Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för O-Ringen Borås 2015

TävlingsinformationVisa startlista per klassVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: O-Ringen Borås 2015
Arrangörsorganisation: O-Ringen
Datum: söndag 19 juli 2015 - fredag 24 juli 2015

Etapp 1Etapp 2Elitsprint/MTB-O 1Etapp 3/MTB-O 2Etapp 4/MTB-O 3Etapp 5

D60

3 420 m, 52 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
8917Katarina KvickSkogslöparna08:32:00
8914Nadezhda LukinaKrasnogorsk08:36:00
8907Agneta GranströmSOK Aneby08:41:00
8913Lone DybdalAarhus 1900 orientering08:45:00
8912Kristina LarssonOK Klyftamo08:49:00
8923Aud KjemperudEiker OL08:54:00
8918Ann ScownAbominable O-Men08:58:00
8909Schifferle MonikaBjörnbär OK09:07:00
8919My RönnolsTäby OK09:20:00
8915Solveig HedenblomSjövalla FK09:25:00
8910Mona EnforsTockarps IK09:29:00
8921Ursula WolfULUS REISEWELT09:33:00
8922Jenny BourneEureka Orienteering Club09:38:00
8908Eva TykessonRävetofta OK09:42:00
8860Christin LundgrenFWOC09:47:00
8870Lene HansenHerlufsholm OK09:56:00
8868Lisbet HansenFSK Orientering10:00:00
8861Vandermeulen BernadetteCO Liège10:04:00
8873Lisbeth HörnellDomnarvets GOIF10:09:00
8865Britt GunnarssonKristinehamns OK10:18:00
8875Véronique JuanANCO-Neuchâtel10:22:00
8872Monica AbrahamssonGudhems IF10:26:00
8874Christina HjertsonOK Linné10:31:00
8866Inger OnsbringEskilstuna OL10:40:00
8862Catherine DawsonGafanhori10:44:00
8864Sally RolloSolway10:48:00
8871Robin UppillOnkaparinga Hills Orienteering Club10:53:00
8869Maria Sao JoaoCLAC10:57:00
8879Gullan AnderssonSträngnäs-Malmby OL11:02:00
8878Linnea CarlssonSkarpnäcks OL11:14:00
8889Inger LindholmFjärås AIK11:20:00
8883Brigit OswaldOLK Piz Hasi11:25:00
8881Barbro ÖstlundOK Roxen11:31:00
8887Lena PerssonGamleby OK11:37:00
8886Daina Julia DagisOK Renen11:49:00
8884Leubov LapushnerGALIL12:00:00
8880Ing-Marie Brander StrandGöteborg-Majorna OK12:06:00
8885Britt KarlssonStenungsunds OK12:12:00
8892Ina LindebergSkåneslättens OL12:17:00
8902Kristin JohanssonOK Dacke12:26:00
8903Robyn PallasCentral Coast12:30:00
8906Jan HardyAustralopers12:34:00
8891Jana NovakovaSK LOB Nova Paka12:43:00
8895Inger WesterbergIF Hagen12:48:00
8890Irene DanielssonPiteå IF12:56:00
8905Karin AxelssonIK Uven12:58:18
8900Eva NydrlovaSK LOB Nova Paka13:01:00
8901Susan KeyMelbourne Forest racers13:05:00
8893Ingrid GraneliHaninge SOK13:10:00
8898Oktyabrina SokolovaNovosibirsk13:18:00
8897Kirsten BobachAalborg OK13:23:00
8896Gudrun ElvhageIF Thor13:27:00

Annonser