Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för O-Ringen Borås 2015

TävlingsinformationVisa startlista per klassVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: O-Ringen Borås 2015
Arrangörsorganisation: O-Ringen
Datum: söndag 19 juli 2015 - fredag 24 juli 2015

Etapp 1Etapp 2Elitsprint/MTB-O 1Etapp 3/MTB-O 2Etapp 4/MTB-O 3Etapp 5

D13

4 010 m, 148 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
4243Alexandra LinløkkenØstmarka OK08:30
4244Linda JonssonOK Orion08:32
4245Dupuy Rose-LouCorrèze CO08:33
4246Hanna RingRonneby OK08:35
4248Nike PruthIK Hakarpspojkarna08:38
4249Elin ErneOLG Cordoba08:40
4250Fredrika UlfvensköldTolered-Utby Ol-klubb08:41
4251Johanna LaanojaOK Kobras08:43
4252Sofia DjerfVästerbergslagens OL08:45
4253Elin NilssonAndrarums IF08:46
4254Polina TsvetkovaNiNo- Oteam08:48
4255Elin JohanssonGudhems IF08:49
4256Nanna Lysemose PoulsenSilkeborg OK08:51
4257Matilda AhlströmIstrums SK08:53
4258Alva LarssonSundsvalls OK08:54
4259Rebecca ThyssenHorsens OK08:56
4260Linn MauritzsonTolered-Utby Ol-klubb08:57
4261Liv ÅkermanÄlvdalens IF OK08:59
4262Klara AnderssonOK Orion09:01
4263Amanda KarmetunOK Njudung09:02
4264Elsa ForsgrenVästerbergslagens OL09:04
4266Clara SamuelssonOK Vivill09:07
4267Malin BierfeldtÄrla IF09:09
4268Anne Sofie Thyssen HarfotHorsens OK09:10
4269Inger Marie Stubban HygenØstmarka OK09:12
4271Klara JohanssonVästvärmlands OK09:15
4272Ingrid Kristine HansenSarpsborg OL09:17
4273Hilda Holmqvist JohanssonIK Hakarpspojkarna09:18
4274Linn KarlssonOK Vilse 8709:20
4275Sofia PalmFK Boken09:21
4276Ida AnderssonAndrarums IF09:23
4277Ellen KillmeyVittjärvs IK09:25
4278Johanna SvenssonOK Löftan09:26
4280Hanna KromnérSkogspojkarnas OK09:29
4281Matilda ÅkessonOK Landehof09:31
4282Elin JennerstrandOK Njudung09:33
4283Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL09:34
4284Karin Ingeborg WedmanVästerbergslagens OL09:36
4285Ida HofstedtVallentuna-Össeby OL09:37
4286Rebecca HardenFK Boken09:39
4287Sofia WigleSödertälje-Nykvarn OF09:41
4288Tove FrænellSundsvalls OK09:42
4289Ida EdvardssonEksjö SOK09:44
4290Tilda WigforssArboga OK09:45
4291Lisa OlssonTorsås OK09:47
4292Tina YlipääBergnäsets AIK09:48
4293Marie WathneSandnes IL (Rogaland)09:49
4295Vilde WoldSundbybergs IK09:52
4296Ellen EkingeOK Motala09:53
4297Sara LagermanSträngnäs-Malmby OL09:55
4298Cornelia IvarssonOK Hammaren09:56
4299Anna HechlTirol09:57
4300Ying Yau ChuHKOC09:59
4301Elvira KarnehedOK Roxen10:00
4302Maja SandvikAttunda OK10:02
4303Jennifer DavidsonGöteborg-Majorna OK10:03
4304Filippa BjörkhammerBjörkfors GOIF10:04
4305Isabella JoonsLeksands OK10:06
4306Ingrid LamarkGanddal IL10:07
4307Hanna GabrielssonKungälvs OK10:08
4308Emie VannierCSLG Melun10:10
4309Sofia IversAttunda OK10:11
4310Venla-Linnea KarjalainenSuunta Jyväskylä10:12
4311Olivia AsketunOK Roxen10:14
4312Maria SeninaNord West10:15
4313Hanna LundbergOK Renen10:17
4315Therese NilssonOK Österåker10:19
4316Ebba LindOK Skärmen10:21
4317Anna Austad SveenRaumar Orientering10:22
4318Clara JohanssonOK Skärmen10:23
4319Sofia LundkvistOK Vargen10:25
4320Ida SkantzeSundbybergs IK10:26
4321Kristine KravdalGjø-Vard OL10:27
4322Lovisa MoqvistLerums SOK10:29
4324Sigrid FröbergOK Roxen10:32
4325Ebba KleinBjörkfors GOIF10:33
4326Marie AsplundKungälvs OK10:34
4327Lisa FalkGöteborg-Majorna OK10:36
4328Ellen SigvardsonBredaryds SOK10:37
4329Nora HolmgårdKils OK10:38
4330Sara AnkarlingSträngnäs-Malmby OL10:40
4331Anna SvenssonTenhults SOK10:41
4332Moa HjortOK Roxen10:42
4333Hana BernatikovaSokol Frydek-Mistek10:44
4334Moa EngströmOK Renen10:45
4335Elin HugossonLunds OK10:47
4336Agnes MalmgrenOckelbo OK10:48
4337Lovisa NilssonAttunda OK10:49
4338Lovisa GustafssonKFUM Örebro OK10:51
4339Fanny BlomkvistSträngnäs-Malmby OL10:52
4340Josefin LindströmOK Hammaren10:53
4341Julia FunkeLeksands OK10:55
4343Anna AasaÖvertorneå IF10:57
4344Natalie WestlundTorsås OK10:59
4345Ingrid Bogen ArenthIF Sturla11:01
4346Sara MöllerOK Södertörn11:03
4347Hanna LundgrenLinköpings OK11:05
4348Tilda GolsäterKorsnäs IF OK11:07
4349Petra  HoveidAsker SK11:10
4350Olena DankovaKSO Kompas11:12
4351Ella SöderberghIFK Göteborg11:14
4353Thea FagerströmIFK Göteborg11:19
4354Naja HeinisOLV Baselland11:21
4355Tea MarkholmSkåneslättens OL11:23
4357Emma ErikssonTjällmo-Godegårds OK11:28
4358Elin NetzOK Kolmården11:30
4359Elsa AlbinssonOK Tyr11:32
4360Johanna FranssonJönköpings OK11:35
4361Anna Jaconsen-GaskiBardu IL11:37
4362Emma IvarssonOK Kullingshof11:39
4364Ebba LindellIF Thor11:44
4365Sanna HedbergOK Södertörn11:46
4366Ina MartiniAsker SK11:48
4367Malin NorlanderOK Nackhe11:51
4368Nicolina MobergOK Tyr11:53
4369Elsa LampinenSelånger SOK11:55
4370Olivia AspIFK Göteborg11:57
4371Katja LeicktTullinge SK12:00
4372Alvina AxelssonOK Nackhe12:02
4247Oda ScheeleNydalens SK12:04
4374Iselin SørensenIF Sturla12:07
4375Emma LingJönköpings OK12:09
4376Emma ErikssonAnnebergs GIF12:11
4377Nina PerssonHaninge SOK12:13
4379Johanna PetterssonGustavsbergs OK12:19
4380Tove RingiOK Kåre12:22
4381Venla KankainenSotkamon Jymy12:25
4382Linnéa SöderqvistOK Ravinen12:27
4383Märta LjungbergSjövalla FK12:30
4384Annick MeisterOLG Dachsen12:33
4385Sofia EdvardssonJärfälla OK12:36
4386Emilia KarlssonLånghundra IF12:39
4387Amelie JosefssonSkogslöparna12:42
4388Karin SannaU.S. SAN GIORGIO A.D.S.12:45
4389Lovisa HambäckLånghundra IF12:48
4390Ida LarssonVästerås SOK12:51
4391Astrid HougaardAarhus 1900 orientering12:53
4392Sofie FranzénAlmby IK12:56
4393Evie ConwayWest Yorkshire Orienteers12:59
4394Ebba RosanderSOK Aneby13:02
4395Amelie RajanIFK Lidingö SOK13:05
4396Lilian PalmHJS-Vansbro OK13:08
4397Ylva JohanssonOK Djerf13:11
4398Annie BrownWest Yorkshire Orienteers13:14
4399Emma LiljeGävle OK13:17
4400Marie-Chantal BallnusJärfälla OK13:19
4401Tamara MiklusovaTJ Rapid Bratislava13:22
4403Tilda HenningssonIK Trenne Ullared13:28

Annonser