Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för O-Ringen Borås 2015

TävlingsinformationVisa startlista per klassVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: O-Ringen Borås 2015
Arrangörsorganisation: O-Ringen
Datum: söndag 19 juli 2015 - fredag 24 juli 2015

Etapp 1Etapp 2Elitsprint/MTB-O 1Etapp 3/MTB-O 2Etapp 4/MTB-O 3Etapp 5

D40

5 300 m, 72 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
6016Kristin JohanssonVästvärmlands OK08:31
6017Rikke Holm JensenHorsens OK08:34
6018Hanna RangertKungälvs OK08:37
6019Elodie Marcher-TassinOL Amriswil08:40
6020Berit Sofie WiklundNydalens SK08:42
6022Anna-Karin JonssonOK Orion08:48
6023Jana SlamovaATU Kosice08:51
6024Anna EnvallIK Hakarpspojkarna08:54
6025Karin HofstedtVallentuna-Össeby OL08:57
6026Ana Belen Perez RiofrioImperdible09:00
6028Carina KaleredOK Denseln09:06
6029Lotta SaetreOK Landehof09:08
6030Maria BylundFagersta OK09:11
6031Sara TimnerSundsvalls OK09:14
6032Karolina HøjsgaardDomnarvets GOIF09:17
6034Martine TaffeirenCO Liège09:23
6035Beatrice BirrerOLG Galgenen09:26
6036Hanna PalmIK Hakarpspojkarna09:29
6037Abbigail MaySage Orienteering and Rogaining Club09:32
6038Malin SparrmanOK Linné09:34
6039Ekaterina ZolotykhSaint-Petersburg09:37
6040Line ArnevikRingerike OL09:40
6041Jane PulfordOlifant09:43
6042Clare HawthorneWellington Ranges09:46
6043Anna LjungqvistLunds OK09:50
6045Åsa SundOK Hammaren09:57
6046Anna-Carin SteindahlStenungsunds OK10:01
6047Katarina AnkarlingSträngnäs-Malmby OL10:04
6048Aud Hognestad TaksdalGanddal IL10:08
6049Maria Von SchmalenséeAttunda OK10:11
6052Marika JäädmaaOK Võru10:22
6053Susanne CoxLerums SOK10:26
6054Sini PekkalaEspoon Suunta10:29
6055Lena HolmerIFK Mora OK10:33
6056Marita FinderupGöteborg-Majorna OK10:36
6057Kati NynäsOK Botnia10:40
6060Lyatoshinskaya PolinaASVÖ Österrike10:51
6061Jenny ÖgrenKarlsbyhedens IK10:54
6062Katarina WallbergOK Alehof10:58
6063Kajsa NiemiEmmaboda Verda OK11:01
6064Carola BillingHultsfreds OK11:05
6065Eva AlbinssonOK Tyr11:09
6066Christine ErblandCOL Etrechy11:13
6067Lenka JohnovaTJ Lokomotiva Teplice11:16
6069Jette DollerupOK Pan Århus11:24
6070Margot Bolstad LynumFreidig11:28
6071Annamari HeikkiläLynx11:31
6072Toril Fougner WisløffAsker SK11:35
6074Florence BestelCOL Etrechy11:43
6075Linda TakeOK Tyr11:46
6076Lena StrömTjällmo-Godegårds OK11:50
6077Roberta BorroniA.S.D. Unione Lombarda11:54
6078Natasha KeyMelbourne Forest racers11:58
6079Olga VarygaKorshuniata12:01
6080Gøril EideByåsen IL12:05
6081Cecilia FochsenWaxholms OK12:09
6082Tang Pik KwanHKOXCC12:13
6084Karin MöllerbergValbo AIF12:21
6085Amanda CrawshawWest Yorkshire Orienteers12:25
6086Gabriella FriskGustavsbergs OK12:29
6088Camilla SjöstrandFK Snapphanarna12:37
6089Sophie BrownWest Yorkshire Orienteers12:42
6090Louise AxelssonFK Göingarna12:46
6091Camilla EngelOK Ravinen12:50
6092Janet AdamsWest Yorkshire Orienteers12:54
6093Helena NorbergStora Tuna OK12:58
6094Maria HolmqvistSjövalla FK13:02
6096Karin MüllerOLV Zug 201513:11
6097Dagmar MiklusovaTJ Rapid Bratislava13:15
6098Natasha ConwayWest Yorkshire Orienteers13:19
6099Jenny CasanovaWallaringa Orienteers13:23
6100Anna BjärbyFrosta OK13:27

Annonser