Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för O-Ringen Borås 2015

TävlingsinformationVisa startlista per klassVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: O-Ringen Borås 2015
Arrangörsorganisation: O-Ringen
Datum: söndag 19 juli 2015 - fredag 24 juli 2015

Etapp 1Etapp 2Elitsprint/MTB-O 1Etapp 3/MTB-O 2Etapp 4/MTB-O 3Etapp 5

D50

4 260 m, 119 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
7645Mariann JohanssonKexholms SK08:31
7646Svetlana ZuevaNavicom_Garmin08:33
7647Åsa PerssonLaxå OK08:35
7648Mia BierfeldtÄrla IF08:37
7649Magnhild T. MølnvikFossum IF08:39
7650Lone JörgensenHerlufsholm OK08:42
7651Marita FilipssonMarkaryds FK08:44
7652Maria HartOK Linné08:46
7653Ulrika JohanssonOK Löftan08:48
7654Teija LaunisASS Raisu Lumous08:50
7655Britt-Marie StenssonHelsingborgs SOK08:53
7656Pia Käck FritzellGudhems IF08:55
7657Kjersti StræteRingerike OL08:57
7658Anette ThoressonAndrarums IF08:59
7659Katarina BorgSödertälje-Nykvarn OF09:01
7660Mona BierfeldtÄrla IF09:04
7661Anette ArksandVallentuna-Össeby OL09:06
7662Su Yan TayUgly Gully09:08
7664Anita WehlinSkogspojkarnas OK09:13
7665Anneli WiklundFinspångs SOK09:15
7666Johanna SundströmJärla Orientering09:17
7668Lilia FedorovaNavicom_Garmin09:21
7669Annamari SjöblomSödertälje-Nykvarn OF09:24
7670Helena KönigssonRobertsfors IK09:26
7672Marianne NjåsteinIL Tyrving09:30
7673Anna EkSödertälje-Nykvarn OF09:32
7674Geneviève PissartCO Liège09:35
7675Christina BjörkÖrkelljunga FK09:37
7677Linda HaylesCalder Valley Orienteers09:41
7678Marianne CarlbergVallentuna-Össeby OL09:43
7679Unn Hilde HeggedalKongsberg OL09:46
7681Sabine JuckelandtUSV TU Dresden09:52
7682Päivi LeppävuoriKuopion Suunnistajat09:55
7683Ingela AnderssonLunds OK09:58
7684Ragnhild AuglændGanddal IL10:01
7685Annika AnderssonHallstahammars OK10:04
7686Hilde StorløkkenKongsberg OL10:07
7687Agneta SanderGöteborg-Majorna OK10:10
7688Kristina SpångbergLunds OK10:13
7689Ingrid JohanssonLaholms IF OK10:16
7690Nina DjerfLerums SOK10:19
7691Doris HaasOLG Schaffhausen10:22
7692Christina HalvarssonOK Kroppefjäll10:25
7693Carina FolkegårdSala OK10:28
7695Cecilia SimonssonSundbybergs IK10:34
7696Sara Snogerup LinseLunds OK10:37
7697Anna-Karin ÖgrenKarlsbyhedens IK10:40
7698Åshild Stuve StrandlieGjø-Vard OL10:43
7699Maria SturessonAnderstorps OK10:46
7700Helena SellgrenGöteborg-Majorna OK10:49
7701Anita Sørensen DrageKongsberg OL10:52
7702Denise WrightMar Orienteering Club10:55
7703Elisabeth TollemarkSkogsluffarnas OK10:58
7704Ingalill GrundHerrestads AIF11:01
7722Carina Rosén ErikssonAnnebergs GIF11:03
7706Annika JosefssonOK Dacke11:05
7707Eva CarlssonJönköpings OK11:07
7708Laila B HöglundFK Herkules11:09
7709Eva-Lena JonssonNyköpings OK11:11
7710Anita DavalliusUddevalla IS11:13
7711Anna-Maria BackrydLindebygdens OK11:15
7712Nina-Beate LiabakkByåsen IL11:17
7713Lotta RansjöOK Tyr11:19
7714Maritha HenrikssonJönköpings OK11:21
7715Iva KábrtováSK LOB Nova Paka11:23
7716Vivi AndreassenKolding OK11:26
7717Kajsa HolmqvistHagaby GOIF11:28
8068Camilla RosénAnnebergs GIF11:30
7719Kerstin SegerssonOK 64 Torpa11:32
7720Susanne AnderssonPiteå IF11:34
7721Isabelle Touzain RoulleauxCOL Etrechy11:36
7723Sabine SchweigerYukon OA11:40
7725Karin LaurellOK Flundrehof11:44
7726Hanne StaugaardKolding OK11:46
7727Nadezhda ChumovaNovosibirsk11:48
7728Anna JohanssonJönköpings OK11:51
7729Lena PetterssonNyköpings OK11:53
7730Monika PerssonOK Södertörn11:55
7732Anna Weckner WestlundOK Tyr11:59
7733Sue GarrParawanga ACT12:01
7734Tuuli SaariFK Herkules12:03
7735Carina JohanssonSkattkärrs SOK12:05
7736Andrea SchiwyAustralopers12:07
7737Ebba HedegårdOK Kolmården12:09
7738Rine HanssenByåsen IL12:11
7739Lena GustafssonMalungs OK Skogsmårdarna12:13
7741Marit S. LundanesEmblem IL12:18
7742Heike GirardinOLV Zug 201512:20
7743Yvonne KleinOLG Pfaeffikon12:22
7744Charlotte ThraneCopenhagenO12:24
7745Ulrika ErikssonStora Tuna OK12:26
7746Annika ArdellOK Rodhen12:28
7747Monica BomanGävle OK12:30
7748Maria SkogsbergMariestads FK12:32
7749Helen PedleyWest Yorkshire Orienteers12:34
7750Ann-Mari SilfverLånghundra IF12:36
7751Silvia Zemp CampanaASCO Lugano12:38
7752Irene BüttikerOLG Chur12:41
7753Catarina von FrenckellOK Raseborg12:43
7754Annamari VierikkoHelsingin Suunnistajat12:45
7755Karina LangerakJärfälla OK12:47
7756Carina SandbergSäterbygdens OK12:49
7757Karina SvenssonVimmerby OK12:51
7758Ingela ErikssonGävle OK12:53
7759Katarina AlnehällTäby OK12:55
7760Marit Nandrup PettersenIndre Østfold OK12:57
7761Susi RutzOLG Pfaeffikon12:59
7763Pavlina BrautigamWestern Connecticut OC13:03
7764Kia NordströmTäby OK13:06
7765Christina PernebyIFK Lidingö SOK13:08
7766Anna Von KrusenstiernaOK Kåre13:10
7767Christina SternerOK Njudung13:12
7768Eva WadmanVästerås SOK13:14
7769Irene GammeljordOK Snab13:16
7770Ingrid AlexanderssonStora Tuna OK13:18
7771Sari MaijalaEpilän Esa13:20
7773Elisabet EnmarkGävle OK13:24
7774Susanne AndersenBOK13:26
7775Åsa AlsiöFalköpings AIK OK13:28

Annonser