Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för O-Ringen Borås 2015

TävlingsinformationVisa startlista per klassVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: O-Ringen Borås 2015
Arrangörsorganisation: O-Ringen
Datum: söndag 19 juli 2015 - fredag 24 juli 2015

Etapp 1Etapp 2Elitsprint/MTB-O 1Etapp 3/MTB-O 2Etapp 4/MTB-O 3Etapp 5

D55

4 070 m, 86 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
8412Eva WildmarkFK Boken08:31
8413Anneli BerggrenOK Denseln08:34
8414Vera KhlebnikovaANCO-Neuchâtel08:37
8415Ann NilssonMarkaryds FK08:40
8416Ann ÖhlinStigmännen Karlshamns OK08:44
8417Marianne RosgrenOK Njudung08:47
8419Vivianne LindstamSol Tranås08:53
8420Jane JohanssonIstrums SK08:56
8421Margi FreemantleYarra Valley OC08:59
8422Anna-Lena AnderssonVästerbergslagens OL09:02
8423Alexandra WilhemANCO-Neuchâtel09:05
8424Gitte IsenHerning O-Klub09:09
8425Eva WalheimRobertsfors IK09:12
8426Ann-Christin Nero ForsmanRonneby OK09:15
8428Marsha FehrFWOC09:21
8429Helena SaarimäkiAngelniemen Ankkuri09:24
8430Lena RunessonOK Vivill09:27
8431Angelina KulevaSSV Planeta Radebeul09:30
8432Sari JetsonenSJJ09:34
8433Anne-Marie KarlssonSvaide Roma SOK09:37
8434Mona Bugge HaugOL Vallset/Stange09:40
8436Ann-Marie AnderssonTenhults SOK09:46
8437Ayoe BergOdense OK09:50
8438Christina BirathStenungsunds OK09:54
8439Annika LarssonArboga OK09:58
8495Marie MalmborgSöders-Tyresö10:02
8441Carol EdwardsThames Valley Orienteering Club10:06
8442Beatriz Delgado CeciliaUNIVERSIDAD DE ALICANTE10:10
8443Anneli Brander NilssonStenungsunds OK10:14
8444Susanne LüscherStora Tuna OK10:18
8445Christina SöderblomÄtrans IF10:22
8446Lena LarssonSala OK10:26
8448Marianne KlassonUlricehamns OK10:34
8449Zaiga UdreB&B10:38
8450Eileen BresemanCascade OC10:42
8451Lena JanssonGarphyttans IF10:46
8452Eva WoxlinAlfta-Ösa OK10:50
8455Eva ElnerudSigtuna OK11:01
8456Annika LeanderssonOK Tyr11:04
8457Christina OlssonSkåneslättens OL11:07
8458Hanne VestSvendborg OK11:10
8459Dilya BayburinaUfa-United11:12
8460Anna-Sofie LundmanOK Roslagen11:15
8461Ingvor JohanssonFalkenbergs OK11:18
8462Ana Maria de Oliveira CintraClube de Orientação de Divinópolis - Codiv11:21
8463Monica HenrikssonEksjö SOK11:24
8465Kerstin AnderssonRyda SK11:30
8466Pascale MartinRaid Orientation Paris11:33
8467Elisabeth ÖströmOK Tyr11:36
8468Lene BankeSvendborg OK11:38
8469Birgitta GustafssonHagaby GOIF11:41
8470Karin ErnfridssonOK 64 Torpa11:44
8471Christina SegerslättSkåneslättens OL11:47
8472Galima GrigoryevaUfa-United11:50
8473Sylvie BouchéCOL Etrechy11:53
8474Birgit HanssonHerrestads AIF11:56
8475Åsa SundbergOK Södertörn11:59
8476Katriina KalliokoskiPerhon Kiri12:02
8477Ingrid KensbyOK Tyr12:04
8479Annette FæringSvendborg OK12:10
8480Lena OlssonSkåneslättens OL12:13
8481Kerstin PerssonFK Göingarna12:16
8482Annika DavidssonVästerås SOK12:18
8483Birgitta StrandbergSkogslöparna12:21
8484Anne-Marie RöllikeOK Lindéna12:24
8486Mari-Louise LundgrenStora Tuna OK12:29
8487Karin JanssonOK Rodhen12:31
8488Tina HagårdRävetofta OK12:34
8489Taisiia VasilevaVladivostok12:36
8491Agneta OlivestamVimmerby OK12:42
8492Heidrun FinkeOLV Uslar12:44
8493Jannike WålbergOK Kåre12:47
8494Birgitte HalleAarhus 1900 orientering12:49
8496Nermin FenmenODTÜ12:55
8498Birgitta AnderssonFrämmestads IK13:00
8499Hisako MurakoshiTeam Chako13:02
8500Ann Warma LaasOK Skogshjortarna13:05
8501Camille GireOPA Montigny13:08
8502Christina NordströmBodens BK13:10
8503Tetyana BozhkoO-klub13:13
8504Irina StrizhkovaVladivostok13:15
8505Alena RoseckaSKP Zdar nad Sazavou13:18
8506Maria ErikssonÅmåls OK13:20
8507Eva KarlssonUddevalla OK13:23
8508Katarina JakobssonGarda OK13:26
8509Ingrid SchmiterlöwHjobygdens OK13:28

Annonser