Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för O-Ringen Borås 2015

TävlingsinformationVisa startlista per klassVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: O-Ringen Borås 2015
Arrangörsorganisation: O-Ringen
Datum: söndag 19 juli 2015 - fredag 24 juli 2015

Etapp 1Etapp 2Elitsprint/MTB-O 1Etapp 3/MTB-O 2Etapp 4/MTB-O 3Etapp 5

D12

3 150 m, 141 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
4786Hedda RöstinSöders-Tyresö08:30:00
4800Ida HänströmTäby OK08:32:00
4810Tove den BraverOK Gränsen08:34:00
4792Olivia LundstedtSjövalla FK08:37:00
4819Johanna FredrixonOK Skogshjortarna08:39:00
4777Sofie BodinAlmby IK08:41:00
4814Isabella NiklassonFalköpings AIK OK08:44:00
4778Amanda GranqvistOK Ravinen08:46:00
4791Moa ErikssonTrollhättans SOK08:47:00
4815Sofia GreenAlmby IK08:49:00
4795Eva Örnhagen JørgensenOK Snab08:51:00
4788Eira HertinVästerviks OK08:53:00
4784Rebecka RundbladFrämmestads IK08:54:00
4793Lea-Gioia GloorOLG Pfaeffikon08:56:00
4780Amanda HallVästerås SOK08:58:00
4799Nicolina SöderbergAlvesta SOK08:59:00
4779Ronja AnderssonTrollhättans SOK09:01:00
4811Emilia johnssonOK Kåre09:03:00
4796Elsa SonessonFalköpings AIK OK09:04:00
4820Matilda FriskGustavsbergs OK09:06:00
4789Elida Sagli GudimIndre Østfold OK09:10:00
4809Hilda MartanderTrollhättans SOK09:11:00
4807Agnes DambergIFK Lidingö SOK09:13:00
4781Lisa KarlssonOK Älvsjö-Örby09:15:00
4787Emma WahlströmOK Djerf09:16:00
4804Kristin LundanesEmblem IL09:18:00
4802Vera PetterssonFalköpings AIK OK09:20:00
4797Felicia SahlénVästerås SOK09:21:00
4782Embla BergströmTäby OK09:23:00
4812Ida JohanssonFrämmestads IK09:25:00
4805Eleonora AlinderSjövalla FK09:27:00
4816Alma AppelgrenTrollhättans SOK09:28:00
4803Klara SjöströmVästerås SOK09:30:00
4790Lisa ThunellIFK Lidingö SOK09:32:00
4806Vendela SöderqvistOK Kåre09:33:00
4801Sanna SanderOK Milan09:35:00
4817Evelina NilssonHögåkers OK09:39:00
4794Alva WallinIK Trenne Ullared09:40:00
4808Fanny KukonlehtoKangasala SK09:42:00
4813Cornelia KrafftLänna IF09:44:00
4671Nora AnderssonOK Norrvirdarna09:45:00
4693Thilda SeldénIF Rigor09:47:00
4692Vilmalee SuwanOK Vilse 8709:49:00
4698Kristin Melby JacobsenLardal OL09:53:00
4682Astrid RexSundsvalls OK09:55:00
4697Rakel HansonTolered-Utby Ol-klubb09:57:00
4696Ellen OhrtSol Tranås09:59:00
4699Evelina FinndahlIK Hakarpspojkarna10:01:00
4680Mille JægtvikKonnerud IL10:03:00
4673Tina SpektoreIK Auseklis10:05:00
4672Tova JanssonVänersborgs SK10:07:00
4665Irmelie EnströmSundsvalls OK10:09:00
4679Elsa KarlssonOK Landehof10:11:00
4689Linn RistoOK Linné10:13:00
4686Märtha StakeVästvärmlands OK10:15:00
4690Disa RangertKungälvs OK10:17:00
4664Sara WänströmFinspångs SOK10:21:00
4688Rebecka PihlströmOK Landehof10:23:00
4667Ida HeikkinenVehkalahden Veikot10:25:00
4700Emilia GunnarssonMalungs OK Skogsmårdarna10:27:00
4687Fredrika KindlundhFK Finn10:31:00
4685Unni GranforsIF Rigor10:33:00
4666Siri LarsenTolered-Utby Ol-klubb10:35:00
4678Erin WidmarkUmeå OK10:37:00
4668Tilda PalmIK Hakarpspojkarna10:39:00
4684Agnes DjurstedtEksjö SOK10:41:00
4677Thea BökmanHelsingborgs SOK10:43:00
4681Linnea WilliamssonTolered-Utby Ol-klubb10:45:00
4675Åsa SundströmJärla Orientering10:49:00
4694Ella BrattOK Orion10:51:00
4669Malva MöllerOK Linné10:53:00
4701Alma WallmanVästerbergslagens OL10:55:00
4676Ida EskilssonIK Hakarpspojkarna10:57:00
4674Laura Holm NielsenHorsens OK10:59:00
4726Kajsa HeydenLunds OK11:00:00
4731Tuva-Cajsa SpikLeksands OK11:02:00
4712Julia BergKFUM Örebro OK11:04:00
4702Johanna OlssonOckelbo OK11:06:00
4735Lisa OlmKils OK11:08:00
4722Ilona RuoholaMS Parma11:12:00
4721Anna NilssonGarphyttans IF11:16:00
4730Julia SörensenOK Kontinent11:17:50
4738Sigrid CarlssonSundbybergs IK11:18:00
4724Maria BjörnlingerIK Vista11:20:00
4708Julia NäslundOK Hammaren11:22:00
4732Lena NyfelerOLG Thun11:24:00
4729Elsa GörasLeksands OK11:26:00
4711Frida JohanssonOK Skärmen11:28:00
4718Katrin AsplundKungälvs OK11:30:00
4720Karolina Bergh PapasikasSkarpnäcks OL11:32:00
4716Selma LarssonLunds OK11:36:00
4709Karin LarssonOK Enen11:38:00
4705Marie Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering11:44:00
4727Karin LindgrenKFUM Örebro OK11:45:40
4706Elin Sundvall KrügerGarphyttans IF11:46:00
4728Märta ÖhrnArboga OK11:48:00
4710Antonia BräuerUSV Jena11:50:00
4733Simone StennabbIK Gandvik11:52:00
4714Tilda BergLeksands OK11:54:00
4703Ellen OlovssonGamleby OK11:56:00
4734Sofia RaskKungälvs OK11:58:00
4725Nora LundinSkogsluffarnas OK12:00:00
4715Linn AldénOK Roxen12:02:00
4736Elsa HermanssonIFK Mora OK12:04:00
4719Ida Marie FlågenHeming Orientering12:08:00
4713Ida WaernqvistNAIS Orienteringsklubb12:10:00
4704Elsa EricssonLunds OK12:14:00
4759Alva NystedtSkåneslättens OL12:16:00
4773Ellen HannrupIF Thor12:18:00
4767Kerstin LjungemyrOK Kolmården12:20:00
4772Alice EkNyköpings OK12:22:00
4749Rebecka HaslerSurahammars SOK12:24:00
4737Maja AxelssonGamleby OK12:24:28
4744Rebecca TakeOK Tyr12:26:00
4750Klara PerssonHalmstad OK12:28:00
4776Tove SjöbergTullinge SK12:30:00
4763Thea NordinKorsnäs IF OK12:32:00
4742Felicia SvenssonRasbo IK12:36:00
4747Suvi HeikkiläLynx12:38:00
4766Caroline GuttkeNyköpings OK12:40:00
4751Elin KjellmanLinköpings OK12:42:00
4758Malin KindbomIF Hagen12:44:00
4754Vera CarlssonOK Hällen12:46:00
4741Ellen AnderssonHagaby GOIF12:48:00
4774Linnea LundOK Kolmården12:52:00
4760Mari EidsmoFreidig12:54:00
4768Emma EliassonFK Friskus-Varberg12:56:00
4765Ella IngströmBottnaryds IF12:58:00
4748Olivia GrönkvistJönköpings OK13:00:00
4775Maja BergqvistKorsnäs IF OK13:02:00
4762Malin BorgLinköpings OK13:04:00
4743Fanny ÖstlundOK Kolmården13:06:00
4769Wilma ThornellSurahammars SOK13:08:00
4771Kristin HerberthsonLinköpings OK13:12:00
4757Amanda AlfredssonOK Tyr13:16:00
4756Katharina SprengerSV IHW Alex 78 Berlin e.V.13:18:00
4755Alice HelmerssonVandrarringen13:20:00
4745Elsa LinderOK Hällen13:22:00
4746Moa SkoogIF Hagen13:24:00
4753Emma LundbergOK Roslagen13:26:00
4764Elin FlakbergIFK Göteborg13:28:00

Annonser