Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för O-Ringen Borås 2015

TävlingsinformationVisa startlista per klassVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: O-Ringen Borås 2015
Arrangörsorganisation: O-Ringen
Datum: söndag 19 juli 2015 - fredag 24 juli 2015

Etapp 1Etapp 2Elitsprint/MTB-O 1Etapp 3/MTB-O 2Etapp 4/MTB-O 3Etapp 5

D20 Elit

6 760 m, 100 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
311Ellen ForsgrenForsa OK09:02
294Malin WidénUddevalla OK09:04
306Vanessa FrickerStora Tuna OK09:06
300Mathilda KarlssonOK Rodhen09:08
310Sara HagströmFalköpings AIK OK09:12
293Carina PolzerOK Oachkatzlschwoaf09:14
312Hanna KorhonenOK Ravinen09:20
296Amanda BlennowFalköpings AIK OK09:24
308Andrine BenjaminsenLillomarka OL09:28
317Amelie EkströmOK Kåre09:30
298Lucille GirardCOTS09:32
316Pihla OtsamoHelsingin Suunnistajat09:34
290Pim HedbergOK Skogsfalken09:36
307Anika GassnerOK Oachkatzlschwoaf09:38
309Nelly CarlssonOK Pan-Kristianstad09:44
315Martina WalchOK Oachkatzlschwoaf09:46
299Josefine KristianssonTrollhättans SOK09:48
320Ingvild WangLillomarka OL09:50
283Amalie TripaxCopenhagenO09:54
302Emma BjessmoIFK Lidingö SOK09:56
313Linnea MalmbergStora Tuna OK09:58
286Sandrine MüllerLillomarka OL10:00
319Maja L. BrinchCopenhagenO10:02
305Aina EdgrenTrollhättans SOK10:04
288Moa GustafssonUddevalla OK10:08
284Elin LindbergOK Djerf10:10
262Josefine HöögHagaby GOIF10:12
301Helloworld Helloworldsunny10:14
206Amanda Falck WeberEksjö SOK10:16
211Andrea SvenssonOK Tisaren10:18
207Anna KindlundhSödertälje-Nykvarn OF10:20
209Johanna SjölundSundsvalls OK10:22
204Hedwig HaasSundsvalls OK10:26
208Sigrid AlexandersenFossum IF10:28
205Emma SundvallJärla Orientering10:30
203Moa SvenssonIK Hakarpspojkarna10:34
213Sanna SkoogSödertälje-Nykvarn OF10:36
217Hanna ÖstenbergEksjö SOK10:38
216Synnøve BråtenVegårshei IL10:40
214Tilda JohanssonOK Orion10:44
210Ingeborg Ellegaard MelbyNydalens SK10:46
202Jeanette Jönsson HellstadiusSödertälje-Nykvarn OF10:48
238Maja EngesLeksands OK10:50
226Kristin OlovssonRehns BK10:52
232Sara WadmanIFK Mora OK10:54
231Clara MannfolkUlricehamns OK10:56
227Brechbuehl AndreaOLG Stäfa11:00
218Sigrid HolmgrenOK Renen11:02
228Fanny AsketunOK Roxen11:04
234Kerstin UllmannOL Biel Seeland11:06
225Stina NilssonUmeå OK11:08
223Anna DowlingWellington Ranges11:10
241Isabel SalénIFK Mora OK11:12
240Bethany HansonHertfordshire Orienteering Club HH11:14
243Lisa ElmbladBredaryds SOK11:16
242Linnéa HahneInsjöns IF OK11:18
219Ladina RutzOLG Stäfa11:22
221Karoline SønsterudbråtenRaumar Orientering11:24
235Ellinor ErikssonKFUM Örebro OK11:28
236Barbara KöhleOLG Stäfa11:30
229Ida SundströmOK Renen11:32
239Nicola BlatchfordAustralia11:34
230Lilja ÖstermanTurun Suunnistajat11:36
220Ellen SarenmarkLeksands OK11:38
222Linnéa AnderssonBredaryds SOK11:40
276Silje ArntzenAsker SK11:42
269Lisa MalmströmGOIF Tjalve11:44
272Märta BerggrenOK Kolmården11:46
265Jessica NilssonOK Tyr11:50
264Amanda JohanssonOK Dacke11:52
273Johanna ViiloTampereen Pyrintö11:54
253Rebecka HylanderNyköpings OK11:56
275Matilda MartinssonFalkenbergs OK11:58
244Eirin Svanøe-HafstadFrol IL12:00
247Hanna MüllerLeksands OK12:02
280Miri Thrane ØdumOK Pan Århus12:04
274Klara PålssonSävedalens AIK12:06
249Aleksandra HornikOK Kolmården12:08
282Louise LundgrenVäxjö OK12:10
263Paula GrossHelsingin Suunnistajat12:12
260Evine Westli AndersenLøten o-lag12:14
250Marte Hoff HagenByåsen IL12:18
271Frida SætherFreidig12:20
261Ingrid GulbrandsenAsker SK12:24
268Jutta JussilaTampereen Pyrintö12:26
281Moa PetterssonOK Dacke12:28
259Magdalena Vande VoordeTullinge SK12:30
258Caroline LindelöwHärlövs IF12:32
279Johanna ÖbergRyda SK12:34
277Niina HulkkonenSK Uusi12:36
255Hanna GustavssonOK Tyr12:38
257Karen Oline KolstadFreidig12:42
252Filippa JohanssonJönköpings OK12:44
267Pia BlakeYukon OA12:46
245Caroline GjøtterupOK Pan Århus12:48
251Kaja Bråten LøvaldAsker SK12:50
278Sara TynongTullinge SK12:52
254Maria DragowskaOK!Sport12:54
248Natsuki YamagishiNTA O tour12:56
270Erica PetterssonIFK Göteborg12:58

Annonser