Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för O-Ringen Borås 2015

TävlingsinformationVisa startlista per klassVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: O-Ringen Borås 2015
Arrangörsorganisation: O-Ringen
Datum: söndag 19 juli 2015 - fredag 24 juli 2015

Etapp 1Etapp 2Elitsprint/MTB-O 1Etapp 3/MTB-O 2Etapp 4/MTB-O 3Etapp 5

D21 Motion

4 360 m, 49 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
10368Cecilia AlzénGustavsbergs OK08:47:12
10409Cecilia VälijeesiöVästerås SOK09:15:44
10394Emilia SvenssonRävetofta OK09:24:24
10384Emilia KarlssonOK Gynge09:36:17
12482Hanne StenbackOK Kåre09:39:33
10388Marie ZetterlingOK Tyr09:45:38
10391Linda NordströmOK Älvsjö-Örby09:46:29
10385Sara StenbackOK Kåre09:57:36
10377Amelie EldhLidköpings VSK09:58:17
10373Anna GruvrisIK Jarl Rättvik10:01:24
10371Ching Yan Candy ChanHKOXCC10:02:08
10387Fanny FallénOK Tylöskog10:13:42
10395Helen NilssonSimlångsdalens IF10:21:56
10360Elin LarssonAndrarums IF10:24:28
10383Veronica LindebringOK Denseln10:27:58
10399Louise RohdénSundsvalls OK10:32:32
10390Malin ZackrissonOK Älvsjö-Örby10:34:33
10359Emma NilssonAndrarums IF10:36:10
10378Hanna ElfLunds OK10:39:22
10396Therese WahlgrenSimlångsdalens IF10:44:30
10358Matilda Larsson 10:44:43
10375Trude Pedersen SundtjønnKristiansand OK10:48:44
10393Evelina RostöRånäs OK10:51:10
10410Sofia FogelbergVästvärmlands OK10:54:32
10376Emma KlemetsKöping-Kolsva OK10:54:44
10370Pernille NaufHedrum OL10:57:04
10372Johanna ErikssonIFK Brattfors11:01:37
10364Malin LundinFilipstads OK11:04:46
10363Natalia MarakhovskaiaEkaterinburg11:11:10
10386Annie WestlinOK Måsen11:16:28
10389Triin JäädmaaOK Võru11:29:18
10401Sunniva FørdeSveio OL11:32:54
10408Yvonne NymanUddevalla IS11:36:47
10362Lisa DahlbäckBrattås CK11:41:50
10380Maria PollMölndal Outdoor IF11:44:44
2461Vanessa WettsteinOL Zimmerberg11:45:29
10392Camilla RüeggOLG Welsikon11:47:06
10397Karin SkogSkogsluffarnas OK11:52:44
10382Sandra DavidssonOK Bävern11:53:39
10400Amanda LundSurahammars SOK12:03:14
10374Elin DolkJönköpings OK12:10:17
2117Samantha AhlgrenOK Roslagen12:12:07
10369Anna LindeusHagaby GOIF12:12:44
10365Marie SvenssonFK Åsen12:17:54
10366Malin IvermarkFrölunda OL12:26:32
10361Elina ReiverBodafors OK
10379Ina DoddLunds OK
10381Kristin HøgetveitNTNUI
10398Anna GusevaSt.Petersburg

Annonser