Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för O-Ringen Borås 2015

TävlingsinformationVisa startlista per klassVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: O-Ringen Borås 2015
Arrangörsorganisation: O-Ringen
Datum: söndag 19 juli 2015 - fredag 24 juli 2015

Etapp 1Etapp 2Elitsprint/MTB-O 1Etapp 3/MTB-O 2Etapp 4/MTB-O 3Etapp 5

D50

4 040 m, 119 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
7755Karina LangerakJärfälla OK08:31
7756Carina SandbergSäterbygdens OK08:33
7761Susi RutzOLG Pfaeffikon08:35
7757Karina SvenssonVimmerby OK08:37
7751Silvia Zemp CampanaASCO Lugano08:39
7753Catarina von FrenckellOK Raseborg08:41
7770Ingrid AlexanderssonStora Tuna OK08:43
7747Monica BomanGävle OK08:45
7765Christina PernebyIFK Lidingö SOK08:49
7768Eva WadmanVästerås SOK08:51
7760Marit Nandrup PettersenIndre Østfold OK08:53
7774Susanne AndersenBOK08:56
7749Helen PedleyWest Yorkshire Orienteers08:58
7746Annika ArdellOK Rodhen09:00
7766Anna Von KrusenstiernaOK Kåre09:02
7758Ingela ErikssonGävle OK09:06
7743Yvonne KleinOLG Pfaeffikon09:08
7754Annamari VierikkoHelsingin Suunnistajat09:10
7741Marit S. LundanesEmblem IL09:12
7767Christina SternerOK Njudung09:14
7764Kia NordströmTäby OK09:16
7775Åsa AlsiöFalköpings AIK OK09:18
7744Charlotte ThraneCopenhagenO09:21
7773Elisabet EnmarkGävle OK09:23
7752Irene BüttikerOLG Chur09:25
7759Katarina AlnehällTäby OK09:27
7763Pavlina BrautigamWestern Connecticut OC09:29
7748Maria SkogsbergMariestads FK09:31
7771Sari MaijalaEpilän Esa09:35
7750Ann-Mari SilfverLånghundra IF09:37
7745Ulrika ErikssonStora Tuna OK09:39
7769Irene GammeljordOK Snab09:41
7742Heike GirardinOLV Zug 201509:43
7645Mariann JohanssonKexholms SK09:46
7649Magnhild T. MølnvikFossum IF09:48
7670Helena KönigssonRobertsfors IK09:54
7669Annamari SjöblomSödertälje-Nykvarn OF09:57
7650Lone JörgensenHerlufsholm OK10:01
7651Marita FilipssonMarkaryds FK10:03
7677Linda HaylesCalder Valley Orienteers10:05
7659Katarina BorgSödertälje-Nykvarn OF10:08
7656Pia Käck FritzellGudhems IF10:10
7660Mona BierfeldtÄrla IF10:12
7672Marianne NjåsteinIL Tyrving10:14
7657Kjersti StræteRingerike OL10:16
7668Lilia FedorovaNavicom_Garmin10:19
7654Teija LaunisASS Raisu Lumous10:21
7664Anita WehlinSkogspojkarnas OK10:23
7647Åsa PerssonLaxå OK10:25
7662Su Yan TayUgly Gully10:28
7653Ulrika JohanssonOK Löftan10:30
7675Christina BjörkÖrkelljunga FK10:34
7658Anette ThoressonAndrarums IF10:36
7678Marianne CarlbergVallentuna-Össeby OL10:39
7673Anna EkSödertälje-Nykvarn OF10:41
7666Johanna SundströmJärla Orientering10:43
7661Anette ArksandVallentuna-Össeby OL10:45
7665Anneli WiklundFinspångs SOK10:47
7655Britt-Marie StenssonHelsingborgs SOK10:50
7646Svetlana ZuevaNavicom_Garmin10:52
7648Mia BierfeldtÄrla IF10:54
7674Geneviève PissartCO Liège10:56
7652Maria HartOK Linné10:58
7693Carina FolkegårdSala OK11:01
7683Ingela AnderssonLunds OK11:04
7695Cecilia SimonssonSundbybergs IK11:07
7699Maria SturessonAnderstorps OK11:10
7689Ingrid JohanssonLaholms IF OK11:13
7679Unn Hilde HeggedalKongsberg OL11:16
7697Anna-Karin ÖgrenKarlsbyhedens IK11:19
7701Anita Sørensen DrageKongsberg OL11:22
7700Helena SellgrenGöteborg-Majorna OK11:25
7685Annika AnderssonHallstahammars OK11:28
7698Åshild Stuve StrandlieGjø-Vard OL11:31
7684Ragnhild AuglændGanddal IL11:37
7682Päivi LeppävuoriKuopion Suunnistajat11:40
7686Hilde StorløkkenKongsberg OL11:43
7688Kristina SpångbergLunds OK11:46
7702Denise WrightMar Orienteering Club11:49
7690Nina DjerfLerums SOK11:55
7691Doris HaasOLG Schaffhausen11:58
7696Sara Snogerup LinseLunds OK12:01
7681Sabine JuckelandtUSV TU Dresden12:04
7692Christina HalvarssonOK Kroppefjäll12:07
7687Agneta SanderGöteborg-Majorna OK12:10
7703Elisabeth TollemarkSkogsluffarnas OK12:13
7707Eva CarlssonJönköpings OK12:18
7738Rine HanssenByåsen IL12:20
7704Ingalill GrundHerrestads AIF12:22
7711Anna-Maria BackrydLindebygdens OK12:24
7739Lena GustafssonMalungs OK Skogsmårdarna12:26
7730Monika PerssonOK Södertörn12:28
7734Tuuli SaariFK Herkules12:30
7735Carina JohanssonSkattkärrs SOK12:34
7709Eva-Lena JonssonNyköpings OK12:36
7726Hanne StaugaardKolding OK12:38
7715Iva KábrtováSK LOB Nova Paka12:41
7728Anna JohanssonJönköpings OK12:43
7713Lotta RansjöOK Tyr12:45
7722Carina Rosén ErikssonAnnebergs GIF12:47
7719Kerstin SegerssonOK 64 Torpa12:49
7737Ebba HedegårdOK Kolmården12:51
7725Karin LaurellOK Flundrehof12:53
7721Isabelle Touzain RoulleauxCOL Etrechy12:55
7720Susanne AnderssonPiteå IF12:57
7717Kajsa HolmqvistHagaby GOIF12:59
8068Camilla RosénAnnebergs GIF13:01
7727Nadezhda ChumovaNovosibirsk13:03
7714Maritha HenrikssonJönköpings OK13:06
7708Laila B HöglundFK Herkules13:08
7723Sabine SchweigerYukon OA13:10
7716Vivi AndreassenKolding OK13:12
7729Lena PetterssonNyköpings OK13:14
7732Anna Weckner WestlundOK Tyr13:16
7710Anita DavalliusUddevalla IS13:18
7712Nina-Beate LiabakkByåsen IL13:20
7733Sue GarrParawanga ACT13:22
7736Andrea SchiwyAustralopers13:24
7706Annika JosefssonOK Dacke13:26

Annonser