Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Trekvällars

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Trekvällars
Arrangörsorganisation: OK Ravinen
Datum: måndag 2 juli 2012 - onsdag 4 juli 2012

Etapp 1Etapp 2Etapp 3

D21

6 800 m, 38 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
16881Elin StenströmSala OK17:34:12
19779Linda ErikssonUmeå OK17:35:11
981923Irina NybergHellas Orientering17:36:08
995824Lenka ZatloukalovaTullinge SK17:38:10
840284Stina JanssonJärla Orientering17:49:07
720223Annika LundströmSundbybergs IK17:57:12
920427Helena KarlssonIFK Lidingös Skid o OK18:00:11
27239Therese PerssonSnättringe SK18:01:08
28310Mette PeterssonCentrum OK18:05:10
504940Liina HaldnaJärla Orientering18:09:10
239773Matilda LagerholmTumba-Mälarhöjden OK18:17:17
909400Johanna LönnkvistTullinge SK18:22:12
940122Tove LagerbergOK Södertörn18:25:14
800241Sara JonassonCentrum OK18:27:04
930323Helena MarkstedtOK Södertörn18:30:08
932004Hilda ForsgrenOK Linné18:35:10
428937Carolin SvenssonHaninge SOK18:36:10
888748Erica HellgrenOK Älvsjö-Örby18:37:08
870302Sofie SihverIFK Lidingös Skid o OK18:45:06
8661Sára NožkováSöders-Tyresö18:47:06
501969Nina de BoussardIFK Enskede18:48:04
306525Elisabeth AhlgrenLinköpings OK18:54:06
910908Elin SundqvistTullinge SK19:01:07
942403Channa LönneSkarpnäcks OL19:04:05
530303Yvonne AnderssonTullinge SK19:05:13
1200904Felicity BrownMalungs OK Skogsmårdarna19:06:12
245220Emilia NilssonNorbergs OK19:09:06
15050Emelie MobergNorbergs OK19:10:06
920800Lovisa AdolfssonTullinge SK19:15:08
941109Linnea AdolfssonTullinge SK19:18:08
800022Jennifer WargTumba-Mälarhöjden OK19:21:11
17374Sofia AnderssonCentrum OK
930219Alexandra BjärrenholtVallentuna-Össeby OL
891111Rebecca BjärrenholtVallentuna-Össeby OL
890817Charlotte IhrforsOK Linné
433373Moa KjellstrandCentrum OK
760520Sofia LundbergGöteborg-Majorna OK
501883Johanna SanderiIFK Lidingös Skid o OK

H21

9 200 m, 41 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
730614Johan LindqvistTäby OK17:31:08
905554Johan KärrströmTullinge SK17:32:08
641221Jan HollbeckBromma-Vällingby SOK17:34:11
501968Fredrik HedinIFK Enskede17:35:08
901911Oskar DanielsAttunda OK17:48:06
501163Leonas MockunasHellas Orientering17:49:08
820301Andrew QuinIFK Lidingös Skid o OK17:50:08
41432Oskar GustafssonBoxholm-Mjölby OL17:51:09
880930Erik AnderssonOK Södertörn17:57:16
15595Tobias WahlgrenCentrum OK18:02:10
244290Fredric JohanssonSnättringe SK18:03:09
341253Björn BylundIFK Enskede18:05:06
887878Kristoffer EdshageCentrum OK18:06:08
996966Mathias HallménAttunda OK18:08:06
555885Tomas StenströmOK Linné18:13:07
710818Ulrik ImbergOK Linné18:14:11
870725John SvanbergOK Södertörn18:16:08
840719Fredrik SetterqvistOK Södertörn18:17:09
36588Tomas LiljaSöders-Tyresö18:18:06
517722Petter JönssonJärla Orientering18:26:06
820330Erik AnderssonJärla Orientering18:27:06
351296Tomas HolmbergOK Södertörn18:32:08
580005Tomas ReibringNyköpings OK18:33:08
870800Oscar ArmanNyköpings OK18:35:08
247856Robert SundströmFK Friskus-Varberg18:37:08
651030Conny ForsbergLånghundra IF18:39:09
1302704Pierre SchambergerCentrum OK18:40:12
891108Kent OhlssonSödertälje-Nykvarn OF18:41:12
553545Mårten LundquistSundbybergs IK18:42:07
433381Björn BängtssonCentrum OK18:43:06
217226Martin AhlströmIFK Enskede18:44:08
950404Emil AnderssonTullinge SK18:47:07
2000112Niklas WraneSöders-Tyresö18:50:07
502587Stuart FellCentrum OK18:56:09
402794Mikael WilhelmssonHammarby IF OF18:57:06
912129Markus AdolfssonTullinge SK19:13:08
354140Fredrik IngelssonRehns BK19:21:08
740002Jonas LundbergGöteborg-Majorna OK
720902Roland PerssonSkarpnäcks OL
821127David PetterssonTäby OK
722008Joel SanderiIFK Lidingös Skid o OK

D20

5 275 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
930911Linnea DanielsAttunda OK17:45:12
932407Minna SahlstenSkarpnäcks OL18:06:11
439350Emma BromarkLånghundra IF18:34:09
961983Jennifer AnderssonHaninge SOK18:34:10
217194Sanna ForsbergLånghundra IF18:39:09

H20

7 750 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
253656Tobias AnderssonOK Österåker18:12:07
939495Anton SundgrenVallentuna-Össeby OL18:38:10
930717David HunhammarBromma-Vällingby SOK18:51:06

H18

6 800 m, 15 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
950219Daniel RoosAttunda OK17:38:06
950223Anton DanielsAttunda OK17:53:07
951019Simon MarteliusAttunda OK17:59:12
229610Andreas Winander-SchönningJärfälla OK18:01:10
927201Martin GelinderAttunda OK18:06:06
950427Daniel BengtssonTullinge SK18:17:07
950608Anton BlomdahlTullinge SK18:42:05
904252Jefta LangerakJärfälla OK18:52:08
940218David MellinSundbybergs IK18:53:10
951115Martin HunhammarBromma-Vällingby SOK18:56:04
700070Joakim ByströmJärfälla OK
940118Martin Dahlgren-RosénJärla Orientering
864747Arvid HenrikssonJärla Orientering
941003Jakob IvarssonHaninge SOK
990420William NilssonOK Södertörn

D16

4 225 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
443543Alice TörnlundOK Södertörn17:45:06
249381Linnéa GranlundTäby OK17:50:23
553369Matilda RenlundOK Södertörn18:26:06
347208Hanna SöderbergSkarpnäcks OL18:34:09
960609Hanna KorhonenHaninge SOK18:50:09
970514Julia FrejdOK Ravinen18:55:04
961216Ebba PegestamOK Ravinen18:59:07
41834Nathalie LybertOK Ravinen

H16

4 975 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
960816Karl EngesAttunda OK17:42:07
442030Isak LangerakJärfälla OK18:13:09
244385Felix HellgrenOK Ravinen18:29:09
982092William HubschUSA Orienteering18:33:12
510010Erik CallebergSnättringe SK18:50:11
440069Max HårdOK Södertörn19:21:05
961507Mathias Myrefelt NorlingerSkarpnäcks OL19:28:54
641026Ludwig BergfalkJärfälla OK
960930Martin NilssonSnättringe SK

H16 Kort

5 075 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Rasmus MörtbergOK Ravinen18:05:06
355504Mikael Landels BarnesStora Tuna OK18:12:20
Petter EnokssonOK Österåker18:25:13
961027Yngve RahlénOK Ravinen

D14

3 375 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
428952Sofie MörtbergOK Ravinen18:05:07
553566Amanda KarlssonOK Ravinen18:21:12
449566Hanna RöstinSöders-Tyresö18:24:17
428941Gabriella ErikssonHaninge SOK18:26:07
991215Moa HillTumba-Mälarhöjden OK18:32:07
450237Lovisa DanielssonTullinge SK18:33:11
990511Ellinor ÖstervallTumba-Mälarhöjden OK18:35:13
990214Moa WestbladOK Ravinen18:36:07
553569Nora HallJärla Orientering18:38:06

H14

4 050 m, 21 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
442332Ivar Lidström LauriSnättringe SK17:32:08
403190Johan PerssonOK Österåker17:36:12
446141Ludwig GustafssonOK Österåker17:42:06
403581Emil RoosAttunda OK17:42:08
446140Albin GustafssonOK Österåker17:45:07
999108Hannes SvahnOK Ravinen17:58:07
Jason BransomeSkogsluffarnas OK18:06:19
609099Oskar EdvardssonJärfälla OK18:15:07
670086Benjamin LangerakJärfälla OK18:16:10
441988Lukas HellgrenOK Ravinen18:17:11
354174John LarssonRånäs OK18:19:11
990918Axel GranqvistOK Ravinen18:24:10
554445Lukas LanttoBromma-Vällingby SOK18:27:15
773232Egil MorastHaninge SOK18:37:07
417670Olle GrywenzOK Linné18:47:07
990426Albin AnderssonTullinge SK18:52:14
431065Christian RedtzerAttunda OK18:54:06
344553Martin Andersson-BjörkHaninge SOK
991108Axel KudinoffOK Södertörn
895465André LindgrenOK Ravinen
991211Hugo ThorellOK Ravinen

D14 Kort

2 875 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Miranda GotheOK Ravinen17:37:36

H14 Kort

2 875 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
451012Magnus EricsonJärla Orientering17:37:15

D12

2 875 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
403183Alexandra PerssonOK Österåker17:37:06
Vilma GotheOK Ravinen17:38:14
500531Hanna LagerbergOK Södertörn18:12:04
19846Tilda AnderssonTullinge SK18:43:06
403199Veronica RedtzerAttunda OK18:49:09
804070Jonna LundbäckJärfälla OK18:50:05
419698Karin KallhaugeSnättringe SK19:07:23
710304Emilia EngelOK Ravinen

H12

2 875 m, 15 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
673930Joar SöderbergJärla Orientering17:32:11
30820Rasmus WinbergHaninge SOK17:35:18
27886William ScherlinOK Ravinen17:51:37
433768Oliver HöglundJärla Orientering17:52:07
442000Alexander KällTumba-Mälarhöjden OK17:52:16
431304Erik ÅbergTumba-Mälarhöjden OK17:53:05
36688Melvin JakobssonOK Södertörn17:55:07
452199Ludvig DanströmJärla Orientering18:05:07
Trevor BransomeSkogsluffarnas OK18:06:21
581581Johan LangerakJärfälla OK18:11:17
990921Mattias IvarezOK Södertörn18:14:08
500327Björn DanielssonSkogsluffarnas OK18:18:32
438782Tobias AbrahamssonSundbybergs IK18:50:10
993475Johan CallebergSnättringe SK18:50:12
343407Kristoffer TengrothSundbybergs IK18:52:19

D12 Kort

2 825 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
556789Evelina BergOK Ravinen17:38:12

D10

2 825 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
439378Emma LingJönköpings OK17:30:12
234498Amanda GranqvistOK Ravinen17:48:16
246126Hanna ÅbergTumba-Mälarhöjden OK17:55:00
620314Therese NilssonOK Österåker18:10:18
990516Linnea SöderqvistOK Ravinen18:12:06
624020Sofia EdvardssonJärfälla OK18:15:08

H10

2 825 m, 11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
445391Filip LindqvistTäby OK17:31:04
442342Erik Lidström LauriSnättringe SK17:32:07
439379Erik LingJönköpings OK17:34:06
437038Herman SvahnOK Ravinen17:58:04
19608Otto BalckVallentuna-Össeby OL18:02:21
449776Gustav BjörklundOK Ravinen18:15:06
Elliot AngelsiööOK Linné18:41:09
952765Johan LundbäckJärfälla OK18:48:05
500801Martin RinnbäckOK Ravinen19:00:16
Elliot AngelsiööOK Linné
437411Karl GrywenzOK Linné

D35

5 275 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
351707Nina ThörnqvistSöders-Tyresö17:32:10
38783Elin AhlströmIFK Enskede17:35:10
433383Johanna DahlinCentrum OK17:41:12
1773Daniela RennerOK Södertörn17:44:10
448865Stina BorängSnättringe SK17:53:16

H35

7 750 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
429721Christer WilhelmssonStigfinnarna17:41:10
247632Eric HuijsersHammarby IF OF17:42:06
994499Jesper HedbergSnättringe SK17:48:08
342852Mats SandinIK Vikings OK17:57:18
225391Fredrik NilssonHaninge SOK18:03:15
740921Joacim TingstorpHammarby IF OF18:30:06
553553Nils MalmIFK Lidingös Skid o OK19:19:06

D40

4 625 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
449732Jenny SöderbergJärla Orientering17:32:12
441204Eva PerssonOK Österåker17:36:12
433766Sofie HöglundJärla Orientering17:52:14
442085Maria EdvardssonJärfälla OK18:14:19
686688Sara HektorJärla Orientering18:32:18
710621Jeanette EnckellSödertälje-Nykvarn OF18:51:16
38432Lena BrobergSnättringe SK18:55:05
712323Anna Maja SvenssonSöders-Tyresö19:30:25
680219Sofia HeldtSödertälje-Nykvarn OF

H40

6 800 m, 35 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
501970Patric de BoussardIFK Enskede17:31:09
208062Tommy NilssonSöders-Tyresö17:32:09
690806Magnus GrafströmCentrum OK17:33:08
259475Mats ÅhmanOK Klemmingen17:34:17
421585Anders LingJönköpings OK17:35:08
997980Ulrik EnglundTumba-Mälarhöjden OK17:41:07
690605Roger LindénAttunda OK17:42:08
618246Olle MalmringFreidig17:45:08
440061Mattias HolmbergBoxholm-Mjölby OL17:51:11
244026Ola SvärdHaninge SOK17:52:11
444753Jerker ÅbergTumba-Mälarhöjden OK17:55:05
347183Henrik MorastHaninge SOK18:09:14
651231Lars Håkan SandvikAttunda OK18:13:06
226617Per NordahlDomnarvets GOIF18:15:09
421330Urban FreijSnättringe SK18:16:09
354336Ronnie PetterssonHaninge SOK18:17:11
347288Fredrik MorastHaninge SOK18:19:10
442326Håkan MelinBromma-Vällingby SOK18:21:09
608991Torbjörn OhlssonHaninge SOK18:26:07
23390Anders EdquistVästerås SOK18:29:05
14875Alistair LandelsStora Tuna OK18:31:08
259310Mattias PetterssonSödertälje-Nykvarn OF18:36:09
426944Anders BergmarkSnättringe SK18:39:20
810325Björn LovangIFK Lidingös Skid o OK18:44:09
30212Mats LundbäckJärfälla OK18:51:07
354327Reijo KorhonenHaninge SOK18:53:09
981994Mikael NybergHellas Orientering18:57:07
680920Niclas NilssonOK Österåker18:58:08
30836Lars GreilertHaninge SOK18:59:08
895428Martin BjurnerBromma-Vällingby SOK19:06:07
800099Mikael TjernbergTumba-Mälarhöjden OK19:25:06
826826Nils EdvardssonJärfälla OK
343543Magnus ElwinIFK Enskede
720221Andreas FredsikssonAttunda OK
362366Robert LidströmTullinge SK

D45

3 975 m, 15 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
26020Ann FranzénOK Södertörn17:33:09
448361Mari-helen LidströmSnättringe SK17:34:08
355747Birgitta OlssonTäby OK17:46:11
442091Susanne HarryssonAttunda OK17:50:10
439543Erika CarlingerSkogsluffarnas OK17:56:09
426942Kristina MarteliusAttunda OK17:58:21
670215Eva GustavssonHellas Orientering18:03:14
421580Katarina SahlstenSkarpnäcks OL18:04:08
17467Monica RoosAttunda OK18:12:08
33451Annika BjörkrothStockholms Multisport Klubb18:13:06
661129Pia HellgrenOK Södertörn18:25:10
510136Carina JohanssonTumba-Mälarhöjden OK18:32:15
205216Anna BrandhorstJärla Orientering18:33:08
227319Anna ForsgrenTäby OK18:33:17
306185Ingrid MattssonOK Älvsjö-Örby18:36:13

H45

6 800 m, 33 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
239518Mats NordTumba-Mälarhöjden OK17:31:12
253624Mats GunnemyrSöders-Tyresö17:36:08
17465Patrik ForsAttunda OK17:43:08
1757Claes RennerOK Södertörn17:44:10
631017Kjell ObergerIFK Lidingös Skid o OK17:46:09
59005Tomas GlanshedIFK Enskede17:47:09
427900Mattias BerglundBromma-Vällingby SOK17:48:10
38213Leif LundinJärla Orientering17:53:09
244945Erik NylundJärfälla OK17:58:25
246660Joakim HedlöfOK Österåker17:59:11
660903Johan BalckVallentuna-Össeby OL18:01:12
362572Stefan MarteliusAttunda OK18:05:13
306553Peter ZetterströmSöders-Tyresö18:10:10
970413Jesper Hansson LagerbergOK Södertörn18:12:12
833083Jonas WelanderEksport OL18:16:09
647201Göran HellgrenOK Södertörn18:20:06
570400Lars LönnkvistTullinge SK18:25:09
620409Johan MarkstedtOK Södertörn18:27:03
234502Per FranzénOK Södertörn18:32:12
204969Ulf DanielssonTullinge SK18:33:09
408503Jan CarlssonSöders-Tyresö18:35:09
441972Anders WinbladSöders-Tyresö18:36:09
36725Kalle PerssonOK Österåker18:42:14
640119Magnus HektorJärla Orientering18:47:04
660606Per GrywenzOK Linné18:50:08
553563Bo LauriSnättringe SK18:51:08
430042Nils EklöwOK Södertörn18:56:07
640520Thomas CallebergSnättringe SK18:57:09
999777Anders ErikssonOK Linné19:03:07
640310Ulf KallhaugeSnättringe SK19:11:05
611077Jörgen AxelssonTullinge SK19:20:12
30284Ulf NilssonJärfälla OK
650521Anders ThuresonHellas Orientering

D50

3 700 m, 19 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
449746Christina NordströmBodens BK17:32:13
12061Agneta HolgerssonSnättringe SK17:53:14
439783Riina Larsson-MändFredrikshofs IF Skid & OK17:55:04
403590Maria GelinderAttunda OK17:58:20
581012Anita KarlssonOK Södertörn17:59:13
229689Caroline JohanssonSödertälje-Nykvarn OF18:01:09
302654Ann-Sofie SvanbergOK Södertörn18:10:03
409781Annika SvenssonSolna OK18:12:10
611016Maria BrattTullinge SK18:17:09
30949Gunilla KreissJärla Orientering18:21:11
590622Barbro LönnkvistTullinge SK18:22:05
19843Anna-Karin OhlssonTullinge SK18:23:11
30854Kerstin OhlssonHaninge SOK18:31:08
342742Karina LangerakJärfälla OK18:34:06
895464Britt-Marie HellgrenOK Älvsjö-Örby18:37:10
30853Karin GreilertHaninge SOK18:59:10
15132Madeleine CasselIFK Lidingös Skid o OK19:00:09
610061Anna-Karin SundqvistTullinge SK19:05:11
431073Linda Spjut-AsplundJärla Orientering19:15:11

H50

5 600 m, 29 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
580731Roland BäcklinSigtuna OK17:30:06
621114Erik DanielsAttunda OK17:38:08
219992Per NylundJärfälla OK17:39:07
580924Hans TarandiIFK Lidingös Skid o OK17:46:09
19495Bengt SvenssonSundbybergs IK17:48:09
12051Per HolgerssonSnättringe SK17:53:10
580606Anders JakobssonOK Södertörn17:55:14
345373Tomas BjörelindJärla Orientering18:02:15
330978Ari SahlstenSkarpnäcks OL18:04:08
1006521Göran IvarezOK Södertörn18:09:03
354321Kjell BengtssonTullinge SK18:09:17
26065Lars AnderssonOK Södertörn18:11:09
611216Johan HamiltonStockholms Multisport Klubb18:12:24
431397Tomas HolmbergTumba-Mälarhöjden OK18:17:15
628085Rolf KarlssonJärla Orientering18:25:11
501796Erik AnderssonOK Österåker18:27:14
553567Anders MattssonOK Älvsjö-Örby18:28:04
600600Jörgen BatzSkarpnäcks OL18:29:07
30955Bengt HallJärla Orientering18:30:07
42478Peter EnokssonOK Österåker18:39:10
19468Ronny NordgrenSundbybergs IK18:51:11
887880Johan PalmgrenTäby OK18:57:11
581117Tapani MattusIFK Lidingös Skid o OK19:00:28
352797Björn LönneSkarpnäcks OL19:12:07
500008Tore EklundSödertälje-Nykvarn OF19:13:10
886634Tommy HolmérVäsby OK19:19:08
590503Gunnar LangsSkarpnäcks OL19:20:11
36969Lars GerhardssonAttunda OK
29124Arne KarlssonTumba-Mälarhöjden OK

D55

3 700 m, 12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
239517Eva BoströmTumba-Mälarhöjden OK17:31:12
33504Monika LarssonSkarpnäcks OL17:34:15
560411Margareta WadinOK Älvsjö-Örby17:45:10
30694Pia-Lena PutkonenTullinge SK17:53:12
553388Elisabeth HedlöfRånäs OK17:57:11
354309Eva ElnerudSigtuna OK17:58:22
409782Elisabeth BybergerSolna OK18:01:10
212216Margareta AnderssonHellas Orientering18:02:07
30229Majlis BergqvistJärfälla OK18:02:18
202584Anita LindbohmSkarpnäcks OL18:03:12
355816Margareta LundhSödertälje-Nykvarn OF18:06:17
19867Maggan BogstedtTullinge SK18:18:16

H55

5 600 m, 26 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
531038Anders KärrströmTullinge SK17:33:11
205058Ove EricssonNyköpings OK17:34:14
259501Lars LandströmLånghundra IF17:35:10
570414Roland NorellSöders-Tyresö17:36:10
551109Bengt KärrströmTullinge SK17:38:11
36017Jörgen KarlssonAttunda OK17:51:12
36526Milan KoppSöders-Tyresö18:05:10
10433Georg LarssonFredrikshofs IF Skid & OK18:07:17
553377Thomas JohanssonRånäs OK18:10:11
225130Torbjörn TrondsetNynäshamns OK18:15:09
530519Thomas WesterGustavsbergs OK18:16:11
19222Johan KarlstenSolna OK18:17:14
570328Håkan TärnrotHellas Orientering18:18:10
42055Lars MongårdSkogsluffarnas OK18:19:06
660641Håkan IhrforsIFK Lidingös Skid o OK18:20:06
19879Göran OhlssonTullinge SK18:23:12
244961Ton LangerakJärfälla OK18:25:12
26002Björn NyqvistOK Södertörn18:37:07
512419Peter SundgrenVallentuna-Össeby OL18:40:08
570427Lars HagrotTäby OK18:41:03
530715Matts BjörkeSöders-Tyresö18:49:10
43901Håkan SjunnestrandSolna OK18:52:10
570127Benny PetterssonVäsby OK19:11:08
550412Stefan MyrefeltSkarpnäcks OL19:13:10
444664Göran DoyleSundbybergs IK19:18:09
46931Jan GottfridssonNorbergs OK

D60

3 700 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
40911Gertrud WilhelmssonStigfinnarna17:37:11
780426Anna BlomgrenTullinge SK18:00:12
18744Helen TörnrosTumba-Mälarhöjden OK18:13:13
354330Helena KorhonenHaninge SOK18:51:12

H60

5 275 m, 18 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
344554Tommy LindbergHaninge SOK17:31:17
405400Martin ErikssonOK Södertörn17:32:15
19777Håkan ErikssonUmeå OK17:35:12
38665Gerhard LilliestiernaOK Roslagen17:37:06
654082Greger WedinSödertälje-Nykvarn OF17:45:15
204961Willy LjungdellTäby OK17:50:09
37042Jörgen WidlundNynäshamns OK17:51:14
510225Christer NordströmOK Älvsjö-Örby17:56:03
27240Olof PerssonSnättringe SK17:57:04
418071Bo WinanderJärfälla OK18:03:13
30273Björn SvedinJärfälla OK18:09:05
944415Paul NorénOK Södertörn18:09:11
30094Ingemar GardSöders-Tyresö18:11:10
870817Olle ArmanNyköpings OK18:12:20
30831P-O IvarssonHaninge SOK18:16:06
18706Staffan TörnrosTumba-Mälarhöjden OK18:16:13
36408Göran FriskAttunda OK18:52:15
875100Ulric CarlssonIFK Lidingös Skid o OK18:53:17

D65

3 150 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
38585Berit GustavssonSödertälje IF17:33:16
36045Inger JanssonNynäshamns OK18:00:14
38884Berit EdengrenNyköpings OK18:01:20
655655Gun Inger SahlbergLånghundra IF18:39:05
36418Kristina Nygren-FriskAttunda OK18:56:05

H65

4 625 m, 21 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
262749Lars ÖhmanFredrikshofs IF Skid & OK17:33:14
431223Hans CarlssonHellas Orientering17:35:14
951119John ÖstlundSundbybergs IK17:38:14
29990Bo NorbäckTullinge SK17:39:08
262754Sven Olov JohanssonSöders-Tyresö17:40:04
30066Alf LångSöders-Tyresö17:41:14
205059Hans-Ove ErikssonNyköpings OK17:45:10
40909Kjell BergmanStigfinnarna17:46:06
21954Sverker TirénHellas Orientering17:49:11
354666Johan SandwallSkarpnäcks OL17:51:24
1399788Jan-Olof WåhlbergIBM-Klubben17:52:10
450221Anders GärderudIFK Lidingös Skid o OK17:55:00
343498Lars NordinSolna OK17:57:06
202539Ingemar JohnssonHaninge SOK17:58:03
26034Örjan KampegårdOK Södertörn17:58:26
19204Jan BojlingSolna OK17:59:17
33515Klas LangelsSkarpnäcks OL18:00:11
409440Weine JohanssonSödertälje-Nykvarn OF18:06:10
29526Hans SahlbergLånghundra IF18:32:23
661124Ingvar SvenssonBjursås OK18:53:22
433380Yngve SundbladOK Södertörn

D70

3 150 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
27890Gun LarssonHammarby IF OF17:33:20
661212Berit LindungerHaninge SOK17:57:14
36846Gunnel GranqvistNynäshamns OK18:05:17
253667Pia VikströmTäby OK18:12:12
27893Solveig DillmanHammarby IF OF18:34:07

H70

4 625 m, 14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
421428Gunnar BramstenSundbybergs IK17:30:07
27221Leif HermundstadSnättringe SK17:31:14
19486Levin SvedbergSundbybergs IK17:33:12
36319Bjarne ErlandssonHammarby IF OF17:34:16
355807Stig GustavssonSödertälje IF17:35:15
12125Göran AnderssonTäby OK17:36:15
36094Reine BorgströmSkogsluffarnas OK17:38:20
10409Håkan SjökvistSöders-Tyresö17:41:11
344329Bo SundenKarlsbyhedens IK17:53:12
227349Leif LundquistEnebybergs IF17:55:07
38623Hugo IsgrenIFK Enskede17:56:09
38458Bo HedlundIFK Enskede17:59:18
36463Åke AnderssonOK Älvsjö-Örby18:11:15
438379Benny BogstedtTullinge SK18:23:05

D75

2 575 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
500806Gunnel JunegardOK Södertörn17:39:15
30061Inga JohanssonSöders-Tyresö17:44:16
10364Birgitta WestergrenTäby OK17:47:16

H75

3 975 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
344556Bror WahlbergHaninge SOK17:30:04
259207Göran LarssonSödertälje-Nykvarn OF17:43:11
751218Ivar NordbergOK Älvsjö-Örby17:44:12
30062Olle JohanssonSöders-Tyresö17:45:17
352799Robert BohmanSödertälje-Nykvarn OF17:51:06
27770Göran RastborgBromma-Vällingby SOK18:15:07
206080Evgeny TarantsevOK Yeisk18:58:57
42058Sten BergstrandSkogsluffarnas OK19:06:12

H80

3 150 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
347227Hans LindskogSkogsluffarnas OK17:36:16
37539Lars SandvikOK Ravinen17:40:06
27898Bengt ÅhlanderHammarby IF OF17:45:07
404134Lennart WestergrenSöders-Tyresö17:47:15
27270Per WesterGustavsbergs OK18:13:15
264117Karl-Erik MogrenStigfinnarna18:14:26

Inskolning

2 400 m, 13 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
441156Sandra LingJönköpings OK17:30:11
445465Emil LingJönköpings OK17:30:14
Teo NylundSödertörn17:31:18
Tuva FredTullinge SK17:41:02
Wilma LeicktTullinge SK17:41:03
Sofie LindellIFK Enskede17:51:45
Sara HersgrenIFK Enskede17:51:53
Louise LindellIFK Enskede17:54:25
Erik NederheimHaninge SOK18:22:27
Matilde HermundstadSnättringe SK18:27:13
Oliver HermundstadSnättringe SK18:27:19
Maja NyströmOK Kolmården18:47:10
Märta NyströmOK Kolmården18:47:12

U1

2 350 m, 10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
448564Alva Lidström LauriSnättringe SK17:32:12
449775Elsa KällTumba-Mälarhöjden OK17:37:33
226751Lucas De BoussardIFK Enskede17:51:51
304816Linn De BoussardIFK Enskede17:51:52
246125Kerstin ÅbergTumba-Mälarhöjden OK17:54:04
951105Linus NilssonOK Österåker18:11:21
712323Douglas OttSöders-Tyresö18:24:14
306359Evelina OttSöders-Tyresö18:25:17
28485Emil EnckellSödertälje-Nykvarn OF18:51:16
716091Olivia EngelOK Ravinen

U2

2 825 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
452266Teodor EricsonJärla Orientering17:37:17
419697Alicia KallhaugeSnättringe SK19:07:27

Öppen motion 1

2 825 m, 16 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Olle KallurOK Ravinen17:30:03
Albert NordSödertälje IF17:32:23
Katja LeicktTullinge SK17:41:19
Teo StruckOK Ravinen17:49:22
Hannes MogensenOK Ravinen17:49:23
Love Stalås HörnstenOK Österåker17:54:36
Teo Hörnsten StalåsOK Österåker17:54:39
Viktor ZillingOK Södertörn18:10:05
Lina TorbjörnssonJärla Orientering18:18:12
Didrik SkogsjöSkogsluffarnas OK18:21:05
Albin HainkeSnättringe SK18:25:34
Annica AhlgrenTäby OK18:45:06
Ida SpennareAttunda OK18:49:07
Christina SvenssonBjörkfors GOIF19:01:18
Gustav SkogsjöSkogsluffarnas OK19:06:06
Tekla EleniusCentrum OK19:06:14

Öppen motion 2

4 000 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Ulla EkblomSkogsluffarnas OK17:55:05
Eva LarssonHerrljunga SK Skid o OL18:07:12
Birgitta EngKlubblös18:07:14
Pyttan AsplundOK Södertörn18:09:07
Lukas FondinHerrljunga SK Skid o OL18:09:09
Olle WellanderSöders-Tyresö18:17:12
Tove WellanderSöders-Tyresö18:17:12
Lukas ElmbergOK Södertörn18:35:07
Andreas SkepplingOK Södertörn18:35:07

Öppen motion 3

2 875 m, 24 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Lovisa SandqvistOK Österåker17:37:07
Kenneth DilmanSkogsluffarnas OK17:37:09
Bengt YttermoOK Södertörn17:40:10
Karin LundeqvistOK Hällen17:42:20
Bertil LarssonOK Södertörn17:45:19
Ewa ArvidssonOK Södertörn17:48:28
Smilla MogensenOK Ravinen17:49:37
Ingrid AnderssonOK Österåker17:51:14
Charlotte EngesAttunda OK17:52:08
Elin BergOK Ravinen17:57:10
450300Mats JonssonBromma-Vällingby SOK18:02:08
Eva NordströmOK Älvsjö-Örby18:07:06
436058Ayan LingJönköpings OK18:10:20
Madeleine AnderssonOK Österåker18:27:08
Lena PetterssonSkarpnäcks OL18:33:04
Robin HernodhHellas Orientering18:38:05
Sabrina KrebsKlubblös18:40:15
Teea PekolaJärla Orientering18:41:15
Gunilla AjdertLjungskile FK18:42:25
Ella ErikssonSundbybergs IK18:48:15
Alva SpennareAttunda OK18:49:09
Petra LundbäckJärfälla OK18:52:08
Helen KnutesIFK Enskede18:53:07
Elias TidevallSkogsluffarnas OK19:15:17

Öppen motion 4

4 300 m, 14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Fredrik LennforsStigfinnarna17:37:09
Ingvar HultqvistOK Hällen17:42:14
Roland LöwgrenSpårvägens OK17:58:32
Ann LeesmentMälarö SOK18:05:12
Jannis Norén-KarasOK Södertörn18:09:19
Carl MohlinOK Linné18:12:02
Anders SundellStockholms Multisport Klubb18:13:18
Susanna HolmströmOK Österåker18:21:08
Anders HolmströmOK Österåker18:21:10
Emil AnderssonHaninge SOK18:34:16
Johan BrodinKlubblös18:40:15
Karin SetterqvistOK Södertörn18:40:18
Alexander AhlgrenTäby OK18:52:11
Bengt MellinSundbybergs IK18:53:06

Öppen motion 5

3 375 m, 40 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Göran R WallénIFK Lidingös Skid o OK17:30:08
Edvin NordströmTäby OK17:36:13
Lisa LeicktTullinge SK17:41:21
Kerstin ForeusKlubblös17:49:20
Malin SkohgKlubblös17:49:23
Göran RoosKlubblös17:51:12
Agneta SkohgKlubblös17:51:28
Rolf SärströmSkogsluffarnas OK17:54:06
Ove ArvidssonOK Södertörn17:55:11
Ingvar JanssonSundbybergs IK17:57:04
Jenny EkOK Södertörn17:58:10
Johan GibergTumba-Mälarhöjden OK17:58:30
Cecilia WeistrandSödertälje-Nykvarn OF17:59:10
Anders WigrenTullinge SK18:00:07
Håkan HartzellKlubblös18:05:15
Joel RudanderSundbybergs IK18:07:03
Moa HeijkenskjöldTullinge SK18:08:06
Kerstin MagnussonSkogsluffarnas OK18:08:07
Lucas NorrmanKlubblös18:09:04
450270Lena NilssonOK Österåker18:10:23
Bengt LundbergSolna OK18:12:15
Mattias KallhaugeSnättringe SK18:14:12
231194Emma VivallTumba-Mälarhöjden OK18:16:07
Lars KristenssonSödertälje-Nykvarn OF18:16:19
Robert JanssonSödertälje-Nykvarn OF18:17:07
Kerstin JenssenKlubblös18:18:18
Beata LarssonRånäs OK18:22:15
Fredrika LundhRånäs OK18:22:16
Mats HainkeSnättringe SK18:25:24
Ylva LagerbergOK Södertörn18:25:38
Sofia BerglundSigtuna OK18:32:06
Casper SneitzJärfälla OK18:35:15
Maria HernodhHellas Orientering18:38:07
Gunnar LindholmKlubblös18:50:11
Cia HunhammarBromma-Vällingby SOK18:51:17
Janne Fossum MalmringFreidig18:55:03
Martin OlssonFK Boken19:05:06
Ylva TidevallSkogsluffarnas OK19:16:04
Karin TidevallSkogsluffarnas OK19:20:09
Erland LjungströmSpårvägens OK19:22:06

Öppen motion 6

6 025 m, 17 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Kalle HögbergOK Södertörn17:34:12
Lotta PerssonKlubblös17:36:10
Christina HugossonJärla Orientering17:39:23
Eva RimnäsKlubblös17:39:36
Anders LindgrenKlubblös17:44:17
Henrik HellborgCentrum OK17:55:13
Jonas PeterssonKlubblös18:00:16
Sara SjökvistKlubblös18:02:12
Towe Norén KarasOK Södertörn18:09:19
Per LjungStockholms OK18:10:08
Jan SöderkvistKlubblös18:11:07
15199Josefin WångdahlIFK Lidingös Skid o OK18:12:09
Mats ZackrissonOK Älvsjö-Örby18:31:06
Daniella ProfirJärla Orientering18:33:15
Ulf AngelsiööOK Linné18:52:16
Paul DedeFrance18:56:07
Sven-Olof SvenssonBjörkfors GOIF19:04:07

Öppen motion 7

3 150 m, 58 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Jörgen AhlqvistSundbybergs IK17:30:04
Annica MagnussonKFUM Örebro OK17:32:06
Margaretha NylundOK Södertörn17:33:03
Gary PetterssonStockholms OK17:34:03
Margareta AhlqvistSundbybergs IK17:34:09
Anders KihlströmTullinge SK17:34:09
Bo AdolfssonIK Ymer17:35:16
Eva AdolfssonIK Ymer17:35:25
Stig ThorssonSödertälje IF17:36:14
Inger PahlénSöders-Tyresö17:39:19
Anna ReforsJärla Orientering17:40:07
Jörgen LundholmSöders-Tyresö17:41:17
Lars-Olov AnderssonSigtuna OK17:41:50
Arne ÅhmanOK Klemmingen17:43:19
Olof RudinTumba-Mälarhöjden OK17:45:14
Olof HedenCentrum OK17:45:18
Anders ErikssonVallentuna-Össeby OL17:46:14
Claes LandqvistVallentuna-Össeby OL17:48:11
Kurt AnderssonEnebybergs IF17:49:30
Anette HagelinGustavsbergs OK17:53:15
Anna ÅgrenCentrum OK17:54:14
Kjell AggeforsKlubblös17:58:06
Markus AggeforsOK Ravinen17:58:18
Monique Stalås HörnstenOK Österåker17:58:18
Karin AlmgrenSöders-Tyresö18:00:06
Micke GustafssonOK Södertörn18:00:08
Johanna AlmlundHaninge SOK18:01:08
Gabriella LundholmSöders-Tyresö18:02:10
Lars HeijkenskjöldTullinge SK18:02:16
438129Leif BergmanSödertälje-Nykvarn OF18:06:10
Sven-Erik AmrénSnättringe SK18:10:10
Anna-Karin CarlssonOK Södertörn18:10:12
Ingvar OskarssonKlubblös18:11:04
Helene RipaHaninge SOK18:11:05
Marie HeijkenskjöldTullinge SK18:12:04
444076Erik DanielssonSkogsluffarnas OK18:14:06
Karin EdströmSkogsluffarnas OK18:14:24
Lena StenbergIFK Umeå18:19:09
Isak SöderströmSala OK18:24:08
Carina DoyleSundbybergs IK18:24:19
Mikael AnderssonOK Österåker18:27:07
Elisabeth CarlinSöders-Tyresö18:27:16
Ingrid E StrömTäby OK18:27:20
Sebastian BankSkarpnäcks OL18:33:07
Kerstin LoenbergStigfinnarna18:34:03
27776Anders StenbackBromma-Vällingby SOK18:34:12
Susanne LundHaninge SOK18:35:11
Tanja-Birgit SöderströmSala OK18:37:12
Marie EnokssonOK Österåker18:42:04
Ulrika StarkKlubblös18:49:06
Kennet SpennareAttunda OK18:49:08
Anna DahlbergIFK Enskede18:49:12
Staffan ZillingOK Södertörn18:50:03
Sören AnderssonVäsby OK18:50:09
Loke SundbergOK Södertörn19:00:46
Anna CurtiusJärla Orientering19:16:06
Caroline StenbergKlubblös19:19:15
Jacob HårdOK Södertörn19:21:06

Öppen motion 8

4 625 m, 76 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
15154Juliette SoulardStora Tuna OK17:30:03
Christina MagnussonCentrum OK17:31:18
Christer HedinIFK Enskede17:34:08
Karin WimmerSnättringe SK17:34:11
Johan KällbäckHammarby IF OF17:35:04
840625Dane CavanaghTullinge SK17:38:15
Ilic DejanOK Paracin17:38:17
Claes ElvhammarAttunda OK17:38:20
Eva MolénSkarpnäcks OL17:41:16
Stefan LjungdahlJärla Orientering17:42:12
Per-Erik CarleniusAttunda OK17:43:17
Julia DalgrenCentrum OK17:43:17
Caroline SjökvistIFK Enskede17:44:13
Kia NordströmTäby OK17:48:14
Fredrik NormanLeksands OK17:51:06
Caroline WilboisGöteborgs SK17:51:08
Anders KarlssonTullinge SK17:55:01
Björn EkblomSkogsluffarnas OK17:56:06
Charlotte WatsonOK Ravinen17:59:07
Johan GrafKlubblös17:59:15
Kerstin SjökvistOK Österåker17:59:23
Emma TarandiIFK Lidingös Skid o OK18:00:09
Kari EnckellSödertälje-Nykvarn OF18:02:08
Anders ThimHaninge SOK18:03:10
Nicklas DoyleSkarpnäcks OL18:03:12
Staffan HolmbergSödertälje-Nykvarn OF18:04:10
Per ÅnmarkTumba-Mälarhöjden OK18:05:02
Leif MagnussonSkogsluffarnas OK18:06:23
Niklas WickanderIFK Enskede18:06:23
Bo DavidssonSolna OK18:09:29
Åke AndreassonGustavsbergs OK18:10:03
Sven HedmanAttunda OK18:11:06
Lars SegerqvistSkarpnäcks OL18:12:22
Gunilla KallhaugeSnättringe SK18:14:21
Claes-Göran SkohgTäby OK18:16:06
Olle KällbäckHammarby IF OF18:18:14
Adam HallströmSvaide Roma SOK18:18:21
Magnus BergströmRånäs OK18:19:08
Bernt StenbergIFK Umeå18:22:09
Mårten HolmströmOK Österåker18:22:11
Erik EdgenKlubblös18:23:09
Patrik LeicktTullinge SK18:23:16
Ingela AlnessLånghundra IF18:24:12
Mikael KlassonSkogsluffarnas OK18:24:15
Kenneth AlnessLånghundra IF18:27:05
Axel MattssonJärla Orientering18:27:12
Maja AnderssonCentrum OK18:27:21
Karin LundbergJärfälla OK18:30:04
David SöderströmSala OK18:32:06
Gustaf BerglundSigtuna OK18:32:07
Maria OlssonVansbro ok18:33:03
Anders ForsgrenTäby OK18:37:15
Mikael SundqvistTullinge SK18:38:07
Ulf AnderssonHaninge SOK18:39:15
Jonas NilssonJärla Orientering18:41:17
Ellinor BjörkSkarpnäcks OL18:42:06
Daniel BeutlerOK Södertörn18:42:08
Carin KihlströmTäby OK18:43:17
Olle BoströmJärla Orientering18:45:04
Sven SetterqvistOK Södertörn18:45:04
Peter AnderssonSöders-Tyresö18:46:08
Petra SundströmCentrum OK18:47:08
Åsa JanssonOK Roslagen18:52:04
Per KnutesIFK Enskede18:53:05
Patrik AhlgrenTäby OK18:54:05
Lars PalmqvistJärfälla OK18:56:09
Tina JunegardTullinge SK19:02:06
Anna EkOK Grip19:03:06
Oskar NerderheimHaninge SOK19:04:06
Mattias LiljedahlFK Boken19:05:06
Hans OlsénSundbybergs IK19:06:08
Niklas HermundstadSnättringe 19:07:02
Per WesterlundSkogsluffarnas OK19:08:07
Kristian LundgrenStigfinnarna19:09:10
Daniel LennartssonCentrum OK19:10:06
Stefan LundellLjungskile FK19:39:43

Öppen motion 9

7 750 m, 50 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Mats  AronssonKlubblös17:38:17
Peter ThorsellCentrum OK17:39:06
Michael ReforsJärla Orientering17:40:09
Edvin LindmarkSkarpnäcks OL17:41:14
Johan NordströmOK Älgen17:44:11
Lars KlintvallOslo studenter17:48:13
Karin FägerlindCentrum OK17:52:06
Robert HagelinGustavsbergs OK17:53:06
Dan GibergTumba-Mälarhöjden OK17:54:03
Per-Ove KivisäkkTullinge SK17:54:05
Henrik ErikssonCentrum OK17:54:12
Pontus BergströmOK Österåker17:55:10
Jens WernerGustavsbergs OK17:56:04
Ulf ÖjeboIFK Lidingös Skid o OK17:56:07
Björn SalomonssonSnättringe SK17:59:07
Hans Olof AmblieIFK Lidingös Skid o OK18:00:06
Ulrik IversAttunda OK18:01:11
Tomas SjökvistOK Österåker18:02:30
Tom SvenssonHammarby IF OF18:03:10
Jonas KallhaugeSnättringe SK18:04:09
David HectorSnättringe SK18:05:11
Christoffer NorrmanKlubblös18:09:05
Patrick FondinHerrljunga SK Skid o OL18:09:11
Samuel HenrikssonSkarpnäcks OL18:10:13
Lennart StrömTullinge SK18:12:16
Juha LoenbergStigfinnarna18:13:14
Mats FryxellTullinge SK18:14:06
Lars IlisKlubblös18:14:10
Thomas BabtistMälarö SOK18:19:07
Elin StrömIFK Lidingös Skid o OK18:22:15
Johan SällforsIFK Lidingös Skid o OK18:23:06
Jörgen OhlinOK Linné18:23:13
Simon HectorSnättringe SK18:30:03
Malin AnnegårdCentrum OK18:31:04
Niklaus ReyNyköpings OK18:34:12
Magnus SneitzJärfälla OK18:35:15
Jens WicksénCentrum OK18:35:16
Mikael HallendalIFK Enskede18:36:11
Jesper LundHaninge SOK18:40:09
Love OttossonHaninge SOK18:41:05
Jonas LeanderssonSödertälje-Nykvarn OF18:47:06
Pål JanssonOK Roslagen18:51:12
Rebecka LindbergOK Linné18:57:12
Erik KropfGustavsbergs OK19:00:11
Simon MattusIFK Lidingös Skid o OK19:00:13
Jan GlevenJärla Orientering19:01:05
Torbjörn JohanssonOK Södertörn19:05:08
Christian RotvikerCentrum OK19:09:06
Olle KaleredOK Denseln19:15:21
Martin LerjenCentrum OK19:24:39

Annonser