Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för O-Ringen Borås 2015

TävlingsinformationVisa startlista per klassVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: O-Ringen Borås 2015
Arrangörsorganisation: O-Ringen
Datum: söndag 19 juli 2015 - fredag 24 juli 2015

Etapp 1Etapp 2Elitsprint/MTB-O 1Etapp 3/MTB-O 2Etapp 4/MTB-O 3Etapp 5

H20

6 950 m, 59 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2834Luca NembriniC.O. Aget Lugano08:32
2835Christian Bagger HagnerSilkeborg OK08:38
2836Gottfrid ArksandVallentuna-Össeby OL08:44
2837William HultqvistVallentuna-Össeby OL08:50
2838Álvaro Prieto del CampoMalarruta08:55
2839Viktor DjerfVästerbergslagens OL09:01
2840Lino WilhelmOL Regio Olten09:07
2841Johan LiljebjörnNybro OK09:13
1219Asker ÖhlenschlägerCopenhagenO09:19
2843Mathias Myrefelt NorlingerJärla Orientering09:24
2845Erik ErlandssonOK Vivill09:36
2846Oskar JohanssonVästvärmlands OK09:42
2847Lars TreekremHeming Orientering09:46
2849Valentin LevesyOrientalp09:54
2850Anton DanielsAttunda OK09:58
2851Kalle JohanssonOK Hammaren10:02
2853Lukas HoferOLG Thun10:10
2854Robert GrahamOttawa OC10:14
2855Aron Laurell HåkanssonKungälvs OK10:18
2856David GrossmannOLG Thun10:22
2857Håvard MyhreKongsberg OL10:26
2858Rasmus SteenOK Enen10:30
2859Ilya KudryavcevNord West10:34
2860Henrik UpsalKristiansand OK10:38
2862Andreas MayerASVÖ Österrike10:46
2863Samuel JohanssonOK Hammaren10:50
2864Jakob LiljaOK Enen10:54
2865Tobias BladhLunds OK10:58
2866Gard-Martin Udnesseter JohnsonNTNUI11:01
2867Johan NilssonHultsfreds OK11:05
2868Oskar EklundMålilla OK11:09
2869Joel PetterssonTullinge SK11:13
2870Oskar VigrenSävedalens AIK11:16
2871Oscar SturkWaxholms OK11:20
2872Alessandro De NoniOrienteering Tarzo a.s.d.11:24
2844Aksel MadslienNydalens SK11:28
2874Kalle KarlssonGOIF Tjalve11:31
2875Fredrik RegbornHagaby GOIF11:35
2877Simon Thrane HansenOK Pan Århus11:43
2878Holger PetersenOK Gorm11:46
2879Daniel BengtssonTullinge SK11:50
2880John GabrielssonSävedalens AIK11:54
2881Lasse-Pekka LahtiKangasala SK11:58
2882Jakob JunkersIF Marin Väst12:01
2884Michael RoomanTrol Belgium12:09
2885Arvid HammarFK Herkules12:13
15008Jefta LangerakJärfälla OK12:17
2887Demian GanderOLG Pfaeffikon12:23
2888Emil SjööVästerviks OK12:29
2889Robin LarssonFK Göingarna12:35
2890Jan SchliebenerOLV Uslar12:40
2891Elia BrühwilerOL Regio Wil12:46
2892Bonnet VincentGuyancourt Orientation 7812:52
2893Iurii MalyshevRUS-Veteran12:58
2894Coni MeiliOLG Chur13:04
2895Christoffer JohanssonTrollhättans SOK13:09
2896Michael AdamsWest Yorkshire Orienteers13:15
2897Martin NilssonSnättringe SK13:21
2898Johan LarssonOK Skogshjortarna13:27

Annonser