Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för O-Ringen Borås 2015

TävlingsinformationVisa startlista per klassVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: O-Ringen Borås 2015
Arrangörsorganisation: O-Ringen
Datum: söndag 19 juli 2015 - fredag 24 juli 2015

Etapp 1Etapp 2Elitsprint/MTB-O 1Etapp 3/MTB-O 2Etapp 4/MTB-O 3Etapp 5

OK Renen

54 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
12485Linda LundbergChallenge D 109 870 m08:35:12
11608Emil EngströmU11 940 m09:30:03
218Sigrid HolmgrenD20 Elit7 330 m09:34
11606Sofia MarkströmU11 940 m09:35:22
20520Emmie LindbäckOpen 12 660 m09:42:40
12144Linda JonssonOpen 53 570 m09:47:12
12615Simon ÖhmanChallenge H 55 210 m09:50:30
12614Simon AnderssonChallenge H 55 210 m09:52:12
5606Arvid IngvarssonH102 500 m09:53
10171Gunnar LindströmH753 430 m09:53
229Ida SundströmD20 Elit7 330 m09:56
12569Fanny AnderssonChallenge D 55 210 m10:00:28
10604Susanne AnderssonD40 Motion5 560 m10:02:14
11751My PetterssonU22 610 m10:04:40
6164Claes TuressonH407 780 m10:07
20136Anton Andersson-StrandOpen 53 570 m10:07:27
20134Elise ForslundOpen 53 570 m10:09:08
5185Filip LundbergH113 110 m10:14
4313Hanna LundbergD134 010 m10:17
6995Mats AnderssonH456 600 m10:17
11607Maya LundbergU11 940 m10:18:25
5970Jörgen IngvarssonH35 Kort6 460 m10:21:06
1259Signe RosendahlD18 Elit 25 650 m10:22
4469Jakob FredbyH133 930 m10:22
2066Evelina ChristofferssonD216 880 m10:23
5190Oskar IngvarssonH113 110 m10:24
113Linnea SundströmD21 Elit10 120 m10:25
5055Ella TuressonD113 120 m10:27
11752Minna TuressonU22 610 m10:29:09
6175Thomas JohanssonH407 780 m10:31
3600Elvira ForslundD154 620 m10:34
2271Markus LundholmH219 820 m10:35
4479Tobias SnellH133 930 m10:37
12484Monica OlssonChallenge D 109 870 m10:38:35
8886Daina Julia DagisD603 670 m10:39
5427Tova LindbäckD102 410 m10:43
7898Jan ChristofferssonH506 220 m10:43
12143Agneta LindbäckOpen 53 570 m10:44:47
4334Moa EngströmD134 010 m10:45
10297Lennart GrefH802 480 m10:47
4902Simon MarkströmH123 300 m10:48
5647Tim LundbergH102 500 m10:49
10696Magnus LundbergH40 Motion m10:49:52
8314Sven ÖrnerlingH50 Kort4 720 m10:50:06
1267Josefine AnderssonD18 Elit 25 650 m10:51
3609Elsa ChristofferssonD154 620 m10:51
5204Max PetterssonH113 110 m10:51
2454Sara RensgardD21 Kort4 990 m10:52:05
10603Jennie PetterssonD40 Motion5 560 m10:56:47
5877Catrin IngvarssonD35 Kort4 450 m11:00:07
5972Melker PetterssonH35 Kort6 460 m11:31:06
5971Fredrik EngströmH35 Kort6 460 m11:53:04
6375Lena TuressonD40 Kort4 150 m12:01:07
7507Peter LundbergH45 Kort5 070 m12:05:04

Annonser