Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för O-Ringen Borås 2015

TävlingsinformationVisa startlista per klassVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: O-Ringen Borås 2015
Arrangörsorganisation: O-Ringen
Datum: söndag 19 juli 2015 - fredag 24 juli 2015

Etapp 1Etapp 2Elitsprint/MTB-O 1Etapp 3/MTB-O 2Etapp 4/MTB-O 3Etapp 5

D60 Kort

3 030 m, 68 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
9141Christina WehrliOLG Chur-Ruchenberg08:36:06
9146Anita KingdonSLOW08:52:08
9107Alison RadfordBendigo Orienteers Incorporated09:13:04
9118Helena KorhonenHaninge SOK09:21:03
9164Magali Torz-DruonValmo09:22:06
9112Eva-Britt HultquistFinspångs SOK09:47:03
9113Berit MartinssonFinspångs SOK09:49:03
9135Violeta DudieneOK Rudamina09:51:08
9124Inger SvenssonLidköpings VSK09:58:05
9131Inger JohanssonOK Klyftamo10:00:05
9122Lisbeth RiberthIK Trenne Ullared10:06:03
9134Barbro FrelinOK Roxen10:08:06
9109Lidia NembriniC.O. Aget Lugano10:13:04
9155Lena JohanssonSkogspojkarnas OK10:16:04
9144Ekaterina KoskininaRUS-Veteran10:18:02
9132Dagny JonssonOK Letstigen10:25:04
9119Stina GunnarssonHärlövs IF10:28:04
9101Mona HullAlmby IK10:40:03
Svatava NovakovaTJ Slovan Karlovy Vary10:43:03
9142Doris KläyOLG Huttwil10:46:03
9152Stanislava OpavováTJ Slovan Karlovy Vary10:47:04
9108Lena SternerBottnaryds IF10:52:04
9121Birgitta JohanssonIK Gandvik10:53:03
9111Elina Mäki-SimolaEspoon Suunta11:03:03
9166Ingrid LundströmVästerås SOK11:04:04
9151Aina SvenssonTibro OK11:05:04
9139Maria BranderOL Amriswil11:06:05
9140Beatrix TrunzOL Amriswil11:07:04
9149Inger NergaardStokke IL11:08:09
9096Birte SivebækAarhus 1900 orientering11:10:03
9114Ingrid JessenFrämmestads IK11:12:04
9130Lisbeth ÅhlundOK Klemmingen11:13:04
9099Lena NørgaardAarhus 1900 orientering11:15:04
9128Kristina WåhlinOK Enen11:17:04
9100Randi Marie JensenAarhus 1900 orientering11:18:04
9147Elisabeth BybergerSolna OK11:19:03
9125Ulla KjellLinköpings OK11:20:07
9127Britt-Marie AnderssonOK Amne11:21:03
9097Gerda HenriksenAarhus 1900 orientering11:22:04
9095Birgit RasmusenAarhus 1900 orientering11:23:03
9133Inga HolmströmOK Milan11:24:03
9102Elisabeth RødAndebu IL11:25:03
9098Lone ChristensenAarhus 1900 orientering11:26:04
8714Tanja-Birgit SöderströmSala OK11:27:03
9150Monica ÖhlundSträngnäs-Malmby OL11:34:03
9126Kerstin Alneberg StenssonOckelbo OK11:36:04
9169Ann-Mari NilssonYstads OK11:42:04
9106Marina CherkasovaAzimut, SPB11:43:04
9103Gabrielle BrunAndrarums IF11:44:03
9137Monika MathiassonOK Skogsmunken11:48:03
9105Gunnel NilssonASVÖ Österrike11:49:05
9120Marlene NylundIK Falken11:51:03
9145Inga-Lill AnderssonSelånger SOK11:52:04
9165Gunilla HogedalVänersborgs SK11:53:03
9117Bente GrøndalenHamar OK11:55:03
9116Annika NorströmHallstahammars OK12:00:02
9129Monica SvärdOK Klemmingen12:03:04
9143Ingrid PeterssonOLT Transdanubien12:17:08
9110Catherine ChalopinDusigne-OFamily12:18:04
9104Gunvor ArbinAnnebergs GIF12:19:04
9123Margareta DarleKils OK12:20:03
9138Margareta GranbergOK Älvsjö-Örby12:46:05
8904Maud LundgrenLinköpings OK12:48:04
9115Aud Mona RøsteHadeland OL12:52:03
9136Lena SöderbergOK Skogsfalken12:55:03
9168Siv LarssonVäxjö AIS13:15:05
9148Sue RoomeSouth Ribble OC
9167Marianne GerbornVästvärmlands OK

Annonser