40:50
13297Dennis LarssonKlubblös18:41:00

Annonser