Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för O-Ringen Borås 2015

TävlingsinformationVisa startlista per klassVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: O-Ringen Borås 2015
Arrangörsorganisation: O-Ringen
Datum: söndag 19 juli 2015 - fredag 24 juli 2015

Etapp 1Etapp 2Elitsprint/MTB-O 1Etapp 3/MTB-O 2Etapp 4/MTB-O 3Etapp 5

D20

5 520 m, 88 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2828Siri DoblerOLG Pfaeffikon08:31:00
2833Fredrika von EssenOK Linné08:35:00
Nadja RutzOLG Pfaeffikon08:37:00
2832Sofie BankeSvendborg OK08:39:00
2824Jenny EdgrenTrollhättans SOK08:43:00
2826Hanna GustafssonOK Kåre08:46:00
2830Lovisa JohanssonVästerviks OK08:50:00
2829Lena StrombergerOK Oachkatzlschwoaf08:54:00
2820Teresa StafströmVästerås SOK09:01:00
2825Evalin BrautigamWestern Connecticut OC09:05:00
2822Isabel SchafferOK Oachkatzlschwoaf09:09:00
2821Anne EdsenAarhus 1900 orientering09:13:00
295Hanna BerglundOK Kåre09:16:00
2831Sara HamreforsVästerås SOK09:20:00
2788Judith PirklbauerNaturfreunde Linz09:24:00
2818Marine BonoraALCO St Priest09:28:00
2817Sonja PalmHJS-Vansbro OK09:31:00
2816Oda FrøshaugIndre Østfold OK09:35:00
2815Sara MagnussonOK Måsen09:39:00
297Hanna BarkegrenStora Tuna OK09:40:00
2819Carolina LarssonÅmåls OK09:43:00
15152Julia AdolfssonOK Kåre09:45:00
2760Cecilia BomanLustens OK09:47:00
1174Emelie AnderssonVänersborgs SK09:52:00
2757Melanie SergievGMOC, Vermont09:54:00
2763Malin ReichenbergIdefjordens SK09:56:00
2754Fanny RostöRånäs OK10:01:00
2758Yu XiaofanLearnjoy10:06:00
2761Virág WeilerBudapest10:10:00
2762Ulrika TofteredIF Rigor10:15:00
2827Niamh CorbettCorkO10:20:00
2765Karen BjergaardNydalens SK10:24:00
2752Stina WidmarkOK Storsjön10:29:00
2755Ebba AndrénTibro OK10:34:00
2756Beata LarssonRånäs OK10:38:00
12496Elin PetersonÄlvdalens IF OK10:43:00
289Melina TovenStora Tuna OK10:48:00
1172Lisa WassénVänersborgs SK10:54:00
2753Nina HallorOK Tisaren10:57:00
2770Sofia HelmertzFrölunda OL11:01:00
2783Nora RamsteinAustralia11:05:00
2750Kathrine AmbyOK Pan Århus11:07:02
2766Johanna Palm NilssonRehns BK11:09:00
2767Felicia SpångbergLunds OK11:13:00
2781Ylva PaavoOK Klemmingen11:16:00
2759Clíona McCulloughDublin University Orienteers11:20:00
2779Julia GierlachWOLF Haltern11:24:00
2768Klara HolmgårdKils OK11:28:00
2771Johanna LindgrenIF Hallby SOK11:31:00
2775Sophie MiocevichCleveland Orienteering Klub11:35:00
2778Elena GurskaiaNord West11:39:00
2782Minda LangmoenKungälvs OK11:43:00
2772Rosie DalheimAustralia11:46:00
2769Irina StroganovaNord West11:50:00
2814Aoife McCavanaGEN11:54:00
2776Miranda LeafDFOK11:58:00
2784Åsa RambergHallstahammars OK12:01:00
2785Cherie SjöblomFrölunda OL12:05:00
2773Roisin LongAJAX12:09:00
2774Maria LundStenungsunds OK12:13:00
2786Maria KontoniemiTampereen Pyrintö12:16:00
2793Mirabella TolonenRajamäen Rykmentti12:19:00
2797Selma Øfsthus GravirAsker SK12:21:00
2808Lina FredrikssonKorsnäs IF OK12:24:00
2798Martina SallstedtOK Södertörn12:27:00
2800Laura BøghFaaborg OK12:29:00
318Patricia EdgarssonOK Skogsfalken12:32:00
2791Sandra BestelCOL Etrechy12:35:00
2789Linnea WejåsNyköpings OK12:37:00
2795Ellen JohnssonOK Nackhe12:40:00
2792Stina NeroMullsjö SOK12:43:00
2790Sofia SjögrenOK Kullingshof12:45:00
2809Claudia RoomanTrol Belgium12:48:00
2813Anna MatybaOK!Sport12:51:00
2804Boel SundbergOK Södertörn12:53:00
2796Kajsa Stina SandstadFrol IL12:56:00
2812Tiina AnttilaSuomusjärven Sisu12:59:00
2803Sigrid Merete Moen PedersliOL Trollelg13:01:00
2810Stina LarssonIF Hagen13:04:00
2802Tanja MoserTampereen Pyrintö13:07:00
2794Alice TörnlundOK Södertörn13:09:00
2805Ragnhild LøvliAsker SK13:12:00
2811Kristiane OttesenVaregg Fleridrett13:15:00
2806Linn ErikssonRyda SK13:17:00
2801Sara JosarpFK Friskus-Varberg13:20:00
2799Julie RoulleauxCOL Etrechy13:23:00
2787Ebba WesterbergOK Kolmården13:25:00
2807Gina MølnvikFreidig13:28:00

Annonser