Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för O-Ringen Borås 2015

TävlingsinformationVisa startlista per klassVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: O-Ringen Borås 2015
Arrangörsorganisation: O-Ringen
Datum: söndag 19 juli 2015 - fredag 24 juli 2015

Etapp 1Etapp 2Elitsprint/MTB-O 1Etapp 3/MTB-O 2Etapp 4/MTB-O 3Etapp 5

Pre-B

57 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
40065Mikael AftevikOK Glntan07:30
40066Emmy AlbinssonJrflla OK07:30
40067Gun AnderssonUddevalla OK07:30
40068Lennart AnderssonHverdals SK07:30
40069Ragnar AnderssonHverdals SK07:30
40070Roger AnderssonHalmstad OK07:30
40071Sven-Arne AnderssonUddevalla OK07:30
40072Sarah-Jane BarrableOK Ravinen07:30
40073Roger BorgKunglvs OK07:30
40074Owe DammvikOskarstrms OK07:30
40075Sren DarellKunglvs OK07:30
40076Ken GammelgrdOK Ravinen07:30
40077Lars-Erik GidenstamStenungsunds OK07:30
40078Arne GustafsonLnna IF07:30
40079Gunnela GustafsonLnna IF07:30
40080Marianne GustafssonOK Flundrehof07:30
40081Gro Kristin Haugstmarka OK07:30
40082Liv HorntvedtIL Ims07:30
40083Clara JakobssonTidaholm SOK Sisu07:30
40084Ingmar JohanssonFK Friskus-Varberg07:30
40085Roger JohanssonKunglvs OK07:30
40086Bo HanssonOK Rodhen07:30
40087Agne KarlssonSimlngsdalens IF07:30
40088Peter LarssonFK Boken07:30
40089Hkan LundbergHverdals SK07:30
40090Eva OlofssonOK Flundrehof07:30
40091Leif OlofssonOK Flundrehof07:30
40092Rolf OsbeckTolered-Utby OL07:30
40093Elisabet PeterssonRonneby OK07:30
40094Inge E  PeterssonRonneby OK07:30
40095Emelie RoosOK Landehof07:30
40096Gunnar RuhnOK Roslagen07:30
40097Rune SandbergHallstahammars OK07:30
40098David StansvikOK Milan07:30
40099Bertil SthlKalmar OK07:30
40100Ingrid SthlKalmar OK07:30
40101Margareta StlnackeHlen IK07:30
40102Jouko VirtaOskarstrms OK07:30
40104Ulla-Britt WallnUpsala IF07:30
40105ke WallnUpsala IF07:30
40106Gerd YttervikIL Express07:30
40107Göran ArontzonDalsjöfors GoIF07:30
40108Kerstin DäldehögFjärås AIK07:30
40109Pahn GardhemNybro OK07:30
40110Maja-Lisa HanssonOK Lindéna07:30
40111Johannes JakobssonTidaholm SOK Sisu07:30
40112Ingvar JohanssonHäverödals SK07:30
40113Riitta KoponenEsSu07:30
40114Olle MathiassonOK Skogsmunken07:30
40115Ulla-Britt OsbeckTolered-Utby Ol-klubb07:30
40116Ove PerssonPiteå IF07:30
40117Benedicte RørholtMellembygd OL07:30
40118Lennart SvenssonStockholms Godtemplares IF07:30
40119Vivan WignäsLerums SOK07:30
40121Antonin ForstVSK MFF UK Praha07:30
40122Oskar LundqvistOK Orion07:30
40124Per LundbergOK Bvern07:30

Annonser