Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för O-Ringen Borås 2015

TävlingsinformationVisa startlista per klassVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: O-Ringen Borås 2015
Arrangörsorganisation: O-Ringen
Datum: söndag 19 juli 2015 - fredag 24 juli 2015

Etapp 1Etapp 2Elitsprint/MTB-O 1Etapp 3/MTB-O 2Etapp 4/MTB-O 3Etapp 5

D65

3 760 m, 56 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
9274Ros-Mari KarlssonNybro OK08:32
9276Janet ClenaghanSolway08:44
9277Anna BerggrenOK Silvanus08:50
9278Lena BarkestamIK Hakarpspojkarna08:55
9280Ylva HäggströmIF Rigor09:07
9281Vanja GummessonNybro OK09:13
9282Margaret EllisGVOC09:19
9283Inger Marie HaahrOK-Htf09:24
9284Britt ÅkessonHässleholms OK09:30
9286Lena FritzellIF Rigor09:42
9288Maria LuderOLV Hindelbank09:52
9289Anne-Marie TiveljungIK Gandvik09:56
9290Raisa IgnatenkoBuilder10:01
9292Solveig SvahnOckelbo OK10:10
9294Helen TörnrosTumba-Mälarhöjden OK10:20
9295Margareta Huitfeldt AhlqvistSundbybergs IK10:24
9296Sinikka KukkohoviAnderstorps OK10:29
9297Ingrid TengelandIK Gandvik10:34
9298Ingrid ÖhlundUlricehamns OK10:38
9300Eva JohanssonKungälvs OK10:48
9301Evgeniya KaslovaBuilder10:52
9302Kicki SanderBjörkfors GOIF10:57
9303Margareta HagstedtVäsby OK11:01
9304Elke WilkeTierps SOK11:04
9305Kerstin BlomOK Kolmården11:07
9307Ingrid SalomonssonSkåneslättens OL11:13
9309Aila HalttunenHaninge SOK11:19
9310Ulla-Britt KarlssonVäxjö OK11:22
9311Rudite SternaOK Sigulda11:25
9312Linda VerdeIF Sturla11:28
9313Maria EhnTullinge SK11:31
9314Marianne SellgrenSigtuna OK11:34
9315Ulla GummesonVäsby OK11:37
9316Karin ElfmanIF Marin Väst11:40
9317Gun-Britt FranssonEmmaboda Verda OK11:43
9318Judith KarpinskiUSA Orienteering11:46
9319Ann-Mari PerssonVäxjö OK11:49
9320Lucia HaslerOLG Säuliamt11:52
9321Lena GranefeltOK Tyr11:55
9323Lisbeth DamsgaardHjärnarps GH OL12:01
9324Lisa KumlinVäxjö OK12:04
9325Miriam RosenSouth Ribble OC12:07
9327Monica PåhlstorpEmmaboda Verda OK12:13
9328Gun-Inger SahlbergLånghundra IF12:17
9329Eva BlomströmIK Stern12:22
9330Teresa TurnerSLOW12:27
9331Maud NilssonHJS-Vansbro OK12:32
9332Maj-Britt ByströmRävetofta OK12:37
9334Eva ArvidssonAlvesta SOK12:47
9335Eva FeilSkellefteå OK12:52
9336Barbro BörjessonOK Skogshjortarna12:57
9337Maud MossbergOK Järnbärarna13:02
9338Margareta LöfqvistVästerås SOK13:07
9339Eva HalvarsonOK Kåre13:12
9340Lisbeth KarlssonVaggeryds SOK13:17
9341Yuko UematsuTeam Chako13:22

Annonser