Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för O-Ringen Borås 2015

TävlingsinformationVisa startlista per klassVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: O-Ringen Borås 2015
Arrangörsorganisation: O-Ringen
Datum: söndag 19 juli 2015 - fredag 24 juli 2015

Etapp 1Etapp 2Elitsprint/MTB-O 1Etapp 3/MTB-O 2Etapp 4/MTB-O 3Etapp 5

D21 Elit

9 830 m, 76 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
101Amanda HolmgrenVittjärvs IK10:01
102Cecilie KlysnerCopenhagenO10:03
103Bettina AebiOK Linné10:05
104Jannina GustafssonSK Uusi10:07
105Alicia Cobo CaballeroIstrums SK10:09
106Maiki JäädmaaOK Võru10:11
107Sofia GrawéÄrla IF10:13
108Josefine TuoremaaVittjärvs IK10:15
109Rachel EngelerOL Amriswil10:17
110Maria BjörklundLeksands OK10:19
111Radka SklenarovaUlricehamns OK10:21
112Julia DavidssonOK Klemmingen10:23
113Martina RuchOK Kåre10:25
114Linnea SundströmOK Renen10:27
115Monika TopinkovaKristiansand OK10:29
116Annika CarlbergSundsvalls OK10:31
117Milla MattilaHelsingin Suunnistajat10:33
118Anina BrunnerBussola OK10:35
119Salome SchweizerOLV Baselland10:37
120Fabienne WengerGöteborg-Majorna OK10:39
121Alice HugossonIFK Lidingö SOK10:41
122Alona SukharevskaKSO Kompas10:43
123Elsa EkelinKFUM Örebro OK10:45
124Emma KantarpÄrla IF10:47
125Frida BrogrenSävedalens AIK10:49
126Imogene ScottAuckland OC10:51
127Stina PerssonUmeå OK10:53
128Evelina WickbomVittjärvs IK10:55
129Elin VinbladHagaby GOIF10:57
130Elna ForsbergIK Hakarpspojkarna10:59
131Magdalena OlssonIFK Mora OK11:01
132Signe KlintingJärla Orientering11:03
133Jannie HagårdOK Pan-Kristianstad11:05
134Frida SandbergSäterbygdens OK11:07
135Moa EnmarkGöteborg-Majorna OK11:09
136Kristin HylanderNyköpings OK11:11
137Frida Jönsson HellstadiusSödertälje-Nykvarn OF11:13
138Rebecka HeinrupTullinge SK11:15
139Ida LindkvistNTNUI11:17
140Linnéa HolmqvistHagaby GOIF11:19
141Maja PetterssonOK Dacke11:21
142Elena RoosHalden SK11:23
143Marie PetterssonOK Djerf11:25
144Hanna RaitanenRajamäen Rykmentti11:27
145Johanna BergmanSundsvalls OK11:29
146Josefine KlintbergEksjö SOK11:31
147Anna Nilsson SimkovicsUlricehamns OK11:33
148Marion AebiOK Tisaren11:35
149Martina SeiterleTullinge SK11:37
150Johanna LönnkvistTullinge SK11:39
151Lisa HolerEksjö SOK11:41
152Emma BergmanGöteborg-Majorna OK11:43
153Lone BrochmannBækkelagets SK11:45
154Viktoria ErnstssonGöteborg-Majorna OK11:47
155Tiia MiettinenMS Parma11:49
156Lovisa PerssonOK Tisaren11:51
157Siri UlvestadNydalens SK11:53
158Kajsa RisbyOK Kåre11:55
159Moa Leijon LindSödertälje-Nykvarn OF11:57
160Amilia BjörklundSävedalens AIK11:59
161Anna PerssonFK Göingarna12:01
162Linn HokholtNTNUI12:03
163Ingjerd MyhreJärla Orientering12:05
164Josefine EngströmAlfta-Ösa OK12:07
165Marte NarumNydalens SK12:09
166Sara EskilssonAlfta-Ösa OK12:11
167Anna BachmanIFK Lidingö SOK12:13
168Alva OlssonLinköpings OK12:15
169Anna WallinGöteborg-Majorna OK12:17
170Lisa RisbyOK Kåre12:19
171Kamilla OlaussenFredrikstad SK12:21
172Anna ForsbergGöteborg-Majorna OK12:23
173Anne M Hausken NordbergNydalens SK12:25
174Helena KarlssonIFK Lidingö SOK12:27
175Annika BillstamOK Linné12:29
176Simone NiggliOK Tisaren12:31

Annonser