Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för O-Ringen Borås 2015

TävlingsinformationVisa startlista per klassVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: O-Ringen Borås 2015
Arrangörsorganisation: O-Ringen
Datum: söndag 19 juli 2015 - fredag 24 juli 2015

Etapp 1Etapp 2Elitsprint/MTB-O 1Etapp 3/MTB-O 2Etapp 4/MTB-O 3Etapp 5

D65 Kort

3 020 m, 64 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
9551Zinaida LoykoOMEGA RUS08:37:05
9534Barbro EdströmKovlands IF09:15:04
9573Marie José BergerTout Azimut Fameck09:17:05
9553Elena MalyshevaRUS-Veteran09:21:06
9515Barbro CarlssonAlfta-Ösa OK09:30:03
9555Kateryna RadzivilRUS-Veteran09:33:06
9587Pirkko StenerhagVästerbergslagens OL09:41:04
9562Lillemor RystedtStora Tuna OK09:50:04
9526Inger HolmstrandHerrljunga SK Skid o OL09:51:09
9532Britt-Marie RydbergIstrums SK09:54:05
9540Marianne SjöbergOK Gränsen09:55:04
9533Elisabeth ErikssonKFUM Örebro OK09:58:06
9569Setsuko WakaumeTeam Chako09:59:03
9550Herta LeumannOL Amriswil10:05:05
9570Tomiko UnnoTeam Chako10:08:15
9545Barbro AnderssonOK Skogshjortarna10:09:04
9556Valentina KostylevaRUS-Veteran10:12:04
9543Ann-Helen LinnersjöOK Orion10:15:04
9518Inger PetterssonBjörkfors GOIF10:20:04
9530Britt Marie PersIK Jarl Rättvik10:29:06
9538Ingegerd OlssonOK Alehof10:34:05
9519Monica BerggrenBodafors OK10:36:05
9547Kristina NilssonOK Skärmen10:37:06
9561Kristin PetterssonStora Tuna OK10:40:04
9523Inger AlmgrenGamleby OK10:46:07
9535Elin Pedersen SundtjønnKristiansand OK10:47:07
9566Franziska FritschySWISS O TOURS10:50:07
9575Marion HallstenUddevalla OK10:51:04
9522Lena SandahlGamleby OK10:54:04
9557Nicole Bastien-FathSCAPA NANCY10:55:05
9529Rose-Marie PfeifferHSV Pinkafeld10:57:04
9571Eva-Britt MartnerTolered-Utby Ol-klubb11:00:04
9517Darina PolonyiovaATU Kosice11:01:04
9558Ann-Britt BengtssonSelånger SOK11:02:04
9520Gunvor SandbergBromma-Vällingby SOK11:03:07
9564Ann-Marie JohanssonSträngnäs-Malmby OL11:04:11
9525Elisabeth RosénGöteborg-Majorna OK11:08:07
9537Inger BorgOckelbo OK11:09:05
9539Gunilla AnderssonOK Dacke11:12:06
9568Lotta BörjessonSävedalens AIK11:13:06
9559Bigge BengtssonStigmännen Karlshamns OK11:16:03
9548Eva TrangiusOK Tyr11:18:05
9560Ingalill NilssonStigmännen Karlshamns OK11:20:05
9527Liz DrewHertfordshire Orienteering Club HH11:22:06
9574Bodil BerbyTrøsken IL11:27:08
9565Ingrid Wiklander NylanderSundsvalls OK11:28:04
9576Anita LjungbergUmeå OK11:30:05
9549Bodil RuterOK Älme11:31:04
9552Barbro BengtssonOskarströms OK11:33:03
9563Ingegerd LusenskySträngnäs-Malmby OL11:34:05
9567Ingalill SvenssonSävedalens AIK11:37:03
9521Eva ErikssonFK Friskus-Varberg11:40:04
9544Anna-Lisa HanssonOK Pan-Kristianstad11:45:05
9516Kristina FriskAttunda OK11:46:05
9588Susanne IngemanssonYstads OK11:47:04
9542Irene GustafssonOK Måsen11:48:05
9572Judith HayToohey Forest Orienteering Club11:58:04
9536Inga LjungqvistLunds OK12:05:08
9528Åsa StåhlHjärnarps GH OL12:06:06
9589Karin WalltinÖstersunds OK12:37:12
9546Linnéa KarlssonOK Skogsstjärnan13:00:05
9541Ingrid Rex WallströmOK Landehof13:09:03
9531Inga GustavssonIK Uven13:18:07
9554Galina KuntsevichRUS-Veteran

Annonser