Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för O-Ringen Borås 2015

TävlingsinformationVisa startlista per klassVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: O-Ringen Borås 2015
Arrangörsorganisation: O-Ringen
Datum: söndag 19 juli 2015 - fredag 24 juli 2015

Etapp 1Etapp 2Elitsprint/MTB-O 1Etapp 3/MTB-O 2Etapp 4/MTB-O 3Etapp 5

D18

5 200 m, 62 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2899Lisa JohanssonOK Tisaren08:32
2900Nora Skyttersæter SaugerudKonnerud IL08:37
2901Ingvild KongslienSkogspojkarnas OK08:41
2902Sophie WältiANCO-Neuchâtel08:46
2904Florence BuchsANCO-Neuchâtel08:55
12587Frida PetersonÄlvdalens IF OK09:00
2906María Prieto del CampoMalarruta09:05
2907Rebecka SalenbäckKristinehamns OK09:09
2908Stine NjåsteinIL Tyrving09:14
2909Cecilia DjerfVästerbergslagens OL09:19
2910Malin ThornemanHelsingborgs SOK09:23
2911Moa GranstedtIK Hakarpspojkarna09:28
2913Arianna ArpagausC.O. Aget Lugano09:37
2914Marie HerrnholdBerliner TSC09:42
2916Sara AlmehedFrölunda OL09:50
2917Cecilia SpångbergLunds OK09:54
2918Linnea LarssonUlricehamns OK09:58
2919Beatrice LawHKOC10:02
2920Clara CoxLerums SOK10:06
2903Maiken SandbergNydalens SK10:10
2922Ella MahlamäkiEspoon Suunta10:14
2964Johanna LundkvistOK Vargen10:18
2924Klara WasseniusUddevalla OK10:22
2925Law Hoi YiHKOC10:26
2926Josefin KarlssonAttunda OK10:30
2927Jenny BredfeltLunds OK10:34
2928Elsi PöllänenEspoon Suunta10:38
2929Camilla FingerroosPaimion Rasti10:42
2930Martine TopstadOL Tønsberg og Omegn10:46
2931Amanda HalvarssonLeksands OK10:50
2932Signe SteindahlStenungsunds OK10:54
2933Julia BlomFrölunda OL10:58
2934Malin FritzellMullsjö SOK11:01
2936Elin KarlssonGOIF Tjalve11:09
2938Erika AhlqvistOK Tyr11:17
2939Linnea BorgLinköpings OK11:21
2940Maria GustafssonHagaby GOIF11:25
2941Alva RasmussenNyköpings OK11:29
2942Chantelle HesselbergOK Hällen11:33
2943Ingvild Ytterhus UtengenByåsen IL11:37
2945Emilie Liabakk EriksenByåsen IL11:45
2946Mara BrüggerOLG St.Gallen/Appenzell11:49
2948Tora WesterbergOK Kolmården11:57
2949Sarah Kathrine Nissen PedersenFaaborg OK12:01
2950Benedetta VanzellaOrienteering Tarzo a.s.d.12:05
2951Fride SørensenIF Sturla12:09
2952Emma WaddingtonDontGetLost Adventure Running12:13
2953Marlene BergerOK Oachkatzlschwoaf12:17
2954Hanna E. AndersenEiker OL12:21
2955Evelina PetersonFalköpings AIK OK12:26
2956Matilda ForsbergOK Ravinen12:30
2957Maren Roll PaulsenFredrikstad SK12:34
2958Annalena SchmidOLG Wislig12:39
2959Olivia NilssonOK Pan-Kristianstad12:43
2960Julia HedOK Skogsfalken12:48
2961Josefin ErlandssonOK Milan12:52
2962Sigrid Marie Ståhl VikFredrikstad SK12:56
2963Johanna TrummerOK Oachkatzlschwoaf13:01
2965Louise AdamsWest Yorkshire Orienteers13:10
2967Mathilda LindeIF Åland13:18
2968Malin JanssonHjobygdens OK13:23
2969Hanna TorjusenFredrikstad SK13:27

Annonser