Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för O-Ringen Borås 2015

TävlingsinformationVisa startlista per klassVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: O-Ringen Borås 2015
Arrangörsorganisation: O-Ringen
Datum: söndag 19 juli 2015 - fredag 24 juli 2015

Etapp 1Etapp 2Elitsprint/MTB-O 1Etapp 3/MTB-O 2Etapp 4/MTB-O 3Etapp 5

D18

4 880 m, 61 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2959Olivia NilssonOK Pan-Kristianstad08:32:00
2957Maren Roll PaulsenFredrikstad SK08:45:00
2954Hanna E. AndersenEiker OL08:49:00
2955Evelina PetersonFalköpings AIK OK08:54:00
2960Julia HedOK Skogsfalken08:58:00
2963Johanna TrummerOK Oachkatzlschwoaf09:03:00
2962Sigrid Marie Ståhl VikFredrikstad SK09:07:00
2965Louise AdamsWest Yorkshire Orienteers09:11:00
2968Malin JanssonHjobygdens OK09:16:00
2958Annalena SchmidOLG Wislig09:20:00
2953Marlene BergerOK Oachkatzlschwoaf09:29:00
2969Hanna TorjusenFredrikstad SK09:33:00
2956Matilda ForsbergOK Ravinen09:38:00
2961Josefin ErlandssonOK Milan09:42:00
2902Sophie WältiANCO-Neuchâtel09:47:00
2899Lisa JohanssonOK Tisaren09:52:00
2906María Prieto del CampoMalarruta09:56:00
2967Mathilda LindeIF Åland09:59:00
2908Stine NjåsteinIL Tyrving10:01:00
2913Arianna ArpagausC.O. Aget Lugano10:10:00
2911Moa GranstedtIK Hakarpspojkarna10:15:00
2910Malin ThornemanHelsingborgs SOK10:20:00
2904Florence BuchsANCO-Neuchâtel10:24:00
12587Frida PetersonÄlvdalens IF OK10:29:00
2901Ingvild KongslienSkogspojkarnas OK10:34:00
2909Cecilia DjerfVästerbergslagens OL10:38:00
2914Marie HerrnholdBerliner TSC10:43:00
2907Rebecka SalenbäckKristinehamns OK10:52:00
2933Julia BlomFrölunda OL11:01:00
2924Klara WasseniusUddevalla OK11:09:00
2922Ella MahlamäkiEspoon Suunta11:13:00
2920Clara CoxLerums SOK11:17:00
2918Linnea LarssonUlricehamns OK11:21:00
2919Beatrice LawHKOC11:25:00
2964Johanna LundkvistOK Vargen11:29:00
2932Signe SteindahlStenungsunds OK11:33:00
2927Jenny BredfeltLunds OK11:37:00
2903Maiken SandbergNydalens SK11:41:00
2925Law Hoi YiHKOC11:49:00
2928Elsi PöllänenEspoon Suunta11:53:00
2929Camilla FingerroosPaimion Rasti11:57:00
2930Martine TopstadOL Tønsberg og Omegn12:01:00
2926Josefin KarlssonAttunda OK12:02:33
2917Cecilia SpångbergLunds OK12:05:00
2931Amanda HalvarssonLeksands OK12:09:00
2916Sara AlmehedFrölunda OL12:13:00
2936Elin KarlssonGOIF Tjalve12:16:00
2943Ingvild Ytterhus UtengenByåsen IL12:20:00
2952Emma WaddingtonDontGetLost Adventure Running12:24:00
2951Fride SørensenIF Sturla12:32:00
2950Benedetta VanzellaOrienteering Tarzo a.s.d.12:36:00
2946Mara BrüggerOLG St.Gallen/Appenzell12:44:00
2949Sarah Kathrine Nissen PedersenFaaborg OK12:48:00
2945Emilie Liabakk EriksenByåsen IL12:52:00
2941Alva RasmussenNyköpings OK12:56:00
2934Malin FritzellMullsjö SOK13:00:00
2942Chantelle HesselbergOK Hällen13:08:00
2940Maria GustafssonHagaby GOIF13:12:00
2948Tora WesterbergOK Kolmården13:16:00
2939Linnea BorgLinköpings OK13:20:00
2938Erika AhlqvistOK Tyr13:28:00

Annonser