Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för O-Ringen Borås 2015

TävlingsinformationVisa startlista per klassVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: O-Ringen Borås 2015
Arrangörsorganisation: O-Ringen
Datum: söndag 19 juli 2015 - fredag 24 juli 2015

Etapp 1Etapp 2Elitsprint/MTB-O 1Etapp 3/MTB-O 2Etapp 4/MTB-O 3Etapp 5

D40 Kort

3 980 m, 194 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
6405Karin LarssonSundsvalls OK08:31:05
6383Petra FreiOLG Dachsen08:37:04
6441Marianne NilssonOK Pan-Kristianstad08:40:03
6455Malena AhlströmVästerås SOK08:42:04
6288Kari HoltHedrum OL08:44:03
6324Karolina AnderssonLänna IF08:48:04
6374Ewa AlbrektssonOK Ravinen08:50:04
6395Stina BorängSnättringe SK08:51:06
6446Maria WestlinValbo AIF08:58:03
6448Anneli ArvidssonVimmerby OK08:59:06
6453Anna HallVästerås SOK09:03:04
6275Ulrika RundbladFrämmestads IK09:04:03
6372Maria ModigOK Pan-Kristianstad09:05:05
6363Sylvia KarlssonOK Lindéna09:06:05
6384Raili RoobaRakvere OK09:07:08
6273Linda IngemarssonFK Vittus09:08:03
6340Therese DahlströmOK Alehof09:10:05
6425Malin StenbackaVaasan Suunnistajat ry09:11:03
6325Åsa Marknell DewittLänna IF09:12:04
6401Ulla-Maria KankainenSotkamon Jymy09:13:03
6326Sofia KrafftLänna IF09:19:04
6258Aletta BiróBudapest09:20:05
6360Ylva LorentssonOK Kåre09:23:03
6451Eva PalmVästerås SOK09:28:03
6343Monica SjöbergOK Branten09:29:03
6461Lotta EkbergÖrkelljunga FK09:31:03
6332Fia WärnNAIS Orienteringsklubb09:32:03
6334Åsa GranströmNAIS Orienteringsklubb09:33:02
6333Marie AnderssonNAIS Orienteringsklubb09:35:03
6457Maria DåverhögVästvärmlands OK09:36:05
6280Gwenaelle DherveGuyancourt Orientation 7809:37:06
6095Marit SöderqvistOK Kåre09:41:04
6413Eva LiljerosTolered-Utby Ol-klubb09:43:04
6262Annika LjungbergDegerfors OK09:44:03
6268Catarina HardenFK Boken09:45:04
6259Fruzsina BiróBudapest09:46:04
6380Eva HolmqvistOK Tor09:47:03
6450Maria LangVästerviks OK09:48:06
6454Pernilla SahlénVästerås SOK09:49:07
6404Kerstin FrænellSundsvalls OK09:50:04
6267Josefina BerglundFK Boken09:51:04
6422Petra LjungdellTäby OK09:52:04
6355Petronella IvarssonOK Hammaren09:53:04
6306Nina ErikssonKFUM Örebro OK09:54:04
6350Anna JanssonOK Djerf09:55:03
6337Stina AlrikssonNybro OK09:56:05
6361Liselott NordgrenOK Kåre09:57:03
6254Lena NilssonAttunda OK09:59:04
6303Elena Riaño RibotaImperdible10:01:05
6371Monika WesterlundOK Nolaskogsarna10:02:07
6396Gittan GeliusSnättringe SK10:03:06
6385Nina RingRonneby OK10:04:06
6375Lena TuressonOK Renen10:07:04
6386Anna ErikssonRonneby OK10:12:04
6376Maria LangerOK Roxen10:15:07
6339Anna LövgärdOK Alehof10:17:04
6304Maria EdvardssonJärfälla OK10:18:04
6400Marie NordSol Tranås10:20:05
6452Camilla ÄlvegranVästerås SOK10:21:04
6381Malin ÅmanOK Vilse 8710:22:03
6291Ulrika GranforsIF Rigor10:23:03
6300Gunilla CarlssonIK Trenne Ullared10:24:04
6290Camilla GraadIF Rigor10:25:06
6373Kristina AnelandOK Ravinen10:26:05
6402Anna KårénSundsvalls OK10:27:04
6368Cecilia KarmetunOK Njudung10:31:03
6403Charlotta PalmgrenSundsvalls OK10:32:03
6365Annette RoosOK Linné10:33:04
6366Gunilla GlimténOK Löftan10:34:06
6279Åsa JohanssonGudhems IF10:35:06
6389Rikke Lysemose PoulsenSilkeborg OK10:36:05
6329Teresa ChapmanMar Orienteering Club10:41:05
6387Therese LiljaRonneby OK10:42:04
6456Marina ThybergVästvärmlands OK10:46:04
6050Anna UllerKils OK10:47:03
6349Annica CrispinOK Denseln10:48:05
6282Stina AhlnérGöteborg-Majorna OK10:49:04
6276Anna BringleGAOC10:50:05
6253Anette BrunanderAttunda OK10:51:05
6409Pauline TrynerSYO10:52:04
6336Tsvetkova EvgeniaNiNo- Oteam10:53:05
6260Anne UrsetBul-Tromsø IL10:54:05
6311Ann-Sofi HermanssonKungälvs OK10:55:04
6447Helle NikkelViborg Orienteringsklub10:56:04
6399Sarka BernatikovaSokol Frydek-Mistek10:57:06
6261Maria LarssonDegerfors OK10:58:07
6271Marie-Louise PerssonFK Herkules10:59:05
6327María Carmen Fernández MolinaMalarruta11:00:04
6369Maria SundbergOK Njudung11:01:05
6316Petra Hurtig HalvarssonLeksands OK11:02:05
6458Pernilla StakeVästvärmlands OK11:03:05
6412Kajsa TerningTolered-Utby Ol-klubb11:04:06
6257Maria AuseliusBredaryds SOK11:05:05
6319Kristin RamsellLeksands OK11:06:04
6272Kristina BerlinFK Vittus11:07:06
6353Ann-Sofie TäckOK Hammaren11:08:05
6398Gabriela BrodovaSokol Frydek-Mistek11:09:05
6460Mona RosbergVäxjö OK11:10:05
6391Priscilla FerreraSkarpnäcks OL11:11:04
6359Karin JohnssonOK Kåre11:12:04
6411Boel RystedtSödertälje-Nykvarn OF11:13:05
6370Åsa HägglundOK Nolaskogsarna11:14:04
6277Ylva SvangrenGotlands Bro OK11:15:04
6342Karin KullmanOK Alehof11:16:04
6323Jenny VinbladLunds OK11:17:04
6417Martina StigssonTrollhättans SOK11:18:05
6347Kristina AnderssonOK Dacke11:19:04
6415Erika BjörckTormestorps IF11:20:04
6321Linda DanielssonLerums SOK11:21:06
6322Paloma Fontana PérezLos Califas Orientacion11:22:04
6357Åsa SkoogOK Hammaren11:23:04
6265Stina WallinFalkenbergs OK11:24:04
6299Åsa EskilssonIK Hakarpspojkarna11:25:05
6364Åsa HedinOK Linné11:26:05
6256Anna KullbergBjörkfors GOIF11:27:05
6345Linda LarssonOK Dacke11:28:04
6379Cecilia JonssonOK Tor11:29:05
6298Anna OlinIK Hakarpspojkarna11:30:06
6059Jenny ArvidssonBrattås CK11:31:05
6297Helena RangertIK Hakarpspojkarna11:32:06
6310Anneli GabrielssonKungälvs OK11:33:05
6264Henna PlitEspoon Suunta11:34:03
6302Agneta LarssonIK Uven11:35:06
6459Maria BraunVäxjö OK11:36:06
6440Tarja TurkulainenEspoon Akilles11:37:04
6392Karin LindqvistSkogsluffarnas OK11:38:06
6449Sofia GustafssonVänersborgs SK11:39:04
6317Johanna DalinLeksands OK11:40:05
6406Lena AnderssonSundsvalls OK11:41:05
6285Randi EngløkkHaugesund IL Orientering11:42:06
6444Josefin BarckSundsvalls OK11:43:05
6289Sanna SavolainenHiidenkiertäjät11:44:04
6416Catrine OlssonTorsås OK11:45:07
6266Linda WänströmFinspångs SOK11:48:05
6331Gabriella JarlNAIS Orienteringsklubb11:49:04
6424Annica BerglundUlricehamns OK11:50:09
6408Elenore AndréSvärdsjö Skid och Orienteringsklubb11:51:04
6378Karin AnderssonOK Tisaren11:53:04
6313Erika RaskKungälvs OK11:54:04
6252Jenny GustafssonArboga OK11:55:04
6308Tonje VråleKonnerud IL11:56:04
6356Malin PalmbergOK Hammaren11:57:03
6314Anu NivaLaitasaaren Veto11:58:05
6287Anita SælevikHaugesund IL Orientering11:59:04
6251Veronica AdolfssonAnderstorps OK12:00:06
6335Lotta ClassonNAIS Orienteringsklubb12:01:04
6330Annika WesthMullsjö SOK12:02:03
6315Bodil WilénLeksands OK12:03:04
6352Lena WesterlundOK Djerf12:04:04
6255Åsa WilestedtAttunda OK12:05:06
6312Karin AlthoffKungälvs OK12:06:03
6354Karin JohanssonOK Hammaren12:07:05
6377Susanne AldénOK Roxen12:08:05
6390Lotte HenrikssonSimrishamns OK12:16:03
6341Annika BengtssonOK Alehof12:17:03
6318Anna HaglundLeksands OK12:19:04
6414Pernilla SandgrenTolered-Utby Ol-klubb12:20:05
6274Camilla PorlingForserums SOK12:21:05
6270Malin JohanssonFK Friskus-Varberg12:22:04
6423Johanna HallqvistUlricehamns OK12:23:05
6305Malin AlbinssonJärfälla OK12:24:04
6358Jenny ÖstlundOK Kolmården12:25:05
6362Daniela RichardssonOK Landehof12:26:03
6320Linda GunnarssonLerums SOK12:27:03
6269Annika BechtelFK Friskus-Varberg12:28:05
6338Marika EkNyköpings OK12:30:04
6284Ulrika AnderssonHaninge SOK12:32:05
6418Lisa LeicktTullinge SK12:34:04
6367Karin NorlanderOK Nackhe12:35:03
6296Annelie HermanssonIFK Mora OK12:36:05
6393Marie MarkholmSkåneslättens OL12:40:05
6281Louise GötforsGöteborg-Majorna OK12:43:05
6292Tanja InstanesIF Sturla12:45:04
6438Annika LundströmSundbybergs IK12:46:04
6283Sonia PerssonHaninge SOK12:47:03
6420Jessica SjöbergTullinge SK12:50:06
6388Sofia LindénSelånger SOK12:53:04
6278Anne Kjersti BriskerudGrue IL12:54:04
6407Sofia HaslerSurahammars SOK12:55:04
6382Jessica BjörckOK Älme12:56:05
6419Sofia PerssonTullinge SK13:00:13
6301Anna RönnborgIK Uven13:01:03
6344Ulrica RudbergOK Bävern13:03:06
6295Cecilia FlakbergIFK Göteborg13:04:06
6307Camilla DalgaardKolding OK13:05:05
6293Sofie BergendahlIF Thor13:13:04
6309Kristin EkdalaKungälvs OK13:16:04
6263Kimie TerashimaES kanto C
6286Grethe Paulsen VieHaugesund IL Orientering
6294Karin LindellIF Thor
6328Mercedes García GarcíaMalarruta
6351Marie LindbladOK Djerf
6397Iva SpratkovaSokol Frydek-Mistek
6410Katrin SkeppSävedalens AIK

Annonser