Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för O-Ringen Borås 2015

TävlingsinformationVisa startlista per klassVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: O-Ringen Borås 2015
Arrangörsorganisation: O-Ringen
Datum: söndag 19 juli 2015 - fredag 24 juli 2015

Etapp 1Etapp 2Elitsprint/MTB-O 1Etapp 3/MTB-O 2Etapp 4/MTB-O 3Etapp 5

D11

2 920 m, 116 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
5117Elin WolgastSnättringe SK08:31:00
5119Nora WesterlundOK Nolaskogsarna08:33:00
5094Ida ÖsterbergGustavsbergs OK08:35:00
5097Angelina ÄlvegranVästerås SOK08:37:00
5100Sara ÅbomGävle OK08:39:00
5123Ella ServinLånghundra IF08:42:00
5110Elin BreivoldVästerås SOK08:44:00
5115Ellinor FredmanOK Älvsjö-Örby08:46:00
5118Saga MattssonDalaportens OL08:48:00
5098Juliet WaldenfjordJärfälla OK08:50:00
5102Vilma LarssonOK Milan08:53:00
5113Tilda RosanderSOK Aneby08:55:00
5124Miia RollerJärfälla OK08:57:00
5101Lovisa MasesStora Tuna OK08:59:00
5127Elina ReinholdssonOK Alehof09:04:00
5125Hanna ThulinVästerås SOK09:06:00
5099Katya GusevaSt.Petersburg09:08:00
5095Ellen PelanderOK Djerf09:10:00
5112Agnes EklundOK Rodhen09:13:00
5108Maiwenn FauquantGuyancourt Orientation 7809:15:00
5107Ebba OttossonGävle OK09:17:00
5126Cilia SandellOK Raseborg09:19:00
5111Doris VäisänenHelsingin Suunnistajat09:21:00
5104Elena PorkhunMoscow-O-Club09:24:00
5105Alice OlvegårdFK Göingarna09:26:00
5120Felicia FyhrSOK Aneby09:28:00
5096Melissa Jolly-janssonGuyancourt Orientation 7809:30:00
5106Hanna AlsiöFalköpings AIK OK09:32:00
5122Mikaela JohanssonVästerviks OK09:35:00
5103Ebba ThernOK Skogshjortarna09:37:00
5109Jonna LindbladOK Djerf09:39:00
5116Maja AhlströmVästerås SOK09:41:00
5114Edit JonssonLånghundra IF09:43:00
5025Annie ErikssonOK Löftan09:46:00
5029Ebba LindholmSundsvalls OK09:48:00
5007Emmy GranstedtIK Hakarpspojkarna09:50:00
5000Moa Algers OmholtSkogspojkarnas OK09:52:00
5011Ina ÅmanOK Vilse 8709:54:00
5034Emmy PalmFK Boken09:56:00
5005Maruska BartosovaMLOK Marianske lazne10:00:00
5017Lisa SwartzOK Orion10:02:00
5023Stella RangertIK Hakarpspojkarna10:04:00
5020Matilda CederbergVänersborgs SK10:06:00
5009Evelina GårdsbyTolered-Utby Ol-klubb10:11:00
5021Ellen TollOK Njudung10:13:00
5008Alice LarssonSundsvalls OK10:15:00
5006Vendela SturekSOK Viljan10:17:00
5032Alva SundblomRånäs OK10:19:00
5003Ellen KårénSundsvalls OK10:21:00
5031Elsa BobergIF Rigor10:23:00
5028Maya KastlanderJärla Orientering10:25:00
5026Magdalena SalenbäckKristinehamns OK10:27:00
5010Anna SvenssonIF Rigor10:31:00
5012Johanna RoosOK Linné10:33:00
5001Julia WyssOL Regio Olten10:36:00
5018Klara BorgSödertälje-Nykvarn OF10:38:00
5013Stina LindholmSundsvalls OK10:40:00
5015Ylva ThorénÖrnsköldsviks OK10:42:00
5004Katja GustafssonTrosabygdens OK10:44:00
5024Ebba AnderssonSundsvalls OK10:46:00
5019Elin DanielssonIstrums SK10:50:00
5014Ebba CrispinOK Denseln10:52:00
5022Alice JohanssonFinspångs SOK10:54:00
5033Frida BerggrenÖstersunds OK10:56:00
5002Maja GraadIF Rigor10:58:00
5035Julia WallbergOK Alehof11:01:00
5063Ellen FunkeLeksands OK11:03:00
5065Erle FrostAlta OL11:05:00
5053Live Raknes SogstadGjø-Vard OL11:07:00
5070Emilia SandinOK Skärmen11:11:00
5069Tove ValleriusGamleby OK11:13:00
5061Mathea GløersenOL Tønsberg og Omegn11:15:00
5049Tuva NylundBredaryds SOK11:17:00
5040Ida HjortOK Roxen11:19:00
5062Wilma LindqvistIK Gandvik11:21:00
5043Vera HallgrenOK Österåker11:23:00
5039Hanna ÖbergGamleby OK11:28:00
5036Alva SteinerOLG Rymenzburg11:30:00
5047Lenka PorubskáSK Triturus Nitra11:32:00
5045Amanda JanssonOK Klemmingen11:34:00
5068Kajsa TräffNAIS Orienteringsklubb11:36:00
5060Måra StegardSkarpnäcks OL11:38:00
5057Selma IvarssonOK Hammaren11:42:00
5044Stina BernGarphyttans IF11:44:00
5058Alva DahlinKovlands IF11:46:00
5041Siiri JulkunenLounais-Hämeen Rasti11:48:00
5056Amanda WärnNAIS Orienteringsklubb11:51:00
5048Molly GranängKungälvs OK11:55:00
5054Ebba NäsmanLerums SOK11:59:00
5055Ella TuressonOK Renen12:01:00
5050Tindra JonssonSkarpnäcks OL12:03:00
5038Maria KostølKristiansand OK12:05:00
5051Tess FranssonKFUM Örebro OK12:06:59
5067Lovis BergstrandBrattås CK12:07:00
5052Ida BengtssonOK Alehof12:09:00
5037Matilda AasaÖvertorneå IF12:11:00
5066Elin JonhedKFUM Örebro OK12:13:00
5071Alice ErikssonTjällmo-Godegårds OK12:16:00
5092Julia WesthMullsjö SOK12:19:00
5073Vera PogemaaOK Skogsstjärnan12:23:00
5086Wilma LeicktTullinge SK12:26:00
5087Linn AnderssonOK Tyr12:29:00
5085Emma ZbindenOLV Baselland12:36:00
5084Ida RosjöJönköpings OK12:39:00
5083Elin AxelssonMullsjö SOK12:42:00
5090Moa JohanssonVäsby OK12:45:00
5078Filippa FagerströmIFK Göteborg12:52:00
5079Linn OlssonOK Södertörn12:55:00
5072Hanne HusbySkåneslättens OL12:59:00
5081Tuva ÖhgrenSävedalens AIK13:05:00
5077Agnes WallinKorsnäs IF OK13:08:00
5088Enni LindskogOK Älme13:12:00
5075Matilda WallströmSävedalens AIK13:15:00
5089Miranda FredrikssonNyköpings OK13:18:00
5076Maja LindénVäxjö OK13:21:00
5091Tuva LundinHalmstad OK13:28:00

Annonser