Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för O-Ringen Borås 2015

TävlingsinformationVisa startlista per klassVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: O-Ringen Borås 2015
Arrangörsorganisation: O-Ringen
Datum: söndag 19 juli 2015 - fredag 24 juli 2015

Etapp 1Etapp 2Elitsprint/MTB-O 1Etapp 3/MTB-O 2Etapp 4/MTB-O 3Etapp 5

Open 2

3 990 m, 47 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
20249Therese HelmerssonOK Tisaren08:49:01
11850Daniel PerssonOckelbo OK09:10:55
20460Lisa KaillIK Omega09:16:50
11844Linn WikstrømHaugesund IL Orientering09:17:34
20432Christina HemborgJönköping09:25:29
20517Holger OlssonAndrarums IF09:34:19
20494Åsa LarssonUlricehamns OK09:56:05
20164Erik JohanssonLaholms IF OK09:58:25
11854Anna WidmanSundsvalls OK09:59:19
20338Axel BjörkqvistKullavik10:01:56
20340Anton BjörkqvistKullavik10:01:56
20727Åke LarssonOK Kullingshof10:04:15
20206Tina ValterssonUlricehamns OK10:05:25
20221Vendela AnderssonUlricehamn10:05:25
11848Cornelia StenbackJärfälla OK10:08:35
20195Micael HäroldSol Tranås10:10:31
20089Knut Ola BredalenGrue IL10:40:14
11852Christina LeinonenOK Kolmården10:41:43
20862Kajsa MatssonLekvad power OK10:43:08
20878Klara MatssonLekvad power OK10:43:10
20872Niklas LogrenLekvad power OK10:43:11
12032Karin ByströmOK Nolaskogsarna10:48:24
15112Monika AnderssonUlricehamns OK10:54:21
20845Maria SkarnehallÖrby10:59:13
20852Elisabeth SkarnehallKinnarumma IF10:59:13
20833Isaac LövgrenKinnaströms SK10:59:18
20331Matilda BolanderSnättringe SK11:12:40
21051Björn HolmbergÖstra Almby FK11:15:41
20997Ulrika FlodmanStockholm11:20:57
15023Rebecka NylénDegerfors OK11:39:37
15022Amanda NylénDegerfors OK11:39:38
21083Agnetha BerggrenSala11:40:45
21263Emma LindqvistGudhems IF11:49:55
21252Karin StattinSOK Träff11:55:02
20328Anna HedlundGagnefs OK11:56:34
11846Hanna Gurine BerglandIndre Østfold OK12:08:37
11845Hans Peder BerglandIndre Østfold OK12:08:39
11843Nicole BugersdijkARGUS12:08:49
21049Niclas HolmbergÖstra Almby FK12:12:46
21057Maria HolmbergÖstra Almby FK12:12:48
21104Elisabeth EspelandTynset IF12:24:18
11851Charlotta IngelströmOK Gynge12:33:40
11853Linda AndrénOK Vivill12:47:30
21436Birgitta WiklundOK Skogsvargarna12:52:55
11849Marianne Granum HelsvigKonnerud IL13:00:31
21548Peter BergOK Ravinen13:20:22
11847Elin LiljegrenJärfälla OK

Annonser