Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för O-Ringen Borås 2015

TävlingsinformationVisa startlista per klassVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: O-Ringen Borås 2015
Arrangörsorganisation: O-Ringen
Datum: söndag 19 juli 2015 - fredag 24 juli 2015

Etapp 1Etapp 2Elitsprint/MTB-O 1Etapp 3/MTB-O 2Etapp 4/MTB-O 3Etapp 5

D10

2 410 m, 164 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
5346Lisa ErikssonOK Landehof08:30
5347Sofia TunessonSkogspojkarnas OK08:32
5348Alva EliassonSundsvalls OK08:34
5349Emelie ForslundKristinehamns OK08:36
5350Tova RangertIK Hakarpspojkarna08:37
5351Vide HäggströmAndrarums IF08:39
5352Engla PruthIK Hakarpspojkarna08:41
5354Agnes BerlinOK Orion08:44
5355Felicia GustafssonOK Njudung08:46
5356Frida KarlssonIK Hakarpspojkarna08:48
5358Lovisa GullqvistVästvärmlands OK08:51
5359Swchalsko PradoOK08:53
5360Rebecka JavehedVallentuna-Össeby OL08:55
5361Ella JacobsonOK Tor08:57
5362Minna PalmIK Hakarpspojkarna08:58
5363Johanna PihlströmOK Landehof09:00
5364Maja LundholmUmeå OK09:02
5365Maja NymanVänersborgs SK09:04
5366Nanna SundelinOK Orion09:05
5367Roosa HeikkinenVehkalahden Veikot09:07
5368Elsa HedinOK Linné09:09
5369Ellen LoreforsIK Hakarpspojkarna09:10
5370Alma AnderIstrums SK09:12
5371Lovisa BylundFagersta OK09:14
5373Lovisa DufvaSundsvalls OK09:17
5374Signe EskilssonIK Hakarpspojkarna09:19
5376Lovisa DjerfVästerbergslagens OL09:23
5377Lovisa BorgSödertälje-Nykvarn OF09:24
5378Meja EnvallIK Hakarpspojkarna09:26
5379Cornelia HörnquistÖrnsköldsviks OK09:28
5380Dupuy VioletteCorrèze CO09:30
5381Matilda EkmanVallentuna-Össeby OL09:31
5382Michèle SommerOLG Suhr09:33
5384Maja JohanssonGudhems IF09:37
5385Emma OlinIK Hakarpspojkarna09:38
5386Mari Ovidia RanestadHamar OK09:40
5387Klara HartOK Linné09:42
5388Ida KörleOK Landehof09:44
5389Maja AxelssonLerums SOK09:45
5390Elsa PalmbergOK Hammaren09:47
5392Amanda NynäsOK Botnia09:50
5393Ellen LindforsBjörkfors GOIF09:51
5394Sofie Karlsson HolmerIFK Mora OK09:53
5395Pavla SimsovaVSSK MFF Praha (MFP)09:54
5396Molly BergstrandBrattås CK09:56
5397Elsa SödervallIK Gandvik09:58
5399Mindra LangerOK Roxen10:01
5400Johanna BergKFUM Örebro OK10:02
5401Malva ArvidssonBrattås CK10:04
5402Elsa KyhlbergTenhults SOK10:05
5403Sara LjungqvistLunds OK10:07
5404Clara AdolfssonAnderstorps OK10:08
5406Olivia KarlssonKovlands IF10:11
5407Marie KravdalGjø-Vard OL10:13
5408Lina ÅsLunds OK10:14
5409Hillevi LarssonOK Enen10:16
5410Vilma NilssonAttunda OK10:17
5411Elsa MoqvistLerums SOK10:19
5412Tilde EvebornOK Roxen10:20
5413Amanda BäckArboga OK10:22
5414Felicia SandinOK Skärmen10:24
5415Linn MånssonGöteborg-Majorna OK10:25
5416Fanny WalterssonOK Roxen10:27
5417Nelly MårtenssonGarphyttans IF10:28
5418Lisa WallanderBrattås CK10:30
5419Signe ÖgrenKarlsbyhedens IK10:31
5422Pauline HaglundIFK Hedemora OK10:36
5423Lovisa DavidsonGöteborg-Majorna OK10:37
5424Maja SörensenOK Kontinent10:39
5425Julia GustafssonKFUM Örebro OK10:40
5426Tuva ÖstangårdGamleby OK10:42
5427Tova LindbäckOK Renen10:43
5428Elin NeuenschwanderOLG Thun10:45
5429Audrey HanssonFrölunda OL10:46
5430Ebba FlodmanOK Hammaren10:48
5431Sofie HelanderOK Roxen10:50
5432Anna TaksdalGanddal IL10:51
5434Frida OdénFjärås AIK10:54
5435Linnea HermanssonIFK Mora OK10:56
5436Tilde MansénSkarpnäcks OL10:57
5437Linnea JunevikLeksands OK10:59
5438Moa BergqvistKorsnäs IF OK11:00
5439Alva GrönkvistJönköpings OK11:02
5440Emma AlfredssonOK Tyr11:04
5441Filippa GuttkeNyköpings OK11:05
5442Filippa BraunVäxjö OK11:07
5444Tora KittilsenFreidig11:10
5445Ester EricssonFK Friskus-Varberg11:12
5446Emma ZettervallOK Dacke11:14
5447Hilda LindénVäxjö OK11:15
5448Hedda WestlundJönköpings OK11:17
5449Tove OlssonOK Södertörn11:19
5451Sara MartiniAsker SK11:22
5452Alice LindqvistSelånger SOK11:24
5453Saga PogemaaOK Skogsstjärnan11:25
5454Minna SennHälge OK11:27
5455Klara JunegardTullinge SK11:29
5456Emma JussilaTampereen Pyrintö11:30
5458Sarah RoomanTrol Belgium11:34
5459Miranda WallströmSävedalens AIK11:35
5460Vera GerhardssonOK Bävern11:37
5461Annika WirzOLV Baselland11:39
5462Nova MatthewsTullinge SK11:40
5463Sandra LingJönköpings OK11:42
5464Martha WisløffAsker SK11:44
5465Ida HusbySkåneslättens OL11:45
5467Frida LindénOK Bävern11:49
5468Linn De BoussardIFK Enskede11:50
5469Milla KeyMelbourne Forest racers11:52
5470Emelie SvärdIF Thor11:54
5471Una KittilsenFreidig11:55
5472Emma LarssonOK Dacke11:57
5473Ragnhild Øfsthus GravirAsker SK11:59
5475Ella PetterssonSävedalens AIK12:02
5476Hilda PeterssonVäxjö OK12:04
5477Alice HallOK Bävern12:05
5478Irma WesthMullsjö SOK12:07
5480Annie LundOK Kolmården12:10
5481Edith OlssonOK Kroppefjäll12:12
5482Hanna AnängenNyköpings OK12:14
5483Nora Cedeberg LöwgrenStora Tuna OK12:15
5484Elvira BjörnbergVästerås SOK12:17
5485Malin HållHJS-Vansbro OK12:18
5486Alva Lidström LauriSnättringe SK12:20
5487Frida HägglundOK Nolaskogsarna12:21
5488Lova KronmarFK Vittus12:23
5489Alva BjörkTrollhättans SOK12:24
5491Eline KaergerOK Leipzig12:27
5492Stina ThernOK Skogshjortarna12:29
5494Elsa KaipeOK Kåre12:32
5495Signe WikstenGävle OK12:33
5496Sofia HuggForsa OK12:35
5497Vilma ThulinVästerås SOK12:36
5498Elsa EklundOK Rodhen12:38
5499Emilia LundstedtSjövalla FK12:39
5500Ellen WesterlundOK Nolaskogsarna12:41
5501Nora Feil LindmarkSkellefteå OK12:42
5502Anna KølbækAarhus 1900 orientering12:44
5503Emelina HolmqvistSjövalla FK12:45
5504Hanna ÖstbergStora Tuna OK12:47
5505Jennifer StigssonTrollhättans SOK12:48
5506Elma Sagli GudimIndre Østfold OK12:50
5507Tuva SelinFK Göingarna12:51
5508Kajsa HallVästerås SOK12:53
5510Nova SahlénVästerås SOK12:56
5511Linnéa WestlinValbo AIF12:57
5512Alexandra CrawshawWest Yorkshire Orienteers12:59
5513Lova ErikssonTrollhättans SOK13:00
5514Moa BirkebækStora Tuna OK13:02
5516Lilly JohnssonOK Gynge13:05
5517Molly GeliusSnättringe SK13:06
5518Elsa MartanderTrollhättans SOK13:08
5519Alva KarlssonMariestads FK13:09
5520Sveta GusevaSt.Petersburg13:11
5521Tilde BergströmTäby OK13:12
5522Lovisa BjörnbergVästerås SOK13:14
5524Agnes IvarssonOK Skogshjortarna13:17
5525Stella ÄlvegranVästerås SOK13:18
5526Olivia EngelOK Ravinen13:20
5527Felicia KrafftLänna IF13:21
5528Wilma ReinholdssonOK Alehof13:23
5530Hilda PermanOK Kåre13:26
5531Paulina AlzénGustavsbergs OK13:27
5532Ellen AnelandOK Ravinen13:29

Annonser