Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för O-Ringen Borås 2015

TävlingsinformationVisa startlista per klassVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: O-Ringen Borås 2015
Arrangörsorganisation: O-Ringen
Datum: söndag 19 juli 2015 - fredag 24 juli 2015

Etapp 1Etapp 2Elitsprint/MTB-O 1Etapp 3/MTB-O 2Etapp 4/MTB-O 3Etapp 5

H35

7 890 m, 57 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
5832Dmitry KorobovFoton-Moscow08:32
5834Rikard ClaessonStora Tuna OK08:37
5828Henrik SahlströmFrämmestads IK08:42
5829Hans RullgårdSolna OK08:47
5825Max KarleOK Skogshjortarna08:52
5977Sigve VågsnesOppsal Orientering08:57
5822Glauco RibasCOMIPA09:02
5827Allan Reiche AndersenOK Vendelboerne09:07
5830Hugo FlordalSnättringe SK09:17
5824Silvio VassalliASCO Lugano09:22
5831Martin IvarssonOK Skogshjortarna09:27
5826Martin BuschOK Snab09:32
5833Francois CalandotOrientation Caennaise09:37
5835Simon HodelOL Norska09:42
5781Paulius MarkovasOK Perkunas09:47
5784Lasse JanssonEksjö SOK09:53
5783Thomas MüllerOL Amriswil09:58
5777Patrik CorneliussonOK Löftan10:09
5785Carsten RipkeLBV Phönix Lübeck10:14
5779Geoff EllisRAFO10:19
5773Tobias SchwartzBerliner TSC10:30
5775Sven GranforsOK Landehof10:35
5776Scott FredricksonIllinois River Valley Orienteering Club10:46
5782Jonas FogelbergVästvärmlands OK10:51
5778Jon EngkvistRonneby OK10:57
5788Wieland KaergerOK Leipzig11:01
5797Simon RouseDandenong Ranges Orienteering Club11:05
5796Oskar AxelssonKFUM Örebro OK11:09
5800Anders AxenborgGöteborg-Majorna OK11:13
5795Henrik JohanssonSvenljunga OK11:17
5798Erik HarlénKFUM Örebro OK11:21
5817Leszek Herman-IżyckiTeam 2Pi11:25
5805Martin EkströmOK Gläntan11:29
5787Anders CarlheimAttunda OK11:37
5803Björn CarlheimAttunda OK11:45
5790Fredrik NormanLeksands OK11:49
5791Lars JonhedKFUM Örebro OK11:53
5793Joakim KaminskyGöteborg-Majorna OK11:57
5802Fredrik JohnssonKFUM Örebro OK12:01
5792Petter ValleriusGamleby OK12:05
2234Mattias KarlssonOK Alehof12:09
5794Marcus KvarndalUlricehamns OK12:13
5820Fredrik WallinCentrum OK12:17
5809Claus BobachAalborg OK12:22
5806Henrik SjögrenHaninge SOK12:26
5811Jesper LagerbergOK Södertörn12:31
5810Sturla StokkelandÅlgård OK12:36
5816Chris ScottLagan Valley Orienteers12:45
5813Håkan SamorTjällmo-Godegårds OK12:50
5819Jimmy HäggFK Friskus-Varberg12:54
5807Henrik HellborgCentrum OK12:59
5808Jörgen OhlinTullinge SK13:04
5815Niclas SjögrenHaninge SOK13:08
5814Øyvind SteinbekkenOdal OL13:13
5812Erik RåbergOK Tyr13:18
5818Sigurd R. OftedalÅlgård OK13:22
5821Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett13:27

Annonser