Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för O-Ringen Borås 2015

TävlingsinformationVisa startlista per klassVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: O-Ringen Borås 2015
Arrangörsorganisation: O-Ringen
Datum: söndag 19 juli 2015 - fredag 24 juli 2015

Etapp 1Etapp 2Elitsprint/MTB-O 1Etapp 3/MTB-O 2Etapp 4/MTB-O 3Etapp 5

D65

3 390 m, 56 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
9330Teresa TurnerSLOW08:32
9328Gun-Inger SahlbergLånghundra IF08:42
9337Maud MossbergOK Järnbärarna08:47
9329Eva BlomströmIK Stern08:52
9335Eva FeilSkellefteå OK08:57
9332Maj-Britt ByströmRävetofta OK09:02
9334Eva ArvidssonAlvesta SOK09:07
9331Maud NilssonHJS-Vansbro OK09:12
9339Eva HalvarsonOK Kåre09:17
9338Margareta LöfqvistVästerås SOK09:22
9341Yuko UematsuTeam Chako09:27
9336Barbro BörjessonOK Skogshjortarna09:37
9340Lisbeth KarlssonVaggeryds SOK09:42
9281Vanja GummessonNybro OK09:47
9284Britt ÅkessonHässleholms OK09:59
9286Lena FritzellIF Rigor10:05
9274Ros-Mari KarlssonNybro OK10:10
9282Margaret EllisGVOC10:16
9276Janet ClenaghanSolway10:28
9280Ylva HäggströmIF Rigor10:39
9283Inger Marie HaahrOK-Htf10:45
9278Lena BarkestamIK Hakarpspojkarna10:51
9277Anna BerggrenOK Silvanus10:57
9294Helen TörnrosTumba-Mälarhöjden OK11:02
9301Evgeniya KaslovaBuilder11:07
9298Ingrid ÖhlundUlricehamns OK11:11
9296Sinikka KukkohoviAnderstorps OK11:16
9288Maria LuderOLV Hindelbank11:25
9302Kicki SanderBjörkfors GOIF11:35
9297Ingrid TengelandIK Gandvik11:39
9292Solveig SvahnOckelbo OK11:49
9290Raisa IgnatenkoBuilder11:53
9295Margareta Huitfeldt AhlqvistSundbybergs IK11:58
9289Anne-Marie TiveljungIK Gandvik12:07
9300Eva JohanssonKungälvs OK12:12
9315Ulla GummesonVäsby OK12:16
9311Rudite SternaOK Sigulda12:22
9320Lucia HaslerOLG Säuliamt12:25
9305Kerstin BlomOK Kolmården12:28
9314Marianne SellgrenSigtuna OK12:31
9319Ann-Mari PerssonVäxjö OK12:34
9312Linda VerdeIF Sturla12:37
9323Lisbeth DamsgaardHjärnarps GH OL12:43
9324Lisa KumlinVäxjö OK12:46
9309Aila HalttunenHaninge SOK12:52
9327Monica PåhlstorpEmmaboda Verda OK12:55
9313Maria EhnTullinge SK12:58
9304Elke WilkeTierps SOK13:01
9303Margareta HagstedtVäsby OK13:04
9317Gun-Britt FranssonEmmaboda Verda OK13:07
9318Judith KarpinskiUSA Orienteering13:10
9316Karin ElfmanIF Marin Väst13:13
9310Ulla-Britt KarlssonVäxjö OK13:16
9325Miriam RosenSouth Ribble OC13:19
9307Ingrid SalomonssonSkåneslättens OL13:22
9321Lena GranefeltOK Tyr13:25

Annonser